Spelprogram - Div 5 B pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P07 Vit Ulf Bryner 0702883111 Röd/Röd/Röd
Fränsta IK P07-08 Elisabeth Åström Sundkvist 0703691973 Blå/Blå/Blå
IFK Timrå P07 Blå Jenny Johansson 060123623 0732752860 Vit/blåa/Vit
IFK Timrå P07 vit Rickard Gudmundsson 0761480840 Vit/blåa/Vit
Kungsnäs FC P07 Elin Riklander 0706853559 Svart,vit/svart/svart
Sidsjö-Böle IF P07 grön Andreas Berglund 0706919449 Grönsvart/Svart/Svart
Sidsjö-Böle IF P07 gul Andreas Berglund 0706919449 Grönsvart/Svart/Svart
Sundsvalls FF blå Mattias Nordin Blå/Blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 09:15 Sundsvalls FF blå - IFK Timrå P07 Blå Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-08-18 10:30 Sidsjö-Böle IF P07 grön - Alnö IF P07 Vit Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-08-18 11:45 Sidsjö-Böle IF P07 gul - IFK Timrå P07 vit Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-08-18 13:30 Fränsta IK P07-08 - Kungsnäs FC P07 Myggvallen
2019-08-25 08:00 Kungsnäs FC P07 - Sundsvalls FF blå Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 09:15 Alnö IF P07 Vit - Sidsjö-Böle IF P07 gul Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 10:30 IFK Timrå P07 Blå - Sidsjö-Böle IF P07 grön Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 11:45 IFK Timrå P07 vit - Fränsta IK P07-08 Baldershovs IP Konstgräs
September
2019-09-01 09:00 Sidsjö-Böle IF P07 gul - IFK Timrå P07 Blå Sidsjövallen
2019-09-01 10:20 Sidsjö-Böle IF P07 grön - Sundsvalls FF blå Sidsjövallen
2019-09-01 11:40 IFK Timrå P07 vit - Kungsnäs FC P07 Sidsjövallen
2019-09-01 12:00 Fränsta IK P07-08 - Alnö IF P07 Vit Myggvallen
2019-09-08 09:00 Alnö IF P07 Vit - IFK Timrå P07 vit Äppellunda IP
2019-09-08 10:15 Kungsnäs FC P07 - Sidsjö-Böle IF P07 grön Äppellunda IP
2019-09-08 11:30 Sundsvalls FF blå - Sidsjö-Böle IF P07 gul Äppellunda IP
2019-09-08 12:45 IFK Timrå P07 Blå - Fränsta IK P07-08 Äppellunda IP
2019-09-15 10:00 IFK Timrå P07 vit - IFK Timrå P07 Blå Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-15 11:15 Alnö IF P07 Vit - Kungsnäs FC P07 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-15 12:00 Fränsta IK P07-08 - Sundsvalls FF blå Myggvallen
2019-09-15 12:30 Sidsjö-Böle IF P07 gul - Sidsjö-Böle IF P07 grön Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-22 13:00 Sidsjö-Böle IF P07 grön - Fränsta IK P07-08 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-22 14:15 Kungsnäs FC P07 - Sidsjö-Böle IF P07 gul Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-22 15:30 Sundsvalls FF blå - IFK Timrå P07 vit Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-22 16:45 IFK Timrå P07 Blå - Alnö IF P07 Vit Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-29 09:00 IFK Timrå P07 Blå - Kungsnäs FC P07 Västhagen IP
2019-09-29 10:20 IFK Timrå P07 vit - Sidsjö-Böle IF P07 grön Västhagen IP
2019-09-29 11:40 Alnö IF P07 Vit - Sundsvalls FF blå Västhagen IP
2019-09-29 12:00 Fränsta IK P07-08 - Sidsjö-Böle IF P07 gul Myggvallen