Spelprogram - Div. 10 Flickor (12 år) Gr B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
DFK Hasko Thomas Holmgren 0705220840 Röd/Svart, Svart, Svarta
HGH FC Oskar Herrlin 0709345245 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Böljan Jennie Gustafsson 0707237167 blå/vita/blå
Kullavik IF 1 Patrick Migas Blå/Gul/Blå/Gul
Lerkils IF Blå Teresia Lagus 0703891105 Blå/Röd/Blå
Onsala BK Malin Gabriella Källman vit, blå, blå
Tölö IF Grön Mikael Karlsson 0739406498 Grön/Grön/Grön
WRY Christian Arvidsson 0720788484 Svart/svart/svart
Våxtorps BOIS Marina Kjellsson Lundkvist 0738004202 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-07 18:30 Våxtorps BOIS - Kullavik IF 1 Våxtorps IP A
2019-08-11 12:00 Onsala BK - WRY Rydets IP Konstgräs
2019-08-11 16:00 HGH FC - Tölö IF Grön Tranevall
2019-08-12 19:00 Kullavik IF 1 - Lerkils IF Blå Kullavik IP
2019-08-13 18:15 DFK Hasko - IF Böljan Gröningen B
2019-08-14 18:30 WRY - HGH FC Wallevi A
2019-08-18 12:30 IF Böljan - Våxtorps BOIS Falkenbergs IP E
2019-08-18 13:00 Tölö IF Grön - DFK Hasko Hamravallen C1
2019-08-24 11:30 HGH FC - Onsala BK Gullevi IP
2019-08-25 16:45 Lerkils IF Blå - IF Böljan Ängås IP C
2019-08-26 17:45 DFK Hasko - WRY Gröningen B
2019-08-31 16:00 IF Böljan - Kullavik IF 1 Falkenbergs IP E
September
2019-09-01 11:00 Våxtorps BOIS - Tölö IF Grön Våxtorps IP A
2019-09-01 12:00 Onsala BK - DFK Hasko Rydets IP Konstgräs
2019-09-03 17:45 Tölö IF Grön - Lerkils IF Blå Hamravallen C1
2019-09-04 18:30 WRY - Våxtorps BOIS Wallevi A
2019-09-07 13:00 Lerkils IF Blå - WRY Ängås IP C
2019-09-07 15:00 Kullavik IF 1 - Tölö IF Grön Kullavik IP
2019-09-08 11:00 DFK Hasko - HGH FC Gröningen B
2019-09-08 14:00 Våxtorps BOIS - Onsala BK Våxtorps IP A
2019-09-15 11:00 HGH FC - Våxtorps BOIS Wegeli IP 1
2019-09-15 11:00 WRY - Kullavik IF 1 Wallevi A
2019-09-15 12:00 Onsala BK - Lerkils IF Blå Rydets IP Konstgräs
2019-09-15 16:30 Tölö IF Grön - IF Böljan Hamravallen C1
2019-09-18 18:30 Våxtorps BOIS - DFK Hasko Våxtorps IP A
2019-09-21 13:00 Lerkils IF Blå - HGH FC Ängås IP C
2019-09-21 15:00 Kullavik IF 1 - Onsala BK Kullavik IP
2019-09-29 11:00 WRY - Tölö IF Grön Wallevi A
Oktober
2019-10-01 19:00 HGH FC - Kullavik IF 1 Tranevall
2019-10-05 14:00 Onsala BK - IF Böljan Kaparevallen
2019-10-06 10:30 IF Böljan - WRY Falkenbergs IP E
2019-10-06 12:00 DFK Hasko - Lerkils IF Blå Gröningen B