Spelprogram - P09 S blå

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FK Älmeboda/Linneryd Johan Holgersson 0706908329 Vit, Vit, Vit
Ryds SK Patrick Karlsson Gul/Svart randig, Svart, gula ränder, Svart alt gul
Räppe GOIF svart Filip Dacke 0738200605 Gul, Svart, Gul
Sandsbro AIK gul Jonas Björkman 0739825243 Gul, Gul, Gul
Tingsryd United FC Pär Nilsson svart/grön, svart, svart
Urshults IF Kristina Jonasson 0702430796 Gul, Svart, Gul
Växjö BK svart Mirsad Hashani 0702017514 Gul/svart, Svart, Svart
Östers IF blå Magnus Bringhed Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Växjö BK svart - Östers IF blå Sportfältet Teleborg
2019-05-05 11:00 Tingsryd United FC - Urshults IF Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-05 11:00 FK Älmeboda/Linneryd - Sandsbro AIK gul Kullbergsplan
2019-05-05 13:00 Ryds SK - Räppe GOIF svart Trojavallen
2019-05-11 10:00 Sandsbro AIK gul - Ryds SK Norremark B-plan
2019-05-11 10:00 Räppe GOIF svart - Tingsryd United FC Räppevallen
2019-05-11 12:00 Östers IF blå - FK Älmeboda/Linneryd Åbo Idrottsplats
2019-05-12 11:00 Urshults IF - Växjö BK svart Urdavallen
2019-05-19 11:00 Tingsryd United FC - Ryds SK Tingsryds IP
2019-05-19 11:00 Räppe GOIF svart - Östers IF blå Räppevallen
2019-05-19 11:00 Urshults IF - Sandsbro AIK gul Urdavallen
2019-05-19 13:30 Växjö BK svart - FK Älmeboda/Linneryd Sportfältet Teleborg
2019-05-22 18:30 FK Älmeboda/Linneryd - Urshults IF Kullbergsplan
2019-05-25 12:00 Östers IF blå - Tingsryd United FC Åbo Idrottsplats
2019-05-25 13:00 Sandsbro AIK gul - Räppe GOIF svart Norremark B-plan
2019-05-26 13:00 Ryds SK - Växjö BK svart Trojavallen
2019-05-29 17:30 Urshults IF - Ryds SK Urdavallen
Juni
2019-06-01 10:00 Sandsbro AIK gul - Östers IF blå Norremark B-plan
2019-06-01 11:00 Växjö BK svart - Tingsryd United FC Sportfältet Teleborg
2019-06-01 11:00 Räppe GOIF svart - FK Älmeboda/Linneryd Räppevallen
2019-06-08 11:00 Tingsryd United FC - Sandsbro AIK gul Tingsryds IP
2019-06-08 13:30 Växjö BK svart - Räppe GOIF svart Sportfältet Teleborg
2019-06-09 11:00 Urshults IF - Östers IF blå Urdavallen
2019-06-09 13:00 Ryds SK - FK Älmeboda/Linneryd Trojavallen
2019-06-15 11:00 Räppe GOIF svart - Urshults IF Räppevallen
2019-06-15 12:00 Östers IF blå - Ryds SK Åbo Idrottsplats
2019-06-15 13:00 Sandsbro AIK gul - Växjö BK svart Sandavi
2019-06-16 11:00 FK Älmeboda/Linneryd - Tingsryd United FC Kullbergsplan
Augusti
2019-08-07 17:30 Urshults IF - Tingsryd United FC Urdavallen
2019-08-10 10:00 Östers IF blå - Växjö BK svart Åbo Idrottsplats
2019-08-10 10:00 Sandsbro AIK gul - FK Älmeboda/Linneryd Norremark B-plan
2019-08-11 11:00 Räppe GOIF svart - Ryds SK Räppevallen
2019-08-18 11:00 Tingsryd United FC - Räppe GOIF svart Ivansvall (Väckelsång)
2019-08-18 13:00 Ryds SK - Sandsbro AIK gul Trojavallen
2019-08-18 13:30 Växjö BK svart - Urshults IF Sportfältet Teleborg
2019-08-18 16:00 FK Älmeboda/Linneryd - Östers IF blå Linneryds IP
2019-08-24 10:00 Sandsbro AIK gul - Urshults IF Norremark B-plan
2019-08-24 10:00 Östers IF blå - Räppe GOIF svart Åbo Idrottsplats
2019-08-25 13:00 Ryds SK - Tingsryd United FC Trojavallen
2019-08-25 16:00 FK Älmeboda/Linneryd - Växjö BK svart Linneryds IP
September
2019-09-01 09:30 Växjö BK svart - Ryds SK Sportfältet Teleborg
2019-09-01 11:00 Räppe GOIF svart - Sandsbro AIK gul Räppevallen
2019-09-01 12:00 Tingsryd United FC - Östers IF blå Tingsryds IP
2019-09-07 12:00 Östers IF blå - Sandsbro AIK gul Åbo Idrottsplats
2019-09-07 14:00 Tingsryd United FC - Växjö BK svart Ivansvall (Väckelsång)
2019-09-08 13:00 Ryds SK - Urshults IF Trojavallen
2019-09-08 16:00 FK Älmeboda/Linneryd - Räppe GOIF svart Linneryds IP
2019-09-11 18:00 Urshults IF - FK Älmeboda/Linneryd Urdavallen
2019-09-11 18:00 Sandsbro AIK gul - Tingsryd United FC Norremark B-plan
2019-09-14 10:00 Östers IF blå - Urshults IF Åbo Idrottsplats
2019-09-15 11:00 FK Älmeboda/Linneryd - Ryds SK Linneryds IP
2019-09-15 17:00 Räppe GOIF svart - Växjö BK svart Räppevallen
2019-09-21 10:00 Växjö BK svart - Sandsbro AIK gul Sportfältet Teleborg
2019-09-22 10:00 Tingsryd United FC - FK Älmeboda/Linneryd Tingsryds IP
2019-09-22 11:00 Urshults IF - Räppe GOIF svart Urdavallen
2019-09-22 13:00 Ryds SK - Östers IF blå Trojavallen