Spelprogram - P09 Sö röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Färjestadens GOIF röd Jonas Klippvik 0702169697 Röd, Röda, Röda
Hossmo BK röd Peter Martinsson 0708206155 Vit, Röd, Röd
Kalmar FF Paul Stenberg 0725809753 0725809753 Röd/Vit, Vit
Kalmar Södra IF röd Johan Arvidsson 0705221888 Röd/Blå, Grön, Blå
Nybro IF blå Mikael Hansson 0735248447 Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Oskarshamns AIK svart Anders Thörnvall 0706688065 Vit, vit, Vit
Rödsle BK blå Pär Johansson 0706441168 gul/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 14:00 Nybro IF blå - Hossmo BK röd Victoriavallen
2019-05-05 17:00 Oskarshamns AIK svart - Rödsle BK blå Ernemar IP
2019-05-05 17:30 Färjestadens GOIF röd - Kalmar FF Grövle
2019-05-12 10:00 Kalmar FF - Nybro IF blå Gasten IP
2019-05-12 13:00 Rödsle BK blå - Färjestadens GOIF röd Fredriksbergs IP
2019-05-12 15:30 Hossmo BK röd - Kalmar Södra IF röd Rinkabyvallen
2019-05-19 11:00 Hossmo BK röd - Rödsle BK blå Rinkabyvallen
2019-05-19 15:00 Nybro IF blå - Färjestadens GOIF röd Victoriavallen
2019-05-19 17:15 Kalmar Södra IF röd - Oskarshamns AIK svart S:a Utmarken
2019-05-25 14:00 Rödsle BK blå - Kalmar FF Fredriksbergs IP
2019-05-26 17:00 Oskarshamns AIK svart - Hossmo BK röd Ernemar IP
2019-05-26 17:30 Färjestadens GOIF röd - Kalmar Södra IF röd Grövle
Juni
2019-06-02 15:00 Hossmo BK röd - Färjestadens GOIF röd Rinkabyvallen
2019-06-02 17:15 Kalmar Södra IF röd - Nybro IF blå S:a Utmarken
2019-06-05 17:30 Kalmar FF - Oskarshamns AIK svart Bergavik IP
2019-06-06 11:30 Färjestadens GOIF röd - Oskarshamns AIK svart Grövle
2019-06-09 15:00 Nybro IF blå - Rödsle BK blå Victoriavallen
2019-06-09 17:15 Kalmar Södra IF röd - Kalmar FF S:a Utmarken
2019-06-15 11:00 Rödsle BK blå - Kalmar Södra IF röd Fredriksbergs IP
2019-06-16 10:00 Kalmar FF - Hossmo BK röd Gasten IP
2019-06-16 17:00 Oskarshamns AIK svart - Nybro IF blå Ernemar IP
Augusti
2019-08-10 10:00 Rödsle BK blå - Oskarshamns AIK svart Fredriksbergs IP
2019-08-11 10:00 Kalmar FF - Färjestadens GOIF röd Gasten IP
2019-08-11 14:00 Hossmo BK röd - Nybro IF blå Rinkabyvallen
2019-08-18 13:30 Nybro IF blå - Kalmar FF Victoriavallen
2019-08-18 17:15 Kalmar Södra IF röd - Hossmo BK röd S:a Utmarken
2019-08-18 17:30 Färjestadens GOIF röd - Rödsle BK blå Grövle
2019-08-25 11:00 Rödsle BK blå - Hossmo BK röd Fredriksbergs IP
2019-08-25 17:30 Färjestadens GOIF röd - Nybro IF blå Grövle
September
2019-09-01 10:00 Kalmar FF - Rödsle BK blå Gasten IP
2019-09-01 14:00 Hossmo BK röd - Oskarshamns AIK svart Rinkabyvallen
2019-09-01 18:15 Kalmar Södra IF röd - Färjestadens GOIF röd S:a Utmarken
2019-09-08 17:00 Oskarshamns AIK svart - Kalmar FF Ernemar IP
2019-09-08 17:30 Färjestadens GOIF röd - Hossmo BK röd Grövle
2019-09-09 18:00 Nybro IF blå - Kalmar Södra IF röd Victoriavallen
2019-09-15 10:00 Kalmar FF - Kalmar Södra IF röd Gasten IP
2019-09-15 10:30 Rödsle BK blå - Nybro IF blå Fredriksbergs IP
2019-09-15 17:00 Oskarshamns AIK svart - Färjestadens GOIF röd Ernemar IP
2019-09-22 15:00 Nybro IF blå - Oskarshamns AIK svart Victoriavallen
2019-09-22 16:00 Hossmo BK röd - Kalmar FF Rinkabyvallen
2019-09-22 17:15 Kalmar Södra IF röd - Rödsle BK blå S:a Utmarken
Oktober
2019-10-01 18:30 Oskarshamns AIK svart - Kalmar Södra IF röd Ernemar IP