Spelprogram - Träningsmatcher med AD Göteborg Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF (D3H) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Angered BK (D3H) Angered BK(Föreningen)
Angered MBIK (D5H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Balltorps FF (D5H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
BK Häcken (P19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK S:T Jakob (D7H) Roni Mezo 0760792207 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Djurgårdens IF (F17) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Eriksbergs IF (D4H) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Rosengård (F17) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Oguz Acikgöz 0727441463 röd, röd, röd
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gårda BK (D3H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingen FC (D6H) Viktor Kirsby 0727270659 0727270659 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IK Kongahälla (D3H) Andreas Nilsson Röd, Vit, Röd
IS Halmia (D1D) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (D2H) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK (D1D) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (D3H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (D4H) Boris Skokic 0705971315 0705971315 Vit, Blå, Blå
Kortedala IF (D4H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kungsladugårds BK (D5H) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Kärra KIF (D4H) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (D1H) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Qviding FIF (D2H) Robert Vilahamn 0709397755 Vinröd, Vit, Vit
SKIF Semberija (D4H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Stenkullen GoIK (D4H) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (D2H) Sebastian Chitsaz 0762824584 Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (Resrv Elit) Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Röd, Blå, Röda
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Örgryte IS FF (P04) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-07-27 13:00 060940003 Älvsborg FF (D4H) - Gårda BK (D3H) 0 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2019-07-27 13:00 060940004 Angered BK (D3H) - Hisingsbacka FC (D3H) 5 - 2 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-07-27 13:00 060940008 Qviding FIF (D2H) - Sävedalens IF (D2H) Lemmingvallen 1 Gräs
2019-07-28 15:00 060940009 Angered MBIK (D5H) - Kortedala IF (D4H) 2 - 0 Lövgärdesplan 1 Gräs
2019-07-31 19:00 060940002 Jonsereds IF (D3H) - Guldhedens IK (D4H) Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-01 19:00 060940006 Balltorps FF (D5H) - Hisingen FC (D6H) 3 - 0 Förbovallen 1
2019-08-01 20:00 060940010 IK Kongahälla (D3H) - SKIF Semberija (D4H) 7 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-02 19:00 060940005 Landvetter IS (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) 6 - 4 Landvetter IP A-plan
2019-08-03 13:00 060940001 Lerums IS (D4H) - Kärra KIF (D4H) 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-08-04 13:00 060940011 Angered MBIK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) Lövgärdesplan 1 Gräs
2019-08-05 19:00 060940012 KF Velebit (D4H) - Sävedalens IF (Resrv Elit) 0 - 5 Velebit IP 1 Gräs
2019-08-27 19:30 060940013 Göteborgs DFF (D1D) - Jitex Mölndal BK (D1D) Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-09 20:00 060940014 Hisingsbacka FC (D3H) - Sävedalens IF (D2H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-11-23 12:30 060940019 Älvsborg FF (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) Inst. Påvelund 1 Konstgräs
2019-11-23 14:00 060940015 Qviding FIF (D2H) - Kumlin Recruiting College Team 6 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-11-29 18:00 060940023 FC Rosengård (F17) - Vålerenga IF (F17) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-11-29 20:00 060940024 Djurgårdens IF (F17) - Bröndby IF (F17) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-11-30 14:00 060940020 Ahlafors IF (D3H) - Angered BK (D3H) 2 - 3 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-12-07 12:00 060940018 Qviding FIF (D2H) - IS Halmia (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2019-12-07 14:00 060940017 Göteborgs DFF (D1D) - IS Halmia (D1D) 0 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-12-10 19:00 060940025 BK Häcken (P19) - Landvetter IS (D3H) 2 - 2 Bravida Arena
2019-12-10 19:30 060940022 Göteborgs DFF (D1D) - Örgryte IS FF (P04) Valhalla 1 Konstgräs
2019-12-14 14:00 060940021 Stenkullen GoIK (D4H) - Nol IK (D4H) Stenkullens IP 2 KG