Spelprogram - Div. 12 Pojkar (11 år) Gr C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Johan Libera Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF vit David Sonfalk 0705574009 gul, vita, vita
IF Centern Vit Tenny Nilsson 0727456732 blåvit-randig/Blå/Blåa
IFK Fjärås Roger Lindén 0703284562 Röd/Vit/Röd
Kvibille BK Torbjörn Olsson 0766346561 vit/blå/vit
Löftadalens IF Ann-Sofi Lindvall 0730894139 vit , röd, vita
Trönninge BK Tony Skoog 0340621805 0730286734 Grön, Grön, Svart
Varbergs BoIS FC Kristoffer Lind grönsvartrandig/svart/svarta
Varbergs GIF FK röd Anders Åberg 0735177796 0735177796 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 00:00 IFK Fjärås - Kvibille BK Ögärdets IP B
2019-08-11 11:00 Varbergs BoIS FC - IF Centern Vit Påskbergsvallen B
2019-08-11 16:00 Varbergs GIF FK röd - BK Astrio Håstens IP B
2019-08-15 18:00 Löftadalens IF - Falkenbergs FF vit Löftavallen
2019-08-17 10:00 BK Astrio - IFK Fjärås Söndrums IP E
2019-08-17 10:00 Falkenbergs FF vit - Trönninge BK Kristineslätt IP 3
2019-08-17 11:00 Kvibille BK - Löftadalens IF Slättevi
2019-08-18 15:00 IF Centern Vit - Varbergs GIF FK röd Kärlekens IP 2
2019-08-24 10:30 Löftadalens IF - BK Astrio Löftavallen
2019-08-25 00:00 Trönninge BK - Kvibille BK Håstens IP A
2019-08-25 15:00 Varbergs GIF FK röd - Varbergs BoIS FC Påskbergsvallen A
2019-08-31 12:00 Varbergs BoIS FC - IFK Fjärås Påskbergsvallen B
September
2019-09-01 10:00 IF Centern Vit - Löftadalens IF Kärlekens IP 2
2019-09-01 10:00 BK Astrio - Trönninge BK Söndrums IP E
2019-09-01 15:00 Kvibille BK - Falkenbergs FF vit Slättevi
2019-09-07 11:00 Falkenbergs FF vit - BK Astrio Kristineslätt IP 3
2019-09-07 12:15 Löftadalens IF - Varbergs BoIS FC Löftavallen
2019-09-07 15:00 IFK Fjärås - Varbergs GIF FK röd Ögärdets IP C
2019-09-08 16:30 Trönninge BK - IF Centern Vit Håstens IP A
2019-09-13 18:30 IFK Fjärås - IF Centern Vit Ögärdets IP C
2019-09-15 11:00 Varbergs BoIS FC - Trönninge BK Påskbergsvallen B
2019-09-15 15:00 Varbergs GIF FK röd - Löftadalens IF Påskbergsvallen A
2019-09-16 18:15 BK Astrio - Kvibille BK Söndrums IP E
2019-09-18 18:30 IF Centern Vit - Falkenbergs FF vit Kärlekens IP 2
2019-09-21 10:00 Löftadalens IF - IFK Fjärås Löftavallen
2019-09-22 10:00 Falkenbergs FF vit - Varbergs BoIS FC Kristineslätt IP 3
2019-09-22 15:00 Kvibille BK - IF Centern Vit Slättevi
2019-09-22 16:30 Trönninge BK - Varbergs GIF FK röd Håstens IP A
2019-09-28 15:00 IFK Fjärås - Trönninge BK Ögärdets IP C
2019-09-29 11:00 Varbergs GIF FK röd - Falkenbergs FF vit Håstens IP B
2019-09-29 11:00 Varbergs BoIS FC - Kvibille BK Påskbergsvallen B
2019-09-29 15:30 IF Centern Vit - BK Astrio Kärlekens IP 2