Spelprogram - Div. 10 Pojkar (12 år) Mellersta

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel99 Dan Nordström 0706026824 Rött/svart/svart
BK Astrio Joakim Wiberg 0709172936 Gul/Svarta/Gula
IF Leikin Orange Lars-Åke Väldesjö 0709172971 orange/svarta/orange
Lilla Träslövs FF Blå Mikael Svensson vit/blåa/blåa
Lilla Träslövs FF Vit Mikael Svensson vit/blåa/blåa
Onsala BK blå Martin Jansson vit, blå, blå
Tofta GOIF Mikael Wikberg 0705988645 Blå, Vita, Blå
Varbergs BoIS FC Grön Greger Bergendal 0727079966 grönsvartrandig/svart/svarta
Varbergs BoIS FC Svart Greger Bergendal 0727079966 grönsvartrandig/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:00 IF Leikin Orange - BK Astrio Halmstad Arena P5
2019-05-04 10:00 Varbergs BoIS FC Grön - Lilla Träslövs FF Vit Påskbergsvallen C
2019-05-04 12:00 Onsala BK blå - Varbergs BoIS FC Svart Rydets IP Konstgräs
2019-05-05 13:00 Lilla Träslövs FF Blå - Tofta GOIF Östervi B
2019-05-12 10:00 Varbergs BoIS FC Svart - IF Leikin Orange Påskbergsvallen C
2019-05-12 10:00 Apel99 - Lilla Träslövs FF Blå Hedevi 1
2019-05-12 11:00 Tofta GOIF - Varbergs BoIS FC Grön Lindvallen A
2019-05-12 16:00 Lilla Träslövs FF Vit - Onsala BK blå Östervi B
2019-05-18 10:00 Varbergs BoIS FC Grön - Apel99 Påskbergsvallen C
2019-05-18 14:00 Onsala BK blå - Tofta GOIF Kaparevallen
2019-05-19 11:00 IF Leikin Orange - Lilla Träslövs FF Vit Halmstad Arena P5
2019-05-19 11:30 BK Astrio - Varbergs BoIS FC Svart Söndrums IP F
2019-05-23 18:00 IF Leikin Orange - Apel99 Halmstad Arena P5
2019-05-26 11:30 Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio Östervi B
2019-05-26 12:00 Apel99 - Onsala BK blå Hedevi 1
2019-05-26 13:30 Tofta GOIF - IF Leikin Orange Lindvallen A
2019-05-26 18:15 Lilla Träslövs FF Blå - Varbergs BoIS FC Grön Östervi B
Juni
2019-06-01 10:00 Varbergs BoIS FC Svart - Lilla Träslövs FF Vit Påskbergsvallen C
2019-06-01 14:00 Onsala BK blå - Lilla Träslövs FF Blå Rydets IP Konstgräs
2019-06-02 11:30 BK Astrio - Tofta GOIF Söndrums IP F
2019-06-03 18:30 Apel99 - BK Astrio Ätrans IP A
2019-06-06 10:00 Tofta GOIF - Varbergs BoIS FC Svart Lindvallen A
2019-06-08 11:00 Lilla Träslövs FF Blå - IF Leikin Orange Östervi B
2019-06-08 11:00 Varbergs BoIS FC Grön - Onsala BK blå Påskbergsvallen C
2019-06-09 11:00 IF Leikin Orange - Varbergs BoIS FC Grön Halmstad Arena P5
2019-06-11 18:30 BK Astrio - Lilla Träslövs FF Blå Söndrums IP F
2019-06-15 10:00 Varbergs BoIS FC Svart - Apel99 Påskbergsvallen C
2019-06-16 10:00 Lilla Träslövs FF Vit - Tofta GOIF Östervi B
2019-06-19 18:30 Apel99 - Lilla Träslövs FF Vit Klockarevallen 1
2019-06-23 16:00 Lilla Träslövs FF Blå - Varbergs BoIS FC Svart Östervi B
2019-06-29 10:00 Varbergs BoIS FC Grön - BK Astrio Påskbergsvallen C
Juli
2019-07-03 18:45 Onsala BK blå - IF Leikin Orange Kaparevallen