Spelprogram - Div. 14 pojkar (10 år) Mellersta

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Gul Thomas Ordrup 0352602493 0709644777 Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF Gul Henrik Royson 0735113582 gul, vita, vita
Halmstads BK 2 Ola Rödin 0709930850 blå, svart, blå
Lerkils IF Röd Rune Eskeland 0730355091 Blå/Röd/Blå
Lilla Träslövs FF Blå Jonas Severinsson 0705116190 vit/blåa/blåa
Onsala BK blå Magnus Clase 0761149015 vit, blå, blå
Varbergs BoIS FC svart Pär Sturesson Åman 0703121020 grönsvartrandig/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:30 BK Astrio Gul - Halmstads BK 2 Söndrums IP E
2019-05-05 10:00 Lilla Träslövs FF Blå - Falkenbergs FF Gul Östervi C
2019-05-05 17:30 Lerkils IF Röd - Onsala BK blå Ängås IP B
2019-05-12 14:00 Onsala BK blå - Lilla Träslövs FF Blå Rydets IP Konstgräs
2019-05-12 15:00 Varbergs BoIS FC svart - BK Astrio Gul Påskbergsvallen B
2019-05-12 16:30 Halmstads BK 2 - Lerkils IF Röd Halmstad Arena P5
2019-05-19 13:00 Varbergs BoIS FC svart - Onsala BK blå Påskbergsvallen B
2019-05-19 13:00 Halmstads BK 2 - Falkenbergs FF Gul Halmstad Arena P5
2019-05-19 15:00 Lerkils IF Röd - Lilla Träslövs FF Blå Ängås IP B
2019-05-25 10:00 Falkenbergs FF Gul - Varbergs BoIS FC svart Kristineslätt IP 4
2019-05-25 14:00 Onsala BK blå - BK Astrio Gul Rydets IP Konstgräs
2019-05-26 11:30 Lilla Träslövs FF Blå - Halmstads BK 2 Östervi C
2019-05-29 18:30 Varbergs BoIS FC svart - Lilla Träslövs FF Blå Påskbergsvallen B
Juni
2019-06-02 15:00 Lerkils IF Röd - BK Astrio Gul Ängås IP B
2019-06-08 10:00 Falkenbergs FF Gul - Onsala BK blå Kristineslätt IP 6
2019-06-09 13:00 Halmstads BK 2 - Onsala BK blå Halmstad Arena P5
2019-06-09 14:30 BK Astrio Gul - Falkenbergs FF Gul Söndrums IP E
2019-06-09 16:15 Lerkils IF Röd - Varbergs BoIS FC svart Ängås IP B
2019-06-15 10:30 Varbergs BoIS FC svart - Halmstads BK 2 Påskbergsvallen B
2019-06-16 14:30 Lilla Träslövs FF Blå - BK Astrio Gul Östervi C
2019-06-29 10:00 Falkenbergs FF Gul - Lerkils IF Röd Kristineslätt IP 6