Spelprogram - Futsal Pojkar 2007 Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Svart Magnus Sandberg 0730968655 Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Stellan Olof Petersson Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Erik Bergstrand Orange/Svart/Orange
Bergums IF Niklas Andersson 0706862941 Blå/Blå/Blåa
Hovås Billdal IF 1 Johan Lockne Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF 2 Ulf Magnusson 0704568709 Vit/Vit/Vita
IF Warta Mattias Hamberg Runnestad 0703754605 Svart/Vit/Vit
Nol IK Martin Grev 0736220792 Blå/Vita/blå/vita
Näsets SK Niklas Gustafsson 0708922449 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Svart Ebba Pihl Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Ebba Pihl Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Ebba Pihl Vinröd/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-11-08 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Azalea BK Orange Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-09 12:00 Qviding FIF Vinröd - Nol IK Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-09 13:00 Qviding FIF Svart - Bergums IF Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-09 14:00 Qviding FIF Vit - Hovås Billdal IF 2 Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-10 10:00 Azalea BK Vit - IF Warta Frejaskolan Sporthall
Omgång 2
2019-11-15 18:00 Hovås Billdal IF 2 - Näsets SK Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-15 19:00 Askims IK Svart - Qviding FIF Svart Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-16 12:00 Bergums IF - Qviding FIF Vinröd Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-16 12:30 Nol IK - Azalea BK Vit Bohushallen Sporthall
2019-11-16 15:00 Azalea BK Orange - Qviding FIF Vit Frejaskolan Sporthall
2019-11-17 17:00 IF Warta - Hovås Billdal IF 1 Ryaskolan Sporthall
Omgång 3
2019-11-22 18:00 Näsets SK - Azalea BK Orange Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-22 19:00 Hovås Billdal IF 1 - Azalea BK Vit Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-23 13:00 Qviding FIF Vinröd - Askims IK Svart Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-23 14:00 Qviding FIF Svart - Hovås Billdal IF 2 Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-23 15:00 Qviding FIF Vit - IF Warta Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-24 15:00 Bergums IF - Nol IK Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 4
2019-11-29 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vinröd Nygårdsskolan Sporthall
2019-11-30 17:00 IF Warta - Näsets SK Ryaskolan Sporthall
2019-11-30 17:00 Nol IK - Hovås Billdal IF 1 Bohushallen Sporthall
2019-12-01 09:00 Azalea BK Vit - Qviding FIF Vit Önneredsskolan
2019-12-01 10:00 Azalea BK Orange - Qviding FIF Svart Önneredsskolan
Omgång 5
2019-12-06 18:00 Näsets SK - Azalea BK Vit Nygårdsskolan Sporthall
2019-12-07 11:00 Qviding FIF Vinröd - Azalea BK Orange Gärdssåsskolan Sporthall
2019-12-07 12:00 Qviding FIF Svart - IF Warta Gärdssåsskolan Sporthall
2019-12-07 13:00 Qviding FIF Vit - Hovås Billdal IF 1 Gärdssåsskolan Sporthall
2019-12-08 15:00 Bergums IF - Hovås Billdal IF 2 Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 6
2019-12-13 18:00 Hovås Billdal IF 1 - Näsets SK Nygårdsskolan Sporthall
2019-12-13 19:00 Hovås Billdal IF 2 - Askims IK Svart Nygårdsskolan Sporthall
2019-12-14 09:30 Nol IK - Qviding FIF Vit Bohushallen Sporthall
2019-12-14 15:00 Azalea BK Vit - Qviding FIF Svart Frejaskolan Sporthall
2019-12-14 16:00 IF Warta - Qviding FIF Vinröd Lundby Strand 1
2019-12-14 16:00 Azalea BK Orange - Bergums IF Frejaskolan Sporthall
Omgång 7
2020-01-11 14:00 Qviding FIF Svart - Hovås Billdal IF 1 Gärdssåsskolan Sporthall
2020-01-11 15:00 Qviding FIF Vinröd - Azalea BK Vit Gärdssåsskolan Sporthall
2020-01-11 17:00 Askims IK Svart - Azalea BK Orange Frejaskolan Sporthall
2020-01-12 09:00 Näsets SK - Qviding FIF Vit Frejaskolan Sporthall
2020-01-12 10:00 Hovås Billdal IF 2 - Nol IK Frejaskolan Sporthall
2020-01-12 15:00 Bergums IF - IF Warta Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 8
2020-01-18 16:00 Nol IK - Näsets SK Bohushallen Sporthall
2020-01-19 09:00 Hovås Billdal IF 1 - Qviding FIF Vinröd Nygårdsskolan Sporthall
2020-01-19 09:00 Azalea BK Vit - Bergums IF Frejaskolan Sporthall
2020-01-19 10:00 Azalea BK Orange - Hovås Billdal IF 2 Frejaskolan Sporthall
2020-01-19 16:00 IF Warta - Qviding FIF Svart Ryaskolan Sporthall
Omgång 9
2020-01-26 09:00 Azalea BK Vit - Qviding FIF Vit Frejaskolan Sporthall
2020-01-26 09:00 Hovås Billdal IF 2 - IF Warta Nygårdsskolan Sporthall
2020-01-26 10:00 Azalea BK Orange - Nol IK Frejaskolan Sporthall
2020-01-26 15:00 Qviding FIF Svart - Näsets SK Gärdssåsskolan Sporthall
2020-01-26 16:00 Bergums IF - Hovås Billdal IF 1 Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 10
2020-02-01 14:00 Qviding FIF Svart - Nol IK Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-01 15:00 Qviding FIF Vit - Bergums IF Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-01 17:00 Näsets SK - Qviding FIF Vinröd Frejaskolan Sporthall
2020-02-02 09:00 Hovås Billdal IF 1 - Askims IK Svart Nygårdsskolan Sporthall
2020-02-02 09:00 Azalea BK Vit - Hovås Billdal IF 2 Frejaskolan Sporthall
2020-02-02 17:00 IF Warta - Azalea BK Orange Ryaskolan Sporthall
Omgång 11
2020-02-08 17:00 Näsets SK - Bergums IF Frejaskolan Sporthall
2020-02-09 16:00 Nol IK - IF Warta Bohushallen Sporthall
Omgång 12
2020-02-22 10:00 Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vit Önneredsskolan
2020-02-22 13:00 Bergums IF - Qviding FIF Svart Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-22 13:00 Nol IK - Qviding FIF Vinröd Bohushallen Sporthall
2020-02-23 09:00 Azalea BK Orange - Hovås Billdal IF 1 Frejaskolan Sporthall
2020-02-23 09:00 Askims IK Svart - Näsets SK Önneredsskolan
2020-02-23 16:00 IF Warta - Azalea BK Vit Ryaskolan Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 14:00 Qviding FIF Vit - Nol IK Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-29 15:00 Qviding FIF Vinröd - IF Warta Gärdssåsskolan Sporthall