Spelprogram - Träningsmatcher Div. 1 Herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 12:15 Sollentuna FF - IK Frej Täby 3 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-01-26 13:00 IFK Värnamo - Trelleborgs FF 0 - 1 Ljusseveka konstgräs
2019-01-26 14:00 Kristianstad FC - FC Rosengård 1917 1 - 0 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-01-27 13:00 Carlstad United BK - IK Oddevold 3 - 3 Karlstad Airdome
2019-01-29 19:30 FC Linköping City - IFK Norrköping FK 3 - 2 220 Linköping Arena
2019-02-09 13:00 Lunds BK - Hvidovre 0 - 3 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-02-09 13:45 Sollentuna FF - Sandvikens IF 2 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-02-09 14:00 Kristianstad FC - KSF Prespa Birlik Inst. Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-02-09 14:00 Åtvidabergs FF - Värmbols FC Kopparvallen
2019-02-09 14:30 Utsiktens BK - IS Halmia Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 Sandvikens IF - Hudiksvalls Förenade FF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 Landskrona BoIS - Nyköbing FC 1 - 0 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-02-16 13:00 Lunds BK - Avarta Klostergårdens IP, centrumplan
2019-02-16 13:45 Sollentuna FF - Vasalunds IF 0 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-02-16 14:00 Åtvidabergs FF - Assyriska IF i Norrköping 4 - 1 Kopparvallen
2019-02-16 14:30 IF Sylvia - Assyriska FF Östgötaporten
2019-02-17 15:00 Gefle IF FF Herr - Akropolis IF 2 - 0 Gavlevallen
2019-02-22 19:00 Kristianstad FC - IFK Hässleholm Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-02-23 12:00 Utsiktens BK - Vinbergs IF 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-23 13:00 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-02-23 14:00 Åtvidabergs FF - Motala AIF FK 0 - 2 Kopparvallen
2019-02-23 14:30 IF Sylvia - Assyriska IF i Norrköping 4 - 2 Östgötaporten
2019-02-23 15:00 Gefle IF FF Herr - Sollentuna FF 1 - 1 Gavlevallen
2019-02-24 13:00 Sandvikens IF - Umeå FC Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-04 17:00 Åtvidabergs FF - IFK Norrköping FK Kopparvallen
2019-03-05 18:15 FC Linköping City - IF Sylvia 1 - 0 Linköping Arena
2019-03-09 11:00 Carlstad United BK - IFK Åmål Karlstad Airdome
2019-03-09 12:00 IF Sylvia - Åtvidabergs FF 3 - 4 Östgötaporten
2019-03-09 13:45 Sollentuna FF - Newroz FC 4 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-03-10 15:00 Gefle IF FF Herr - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 Gavlevallen
2019-03-10 15:00 Sandvikens IF - Dalkurd Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:00 Sandvikens IF - Västerås SK FK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 14:00 Kristianstad FC - Hässleholms IF Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-03-16 15:00 Gefle IF FF Herr - Valbo FF 3 - 0 Gavlevallen
2019-03-16 15:00 Utsiktens BK - GAIS Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-17 15:00 FC Linköping City - Åtvidabergs FF Inst. Linköping Arena
2019-03-18 18:00 Eskilsminne IF - Varbergs BoIS FC Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-23 12:00 Utsiktens BK - IK Gauthiod Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-23 12:00 IF Sylvia - IFK Värnamo 0 - 2 Östgötaporten
2019-03-23 13:00 Carlstad United BK - Skövde AIK 0 - 2 77 Klasmossen IP Konstgräs
2019-03-23 13:00 Landskrona BoIS - FC Rosengård 1917 Ulkavallen IP konstgräs
2019-03-23 15:00 Gefle IF FF Herr - Team TG FF 1 - 0 Gavlevallen
2019-03-24 13:00 IFK Värnamo - Eskilsminne IF Inst. Ljusseveka konstgräs
2019-03-30 12:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 Eskilsminne IF - IFK Hässleholm Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-30 13:00 Gefle IF FF Herr - Ytterhogdals IK 6 - 1 Gavlevallen
2019-03-30 13:00 Sandvikens IF - Kvarnsvedens IK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 13:00 Carlstad United BK - FC Trollhättan 2 - 2 77 Klasmossen IP Konstgräs
2019-03-30 13:00 Landskrona BoIS - Asarums IF FK 4 - 0 320 Landskrona IP H-plan
2019-03-30 13:45 Sollentuna FF - Karlbergs BK Norrvikens IP 2 Hall
2019-03-30 14:15 IFK Värnamo - FC Gute A-lag 3 - 0 Ljusseveka 1
2019-03-30 17:00 IF Sylvia - Värmbols FC 1 - 2 Östgötaporten
2019-03-31 14:00 Nyköpings BIS - Vasalunds IF 1 - 2 Rosvalla IP KG A