Spelprogram - Div. 12 Pojkar (11 år) Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Johan Libera Gul/Svarta/Gula
BK Astrio Svart Johan Libera Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF vit David Sonfalk 0705574009 gul, vita, vita
Halmstads BK 2 Daniel Eriksson 0735363635 blå, svart, blå
HGH FC Niklas Ohlin 0767790840 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Vit Tenny Nilsson 0727456732 blåvit-randig/Blå/Blåa
IS Halmia Dejan Arandjelovic 0706231215 vit/röda/vita
Kvibille BK Torbjörn Olsson 0766346561 vit/blå/vit
Laholms FK Lars Bäckman 0705742139 Vit/svart/Vit
Snöstorp Nyhem FF Svart Magnus Svensson 035108290 0735158290 röd/gröna/gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 HGH FC - Halmstads BK 2 Wegeli IP 1
2019-05-03 18:00 Kvibille BK - Laholms FK Slättevi
2019-05-04 10:00 Falkenbergs FF vit - IS Halmia Kristineslätt IP 6
2019-05-05 10:00 BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Svart Söndrums IP E
2019-05-05 10:00 IF Centern Vit - BK Astrio Svart Kärlekens IP 2
2019-05-08 17:30 Snöstorp Nyhem FF Svart - IF Centern Vit Skedalaheds IP 2
2019-05-12 10:00 IS Halmia - HGH FC Halmstad Arena P17
2019-05-12 10:00 BK Astrio Svart - Kvibille BK Söndrums IP E
2019-05-12 13:30 Halmstads BK 2 - BK Astrio Halmstad Arena P5
2019-05-12 15:00 Laholms FK - Falkenbergs FF vit Glänninge Park B
2019-05-18 10:00 BK Astrio - IS Halmia Söndrums IP E
2019-05-19 10:00 HGH FC - Laholms FK Gullevi IP
2019-05-19 10:00 IF Centern Vit - Halmstads BK 2 Kärlekens IP 2
2019-05-19 10:00 BK Astrio Svart - Snöstorp Nyhem FF Svart Söndrums IP E
2019-05-19 11:00 Falkenbergs FF vit - Kvibille BK Kristineslätt IP 6
2019-05-25 10:00 Falkenbergs FF vit - HGH FC Kristineslätt IP 6
2019-05-26 10:00 IS Halmia - IF Centern Vit Halmstad Arena P17
2019-05-26 13:30 Halmstads BK 2 - BK Astrio Svart Halmstad Arena P5
2019-05-26 15:00 Laholms FK - BK Astrio Glänninge Park B
2019-05-26 17:00 Kvibille BK - Snöstorp Nyhem FF Svart Slättevi
2019-05-28 18:00 Snöstorp Nyhem FF Svart - Halmstads BK 2 Skedalaheds IP 2
Juni
2019-06-01 10:00 BK Astrio Svart - IS Halmia Söndrums IP E
2019-06-02 10:00 IF Centern Vit - Laholms FK Kärlekens IP 2
2019-06-05 18:30 BK Astrio - Falkenbergs FF vit Söndrums IP E
2019-06-05 18:30 IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF Svart Halmstad Arena P17
2019-06-06 18:00 HGH FC - BK Astrio Wegeli IP 1
2019-06-08 10:00 Falkenbergs FF vit - IF Centern Vit Kristineslätt IP 6
2019-06-09 15:00 Laholms FK - BK Astrio Svart Glänninge Park B
2019-06-09 17:00 Kvibille BK - Halmstads BK 2 Slättevi
2019-06-10 18:00 HGH FC - Kvibille BK Gullevi IP
2019-06-11 18:00 Snöstorp Nyhem FF Svart - Laholms FK Skedalaheds IP 2
2019-06-16 09:30 Halmstads BK 2 - IS Halmia Halmstad Arena P5
2019-06-16 10:00 IF Centern Vit - HGH FC Kärlekens IP 2
2019-06-16 10:00 BK Astrio Svart - Falkenbergs FF vit Söndrums IP E
2019-06-16 10:00 BK Astrio - Kvibille BK Söndrums IP F
2019-06-17 18:00 Kvibille BK - IS Halmia Slättevi
2019-06-18 18:30 Falkenbergs FF vit - Snöstorp Nyhem FF Svart Kristineslätt IP 6
2019-06-20 18:30 Laholms FK - Halmstads BK 2 Glänninge Park B
2019-06-23 10:00 BK Astrio - IF Centern Vit Söndrums IP E
2019-06-23 14:00 HGH FC - BK Astrio Svart Gullevi IP