Spelprogram - Div. 12 Pojkar (11 år) Gr B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Frillesås FF vit Kristina Öhlén 0704563118 grön, vita, Gröna
Halmstads BK Daniel Eriksson 0735363635 blå, svart, blå
HGH FC Niklas Ohlin 0767790840 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Böljan Falkenberg Jonas Larsson 0763361949 blå, Blå, Vit
Kung Karl/Horred Patrik Berggren 0733307002 Gul/Svart/Svart
Laholms FK Lars Bäckman 0705742139 Vit/svart/Vit
Lilla Träslövs FF Blå Lars Bergqvist 0702763036 vit/blåa/blåa
Onsala BK vit Stefan Linders 0734379017 vit, blå, blå
Träslövsläge IF Markus Kaspersson 0707990100 Blå/Blå/Blå
Åsa IF 2 Peter Andersson 0735256916 svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Frillesås FF vit - Kung Karl/Horred
Augusti
2019-08-07 18:00 Kung Karl/Horred - Åsa IF 2 Kungsäter IP A
2019-08-10 14:00 Träslövsläge IF - Laholms FK Ankarvallen A
2019-08-11 10:00 Frillesås FF vit - Onsala BK vit Frillesås IP D
2019-08-11 11:00 IF Böljan Falkenberg - Halmstads BK Falkenbergs IP F
2019-08-11 11:00 HGH FC - Lilla Träslövs FF Blå Wegeli IP 1
2019-08-17 13:30 Lilla Träslövs FF Blå - IF Böljan Falkenberg Östervi C
2019-08-18 00:00 Åsa IF 2 - Frillesås FF vit
2019-08-18 12:00 Halmstads BK - Träslövsläge IF Halmstad Arena P5
2019-08-18 14:00 Laholms FK - Kung Karl/Horred Glänninge Park B
2019-08-20 18:30 Onsala BK vit - HGH FC Rydets IP Konstgräs
2019-08-24 14:00 Träslövsläge IF - Lilla Träslövs FF Blå Ankarvallen A
2019-08-25 11:00 Kung Karl/Horred - Halmstads BK Kungsäter IP A
2019-08-25 11:00 IF Böljan Falkenberg - Onsala BK vit Falkenbergs IP F
2019-08-25 12:00 HGH FC - Frillesås FF vit Gullevi IP
2019-08-25 13:00 Åsa IF 2 - Laholms FK Åsa C Södra
2019-08-29 18:30 HGH FC - Åsa IF 2 Gullevi IP
2019-08-31 13:30 Lilla Träslövs FF Blå - Kung Karl/Horred Östervi C
September
2019-09-01 13:00 Halmstads BK - Laholms FK Halmstad Arena P5
2019-09-01 14:00 Onsala BK vit - Träslövsläge IF Rydets IP Konstgräs
2019-09-01 17:00 Frillesås FF vit - IF Böljan Falkenberg Frillesås IP D
2019-09-04 18:00 Kung Karl/Horred - Onsala BK vit Kungsäter IP A
2019-09-07 14:00 Träslövsläge IF - Frillesås FF vit Ankarvallen A
2019-09-08 13:00 Åsa IF 2 - Halmstads BK Åsa C Södra
2019-09-08 15:00 Laholms FK - Lilla Träslövs FF Blå Glänninge Park A
2019-09-14 16:00 HGH FC - Träslövsläge IF Wegeli IP 1
2019-09-15 14:00 Onsala BK vit - Laholms FK Rydets IP Konstgräs
2019-09-21 14:00 Laholms FK - Frillesås FF vit Glänninge Park B
2019-09-21 14:00 Kung Karl/Horred - HGH FC Kungsäter IP A
2019-09-21 14:00 Träslövsläge IF - IF Böljan Falkenberg Ankarvallen A
2019-09-21 15:00 Lilla Träslövs FF Blå - Halmstads BK Östervi C
2019-09-22 10:00 IF Böljan Falkenberg - HGH FC Falkenbergs IP F
2019-09-22 12:00 Halmstads BK - Onsala BK vit Halmstad Arena P5
2019-09-22 13:00 Åsa IF 2 - Lilla Träslövs FF Blå Åsa C Södra
2019-09-28 11:00 Onsala BK vit - Lilla Träslövs FF Blå Kaparevallen
2019-09-28 14:00 Träslövsläge IF - Åsa IF 2 Ankarvallen A
2019-09-29 11:00 IF Böljan Falkenberg - Kung Karl/Horred Falkenbergs IP F
2019-09-29 11:00 HGH FC - Laholms FK Wegeli IP 1
2019-09-29 12:00 Frillesås FF vit - Halmstads BK Frillesås IP D
Oktober
2019-10-05 14:00 IF Böljan Falkenberg - Åsa IF 2 Falkenbergs IP F