Spelprogram - Div 2 Norrland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-09 13:00 Härnösands FF - Gällivare Malmbergets FF 2 - 2 135 Högslättens IP
2016-04-09 13:15 Bodens BK FF - Valbo FF 2 - 2 311 Boden Arena
2016-04-09 14:00 IFK Timrå - Anundsjö IF 2 - 2 185 Timrå IP Konstgräs
2016-04-09 14:00 Sandvikens IF - Morön BK 7 - 0 630 Jernvallen
2016-04-09 15:00 Friska Viljor FC - Söderhamns FF 3 - 1 Skyttis IP 1
2016-04-09 15:00 Skellefteå FF - Ånge IF 3 - 1 169 Electrolux Home Arena
2016-04-09 16:00 Strömsbergs IF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 202 Länsförsäkringar Arena 1
2016-04-16 13:00 Morön BK - Bodens BK FF 2 - 1 153 Skogsvallen
2016-04-16 14:00 Anundsjö IF - Härnösands FF 0 - 0 365 Olympia
2016-04-16 16:00 Valbo FF - Friska Viljor FC 1 - 0 234 Helges Arena
2016-04-16 16:00 Ånge IF - Strömsbergs IF 2 - 0 Ånge IP
2016-04-17 14:00 Söderhamns FF - IFK Timrå 3 - 3 203 Helsingehus Arena
2016-04-17 15:00 Gällivare Malmbergets FF - Skellefteå FF 3 - 2 349 Tallbacka IP Gv
2016-04-17 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Sandvikens IF 2 - 1 267 Glysis Sparbanken Arena
2016-04-23 13:00 Bodens BK FF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 1 381 Boden Arena
2016-04-23 14:00 Strömsbergs IF - Gällivare Malmbergets FF 2 - 2 Länsförsäkringar Arena 1
2016-04-23 14:00 Friska Viljor FC - Morön BK 2 - 1 293 Skyttis IP 1
2016-04-23 14:00 IFK Timrå - Valbo FF 1 - 1 112 Timrå IP Konstgräs
2016-04-23 15:00 Skellefteå FF - Härnösands FF 0 - 2 Electrolux Home Arena
2016-04-24 14:00 Söderhamns FF - Anundsjö IF 1 - 0 227 Helsingehus Arena
2016-04-24 17:00 Sandvikens IF - Ånge IF 2 - 0 483 Jernvallen
2016-04-29 19:00 Valbo FF - Söderhamns FF 1 - 2 190 Gavlevallen
2016-04-30 13:00 Hudiksvalls Förenade FF - Friska Viljor FC 6 - 0 384 Glysis Sparbanken Arena
2016-04-30 13:00 Morön BK - IFK Timrå 3 - 0 192 Skogsvallen
2016-04-30 14:00 Ånge IF - Bodens BK FF 3 - 5 147 Ånge IP
2016-04-30 16:00 Härnösands FF - Strömsbergs IF 3 - 1 Högslättens IP
Maj
2016-05-01 15:00 Gällivare Malmbergets FF - Sandvikens IF 2 - 7 389 Tallbacka IP Gv
2016-05-01 15:00 Anundsjö IF - Skellefteå FF 2 - 1 Olympia
2016-05-04 19:30 Bodens BK FF - Gällivare Malmbergets FF 2 - 0 380 Boden Arena
2016-05-05 13:00 Söderhamns FF - Morön BK 1 - 0 235 Helsingehus Arena
2016-05-05 13:45 IFK Timrå - Hudiksvalls Förenade FF 3 - 2 Timrå IP Konstgräs
2016-05-05 14:00 Valbo FF - Anundsjö IF 4 - 1 245 Åbyvallen
2016-05-05 14:00 Strömsbergs IF - Skellefteå FF 0 - 2 175 Hedens IP 1
2016-05-05 15:00 Friska Viljor FC - Ånge IF 2 - 0 Skyttis IP 1
2016-05-05 17:00 Sandvikens IF - Härnösands FF 2 - 0 653 Jernvallen
2016-05-08 12:00 Gällivare Malmbergets FF - Friska Viljor FC 1 - 2 340 Tallbacka IP Gv
2016-05-08 13:00 Morön BK - Valbo FF 2 - 3 180 Skogsvallen
2016-05-08 13:00 Härnösands FF - Bodens BK FF 0 - 1 90 Högslättens IP
2016-05-08 15:00 Anundsjö IF - Strömsbergs IF 2 - 1 238 Olympia
2016-05-08 15:00 Ånge IF - IFK Timrå 0 - 2 248 Ånge IP
2016-05-08 16:00 Skellefteå FF - Sandvikens IF 0 - 2 317 Electrolux Home Arena
2016-05-09 19:00 Hudiksvalls Förenade FF - Söderhamns FF 3 - 0 607 Glysis Sparbanken Arena
2016-05-13 19:00 Friska Viljor FC - Härnösands FF 0 - 2 432 Skyttis IP 1
2016-05-14 13:00 Bodens BK FF - Skellefteå FF 0 - 0 431 Boden Arena
2016-05-14 13:00 IFK Timrå - Gällivare Malmbergets FF 3 - 1 150 Timrå IP Konstgräs
2016-05-14 14:00 Valbo FF - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 0 194 Åbyvallen
2016-05-14 16:00 Morön BK - Anundsjö IF 2 - 0 123 Skogsvallen
2016-05-15 15:00 Sandvikens IF - Strömsbergs IF 3 - 1 806 Jernvallen
2016-05-15 16:00 Söderhamns FF - Ånge IF 3 - 1 Helsingehus Arena
2016-05-20 19:00 Härnösands FF - IFK Timrå 5 - 2 318 Högslättens IP
2016-05-21 14:00 Anundsjö IF - Sandvikens IF 0 - 6 191 Olympia
2016-05-21 15:00 Gällivare Malmbergets FF - Söderhamns FF 2 - 2 311 Tallbacka IP Gv
2016-05-21 16:00 Skellefteå FF - Friska Viljor FC 5 - 1 135 Electrolux Home Arena
2016-05-21 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Morön BK 3 - 0 170 Glysis Sparbanken Arena
2016-05-22 15:00 Ånge IF - Valbo FF 0 - 3 83 Ånge IP
2016-05-22 16:00 Strömsbergs IF - Bodens BK FF 0 - 1 175 Hedens IP 1
2016-05-28 14:00 Valbo FF - Gällivare Malmbergets FF 4 - 0 170 Åbyvallen
2016-05-28 15:00 IFK Timrå - Skellefteå FF 3 - 1 125 Timrå IP Konstgräs
2016-05-28 16:00 Friska Viljor FC - Strömsbergs IF 3 - 0 297 Skyttis IP 1
2016-05-28 16:00 Morön BK - Ånge IF 3 - 0 Skogsvallen
2016-05-29 14:00 Bodens BK FF - Sandvikens IF 3 - 2 328 Boden Arena
2016-05-29 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - Anundsjö IF 4 - 0 290 Glysis Sparbanken Arena
Juni
2016-06-04 14:00 Skellefteå FF - Söderhamns FF 1 - 1 193 Electrolux Home Arena
2016-06-04 15:00 Anundsjö IF - Bodens BK FF 0 - 3 378 Olympia
2016-06-04 16:00 Strömsbergs IF - IFK Timrå 1 - 2 100 Hedens IP 1
2016-06-04 16:00 Härnösands FF - Valbo FF 1 - 1 Högslättens IP
2016-06-04 16:00 Gällivare Malmbergets FF - Morön BK 3 - 3 Tallbacka IP Gv
2016-06-04 17:00 Ånge IF - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 3 124 Ånge IP
2016-06-05 17:00 Sandvikens IF - Friska Viljor FC 5 - 0 510 Jernvallen
2016-06-08 19:00 Söderhamns FF - Härnösands FF 1 - 1 214 Helsingehus Arena
2016-06-11 13:00 Valbo FF - Skellefteå FF 1 - 3 150 Åbyvallen
2016-06-11 14:00 IFK Timrå - Sandvikens IF 0 - 6 95 Timrå IP Konstgräs
2016-06-11 15:00 Friska Viljor FC - Bodens BK FF 0 - 3 250 Skyttis IP 1
2016-06-11 16:00 Ånge IF - Anundsjö IF 1 - 2 Ånge IP
2016-06-11 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Gällivare Malmbergets FF 3 - 0 270 Glysis Sparbanken Arena
2016-06-12 16:00 Morön BK - Härnösands FF 1 - 3 211 Skogsvallen
2016-06-12 16:00 Söderhamns FF - Strömsbergs IF 1 - 4 205 Helsingehus Arena
2016-06-16 19:00 Sandvikens IF - Söderhamns FF 2 - 0 442 Jernvallen
2016-06-16 19:30 Skellefteå FF - Morön BK 0 - 2 1 609 Electrolux Home Arena
2016-06-17 19:00 Anundsjö IF - Friska Viljor FC 1 - 3 572 Olympia
2016-06-18 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Ånge IF 5 - 3 212 Tallbacka IP Gv
2016-06-18 16:00 Strömsbergs IF - Valbo FF 3 - 1 100 Hedens IP 1
2016-06-18 16:00 Härnösands FF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 43 Högslättens IP
2016-06-19 15:00 Bodens BK FF - IFK Timrå 1 - 2 570 Boden Arena
2016-06-22 18:00 Gällivare Malmbergets FF - Anundsjö IF 3 - 1 252 Tallbacka IP Gv
2016-06-23 19:00 IFK Timrå - Friska Viljor FC 4 - 3 163 Timrå IP Konstgräs
2016-06-23 19:00 Ånge IF - Härnösands FF 0 - 2 76 Ånge IP
2016-06-23 19:00 Morön BK - Strömsbergs IF 1 - 0 126 Skogsvallen
2016-06-23 19:00 Valbo FF - Sandvikens IF 1 - 1 1 225 Åbyvallen
2016-06-26 12:00 Söderhamns FF - Bodens BK FF 3 - 1 200 Helsingehus Arena
2016-06-26 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Skellefteå FF 1 - 0 301 Glysis Sparbanken Arena
Juli
2016-07-23 16:00 IFK Timrå - Söderhamns FF 1 - 3 117 Timrå IP Konstgräs
2016-07-23 16:00 Friska Viljor FC - Valbo FF 2 - 2 145 Skyttis IP 1
2016-07-23 16:00 Strömsbergs IF - Ånge IF 2 - 0 Hedens IP 1
2016-07-23 16:00 Skellefteå FF - Gällivare Malmbergets FF 1 - 3 234 Electrolux Home Arena
2016-07-24 17:00 Sandvikens IF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 0 1 202 Jernvallen
2016-07-26 19:30 Bodens BK FF - Morön BK 3 - 2 498 Björknäsvallen
2016-07-27 19:00 Härnösands FF - Anundsjö IF 3 - 2 154 Högslättens IP
2016-07-30 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Härnösands FF 4 - 2 Malmbergets IP
2016-07-30 14:00 Morön BK - Sandvikens IF 2 - 5 285 Skogsvallen
2016-07-30 14:00 Anundsjö IF - IFK Timrå 0 - 3 210 Olympia
2016-07-30 16:00 Ånge IF - Skellefteå FF 3 - 5 60 Ånge IP
2016-07-31 14:00 Valbo FF - Bodens BK FF 1 - 2 225 Åbyvallen
2016-07-31 16:00 Söderhamns FF - Friska Viljor FC 2 - 3 292 Helsingehus Arena
2016-07-31 17:00 Hudiksvalls Förenade FF - Strömsbergs IF 4 - 0 285 Glysis Sparbanken Arena
Augusti
2016-08-06 13:00 Hudiksvalls Förenade FF - Bodens BK FF 4 - 2 302 Glysis Sparbanken Arena
2016-08-06 14:00 Anundsjö IF - Söderhamns FF 0 - 0 204 Olympia
2016-08-06 15:00 Härnösands FF - Skellefteå FF 3 - 1 Högslättens IP
2016-08-06 15:30 Gällivare Malmbergets FF - Strömsbergs IF 2 - 2 Malmbergets IP
2016-08-07 14:00 Morön BK - Friska Viljor FC 3 - 1 187 Skogsvallen
2016-08-07 15:00 Ånge IF - Sandvikens IF 0 - 9 72 Ånge IP
2016-08-08 19:00 Valbo FF - IFK Timrå 2 - 3 Åbyvallen
2016-08-12 19:00 Söderhamns FF - Valbo FF 2 - 1 192 Helsingehus Arena
2016-08-13 13:00 Bodens BK FF - Ånge IF 2 - 0 134 Björknäsvallen
2016-08-13 14:00 IFK Timrå - Morön BK 0 - 0 150 Timrå IP Konstgräs
2016-08-13 14:00 Sandvikens IF - Gällivare Malmbergets FF 3 - 2 532 Jernvallen
2016-08-13 15:00 Friska Viljor FC - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 5 Skyttis IP 1
2016-08-13 16:00 Strömsbergs IF - Härnösands FF 2 - 1 100 Hedens IP 1
2016-08-14 15:00 Skellefteå FF - Anundsjö IF 4 - 3 234 Sörvalla A
2016-08-19 19:30 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Timrå 2 - 1 325 Glysis Sparbanken Arena
2016-08-20 13:00 Morön BK - Söderhamns FF 2 - 1 101 Skogsvallen
2016-08-20 14:00 Skellefteå FF - Strömsbergs IF 1 - 1 142 Electrolux Home Arena
2016-08-20 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Bodens BK FF 3 - 3 521 Malmbergets IP
2016-08-20 15:00 Anundsjö IF - Valbo FF 0 - 4 211 Olympia
2016-08-20 16:00 Härnösands FF - Sandvikens IF 2 - 3 117 Högslättens IP
2016-08-20 16:00 Ånge IF - Friska Viljor FC 3 - 1 Ånge IP
2016-08-26 19:00 IFK Timrå - Ånge IF 2 - 4 95 Timrå IP Konstgräs
2016-08-27 13:00 Friska Viljor FC - Gällivare Malmbergets FF 2 - 3 120 Skyttis IP 1
2016-08-27 14:00 Bodens BK FF - Härnösands FF 1 - 0 149 Boden Arena
2016-08-27 14:00 Sandvikens IF - Skellefteå FF 4 - 1 525 Jernvallen
2016-08-27 16:00 Strömsbergs IF - Anundsjö IF 2 - 0 Hedens IP 1
2016-08-28 13:00 Valbo FF - Morön BK 2 - 1 130 Åbyvallen
2016-08-29 19:00 Söderhamns FF - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 5 364 Helsingehus Arena
September
2016-09-02 19:00 Härnösands FF - Friska Viljor FC 3 - 2 Högslättens IP
2016-09-03 13:00 Gällivare Malmbergets FF - IFK Timrå 1 - 3 245 Tallbacka IP Gv
2016-09-03 14:00 Skellefteå FF - Bodens BK FF 3 - 1 202 Electrolux Home Arena
2016-09-03 14:00 Anundsjö IF - Morön BK 2 - 1 145 Olympia
2016-09-03 16:00 Strömsbergs IF - Sandvikens IF 0 - 2 Hedens IP 1
2016-09-03 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Valbo FF 5 - 1 315 Glysis Sparbanken Arena
2016-09-04 15:00 Ånge IF - Söderhamns FF 2 - 2 Ånge IP
2016-09-09 18:00 IFK Timrå - Härnösands FF 1 - 2 235 Timrå IP Konstgräs
2016-09-10 13:00 Morön BK - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 105 Skogsvallen
2016-09-10 13:00 Söderhamns FF - Gällivare Malmbergets FF 1 - 0 102 Helsingehus Arena
2016-09-10 14:00 Valbo FF - Ånge IF 1 - 0 Åbyvallen
2016-09-10 15:00 Friska Viljor FC - Skellefteå FF 0 - 3 185 Skyttis IP 1
2016-09-11 14:00 Bodens BK FF - Strömsbergs IF 1 - 3 Boden Arena
2016-09-11 17:00 Sandvikens IF - Anundsjö IF 3 - 0 585 Jernvallen
2016-09-17 14:00 Söderhamns FF - Skellefteå FF 1 - 6 Helsingehus Arena
2016-09-17 15:00 Friska Viljor FC - Sandvikens IF 1 - 3 77 Skyttis IP 1
2016-09-17 15:00 Bodens BK FF - Anundsjö IF 0 - 3 155 Boden Arena
2016-09-17 16:00 IFK Timrå - Strömsbergs IF 3 - 1 96 Timrå IP Konstgräs
2016-09-17 16:00 Morön BK - Gällivare Malmbergets FF 3 - 0 Skogsvallen
2016-09-17 16:00 Valbo FF - Härnösands FF 1 - 3 110 Åbyvallen
2016-09-18 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Ånge IF 4 - 0 304 Glysis Sparbanken Arena
2016-09-23 19:00 Gällivare Malmbergets FF - Valbo FF 3 - 0 587 Malmbergets IP
2016-09-24 14:00 Anundsjö IF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 1 192 Olympia
2016-09-24 16:00 Strömsbergs IF - Friska Viljor FC 3 - 0 Hedens IP 1
2016-09-25 14:00 Skellefteå FF - IFK Timrå 0 - 2 225 Electrolux Home Arena
2016-09-25 14:00 Härnösands FF - Söderhamns FF 2 - 2 Högslättens IP
2016-09-25 14:00 Ånge IF - Morön BK 1 - 1 42 Ånge IP
2016-09-25 15:00 Sandvikens IF - Bodens BK FF 1 - 1 740 Jernvallen
2016-09-30 19:30 Härnösands FF - Ånge IF 0 - 1 78 Högslättens IP
Oktober
2016-10-01 13:00 Anundsjö IF - Gällivare Malmbergets FF 0 - 1 174 Olympia
2016-10-01 14:00 Friska Viljor FC - IFK Timrå 1 - 3 127 Skyttis IP 1
2016-10-01 14:00 Sandvikens IF - Valbo FF 3 - 0 930 Jernvallen
2016-10-01 14:00 Strömsbergs IF - Morön BK 1 - 1 Hedens IP 1
2016-10-01 15:00 Bodens BK FF - Söderhamns FF 1 - 1 153 Boden Arena
2016-10-02 14:00 Skellefteå FF - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 3 Electrolux Home Arena
2016-10-07 19:00 Söderhamns FF - Sandvikens IF 1 - 7 289 Helsingehus Arena
2016-10-08 13:00 IFK Timrå - Bodens BK FF 1 - 1 127 Timrå IP Konstgräs
2016-10-08 14:00 Friska Viljor FC - Anundsjö IF 3 - 4 920 Skyttis IP 1
2016-10-08 14:00 Valbo FF - Strömsbergs IF 0 - 0 250 Åbyvallen
2016-10-08 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Härnösands FF 0 - 1 242 Glysis Sparbanken Arena
2016-10-09 13:00 Ånge IF - Gällivare Malmbergets FF 3 - 3 28 Ånge IP
2016-10-09 14:00 Morön BK - Skellefteå FF 2 - 2 1 247 Skogsvallen
2016-10-15 14:00 Bodens BK FF - Friska Viljor FC 1 - 2 123 Boden Arena
2016-10-15 14:00 Sandvikens IF - IFK Timrå 5 - 0 989 Jernvallen
2016-10-15 14:00 Strömsbergs IF - Söderhamns FF 3 - 4 Hedens IP 1
2016-10-15 14:00 Skellefteå FF - Valbo FF 0 - 0 204 Electrolux Home Arena
2016-10-15 14:00 Härnösands FF - Morön BK 2 - 4 Högslättens IP
2016-10-15 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 4 Malmbergets IP
2016-10-15 14:00 Anundsjö IF - Ånge IF 3 - 0 330 Olympia