Spelprogram - F07 S blå

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bors SK Jessica Nihl 0738031430 Blå, Blå
Grimslöv/Vislanda Andreas Hedrén 0761271854 Vit, Blå, vit
Hovshaga AIF blå Henrik Svanberg Blå, Blå, Blå
Moheda IF Josefin Sjöö Kejder 0708175355 gul/svart/gul
Rottne IF Kajsa Sandelius blå, blå, blå
Ryssby IF Elisabeth Ektoft 0703672151 Blå/Svart/Blå
Råstorp/Timsfors IF Råstorp/Timsfors IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Vederslöv-Dänningelanda IF Mattias Strömberg 0768033341 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 16:00 Grimslöv/Vislanda - Råstorp/Timsfors IF Tallevi
2019-05-01 16:30 Bors SK - Vederslöv-Dänningelanda IF Rastavallen
2019-05-05 14:00 Ryssby IF - Rottne IF Lunnavallen
2019-05-05 17:00 Moheda IF - Hovshaga AIF blå Moheda IP
2019-05-11 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Grimslöv/Vislanda Dänningevallen
2019-05-11 15:00 Hovshaga AIF blå - Ryssby IF Hagavallen, konstgräs
2019-05-12 11:00 Rottne IF - Bors SK Vidingeskans
2019-05-16 18:30 Råstorp/Timsfors IF - Moheda IF Timsfors IP/Ängaltet
2019-05-17 18:30 Ryssby IF - Bors SK Lunnavallen
2019-05-19 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Rottne IF Timsfors IP/Ängaltet
2019-05-19 17:30 Hovshaga AIF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Hagavallen, konstgräs
2019-05-19 18:00 Moheda IF - Grimslöv/Vislanda Moheda IP
2019-05-20 18:30 Bors SK - Hovshaga AIF blå Rastavallen
2019-05-26 10:00 Rottne IF - Moheda IF Vidingeskans
2019-05-26 11:00 Grimslöv/Vislanda - Ryssby IF Tallevi
2019-05-26 12:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Råstorp/Timsfors IF Dänningevallen
Juni
2019-06-01 12:30 Hovshaga AIF blå - Grimslöv/Vislanda Hagavallen, konstgräs
2019-06-02 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Bors SK Timsfors IP/Ängaltet
2019-06-02 18:00 Ryssby IF - Moheda IF Lunnavallen
2019-06-02 18:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Rottne IF Dänningevallen
2019-06-08 12:30 Hovshaga AIF blå - Rottne IF Hagavallen, konstgräs
2019-06-09 11:00 Grimslöv/Vislanda - Bors SK Tallevi
2019-06-09 15:00 Ryssby IF - Råstorp/Timsfors IF Lunnavallen
2019-06-09 17:00 Moheda IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Moheda IP
2019-06-10 18:30 Bors SK - Moheda IF Rastavallen
2019-06-15 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Ryssby IF Dänningevallen
2019-06-16 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Hovshaga AIF blå Timsfors IP/Ängaltet
2019-06-16 11:00 Rottne IF - Grimslöv/Vislanda Vidingeskans
Augusti
2019-08-09 18:30 Vederslöv-Dänningelanda IF - Bors SK Dänningevallen
2019-08-11 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Grimslöv/Vislanda Timsfors IP/Ängaltet
2019-08-11 14:00 Hovshaga AIF blå - Moheda IF Hagavallen, konstgräs
2019-08-11 15:00 Rottne IF - Ryssby IF Vidingeskans
2019-08-12 18:30 Bors SK - Rottne IF Rastavallen
2019-08-18 11:00 Grimslöv/Vislanda - Vederslöv-Dänningelanda IF Furuskans, Grimslöv
2019-08-18 13:30 Ryssby IF - Hovshaga AIF blå Lunnavallen
2019-08-18 17:00 Moheda IF - Råstorp/Timsfors IF Moheda IP
2019-08-19 18:30 Bors SK - Ryssby IF Rastavallen
2019-08-24 15:00 Grimslöv/Vislanda - Moheda IF Furuskans, Grimslöv
2019-08-25 14:30 Vederslöv-Dänningelanda IF - Hovshaga AIF blå Dänningevallen
2019-08-25 16:00 Rottne IF - Råstorp/Timsfors IF Vidingeskans
2019-08-31 10:00 Ryssby IF - Grimslöv/Vislanda Lunnavallen
September
2019-09-01 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Timsfors IP/Ängaltet
2019-09-01 12:30 Hovshaga AIF blå - Bors SK Hagavallen, konstgräs
2019-09-03 18:00 Moheda IF - Rottne IF Moheda IP
2019-09-07 11:00 Grimslöv/Vislanda - Hovshaga AIF blå Furuskans, Grimslöv
2019-09-08 15:00 Bors SK - Råstorp/Timsfors IF Rastavallen
2019-09-08 15:45 Moheda IF - Ryssby IF Moheda IP
2019-09-08 17:00 Rottne IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Vidingeskans
2019-09-09 18:30 Bors SK - Grimslöv/Vislanda Rastavallen
2019-09-14 14:00 Rottne IF - Hovshaga AIF blå Vidingeskans
2019-09-15 11:00 Råstorp/Timsfors IF - Ryssby IF Timsfors IP/Ängaltet
2019-09-15 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Moheda IF Dänningevallen
2019-09-22 11:00 Ryssby IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Lunnavallen
2019-09-22 11:00 Grimslöv/Vislanda - Rottne IF Furuskans, Grimslöv
2019-09-22 14:00 Moheda IF - Bors SK Moheda IP
2019-09-22 14:30 Hovshaga AIF blå - Råstorp/Timsfors IF Hagavallen, konstgräs