Spelprogram - Div. 13 Flickor (11 år) Gr C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Anders Rane 03537662 0768566679 Gul/Svarta/Gula
IF Böljan Falkenberg Jörgen Lind +46705574094 blå/vita/blå
LGM Jonas Ekery 0705843164 vit/blå/röd
Sennans IF Mattias Lindström 0730738573 röd/blå/röd
Snöstorp Nyhem FF Mats Palm 0704106816 röd/gröna/gröna
Stafsinge IF Hibaq Yussuf 0706368983 rödsvart/svart/svart
Vinbergs IF 2 Anna Andersson 0733260500 grön, vita, gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 10:00 Vinbergs IF 2 - Stafsinge IF Vinåvallen D
2019-08-11 00:00 IF Böljan Falkenberg - LGM Falkenbergs IP E
2019-08-14 18:30 Stafsinge IF - Snöstorp Nyhem FF Stafsinge IP 4
2019-08-18 16:00 LGM - BK Astrio Glommens IP 1
2019-08-20 18:30 Vinbergs IF 2 - BK Astrio Vinåvallen D
2019-08-21 18:30 Stafsinge IF - LGM Stafsinge IP 4
2019-08-24 10:00 BK Astrio - Sennans IF Söndrums IP E
2019-08-24 13:00 Snöstorp Nyhem FF - IF Böljan Falkenberg Skedalaheds IP 2
2019-08-29 18:30 LGM - Sennans IF Morups IP A
2019-08-31 10:00 BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Söndrums IP E
September
2019-09-01 00:00 IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF Falkenbergs IP E
2019-09-04 18:30 Sennans IF - Vinbergs IF 2 Åleds IP
2019-09-07 11:00 Sennans IF - IF Böljan Falkenberg Åleds IP
2019-09-07 13:00 Snöstorp Nyhem FF - Vinbergs IF 2 Skedalaheds IP 2
2019-09-08 11:00 Stafsinge IF - BK Astrio Stafsinge IP 1
2019-09-10 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Sennans IF Skedalaheds IP 2
2019-09-15 15:00 Vinbergs IF 2 - LGM Vinåvallen D
2019-09-21 11:15 Sennans IF - Stafsinge IF Åleds IP
2019-09-22 00:00 IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF 2 Falkenbergs IP E
2019-09-22 16:00 LGM - Snöstorp Nyhem FF Långås IP B
2019-09-25 18:00 Stafsinge IF - Vinbergs IF 2 Stafsinge IP 1
2019-09-26 18:00 LGM - IF Böljan Falkenberg Glommens IP 3
2019-09-26 18:00 Sennans IF - BK Astrio Åleds IP
Oktober
2019-10-05 10:00 BK Astrio - IF Böljan Falkenberg Söndrums IP E
2019-10-05 13:00 Snöstorp Nyhem FF - Stafsinge IF Skedalaheds IP 2
2019-10-06 15:00 Vinbergs IF 2 - Sennans IF Vinåvallen D
2019-10-06 17:00 BK Astrio - LGM Halmstad Arena P6