Spelprogram - Div 5 A Flickor Vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF F07 Christian Åström Röd/Röd/Röd
IFK Timrå F 05-08 Linda Udd 0702616666 Vit/blåa/Vit
Kungsnäs FC F07 Viktoria Lilja 0706673030 Svartvit-randig, Svart, Svart
Sidsjö-Böle IF F07 grön Lars Engberg 060121174 0702415722 Grönsvart, Svart, Svart
Sidsjö-Böle IF F07 svart Lars Engberg 060121174 0702415722 Grönsvart, Svart, Svart
Stöde IF Johan Bergman röd, röd, röda
Sundsvalls DFF 1 Sofie Wikman 0703404512 marinblå/marinblå/marinblå
Sundsvalls DFF 2 Sofie Wikman 0703404512 marinblå/marinblå/marinblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 09:20 Alnö IF F07 - Sidsjö-Böle IF F07 grön Äppellunda IP konstgräs
2019-05-11 10:40 IFK Timrå F 05-08 - Sidsjö-Böle IF F07 svart Äppellunda IP konstgräs
2019-05-11 12:00 Kungsnäs FC F07 - Sundsvalls DFF 2 Äppellunda IP konstgräs
2019-05-11 13:20 Stöde IF - Sundsvalls DFF 1 Äppellunda IP konstgräs
2019-05-18 10:00 Sidsjö-Böle IF F07 grön - Stöde IF NCC-Hallen
2019-05-18 11:20 Sundsvalls DFF 1 - Kungsnäs FC F07 NCC-Hallen
2019-05-18 12:40 Sundsvalls DFF 2 - IFK Timrå F 05-08 NCC-Hallen
2019-05-18 14:00 Sidsjö-Böle IF F07 svart - Alnö IF F07 NCC-Hallen
2019-05-25 09:00 Kungsnäs FC F07 - Stöde IF Stöde IP skola 7-manna
2019-05-25 10:15 Sidsjö-Böle IF F07 svart - Sidsjö-Böle IF F07 grön Stöde IP skola 7-manna
2019-05-25 11:30 Alnö IF F07 - Sundsvalls DFF 2 Stöde IP skola 7-manna
2019-05-25 12:45 IFK Timrå F 05-08 - Sundsvalls DFF 1 Stöde IP skola 7-manna
2019-05-30 08:00 Sidsjö-Böle IF F07 grön - Kungsnäs FC F07 Västhagen IP
2019-05-30 09:15 Sundsvalls DFF 2 - Sidsjö-Böle IF F07 svart Västhagen IP
2019-05-30 10:30 Stöde IF - IFK Timrå F 05-08 Västhagen IP
2019-05-30 11:45 Sundsvalls DFF 1 - Alnö IF F07 Västhagen IP
Juni
2019-06-01 10:00 Sidsjö-Böle IF F07 svart - Sundsvalls DFF 1 Västhagen IP
2019-06-01 11:20 Alnö IF F07 - Stöde IF Västhagen IP
2019-06-01 12:40 Sundsvalls DFF 2 - Sidsjö-Böle IF F07 grön Västhagen IP
2019-06-01 14:00 IFK Timrå F 05-08 - Kungsnäs FC F07 Västhagen IP
2019-06-06 09:00 Sundsvalls DFF 1 - Sundsvalls DFF 2 Kubikenborgs IP Backaplan
2019-06-06 10:15 Stöde IF - Sidsjö-Böle IF F07 svart Kubikenborgs IP Backaplan
2019-06-06 11:30 Kungsnäs FC F07 - Alnö IF F07 Kubikenborgs IP Backaplan
2019-06-06 12:45 Sidsjö-Böle IF F07 grön - IFK Timrå F 05-08 Kubikenborgs IP Backaplan
2019-06-08 09:00 Alnö IF F07 - IFK Timrå F 05-08 Sidsjövallen
2019-06-08 10:20 Sundsvalls DFF 1 - Sidsjö-Böle IF F07 grön Sidsjövallen
2019-06-08 11:40 Sundsvalls DFF 2 - Stöde IF Sidsjövallen
2019-06-08 13:00 Sidsjö-Böle IF F07 svart - Kungsnäs FC F07 Sidsjövallen