Baldershovs IP (plan 1)

Anläggning
Baldershovs IP
Adress
Sundsvall
Kommun
Sundsvall
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Naturgräs 
Belysning
Saknas
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Baldershovs IP

Sundsvall
62.40913, 17.31631
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
April
2020-04-18 14:15 Träningsmatch Lucksta IF - Näsvikens IK Baldershovs IP Konstgräs
2020-04-24 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Lucksta IF Baldershovs IP Konstgräs
Maj
2020-05-03 17:00 P17 Div.1 2020 - Region 6 (Grupp 1) Alnö IF - Friska Viljor-akademi FC Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-08 19:00 Div 4 2020 Alnö IF - Kubikenborgs IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-09 17:00 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Lucksta IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-15 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Sidsjö-Böle IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-16 13:00 Div 4 2020 Lucksta IF - Medskogsbrons BK Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-17 13:00 Div 4 2020 Sund IF - Alnö IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-19 20:00 Div 4 2020 Alnö IF - Lucksta IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-22 20:00 Div 4 2020 Indals IF - Söråkers FF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-24 12:30 P17 Div.1 2020 - Region 6 (Grupp 1) Alnö IF - Arnäs IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-26 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Alnö IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-26 19:00 Div 4 2020 Sund IF - Torpshammars IF Baldershovs IP Konstgräs
Juni
2020-06-05 19:00 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Alnö IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-05 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Torpshammars IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-05 19:00 Div 4 2020 Sund IF - Kubikenborgs IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-09 19:00 Div 4 2020 Sund IF - Söråkers FF Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-16 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Kubikenborgs IF Baldershovs IP
2020-06-16 19:00 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Torpshammars IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-23 19:00 Div 4 2020 Sund IF - IFK Sundsvall Baldershovs IP Konstgräs
Juli
2020-07-31 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Söråkers FF Baldershovs IP
2020-07-31 19:00 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Sund IF Baldershovs IP Konstgräs
Augusti
2020-08-04 19:00 Div 4 2020 Sund IF - Selånger FK Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-07 19:00 Div 4 2020 Sund IF - Medskogsbrons BK Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-07 19:00 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Selånger FK Baldershovs IP
2020-08-14 19:00 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - IFK Sundsvall Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-22 15:30 Div 4 2020 Sund IF - Essviks AIF Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-22 15:30 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Medskogsbrons BK Baldershovs IP
2020-08-29 15:30 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Söråkers FF Baldershovs IP Konstgräs
September
2020-09-05 15:30 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Essviks AIF Baldershovs IP
2020-09-05 15:30 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Medskogsbrons BK Baldershovs IP Konstgräs
2020-09-05 15:30 Div 4 2020 Sund IF - Indals IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-09-19 15:30 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Indals IF Baldershovs IP
2020-09-19 15:30 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Essviks AIF Baldershovs IP Konstgräs
2020-09-26 15:30 Div 4 2020 Sund IF - Lucksta IF Baldershovs IP Konstgräs
Oktober
2020-10-03 15:30 Div 4 2020 Sidsjö-Böle IF - Indals IF Baldershovs IP Konstgräs
2020-10-03 15:30 Div 4 2020 IFK Sundsvall - Sund IF Baldershovs IP