Spelprogram - Herrar 5 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-12 16:00 150006005 IFK Tumba FK - Örby IS 1 - 1 Storvretens BP 1
2015-04-12 18:00 150006002 Preben BoIS - S Wanderers IKF 1 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-04-12 18:00 150006003 Rapa Nui FK - Pappas Pojkar FF 0 - 2 Vårbergs IP 1
2015-04-15 20:00 150006004 Stuvsta IF - Västerhaninge IF 2 - 2 Stuvsta IP 1
2015-04-17 19:30 150006010 Pappas Pojkar FF - Preben BoIS 4 - 0 Storvretens BP 1
2015-04-17 20:00 150006011 S Wanderers IKF - Tullinge TP FK 1 - 2 Brunna IP 2
2015-04-17 20:15 150006008 Örby IS - Stuvsta IF 6 - 3 Älvsjö IP 1
2015-04-19 17:00 150006007 FC Vårby - IFK Tumba FK 0 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-04-19 18:00 150006009 Västerhaninge IF - Rapa Nui FK 4 - 1 Hanvedens IP 2
2015-04-26 18:00 150006013 Tullinge TP FK - Pappas Pojkar FF 4 - 3 Brantbrinks IP 2
2015-04-26 18:00 150006014 Preben BoIS - Västerhaninge IF 1 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-04-26 18:00 150006015 Rapa Nui FK - Örby IS 2 - 0 Vårbergs IP 1
2015-04-26 18:00 150006016 Stuvsta IF - FC Vårby 1 - 2 Stuvsta IP 1
Maj
2015-05-03 16:00 150006023 Pappas Pojkar FF - S Wanderers IKF 4 - 2 Storvretens BP 1
2015-05-03 17:00 150006020 FC Vårby - Rapa Nui FK 4 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-05-03 18:00 150006021 Örby IS - Preben BoIS 3 - 4 Älvsjö IP 1
2015-05-03 18:00 150006022 Västerhaninge IF - Tullinge TP FK 1 - 2 Hanvedens IP 2
2015-05-08 20:00 150006030 S Wanderers IKF - Västerhaninge IF 0 - 3 Brunna IP 2
2015-05-10 18:00 150006025 Tullinge TP FK - Örby IS 3 - 2 Brantbrinks IP 2
2015-05-10 18:00 150006026 Preben BoIS - FC Vårby 3 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-05-10 18:00 150006028 Stuvsta IF - IFK Tumba FK 2 - 2 Stuvsta IP 1
2015-05-16 14:00 150006033 FC Vårby - Tullinge TP FK 3 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-05-17 16:00 150006031 IFK Tumba FK - Rapa Nui FK 3 - 0 Storvretens BP 1
2015-05-17 18:00 150006034 Örby IS - S Wanderers IKF 3 - 3 Älvsjö IP 1
2015-05-17 18:00 150006035 Västerhaninge IF - Pappas Pojkar FF 3 - 2 Hanvedens IP 1
2015-05-22 19:30 150006041 Pappas Pojkar FF - Örby IS 3 - 0 Storvretens BP 1
2015-05-22 20:00 150006042 S Wanderers IKF - FC Vårby 2 - 1 Brunna IP 2
2015-05-23 14:00 150006039 Rapa Nui FK - Stuvsta IF 3 - 0 Vårbergs IP 1
2015-05-24 18:00 150006038 Preben BoIS - IFK Tumba FK 0 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-05-27 20:00 150006043 Stuvsta IF - Preben BoIS 1 - 1 Stuvsta IP 1
2015-05-27 20:00 150006044 IFK Tumba FK - Tullinge TP FK 0 - 1 Storvretens BP 1
2015-05-27 20:00 150006046 FC Vårby - Pappas Pojkar FF 5 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-05-27 20:30 150006047 Örby IS - Västerhaninge IF 2 - 2 Älvsjö IP 1
2015-05-31 18:00 150006049 Tullinge TP FK - Stuvsta IF 3 - 3 Brantbrinks IP 2
2015-05-31 18:00 150006050 Preben BoIS - Rapa Nui FK 4 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-05-31 18:00 150006052 Västerhaninge IF - FC Vårby 3 - 1 Hanvedens IP 1
2015-05-31 18:00 150006054 S Wanderers IKF - IFK Tumba FK 1 - 1 Brunna IP 2
Juni
2015-06-05 20:00 150006057 IFK Tumba FK - Pappas Pojkar FF 3 - 4 Storvretens BP 1
2015-06-07 17:00 150006059 FC Vårby - Örby IS 1 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-06-07 18:00 150006055 Rapa Nui FK - Tullinge TP FK 1 - 6 Vårbergs IP 1
2015-06-07 18:00 150006056 Stuvsta IF - S Wanderers IKF 1 - 3 Stuvsta IP 1
2015-06-11 20:00 150006075 Örby IS - FC Vårby 4 - 2 Kärrtorps IP 3
2015-06-12 20:00 150006066 S Wanderers IKF - Rapa Nui FK 5 - 2 Brunna IP 2
2015-06-13 14:00 150006061 Tullinge TP FK - Preben BoIS 4 - 0 Brantbrinks IP 2
2015-06-14 18:00 150006064 Västerhaninge IF - IFK Tumba FK 1 - 1 Hanvedens IP 1
2015-06-16 20:00 150006067 Preben BoIS - Tullinge TP FK 0 - 5 Hägerstensåsens BP 1
2015-06-17 20:00 150006068 Rapa Nui FK - S Wanderers IKF 3 - 5 Vårbergs IP 1
2015-06-17 20:00 150006069 Stuvsta IF - Pappas Pojkar FF 3 - 1 Stuvsta IP 1
2015-06-17 20:00 150006070 IFK Tumba FK - Västerhaninge IF 1 - 3 Storvretens BP 1
2015-06-24 20:00 150006077 Pappas Pojkar FF - IFK Tumba FK 4 - 2 Storvretens BP 1
Augusti
2015-08-07 20:00 150006078 S Wanderers IKF - Stuvsta IF 4 - 2 Brunna IP 2
2015-08-09 18:00 150006073 Tullinge TP FK - Rapa Nui FK 3 - 3 Brantbrinks IP 2
2015-08-12 20:00 150006079 Rapa Nui FK - Preben BoIS 0 - 1 Vårbergs IP 1
2015-08-12 20:00 150006080 Stuvsta IF - Tullinge TP FK 2 - 5 Stuvsta IP 1
2015-08-12 20:00 150006081 IFK Tumba FK - S Wanderers IKF 1 - 0 Storvretens BP 1
2015-08-12 20:00 150006083 FC Vårby - Västerhaninge IF 2 - 2 Vårbyparkens BP 1
2015-08-16 16:00 150006089 Pappas Pojkar FF - FC Vårby 7 - 3 Storvretens BP 1
2015-08-16 18:00 150006085 Tullinge TP FK - IFK Tumba FK 1 - 1 Brantbrinks IP 2
2015-08-16 18:00 150006086 Preben BoIS - Stuvsta IF 0 - 3 Hägerstensåsens BP 1
2015-08-16 18:00 150006088 Västerhaninge IF - Örby IS 3 - 2 Hanvedens IP 1
2015-08-21 20:00 150006092 IFK Tumba FK - Preben BoIS 2 - 0 Storvretens BP 1
2015-08-23 17:00 150006094 FC Vårby - S Wanderers IKF 4 - 6 Vårbyparkens BP 1
2015-08-23 18:00 150006091 Stuvsta IF - Rapa Nui FK 1 - 3 Stuvsta IP 1
2015-08-23 18:00 150006095 Örby IS - Pappas Pojkar FF 8 - 5 Älvsjö IP 1
2015-08-26 20:45 150006065 Pappas Pojkar FF - Stuvsta IF 3 - 3 Storvretens BP 1
2015-08-28 19:30 150006101 Pappas Pojkar FF - Västerhaninge IF 3 - 3 Storvretens BP 1
2015-08-28 20:00 150006102 S Wanderers IKF - Örby IS 2 - 2 Brunna IP 2
2015-08-29 14:00 150006099 Rapa Nui FK - IFK Tumba FK 2 - 3 Vårbergs IP 1
2015-08-30 18:00 150006097 Tullinge TP FK - FC Vårby 6 - 4 Brantbrinks IP 2
September
2015-09-04 20:00 150006103 IFK Tumba FK - Stuvsta IF 1 - 2 Storvretens BP 1
2015-09-04 20:15 150006106 Örby IS - Tullinge TP FK 0 - 4 Älvsjö IP 1
2015-09-06 17:00 150006105 FC Vårby - Preben BoIS 2 - 0 Vårbyparkens BP 1
2015-09-06 18:00 150006107 Västerhaninge IF - S Wanderers IKF 3 - 2 Hanvedens IP 1
2015-09-11 20:00 150006114 S Wanderers IKF - Pappas Pojkar FF 1 - 2 Brunna IP 2
2015-09-12 14:00 150006111 Rapa Nui FK - FC Vårby 3 - 0 Vårbergs IP 1
2015-09-13 18:00 150006109 Tullinge TP FK - Västerhaninge IF 1 - 2 Brantbrinks IP 2
2015-09-13 18:00 150006110 Preben BoIS - Örby IS 2 - 4 Hägerstensåsens BP 1
2015-09-18 19:30 150006119 Pappas Pojkar FF - Tullinge TP FK 3 - 1 Storvretens BP 1
2015-09-20 17:00 150006116 FC Vårby - Stuvsta IF 0 - 4 Vårbyparkens BP 1
2015-09-20 18:00 150006117 Örby IS - Rapa Nui FK 2 - 1 Älvsjö IP 1
2015-09-20 18:00 150006118 Västerhaninge IF - Preben BoIS 1 - 3 Hanvedens IP 1
2015-09-25 20:00 150006125 IFK Tumba FK - FC Vårby 1 - 2 Storvretens BP 1
2015-09-27 18:00 150006121 Tullinge TP FK - S Wanderers IKF 2 - 2 Brantbrinks IP 2
2015-09-27 18:00 150006122 Preben BoIS - Pappas Pojkar FF 2 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2015-09-27 18:00 150006123 Rapa Nui FK - Västerhaninge IF 0 - 3 Vårbergs IP 1
2015-09-27 18:00 150006124 Stuvsta IF - Örby IS 2 - 1 Stuvsta IP 1
Oktober
2015-10-04 16:00 150006128 Örby IS - IFK Tumba FK 1 - 2 Hagsätra IP 1
2015-10-04 16:00 150006129 Västerhaninge IF - Stuvsta IF 2 - 0 Hanvedens IP 1
2015-10-04 16:00 150006130 Pappas Pojkar FF - Rapa Nui FK 6 - 1 Brantbrinks IP 2
2015-10-04 16:00 150006131 S Wanderers IKF - Preben BoIS 1 - 4 Brunna IP 2