Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale united (F05) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ale United (P04) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P06) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alingsås KIK (F07) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Angered MBIK (P07) Zeid Al-Hasan 0707441468 Svart, Svart, Svarta
Askims IK (F05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P04) Dick Gabrielsson Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P07) Magnus Sandberg 0730968655 Svart/Röd, Svart, Röda
Athletic FC Göteborg (P05) Athletic FC Göteborg (Föreningen)
Azalea BK (F05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F06) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P04) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (P05) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P06) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Balltorps FF (P07) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bergums IF (P04) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P06) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Björndammens BK (P04) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Bifrost (P05) BK Bifrost(Föreningen) Röd-vit, Vit, Röd
BK Häcken (P05) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P06) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P07) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Skottfint (D6H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Brämhults IK (F07) Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Dalen/Krokslätts FF (P05) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Dalen/Krokslätts FF (P06) Jonas Wigh 0722352627 Gul/Blå, Blå, Gul
Falkenbergs FF (P03) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (P05) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P04) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (F05) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P05) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fristad/Sparsör/Borgstena (P03) Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fässbergs IF (P07) Patrik Karlsson Lila, Vit, Lila
GAIS (P03) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P04) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P07) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS 1 (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (P06) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Groheds IF /Ljungskile SK (P04) Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF/Ljungskile SK (F05) Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Guldhedens IK (P05) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gunnilse IS (P04) Vincent Algera 0703871787 Röd/vit, Blå, Röda
Gunnilse IS (P06) Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Götaholms BK (P05) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Halmstads BK (P05) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P06) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Helsingborgs IF (P06) Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Hestrafors IF (P04) Fredrik Samuelson 0703725314 Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC (P04) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF (P05) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF (F06) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F07) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P04) Sebastian Myrin 0739024680 Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P05) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P06) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hönö IS (P05) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Elfsborg (P05) Johan Fälth 0727153218 Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg (P06) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (F05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P04) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (F05) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P04) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (F05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (F06) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P04) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P06) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Fjärås (F06) Christel Lenz Augustson 0734379344 Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (F03) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F07) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P03) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P05) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P07) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (F06) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hindås (P04) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Skövde FK (P06) IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Valla (F06) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Örby (F06) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Kongahälla (P04) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P05) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P06) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold (P05) IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold (P07) IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Zenith (F05) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P04) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P05) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P06) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (P05) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P07) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jönköpings Södra IF (P06) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Karlslunds IF HFK (P05) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Kinna IF (F04) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF (P03) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF (P05) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF (P06) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kode IF (P04) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kullavik IF (F06) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P04) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P05) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P04) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsbacka IF (P07) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungälvs FF (F05) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (F05) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (F06) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P03) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P06) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (F07) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P05) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra/Klareberg IF (P05) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IF 2003 (F04) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IF 2003 (F05) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (P04) Mats Eriksson 0708952269 Grön, Grön, Grön
Landvetter IS (P05) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (F06) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF (P04) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (P03) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (P04) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerums IS (F06) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P04) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P07) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (F05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (F06) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P03) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (P03) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK (P05) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lundby IF (P04) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lundby IF (P05) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (P06) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Mossens BK (P06) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (F05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P04) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P06) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nol IK (P04) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Nol IK (P05) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Näsets SK (P05) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (P06) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (P05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (P07) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Qviding FIF (F06) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P06) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P07) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rambergets SK (D7H) Rambergets SK(Föreningen) lila, Svart, Svarta
Romelanda UF (P05) Thomas Karlsson 0707260616 0707260616 Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (P04) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandarna BK (F05) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Solängens BK (P04) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P05) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P06) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (P04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P05) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P06) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (F05) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (P04) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Sävedalens IF (F05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (F06) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P03) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P06) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Skärgården IK (P05) Mathias Dawidsson 0708970214 blå/vit randig, Blå, Blå
Torslanda IK (F05) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (F06) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P04) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P05) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P06) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P07) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tyresö FF (F05) Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Tölö IF (F05) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (F06) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (P03) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (P04) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (P05) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (P06) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Utbynäs SK (F06) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P05) Susanne Gustavsson 0733100655 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P06) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P07) Andreas Rendahl 0707483840 Gul, Blå, Gula
Utsiktens BK /Näsets SK (P03) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vallens IF (P04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Varbergs BoIS FC (P04) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs BoIS FC (P05) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs BoIS FC (P06) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Västra Frölunda IF (P05) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P06) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P07) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (F05) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F06) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P04) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P06) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (F05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F06) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P06) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P07) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (P04) Helena Kanebratt 0709651624 Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P05) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (P04) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öjersjö IF (F05) Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF (P06) Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Örgryte IS FF (P03) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P05) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P06) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P07) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - GAIS (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-01-18 13:00 IFK Göteborg (P06) - Jönköpings Södra IF (P06) Kviberg 2 konstgräs
2020-01-18 14:00 IFK Göteborg (P03) - Ljungskile SK (P03) Kviberg 5 konstgräs
2020-01-18 14:30 Södra Skärgården IK (P05) - BK Bifrost (P05) Donsövallen
2020-01-18 15:00 Älvsborg FF (P06) - Älvsborg FF (P05) Påvelund 1 Konstgräs
2020-01-18 15:20 Jönköpings Södra IF (P06) - IF Ready (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-18 16:30 Athletic FC Göteborg (P05) - Karlslunds IF HFK (P05) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-01-18 16:40 IFK Göteborg (P06) - IF Ready (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-18 17:00 GAIS (P05) - Kärra/Klareberg IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-01-18 18:00 IFK Göteborg (P07) - IF Ready (P07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-18 18:00 Utbynäs SK (P07) - IF Ready (P07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-19 13:00 GAIS (P03) - Sävedalens IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-01-19 14:00 IFK Göteborg (P05) - Karlslunds IF HFK (P05) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-01-19 15:00 Älvsborg FF (P05) - Södra Skärgården IK (P05) Hagenplan
2020-01-24 19:00 GAIS (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-01-24 19:00 IFK Göteborg (P04) - Lerkils IF (P04) Kviberg 5 konstgräs
2020-01-25 14:00 IFK Göteborg (P06) - Bröndby IF (P06) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-01-25 15:20 IFK Göteborg (P03) - Bröndby IF (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-01-26 14:30 Athletic FC Göteborg (P05) - IF Elfsborg (P05) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-01 10:00 Örgryte IS FF (P07) - Fässbergs IF (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-01 10:30 Lerums IS (P05) - Onsala BK (P05) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-01 12:00 Älvängens IK (P04) - Nol IK (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-01 12:00 Qviding FIF (P05) - Götaholms BK (P05) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-01 12:00 Örgryte IS FF (P07) - Angered MBIK (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-01 12:00 IFK Göteborg (P07) - GAIS (P07) Kviberg 2 konstgräs
2020-02-01 12:00 Dalen/Krokslätts FF (P06) - Solängens BK (P06) Krokslättsvallen konstgräs
2020-02-01 14:30 IFK Göteborg (P06) - FC Köpenhamn (P06) Kviberg 5 konstgräs
2020-02-01 15:00 Utbynäs SK (P07) - Store Bergan IL (P07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-01 15:00 Brämhults IK (F07) - Store Bergan IL (F07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-01 16:00 IFK Göteborg (F06) - Qviding FIF (F06) Kviberg 5 konstgräs
2020-02-01 16:30 GAIS 1 (P05) - IF Elfsborg (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-02-01 18:00 Utbynäs SK (P07) - Store Bergan IL (P07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-02 09:30 BK Häcken (P06) - Backatorp IF (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-02 11:00 BK Häcken (P06) - Backatorp IF (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-02 13:00 IK Zenith (P05) - Örgryte IS FF (P05) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-02 13:00 Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-02-02 15:00 IK Zenith (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-02 15:30 Södra Skärgården IK (P05) - BK Bifrost (P05) Donsövallen
2020-02-06 19:45 IFK Göteborg (P07) - Balltorps FF (P07) Kviberg 2 konstgräs
2020-02-08 11:00 Lundby IF (P04) - IF Warta (P04) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-02-08 14:15 Qviding FIF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2020-02-08 14:30 IFK Göteborg (P06) - Örgryte IS FF (P06) Kviberg 5 konstgräs
2020-02-08 15:00 Örgryte IS FF (P05) - Sävedalens IF (P05) Hammarviken Arena
2020-02-08 15:15 BK Häcken (P05) - GAIS (P05) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-09 12:00 Götaholms BK (P05) - Tölö IF (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-02-15 10:00 GAIS (P05) - Varbergs BoIS FC (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-02-15 12:00 Götaholms BK (P05) - Kinna IF (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-02-15 14:00 Kållered SK (P03) - Tölö IF (P03) Kållered Sportcenter 1
2020-02-15 14:30 IFK Göteborg (F06) - Lilleström SK (F06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-15 15:50 IFK Göteborg (F07) - Lilleström SK (F07) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-16 09:00 Lerums IS (P07) - BK Häcken (P07) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-16 11:00 Älvsborg FF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-16 13:00 Ytterby IS (P06) - Ale United (P06) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-16 13:45 BK Häcken (P05) - Örgryte IS FF (P05) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-18 19:30 IFK Göteborg (P07) - Qviding FIF (P07) Kviberg 2 konstgräs
2020-02-21 18:45 IF Väster (P05) - BK Häcken (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2020-02-22 10:00 Örgryte IS FF (P07) - Västra Frölunda IF (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-22 10:15 Fässbergs IF (P07) - Älvsborg FF (P07) Rävekärrsplan
2020-02-22 11:00 Utbynäs SK (P04) - Älvsborg FF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-02-22 11:00 Lunden Överås BK (P06) - Sävedalens IF (P06) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-02-22 11:15 Jitex Mölndal BK (F05) - Tölö IF (F05) Förbovallen 1
2020-02-22 11:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - Vallens IF (P04) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-02-22 11:45 Fässbergs IF (P07) - Älvsborg FF (P07) Rävekärrsplan
2020-02-22 12:00 IF Warta (P04) - Gunnilse IS (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-02-22 12:00 Örgryte IS FF (P07) - Västra Frölunda IF (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-22 12:00 IFK Göteborg (F03) - FK Lyn (F03) Kviberg 5 konstgräs
2020-02-22 12:00 Mölnlycke IF (P06) - Qviding FIF (P06) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-02-22 12:15 Qviding FIF (P05) - Athletic FC Göteborg (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2020-02-22 13:00 Utbynäs SK (P05) - Onsala BK (P05) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-02-22 13:00 IK Zenith (P05) - Mölnlycke IF (P05) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-22 13:30 Sävedalens IF (P05) - Tölö IF (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-22 13:30 Mölnlycke IF (P06) - Qviding FIF (P06) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-02-22 14:00 BK Häcken (P07) - Torslanda IK (P07) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-22 14:00 BK Häcken (P07) - Torslanda IK (P07) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-22 14:00 Kållered SK (P03) - Lindome GIF (P03) Kållered Sportcenter 1
2020-02-22 15:00 Jonsereds IF (P05) - Kärra KIF (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-02-22 15:00 IK Kongahälla (P04) - Ytterby IS (P04) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-22 16:15 Kållered SK (F06) - Torslanda IK (F06) Kållered Sportcenter 1
2020-02-22 17:00 GAIS (P05) - Falkenbergs FF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-02-23 09:30 Örgryte IS FF (P06) - Backatorp IF (P06) Hammarviken Arena
2020-02-23 10:30 IK Kongahälla (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-23 11:00 BK Häcken (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-23 11:00 Örgryte IS FF (P06) - Backatorp IF (P06) Hammarviken Arena
2020-02-23 11:15 Ytterby IS (F05) - Kungälvs FF (F05) Kareby Hed
2020-02-23 12:00 IFK Hindås (P04) - Stenkullen GoIK (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-02-23 12:00 Dalen/Krokslätts FF (P05) - Torslanda IK (P05) Krokslättsvallen konstgräs
2020-02-23 12:30 Kode IF (P04) - Lundby IF (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2020-02-23 12:30 BK Häcken (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-23 12:30 IF Väster (P05) - Kullavik IF (P05) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-02-23 13:00 Lerums IS (P04) - Tölö IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-23 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - Kullavik IF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-23 13:30 Partille IF FK (P07) - Qviding FIF (P07) Lexby 2 Konstgräs
2020-02-23 14:30 Lindome GIF (P05) - Tölö IF (P05) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-02-23 15:00 Partille IF FK (P07) - Qviding FIF (P07) Lexby 2 Konstgräs
2020-02-23 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - Azalea BK (P04) Hovås Billdal Arena 1
2020-02-27 19:15 IFK Hindås (P04) - Rävlanda AIS (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-02-29 09:00 Örgryte IS FF (P07) - IK Oddevold (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-29 10:00 IF Warta (P04) - Torslanda IK (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-02-29 10:30 Örgryte IS FF (P07) - IK Oddevold (P07) Heden 2 Konstgräs
2020-02-29 10:30 Götaholms BK (P05) - Torslanda IK (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-02-29 11:00 Kållered SK (F05) - IF Väster (F05) Kållered Sportcenter 1
2020-02-29 11:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - Lekstorps IF (P04) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-02-29 12:00 Mölnlycke IF (P05) - Kullavik IF (P05) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-02-29 12:15 IK Zenith (P04) - Lundby IF (P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-29 13:00 Ytterby IS (F05) - Groheds IF/Ljungskile SK (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-29 14:00 IFK Göteborg (P06) - Hovås Billdal IF (P06) Kviberg 5 konstgräs
2020-02-29 14:00 BK Häcken (P07) - Kungsbacka IF (P07) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-29 14:00 BK Häcken (P07) - Kungsbacka IF (P07) Slättadamm 2 konstgräs
2020-02-29 15:00 Örgryte IS FF (P05) - IF Elfsborg (P05) Hammarviken Arena
2020-02-29 15:15 Hovås Billdal IF (P06) - IFK Göteborg (P06) Hovås Billdal Arena 1
2020-02-29 15:30 Utbynäs SK (P06) - Örgryte IS FF (P06) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-02-29 16:00 IF Väster (P05) - Sävedalens IF (P05) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-01 10:00 Örgryte IS FF (P06) - Västra Frölunda IF (P07) Hammarviken Arena
2020-03-01 11:00 Älvsborg FF (F06) - IFK Fjärås (F06) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-01 11:00 Nol IK (P05) - Onsala BK (P05) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2020-03-01 11:30 Örgryte IS FF (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Hammarviken Arena
2020-03-01 12:00 Landvetter IF 2003 (F04) - Kinna IF (F04) Landvetter IP A-plan
2020-03-01 12:15 Qviding FIF (P05) - BK Häcken (P05) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-01 12:15 Öjersjö IF (P06) - BK Häcken (P06) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2020-03-01 12:30 Kode IF (P04) - Nol IK (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2020-03-01 13:00 Älvsborg FF (P04) - Öckerö IF (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-01 13:00 Lunden Överås BK (P06) - Mölnlycke IF (P06) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-01 13:15 IK Zenith (P06) - Torslanda IK (P06) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-01 13:30 Torslanda IK (P04) - IFK Hindås (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-01 14:00 Partille IF FK (P07) - Askims IK (P07) Lexby 2 Konstgräs
2020-03-01 14:00 IF Mölndal Fotboll (F05) - Älvsborg FF (F05) Frejaplan 1 K.Gräs
2020-03-01 14:00 Askims IK (F05) - Floda BoIF (F05) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-01 14:45 Lunden Överås BK (P06) - Mölnlycke IF (P06) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-01 15:00 Jonsereds IF (P05) - IK Kongahälla (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-01 15:30 Partille IF FK (P07) - Askims IK (P07) Lexby 2 Konstgräs
2020-03-06 18:30 Kållered SK (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Kållered Sportcenter 1
2020-03-06 18:45 Hovås Billdal IF (P04) - Öckerö IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-07 09:00 Örgryte IS FF (P07) - Torslanda IK (P07) Heden 4 Konstgräs
2020-03-07 10:15 Floda BoIF (F05) - IK Zenith (F05) Flodala IP 3 KG
2020-03-07 10:30 Örgryte IS FF (P07) - Torslanda IK (P07) Heden 4 Konstgräs
2020-03-07 11:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kullavik IF (P04) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-03-07 12:00 IFK Hindås (P04) - IK Zenith (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-07 13:00 Utbynäs SK (P06) - Sävedalens IF (P06) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-07 14:00 Örgryte IS FF (P05) - Ljungskile SK (P05) Hammarviken Arena
2020-03-07 14:00 Kållered SK (P03) - Falkenbergs FF (P03) Kållered Sportcenter 1
2020-03-07 14:30 Lindome GIF (F05) - Azalea BK (F05) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-07 15:00 Älvsborg FF (P04) - Stenungsunds IF (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-07 15:00 Jitex Mölndal BK (F05) - Tyresö FF (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-03-07 15:00 Ale united (F05) - IF Väster (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2020-03-07 15:00 Utbynäs SK (P06) - Sävedalens IF (P06) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-07 15:15 Sävedalens IF (F05) - IF Warta (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-07 15:30 Guldhedens IK (P05) - Mölnlycke IF (P05) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-07 16:15 Kållered SK (F06) - Lindome GIF (F06) Kållered Sportcenter 1
2020-03-08 10:00 Jitex Mölndal BK (F05) - Tyresö FF (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-03-08 10:00 Kållered SK (P06) - Älvsborg FF (P06) Förbovallen 1
2020-03-08 11:00 BK Häcken (P06) - IF Elfsborg (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-08 11:30 Stenkullen GoIK (P04) - Björndammens BK (P04) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-08 11:30 Azalea BK (F06) - IFK Hindås (F06) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-08 12:00 IF Warta (P04) - Solängens BK (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-08 12:00 Hönö IS (P05) - Onsala BK (P05) Hönö Arena 1
2020-03-08 12:00 Kärra KIF (F07) - Hovås Billdal IF (F07) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 12:00 Ytterby IS (P06) - Torslanda IK (P06) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-08 12:30 BK Häcken (P06) - IF Elfsborg (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-08 12:30 IF Väster (P05) - Qviding FIF (P05) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-08 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-03-08 13:00 Mölnlycke IF (P06) - Örgryte IS FF (P06) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-03-08 13:00 IK Zenith (P05) - Romelanda UF (P05) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-08 13:00 Backatorp IF (P05) - Sävedalens IF (P05) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-08 14:00 Utbynäs SK (F06) - Sävedalens IF (F06) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 14:00 IF Mölndal Fotboll (F05) - Öjersjö IF (F05) Frejaplan 1 K.Gräs
2020-03-08 14:15 BK Häcken (P05) - Halmstads BK (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-08 14:30 Mölnlycke IF (P06) - Örgryte IS FF (P06) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-03-08 14:30 IFK Göteborg (P06) - IFK Skövde FK (P06) Kviberg 5 konstgräs
2020-03-08 15:00 Ytterby IS (F05) - Stenungsunds IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-08 15:00 Jonsereds IF (P05) - Landvetter IS (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-08 15:00 Ale United (P04) - Lundby IF (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-03-08 16:00 Utsiktens BK /Näsets SK (P03) - Fristad/Sparsör/Borgstena (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-08 16:15 BK Häcken (P05) - Halmstads BK (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-10 19:30 IFK Göteborg (P07) - Jonsereds IF (P07) Kviberg 2 konstgräs
2020-03-11 18:30 Jonsereds IF (P05) - Guldhedens IK (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-13 18:40 Kållered SK (P06) - Tölö IF (P06) Kållered Sportcenter 1
2020-03-14 09:30 Älvängens IK (P05) - Onsala BK (P05) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-14 10:30 Öckerö IF (P04) - Torslanda IK (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-14 11:00 Sävedalens IF (P05) - BK Häcken (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-14 11:00 Ytterby IS (F05) - Sävedalens IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-14 11:00 Mossens BK (P06) - IF Väster (P06) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-14 11:15 Jitex Mölndal BK (F05) - Älvsborg FF (F05) Förbovallen 1
2020-03-14 12:00 Backatorp IF (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-14 12:00 Älvsborg FF (F06) - Azalea BK (F06) Hagenplan
2020-03-14 12:00 Mölnlycke IF (P06) - Kållered SK (P06) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-03-14 12:00 IFK Hindås (P04) - Hestrafors IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-14 12:00 Lekstorps IF (P04) - Bergums IF (P04) LP Idrottsplats 1
2020-03-14 12:30 Örgryte IS FF (P05) - Holmalunds IF (P05) Hammarviken Arena
2020-03-14 13:00 Sävedalens IF (F06) - Kullavik IF (F06) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-14 13:00 Azalea BK (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-14 13:15 Götaholms BK (P05) - BK Häcken (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-14 13:30 Backatorp IF (P06) - Västra Frölunda IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-14 13:30 Älvsborg FF (F06) - Lerums IS (F06) Hagenplan
2020-03-14 13:30 Mölnlycke IF (P06) - Kållered SK (P06) Djupedalsplan A Konstgräs
2020-03-14 14:00 Mölnlycke IF (P05) - IK Zenith (P05) Djupedalsplan B Konstgräs
2020-03-14 15:00 Älvsborg FF (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-14 15:00 Lindome GIF (P04) - Groheds IF /Ljungskile SK (P04) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-14 15:15 Stenkullen GoIK (P06) - Gerdskens BK (P06) Stenkullens IP 1 Gräs
2020-03-14 16:00 Torslanda IK (F05) - IF Väster (F05) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-14 16:00 IF Warta (F05) - Azalea BK (F05) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-14 17:00 GAIS (P05) - IK Oddevold (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2020-03-15 09:00 Älvsborg FF (P06) - Torslanda IK (P06) Hagenplan
2020-03-15 10:00 Örgryte IS FF (P06) - BK Häcken (P06) Hammarviken Arena
2020-03-15 10:30 Ytterby IS (F06) - Hovås Billdal IF (F06) Ytterns IP 31
2020-03-15 10:30 Älvsborg FF (P06) - Torslanda IK (P06) Hagenplan
2020-03-15 11:00 (Inst.) Älvsborg FF (F06) - IFK Örby (F06) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-15 11:00 Sävedalens IF (P04) - Lindome GIF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-15 11:30 Örgryte IS FF (P06) - BK Häcken (P06) Hammarviken Arena
2020-03-15 11:30 Stenkullen GoIK (P04) - IF Väster (P04) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-15 12:00 IF Warta (P04) - Utbynäs SK (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-15 12:00 Ytterby IS (F06) - Hovås Billdal IF (F06) Ytterns IP 31
2020-03-15 12:30 IF Väster (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-15 13:00 Ale united (F05) - Sandarna BK (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2020-03-15 13:00 Backatorp IF (P05) - Hönö IS (P05) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-15 13:30 Torslanda IK (P04) - IK Zenith (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-15 14:00 Mölnlycke IF (F05) - Landvetter IF 2003 (F05) Mölnlycke IP
2020-03-15 14:00 Ytterby IS (P06) - IK Kongahälla (P06) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-15 14:00 IF Mölndal Fotboll (F05) - Kållered SK (F05) Frejaplan 1 K.Gräs
2020-03-15 14:00 Dalen/Krokslätts FF (P05) - Lundby IF (P05) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-15 15:00 Jonsereds IF (P05) - Floda BoIF (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-15 15:00 Ale United (P04) - Kullavik IF (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-03-15 16:00 Öjersjö IF (F05) - Floda BoIF (F05) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2020-03-15 16:30 IFK Göteborg (P06) - Varbergs BoIS FC (P06) Kviberg 2 konstgräs
2020-03-17 18:30 IFK Hindås (P04) - Lundby IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-17 18:30 Mossens BK (P06) - IK Kongahälla (P06) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-20 19:00 Älvängens IK (P04) - Bergums IF (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-21 10:00 Azalea BK (P05) - Guldhedens IK (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-21 11:00 Lekstorps IF (P04) - Stenkullen GoIK (P04) LP Idrottsplats 1
2020-03-21 11:30 Ale united (F05) - Kungälvs FF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2020-03-21 12:00 IFK Hindås (P04) - Ale United (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-21 13:00 Kullavik IF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Maleviks IP
2020-03-21 13:00 Backatorp IF (P05) - Kärra KIF (P05) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-21 15:00 Älvsborg FF (F06) - Sävedalens IF (F06) Hagenplan
2020-03-21 15:00 Kullavik IF (P04) - Vallens IF (P04) Maleviks IP
2020-03-21 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - IK Zenith (P04) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-21 17:00 IF Warta (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-22 09:00 Älvsborg FF (P06) - Näsets SK (P06) Hagenplan
2020-03-22 10:30 Älvsborg FF (P06) - Näsets SK (P06) Hagenplan
2020-03-22 10:45 Lerums IS (F06) - IF Väster (F06) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-22 11:00 Stenkullen GoIK (P05) - Sävedalens IF (P05) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-22 11:00 Sävedalens IF (P04) - Azalea BK (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-22 12:00 Romelanda UF (P05) - IK Zenith (P05) Romevi 3 Konstgräs
2020-03-22 12:00 Kållered SK (F05) - Groheds IF/Ljungskile SK (F05) Kållered Sportcenter 1
2020-03-22 12:00 IF Warta (P04) - Öckerö IF (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-22 12:00 Backatorp IF (P06) - Hovås Billdal IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-22 12:30 Mossens BK (P06) - Bergums IF (P06) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-22 13:00 Utsiktens BK /Näsets SK (P03) - Lerkils IF (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-22 13:00 IK Zenith (P06) - Öjersjö IF (P06) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-22 13:30 Örgryte IS FF (P03) - GAIS (P03) Hammarviken Arena
2020-03-22 13:30 Backatorp IF (P06) - Hovås Billdal IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-22 14:00 Mölnlycke IF (P05) - Lerums IS (P05) Mölnlycke IP
2020-03-22 14:15 BK Häcken (P05) - Holmalunds IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-22 15:00 Jonsereds IF (P05) - Näsets SK (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-22 15:00 Ytterby IS (F05) - IF Warta (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-22 16:15 BK Häcken (P05) - IK Kongahälla (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-22 18:00 IF Väster (P05) - Kinna IF (P05) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-27 18:30 Kållered SK (P06) - Gunnilse IS (P06) Kållered Sportcenter 1
2020-03-28 11:00 Mossens BK (P06) - Tölö IF (P06) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-28 12:00 IF Warta (P04) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-28 14:00 Nol IK (P04) - Bergums IF (P04) Hedboms Måleri Arena
2020-03-28 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - Lundby IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-28 15:30 Lerums IS (P04) - GAIS (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-28 16:30 IFK Göteborg (P06) - Helsingborgs IF (P06) Kviberg 5 konstgräs
2020-03-29 10:30 Lerums IS (F06) - IFK Örby (F06) Heden 4 Konstgräs
2020-03-29 11:00 Sävedalens IF (P04) - Kullavik IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-29 12:00 Backatorp IF (P06) - Kinna IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-29 12:00 IFK Hindås (P04) - Landvetter IS (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-29 13:30 Backatorp IF (P06) - Kinna IF (P06) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-29 13:30 Torslanda IK (P04) - Öckerö IF (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-29 13:30 Kållered SK (F06) - Azalea BK (F06) Kållered Sportcenter 1
2020-03-29 14:00 Mölnlycke IF (P05) - Romelanda UF (P05) Mölnlycke IP
2020-03-29 15:00 Jonsereds IF (P05) - Älvsborg FF (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-29 16:30 Jonsereds IF (P05) - Älvsborg FF (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-04-04 10:30 Lerums IS (F06) - IFK Valla (F06) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-04-04 10:30 Öckerö IF (P04) - Askims IK (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2020-04-04 11:20 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kungsbacka IF (P04) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-04-04 12:00 Hönö IS (P05) - Kärra KIF (P05) Hönö Arena 1
2020-04-05 14:15 Qviding FIF (P05) - Näsets SK (P05) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-04-16 18:30 Hovås Billdal IF (F07) - Alingsås KIK (F07) Hovås Billdal Arena 1