Spelprogram - P07 Sö vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Böda/Högby IF Sofia Hermansson 0704270361 Svart/Svart/Vit
Färjestadens GOIF vit Jonas Klippvik 0702169697 Röd, Röda, Röda
IFK Borgholm Niklas Lander 0708126555 vit, Vit, vit
Kalmar FF vit Olof Nordström Röd/Vit, Vit
Lindsdals IF Magnus Loman 048022665 0704089450 svart/svart/svart
Persnäs AlF Tomas Ekberg 0705493990 Blå, Blå, Blå
RM/SSG IF Marie Horn 0704524964 0704524964 Svart ställ
Torsås UFF grön Sofie Eriksson 0703444820 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:00 Lindsdals IF - Färjestadens GOIF vit Lindsdals IP
2019-05-05 11:00 Böda/Högby IF - Kalmar FF vit Nya IP, Löttorp
2019-05-05 11:00 Persnäs AlF - Torsås UFF grön Solvallen
2019-05-05 15:00 RM/SSG IF - IFK Borgholm Sandbyvallen
2019-05-09 18:30 IFK Borgholm - Lindsdals IF Borgholms IP
2019-05-10 18:00 Färjestadens GOIF vit - Persnäs AlF Grövle
2019-05-11 12:00 Torsås UFF grön - Böda/Högby IF Torshammar
2019-05-12 12:00 Kalmar FF vit - RM/SSG IF Gasten IP
2019-05-16 18:30 Böda/Högby IF - Persnäs AlF Nya IP, Löttorp
2019-05-18 12:00 Torsås UFF grön - IFK Borgholm Torshammar
2019-05-19 11:00 RM/SSG IF - Lindsdals IF Sandbyvallen
2019-05-19 12:00 Kalmar FF vit - Färjestadens GOIF vit Gasten IP
2019-05-21 17:30 Persnäs AlF - RM/SSG IF Solvallen
2019-05-24 18:00 Lindsdals IF - Kalmar FF vit Lindsdals IP
2019-05-25 10:00 IFK Borgholm - Böda/Högby IF Borgholms IP
2019-05-26 10:00 Färjestadens GOIF vit - Torsås UFF grön Grövle
2019-05-30 10:00 Färjestadens GOIF vit - IFK Borgholm Grövle
Juni
2019-06-01 10:00 Torsås UFF grön - Lindsdals IF Torshammar
2019-06-02 14:30 RM/SSG IF - Böda/Högby IF Sandbyvallen
2019-06-06 11:00 Kalmar FF vit - Persnäs AlF Gasten IP
2019-06-09 10:00 Kalmar FF vit - IFK Borgholm Gasten IP
2019-06-09 11:00 Böda/Högby IF - Färjestadens GOIF vit Nya IP, Löttorp
2019-06-09 15:00 Persnäs AlF - Lindsdals IF Solvallen
2019-06-09 15:00 RM/SSG IF - Torsås UFF grön Sandbyvallen
2019-06-12 17:30 IFK Borgholm - Persnäs AlF Borgholms IP
2019-06-13 18:30 Färjestadens GOIF vit - RM/SSG IF Grövle
2019-06-15 12:00 Torsås UFF grön - Kalmar FF vit Torshammar
Augusti
2019-08-05 19:00 Böda/Högby IF - Lindsdals IF Nya IP, Löttorp
2019-08-08 18:30 IFK Borgholm - RM/SSG IF Borgholms IP
2019-08-09 18:00 Färjestadens GOIF vit - Lindsdals IF Grövle
2019-08-10 12:00 Torsås UFF grön - Persnäs AlF Torshammar
2019-08-15 17:20 Lindsdals IF - IFK Borgholm Lindsdals IP
2019-08-15 18:00 Persnäs AlF - Färjestadens GOIF vit Solvallen
2019-08-17 12:45 Kalmar FF vit - Böda/Högby IF Gasten IP
2019-08-18 11:00 Böda/Högby IF - Torsås UFF grön Nya IP, Löttorp
2019-08-18 11:00 RM/SSG IF - Kalmar FF vit San Siro
2019-08-23 18:00 Färjestadens GOIF vit - Kalmar FF vit Grövle
2019-08-23 18:00 Lindsdals IF - RM/SSG IF Lindsdals IP
2019-08-24 11:00 IFK Borgholm - Torsås UFF grön Borgholms IP
2019-08-25 11:00 Persnäs AlF - Böda/Högby IF Solvallen
2019-08-29 18:30 Böda/Högby IF - IFK Borgholm Nya IP, Löttorp
2019-08-31 10:00 Torsås UFF grön - Färjestadens GOIF vit Torshammar
2019-08-31 11:00 RM/SSG IF - Persnäs AlF San Siro
September
2019-09-01 10:00 Kalmar FF vit - Lindsdals IF Gasten IP
2019-09-05 18:00 IFK Borgholm - Färjestadens GOIF vit Borgholms IP
2019-09-06 18:00 Lindsdals IF - Torsås UFF grön Lindsdals IP
2019-09-07 11:00 Persnäs AlF - Kalmar FF vit Solvallen
2019-09-08 11:00 Böda/Högby IF - RM/SSG IF Nya IP, Löttorp
2019-09-13 18:00 Lindsdals IF - Persnäs AlF Lindsdals IP
2019-09-14 10:00 IFK Borgholm - Kalmar FF vit Borgholms IP
2019-09-14 10:00 Färjestadens GOIF vit - Böda/Högby IF Grövle
2019-09-14 13:00 Torsås UFF grön - RM/SSG IF Torshammar
2019-09-19 17:30 Persnäs AlF - IFK Borgholm Solvallen
2019-09-21 12:00 Lindsdals IF - Böda/Högby IF Lindsdals IP
2019-09-21 12:00 Kalmar FF vit - Torsås UFF grön Gasten IP
2019-09-22 11:00 RM/SSG IF - Färjestadens GOIF vit San Siro