Spelprogram - P08 Sö röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Färjestadens GoIF röd Martin Kahnt 0768810015 Röd, Röda, Röda
Hossmo BK röd Simon Peilot 0707512528 Vit, Röd, Röd
IFK Berga Anna Lagergren 0709957457 vit, vit, vit
Kalmar FF röd Olof Nordström Röd/Vit, Vit
Lindsdals IF svart Mats Krantz 0761367078 svart/svart/svart
Möre BK Daniel Lyckman 0702091684 Röd/Svart, Svart, Svart
Persnäs AIF Tomas Ekberg 0705493990 Blå, Blå, Blå
Trekantens IF Trekantens IF(Föreningen) Blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:00 Lindsdals IF svart - Möre BK Lindsdals IP
2019-05-04 10:00 Trekantens IF - IFK Berga Åvallen
2019-05-04 12:00 Hossmo BK röd - Persnäs AIF Rinkabyvallen
2019-05-05 11:30 Kalmar FF röd - Färjestadens GoIF röd Gasten IP
2019-05-12 11:00 Persnäs AIF - Kalmar FF röd Solvallen
2019-05-12 11:30 Färjestadens GoIF röd - Trekantens IF Grövle
2019-05-12 16:00 IFK Berga - Lindsdals IF svart Bergavik IP
2019-05-12 17:00 Möre BK - Hossmo BK röd Loverslunden
2019-05-18 10:00 Trekantens IF - Kalmar FF röd Åvallen
2019-05-18 13:00 Lindsdals IF svart - Hossmo BK röd Lindsdals IP
2019-05-19 11:30 Färjestadens GoIF röd - Möre BK Grövle
2019-05-19 16:00 IFK Berga - Persnäs AIF Bergavik IP
2019-05-25 10:00 Möre BK - Trekantens IF Loverslunden
2019-05-25 11:00 Persnäs AIF - Färjestadens GoIF röd Solvallen
2019-05-25 13:00 Hossmo BK röd - IFK Berga Rinkabyvallen
2019-05-26 10:00 Kalmar FF röd - Lindsdals IF svart Gasten IP
Juni
2019-06-01 11:00 Lindsdals IF svart - Trekantens IF Lindsdals IP
2019-06-01 11:00 Persnäs AIF - Möre BK Solvallen
2019-06-01 11:30 Färjestadens GoIF röd - Hossmo BK röd Grövle
2019-06-04 19:00 IFK Berga - Kalmar FF röd Bergavik IP
2019-06-08 10:00 Trekantens IF - Persnäs AIF Åvallen
2019-06-08 11:00 Lindsdals IF svart - Färjestadens GoIF röd Lindsdals IP
2019-06-09 12:00 Kalmar FF röd - Hossmo BK röd Gasten IP
2019-06-11 19:00 IFK Berga - Möre BK Bergavik IP
2019-06-15 10:00 Persnäs AIF - Lindsdals IF svart Solvallen
2019-06-15 12:00 Hossmo BK röd - Trekantens IF Rinkabyvallen
2019-06-16 11:30 Färjestadens GoIF röd - IFK Berga Grövle
2019-06-16 18:00 Möre BK - Kalmar FF röd Loverslunden
Augusti
2019-08-10 10:00 Möre BK - Lindsdals IF svart Loverslunden
2019-08-11 15:00 Persnäs AIF - Hossmo BK röd Solvallen
2019-08-11 16:00 IFK Berga - Trekantens IF Bergavik IP
2019-08-15 18:00 Färjestadens GoIF röd - Kalmar FF röd Grövle
2019-08-17 10:00 Trekantens IF - Färjestadens GoIF röd Åvallen
2019-08-18 10:00 Kalmar FF röd - Persnäs AIF Gasten IP
2019-08-18 12:00 Lindsdals IF svart - IFK Berga Lindsdals IP
2019-08-22 18:30 Möre BK - Färjestadens GoIF röd Loverslunden
2019-08-24 11:00 Persnäs AIF - IFK Berga Solvallen
2019-08-24 12:00 Hossmo BK röd - Lindsdals IF svart Rinkabyvallen
2019-08-25 10:00 Kalmar FF röd - Trekantens IF Gasten IP
2019-08-31 10:00 Trekantens IF - Möre BK Åvallen
2019-08-31 11:00 Lindsdals IF svart - Kalmar FF röd Lindsdals IP
September
2019-09-01 13:30 Färjestadens GoIF röd - Persnäs AIF Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-09-03 18:45 IFK Berga - Hossmo BK röd Bergavik IP
2019-09-07 10:00 Trekantens IF - Lindsdals IF svart Åvallen
2019-09-07 16:00 Hossmo BK röd - Färjestadens GoIF röd Rinkabyvallen
2019-09-08 10:00 Kalmar FF röd - IFK Berga Gasten IP
2019-09-08 17:00 Möre BK - Persnäs AIF Loverslunden
2019-09-12 18:00 Möre BK - IFK Berga Loverslunden
2019-09-14 11:00 Persnäs AIF - Trekantens IF Solvallen
2019-09-14 16:00 Hossmo BK röd - Kalmar FF röd Rinkabyvallen
2019-09-15 11:30 Färjestadens GoIF röd - Lindsdals IF svart Grövle
2019-09-21 10:00 Kalmar FF röd - Möre BK Gasten IP
2019-09-21 10:00 Trekantens IF - Hossmo BK röd Åvallen
2019-09-21 11:00 Lindsdals IF svart - Persnäs AIF Lindsdals IP
2019-09-22 16:00 IFK Berga - Färjestadens GoIF röd Bergavik IP
2019-09-28 15:00 Hossmo BK röd - Möre BK Rinkabyvallen