Spelprogram - Div. 15 Pojkar (10 år) Södra Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Thomas Ordrup 0352602493 0709644777 Gul/Svarta/Gula
HGH FC Blå Martin Vinberg 0727456750 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Malin Olsson 0703126571 blåvit-randig/Blå/Blåa
IF Leikin Orange Henrik Schmidt 0708694598 orange/svarta/orange
Kvibille BK Jan Bengtsson 0702996441 blå/vita/vit
Lidhults GOIF Mathias Jansson 0731821893 Röd, Röd, Röd
Oskarströms IS Mikael Persson 0768294520 vit, vita, vit
Sennans IF Mikael Karlsson 0708218914 röd/blå/röd
Snöstorp Nyhem FF Grön Lars Rydén 0703669346 röd/gröna/gröna
Trönninge IF Röd Mikael Almlöf 0722329923 vit/röda/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:30 HGH FC Blå - Snöstorp Nyhem FF Grön Gullevi IP
Maj
2019-05-03 18:30 BK Astrio - IF Leikin Orange Söndrums IP E
2019-05-04 09:00 Kvibille BK - Lidhults GOIF Slättevi
2019-05-04 11:00 Sennans IF - Oskarströms IS Åleds IP
2019-05-05 12:00 Trönninge IF Röd - IF Centern Tuvasvallen 7:match
2019-05-08 18:00 Lidhults GOIF - BK Astrio Lomövallen
2019-05-10 18:00 Oskarströms IS - Kvibille BK Esperedsvallen
2019-05-11 10:00 IF Leikin Orange - Trönninge IF Röd Halmstad Arena P5
2019-05-12 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - Sennans IF Skedalaheds IP 2
2019-05-12 11:00 IF Centern - HGH FC Blå Kärlekens IP 3
2019-05-14 17:30 Kvibille BK - Snöstorp Nyhem FF Grön Slättevi
2019-05-15 18:30 HGH FC Blå - IF Leikin Orange Gullevi IP
2019-05-16 18:00 Sennans IF - IF Centern Åleds IP
2019-05-19 00:00 Lidhults GOIF - Oskarströms IS Lomövallen
2019-05-19 16:00 Trönninge IF Röd - BK Astrio Tuvasvallen 7:match
2019-05-22 18:00 IF Leikin Orange - Sennans IF Halmstad Arena P5
2019-05-24 18:30 BK Astrio - Oskarströms IS Söndrums IP E
2019-05-26 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - Lidhults GOIF Skedalaheds IP 2
2019-05-26 12:00 Trönninge IF Röd - HGH FC Blå Tuvasvallen 7:match
2019-05-26 13:00 IF Centern - Kvibille BK Kärlekens IP 3
2019-05-28 18:00 Sennans IF - Trönninge IF Röd Åleds IP
2019-05-28 18:00 Kvibille BK - IF Leikin Orange Slättevi
2019-05-29 18:00 Lidhults GOIF - IF Centern Lomövallen
2019-05-29 18:30 HGH FC Blå - BK Astrio Gullevi IP
Juni
2019-06-02 14:00 Oskarströms IS - Snöstorp Nyhem FF Grön Esperedsvallen
2019-06-08 10:00 IF Leikin Orange - Lidhults GOIF Halmstad Arena P5
2019-06-08 10:00 Trönninge IF Röd - Kvibille BK Tuvasvallen 7:match
2019-06-08 10:00 HGH FC Blå - Sennans IF Gullevi IP
2019-06-09 13:00 IF Centern - Oskarströms IS Kärlekens IP 3
2019-06-09 14:30 BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Grön Söndrums IP E
2019-06-11 17:30 Kvibille BK - HGH FC Blå Slättevi
2019-06-11 18:00 Lidhults GOIF - Trönninge IF Röd Lomövallen
2019-06-15 10:00 Sennans IF - BK Astrio Åleds IP
2019-06-16 11:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - IF Centern Skedalaheds IP 2
2019-06-16 14:00 Oskarströms IS - IF Leikin Orange Esperedsvallen