Spelprogram - Klass 2 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Iztok Pristovnic 0732929394 0732929394 Gul, Svarta, Gula
Hyltebruks IF Jens-Åke Olofsson 0705423155 blå/vit/blå
IF Böljan Falkenberg U Diana Johansson 0702357626 svart/svart/svart
IF Centern Julia Arvidsson 0702705622 0702705622 blåvit-randig, Blå, Blåa
Lerkils IF Jan Skantze 0706958351 Blå, Röd, Blå
Lilla Träslövs FF Krister Henningsson 0705100198 vit, blåa, blåa
Trönninge IF Susanne Stenberg 0705531130 vit/röda/vita
Ullareds IK Ulrika Bengtsson 0707191791 blå, blå, vita
Varbergs BoIS FC Tobias Johansson 034014647 0705801475 grönsvartrandig, svart, svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-17 18:30 070233003 IF Böljan Falkenberg U - Ullareds IK 4 - 0 Falkenbergs IP A
2019-04-19 12:00 070233005 Trönninge IF - Lerkils IF 5 - 6 Tuvasvallen A
2019-04-22 17:00 070233002 BK Astrio - Varbergs BoIS FC 2 - 2 Söndrums IP A
2019-04-25 18:30 070233004 IF Centern - Lilla Träslövs FF 7 - 1 Kärlekens IP 3
2019-04-28 14:00 070233010 Varbergs BoIS FC - Hyltebruks IF 12 - 1 Påskbergsvallen konstgräs
2019-04-28 18:00 070233009 Ullareds IK - BK Astrio 1 - 6 Hedevi 1
2019-04-29 18:30 070233007 Lerkils IF - IF Centern 0 - 1 Ledets IP
2019-04-29 19:00 070233008 Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg U 1 - 1 Östervi A
Maj
2019-05-02 19:00 070233012 BK Astrio - Trönninge IF 2 - 3 Söndrums IP A
2019-05-02 19:00 070233013 IF Böljan Falkenberg U - IF Centern 8 - 1 Falkenbergs IP
2019-05-05 14:00 070233015 Varbergs BoIS FC - Lilla Träslövs FF 4 - 2 Håstens IP konstgräs
2019-05-06 19:00 070233011 Hyltebruks IF - Lerkils IF 2 - 5 Örnvallen A
2019-05-08 18:30 070233019 IF Centern - BK Astrio 4 - 0 Kärlekens IP
2019-05-08 19:00 070233017 Lilla Träslövs FF - Ullareds IK 1 - 0 Östervi A
2019-05-12 12:00 070233022 BK Astrio - IF Böljan Falkenberg U 6 - 4 Söndrums IP A
2019-05-12 16:00 070233016 Lerkils IF - Varbergs BoIS FC 0 - 3 Ledets IP
2019-05-12 16:00 070233020 Trönninge IF - Hyltebruks IF 3 - 3 Tuvasvallen A
2019-05-14 19:30 070233024 Ullareds IK - Lerkils IF 0 - 4 Hedevi 1
2019-05-16 19:00 070233021 Hyltebruks IF - IF Centern 0 - 3 Örnvallen A
2019-05-16 19:00 070233025 Varbergs BoIS FC - Trönninge IF 7 - 0 Påskbergsvallen B
2019-05-22 19:00 070233028 Lerkils IF - Lilla Träslövs FF 3 - 1 Ledets IP
2019-05-23 19:00 070233027 Trönninge IF - Ullareds IK 2 - 3 Tuvasvallen A
2019-05-26 13:00 070233026 IF Centern - Varbergs BoIS FC 1 - 6 Kärlekens IP
2019-05-26 14:00 070233030 IF Böljan Falkenberg U - Hyltebruks IF 3 - 2 Falkenbergs IP A
2019-05-29 19:00 070233034 Ullareds IK - IF Centern 1 - 3 Hedevi 1
2019-05-30 11:00 070233031 Hyltebruks IF - BK Astrio 2 - 3 Strandvallen A
Juni
2019-06-01 11:00 070233035 Varbergs BoIS FC - IF Böljan Falkenberg U 4 - 0 Påskbergsvallen B
2019-06-03 19:00 070233036 Hyltebruks IF - Ullareds IK 2 - 3 Örnvallen A
2019-06-10 19:00 070233037 BK Astrio - Lilla Träslövs FF 3 - 4 Söndrums IP A
2019-06-16 12:00 070233043 Trönninge IF - IF Böljan Falkenberg U 0 - 4 Tuvasvallen A
2019-06-16 17:30 070233044 Lerkils IF - BK Astrio 1 - 7 Ledets IP
2019-06-17 19:00 070233045 Lilla Träslövs FF - Hyltebruks IF 2 - 0 Östervi A
2019-06-18 19:00 070233038 IF Böljan Falkenberg U - Lerkils IF 8 - 2 Falkenbergs IP B
2019-06-19 19:30 070233041 Ullareds IK - Varbergs BoIS FC 1 - 4 Hedevi 1
2019-06-20 19:00 070233049 Lilla Träslövs FF - IF Centern 2 - 0 Håstens IP A
2019-06-24 19:30 070233048 Ullareds IK - IF Böljan Falkenberg U 0 - 3 Hedevi 1
Augusti
2019-08-05 19:00 070233033 Lilla Träslövs FF - Trönninge IF 4 - 1 Östervi A
2019-08-07 19:00 070233051 BK Astrio - Ullareds IK 4 - 1 Söndrums IP A
2019-08-07 19:00 070233053 IF Centern - Lerkils IF 0 - 3 Kärlekens IP
2019-08-08 19:00 070233055 Hyltebruks IF - Varbergs BoIS FC 0 - 6 Örnvallen A
2019-08-08 19:30 070233052 IF Böljan Falkenberg U - Lilla Träslövs FF 1 - 5 Falkenbergs IP A
2019-08-11 11:00 070233039 IF Centern - Trönninge IF WO (3 - 0) Kärlekens IP
2019-08-15 18:30 070233057 Trönninge IF - BK Astrio 3 - 5 Tuvasvallen A
2019-08-15 19:00 070233060 Lilla Träslövs FF - Varbergs BoIS FC 0 - 1 Östervi A
2019-08-18 12:00 070233058 IF Centern - IF Böljan Falkenberg U 0 - 3 Kärlekens IP
2019-08-20 19:00 070233056 Lerkils IF - Hyltebruks IF 9 - 0 Ledets IP
2019-08-22 19:00 070233065 Hyltebruks IF - Trönninge IF 2 - 5 Örnvallen A
2019-08-23 18:30 070233062 Ullareds IK - Lilla Träslövs FF 0 - 1 Hedevi 1
2019-08-25 14:00 070233061 Varbergs BoIS FC - Lerkils IF 3 - 4 Påskbergsvallen B
2019-08-28 18:15 070233064 BK Astrio - IF Centern 3 - 3 Söndrums IP A
September
2019-09-01 12:00 070233066 IF Centern - Hyltebruks IF 3 - 1 Kärlekens IP
2019-09-01 16:00 070233069 Lerkils IF - Ullareds IK 3 - 1 Ledets IP
2019-09-02 19:30 070233067 IF Böljan Falkenberg U - BK Astrio 2 - 0 Falkenbergs IP A
2019-09-04 18:30 070233073 Lilla Träslövs FF - Lerkils IF 1 - 2 Håstens IP A
2019-09-04 19:00 070233072 Ullareds IK - Trönninge IF 0 - 6 Hedevi 4
2019-09-05 18:30 070233075 Hyltebruks IF - IF Böljan Falkenberg U 1 - 3 Örnvallen A
2019-09-08 14:00 070233071 Varbergs BoIS FC - IF Centern 2 - 2 Påskbergsvallen B
2019-09-11 18:30 070233070 Trönninge IF - Varbergs BoIS FC 2 - 0 Tuvasvallen A
2019-09-11 18:30 070233079 IF Centern - Ullareds IK 2 - 1 Kärlekens IP
2019-09-11 19:00 070233076 BK Astrio - Hyltebruks IF 6 - 0 Skedalaheds IP 3
2019-09-14 12:00 070233078 Trönninge IF - Lilla Träslövs FF 4 - 1 Tuvasvallen A
2019-09-17 19:30 070233080 IF Böljan Falkenberg U - Varbergs BoIS FC 1 - 0 Falkenbergs IP A
2019-09-20 18:30 070233081 Ullareds IK - Hyltebruks IF 0 - 1 Hedevi 4
2019-09-21 11:00 070233082 Lilla Träslövs FF - BK Astrio 1 - 1 Östervi A
2019-09-22 16:00 070233084 Trönninge IF - IF Centern 1 - 7 Tuvasvallen A
2019-09-23 18:00 070233083 Lerkils IF - IF Böljan Falkenberg U 5 - 1 Ledets IP
2019-09-29 14:00 070233086 Varbergs BoIS FC - Ullareds IK 2 - 2 Påskbergsvallen B
2019-09-29 16:00 070233090 Hyltebruks IF - Lilla Träslövs FF 2 - 1 Örnvallen A
Oktober
2019-10-01 18:30 070233088 IF Böljan Falkenberg U - Trönninge IF 7 - 0 Falkenbergs IP A
2019-10-05 12:00 070233089 BK Astrio - Lerkils IF 1 - 2 Halmstad Arena P6
2019-10-06 13:00 070233047 Varbergs BoIS FC - BK Astrio 1 - 7 Påskbergsvallen B
2019-10-09 19:30 070233050 Lerkils IF - Trönninge IF WO (3 - 0) Ängås IP D