Spelprogram - Herrar 5 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-11 20:00 150006068 FK Gunners United - Pappas Pojkar FF 2 - 3 Kärrtorps IP 2
2016-04-15 20:00 150006001 IFK Tumba FK - Preben BoIS 2 - 0 Storvretens BP 1
2016-04-16 13:00 150006002 Rönninge/Salem Fotboll - Pappas Pojkar FF 4 - 1 Berga IP 1
2016-04-16 14:00 150006004 Stuvsta IF - Vårby Gårds IF 2 - 4 Visättra IP 1
2016-04-16 14:00 150006005 Gröndals IK - S Wanderers IKF 2 - 4 Aspuddens IP 1
2016-04-16 15:00 150006006 Tullinge TP FK - Tungelsta IF 5 - 3 Brantbrinks IP 2
2016-04-18 20:00 150006003 FK Gunners United - Kransen United FF 0 - 2 Kärrtorps IP 2
2016-04-22 20:00 150006008 S Wanderers IKF - Stuvsta IF 0 - 0 Brunna IP 2
2016-04-22 20:00 150006011 Pappas Pojkar FF - IFK Tumba FK 3 - 6 Brantbrinks IP 1
2016-04-23 15:00 150006007 Tungelsta IF - Gröndals IK 6 - 2 Tungelsta Skola 1
2016-04-23 16:00 150006010 Kransen United FF - Rönninge/Salem Fotboll 2 - 0 Aspuddens IP 1
2016-04-24 17:00 150006009 Vårby Gårds IF - FK Gunners United 1 - 1 Vårbyparkens BP 1
2016-04-24 18:00 150006012 Preben BoIS - Tullinge TP FK 1 - 5 Hägerstensåsens BP 1
2016-04-27 20:00 150006016 Stuvsta IF - Tungelsta IF 1 - 2 Visättra IP 1
2016-04-29 20:00 150006013 IFK Tumba FK - Kransen United FF 0 - 1 Storvretens BP 1
2016-04-29 20:00 150006017 Gröndals IK - Tullinge TP FK 0 - 6 Aspuddens IP 1
2016-04-29 20:00 150006018 Pappas Pojkar FF - Preben BoIS 3 - 2 Brantbrinks IP 1
Maj
2016-05-02 20:00 150006015 FK Gunners United - S Wanderers IKF 1 - 0 Kärrtorps IP 2
2016-05-03 19:00 150006014 Rönninge/Salem Fotboll - Vårby Gårds IF 3 - 2 Salemsvallen 1
2016-05-07 14:00 150006019 Tullinge TP FK - Stuvsta IF 5 - 0 Brantbrinks IP 2
2016-05-08 14:00 150006020 Tungelsta IF - FK Gunners United 7 - 0 Tungelsta IP 1
2016-05-08 17:00 150006022 Vårby Gårds IF - IFK Tumba FK 4 - 4 Vårbyparkens BP 1
2016-05-08 18:00 150006021 S Wanderers IKF - Rönninge/Salem Fotboll 4 - 2 Brunna IP 2
2016-05-08 18:00 150006023 Kransen United FF - Pappas Pojkar FF 4 - 1 Aspuddens IP 1
2016-05-08 18:00 150006024 Preben BoIS - Gröndals IK 2 - 4 Hägerstensåsens BP 1
2016-05-13 20:00 150006025 IFK Tumba FK - S Wanderers IKF 2 - 2 Storvretens BP 1
2016-05-13 20:00 150006029 Kransen United FF - Preben BoIS 3 - 1 Aspuddens IP 1
2016-05-13 20:00 150006030 Pappas Pojkar FF - Vårby Gårds IF 1 - 0 Brantbrinks IP 1
2016-05-14 14:00 150006028 Stuvsta IF - Gröndals IK 3 - 1 Visättra IP 1
2016-05-16 20:00 150006027 FK Gunners United - Tullinge TP FK 1 - 2 Kärrtorps IP 2
2016-05-17 19:00 150006026 Rönninge/Salem Fotboll - Tungelsta IF 2 - 4 Salemsvallen 1
2016-05-20 19:00 150006035 Vårby Gårds IF - Kransen United FF 2 - 6 Vårbyparkens BP 1
2016-05-20 20:00 150006034 S Wanderers IKF - Pappas Pojkar FF 5 - 2 Brunna IP 2
2016-05-21 14:00 150006031 Gröndals IK - FK Gunners United 2 - 2 Aspuddens IP 1
2016-05-21 15:00 150006032 Tullinge TP FK - Rönninge/Salem Fotboll 6 - 1 Brantbrinks IP 2
2016-05-21 15:00 150006033 Tungelsta IF - IFK Tumba FK 1 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-05-22 18:00 150006036 Preben BoIS - Stuvsta IF 2 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2016-05-27 20:00 150006037 IFK Tumba FK - Tullinge TP FK 1 - 2 Storvretens BP 1
2016-05-27 20:00 150006041 Kransen United FF - S Wanderers IKF 4 - 1 Aspuddens IP 1
2016-05-27 20:00 150006042 Pappas Pojkar FF - Tungelsta IF 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2016-05-29 17:00 150006040 Vårby Gårds IF - Preben BoIS 2 - 1 Vårbyparkens BP 1
2016-05-30 20:00 150006039 FK Gunners United - Stuvsta IF 3 - 1 Kärrtorps IP 2
2016-05-31 19:00 150006038 Rönninge/Salem Fotboll - Gröndals IK 3 - 3 Salemsvallen 1
Juni
2016-06-03 20:00 150006047 S Wanderers IKF - Vårby Gårds IF 3 - 2 Brunna IP 2
2016-06-04 14:00 150006043 Stuvsta IF - Rönninge/Salem Fotboll 5 - 2 Visättra IP 1
2016-06-04 15:00 150006045 Tullinge TP FK - Pappas Pojkar FF 5 - 2 Brantbrinks IP 2
2016-06-04 15:00 150006046 Tungelsta IF - Kransen United FF 2 - 2 Tungelsta Skola 1
2016-06-05 18:00 150006044 Gröndals IK - IFK Tumba FK 1 - 3 Aspuddens IP 1
2016-06-05 18:00 150006048 Preben BoIS - FK Gunners United 2 - 0 Hägerstensåsens BP 1
2016-06-10 20:00 150006049 IFK Tumba FK - Stuvsta IF 1 - 4 Storvretens BP 1
2016-06-10 20:00 150006051 S Wanderers IKF - Preben BoIS 0 - 1 Brunna IP 2
2016-06-10 20:00 150006053 Kransen United FF - Tullinge TP FK 1 - 1 Aspuddens IP 1
2016-06-10 20:00 150006054 Pappas Pojkar FF - Gröndals IK 2 - 3 Brantbrinks IP 1
2016-06-12 17:00 150006052 Vårby Gårds IF - Tungelsta IF 2 - 2 Vårbyparkens BP 1
2016-06-14 19:00 150006050 Rönninge/Salem Fotboll - FK Gunners United 5 - 1 Salemsvallen 1
2016-06-15 20:00 150006065 Kransen United FF - Stuvsta IF 5 - 2 Aspuddens IP 1
2016-06-17 20:00 150006055 FK Gunners United - IFK Tumba FK OW (0 - 3) Kärrtorps IP 2
2016-06-18 13:00 150006057 Gröndals IK - Kransen United FF 1 - 2 Aspuddens IP 1
2016-06-18 14:00 150006056 Stuvsta IF - Pappas Pojkar FF 4 - 0 Visättra IP 1
2016-06-18 15:00 150006058 Tullinge TP FK - Vårby Gårds IF 6 - 3 Brantbrinks IP 2
2016-06-18 15:00 150006059 Tungelsta IF - S Wanderers IKF 3 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-06-19 18:00 150006060 Preben BoIS - Rönninge/Salem Fotboll 3 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2016-06-21 20:00 150006061 IFK Tumba FK - Rönninge/Salem Fotboll 2 - 2 Storvretens BP 2
2016-06-21 20:00 150006063 S Wanderers IKF - Tullinge TP FK 1 - 2 Brunna IP 2
2016-06-21 20:00 150006072 Preben BoIS - Tungelsta IF 1 - 6 Hägerstensåsens BP 1
2016-06-22 19:00 150006064 Vårby Gårds IF - Gröndals IK 1 - 5 Vårbyparkens BP 1
2016-06-26 15:00 150006062 Tungelsta IF - Preben BoIS WO (3 - 0) Tungelsta IP 1
Augusti
2016-08-06 15:00 150006071 Tullinge TP FK - S Wanderers IKF 4 - 1 Brantbrinks IP 2
2016-08-07 14:00 150006070 Gröndals IK - Vårby Gårds IF 2 - 1 Aspuddens IP 1
2016-08-10 20:00 150006075 S Wanderers IKF - Tungelsta IF 3 - 3 Brunna IP 2
2016-08-10 20:00 150006076 Vårby Gårds IF - Tullinge TP FK 0 - 0 Vårbyparkens BP 1
2016-08-10 20:00 150006077 Kransen United FF - Gröndals IK 2 - 0 Aspuddens IP 1
2016-08-10 20:00 150006078 Pappas Pojkar FF - Stuvsta IF 0 - 1 Brantbrinks IP 1
2016-08-13 14:00 150006080 Stuvsta IF - IFK Tumba FK 3 - 2 Visättra IP 1
2016-08-14 15:00 150006082 Tullinge TP FK - Kransen United FF 3 - 1 Brantbrinks IP 2
2016-08-14 15:00 150006083 Tungelsta IF - Vårby Gårds IF 3 - 1 Tungelsta IP 1
2016-08-14 18:00 150006081 Gröndals IK - Pappas Pojkar FF 3 - 1 Aspuddens IP 1
2016-08-14 18:00 150006084 Preben BoIS - S Wanderers IKF 3 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2016-08-15 20:00 150006079 FK Gunners United - Rönninge/Salem Fotboll 3 - 0 Kärrtorps IP 2
2016-08-17 20:00 150006069 Stuvsta IF - Kransen United FF 2 - 2 Visättra IP 1
2016-08-19 20:00 150006085 IFK Tumba FK - Gröndals IK 3 - 0 Storvretens BP 1
2016-08-19 20:00 150006090 Pappas Pojkar FF - Tullinge TP FK 3 - 2 Brantbrinks IP 1
2016-08-21 17:00 150006088 Vårby Gårds IF - S Wanderers IKF 9 - 3 Vårbyparkens BP 1
2016-08-21 18:00 150006089 Kransen United FF - Tungelsta IF 5 - 6 Aspuddens IP 1
2016-08-22 20:00 150006087 FK Gunners United - Preben BoIS 3 - 1 Kärrtorps IP 2
2016-08-23 20:00 150006086 Rönninge/Salem Fotboll - Stuvsta IF 2 - 2 Berga IP 1
2016-08-24 20:00 150006073 IFK Tumba FK - FK Gunners United 3 - 0 Storvretens BP 1
2016-08-26 20:00 150006095 S Wanderers IKF - Kransen United FF 3 - 2 Brunna IP 2
2016-08-26 20:00 150006096 Preben BoIS - Vårby Gårds IF 2 - 6 Hägerstensåsens BP 1
2016-08-27 14:00 150006092 Gröndals IK - Rönninge/Salem Fotboll 2 - 5 Aspuddens IP 1
2016-08-27 15:00 150006093 Tullinge TP FK - IFK Tumba FK 6 - 1 Brantbrinks IP 2
2016-08-27 15:00 150006094 Tungelsta IF - Pappas Pojkar FF 4 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-08-27 16:00 150006091 Stuvsta IF - FK Gunners United 1 - 1 Visättra IP 1
2016-08-30 20:00 150006074 Rönninge/Salem Fotboll - Preben BoIS 2 - 5 Berga IP 1
September
2016-09-02 20:00 150006097 IFK Tumba FK - Tungelsta IF 0 - 4 Storvretens BP 1
2016-09-02 20:00 150006101 Kransen United FF - Vårby Gårds IF 0 - 1 Aspuddens IP 1
2016-09-02 20:00 150006102 Pappas Pojkar FF - S Wanderers IKF 2 - 4 Brantbrinks IP 1
2016-09-03 14:00 150006100 Stuvsta IF - Preben BoIS 2 - 5 Visättra IP 1
2016-09-05 20:00 150006099 FK Gunners United - Gröndals IK 2 - 2 Kärrtorps IP 2
2016-09-06 20:00 150006098 Rönninge/Salem Fotboll - Tullinge TP FK 1 - 3 Berga IP 1
2016-09-09 20:00 150006105 Tungelsta IF - Rönninge/Salem Fotboll 6 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-09-09 20:00 150006106 S Wanderers IKF - IFK Tumba FK 3 - 1 Brunna IP 2
2016-09-09 20:00 150006108 Preben BoIS - Kransen United FF 1 - 7 Hägerstensåsens BP 1
2016-09-10 14:00 150006103 Gröndals IK - Stuvsta IF 1 - 2 Aspuddens IP 1
2016-09-10 15:00 150006104 Tullinge TP FK - FK Gunners United 5 - 0 Brantbrinks IP 2
2016-09-11 17:00 150006107 Vårby Gårds IF - Pappas Pojkar FF 0 - 1 Vårbyparkens BP 1
2016-09-13 20:00 150006067 Rönninge/Salem Fotboll - IFK Tumba FK 3 - 2 Berga IP 1
2016-09-14 20:00 150006066 Pappas Pojkar FF - FK Gunners United 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2016-09-16 20:00 150006109 IFK Tumba FK - Vårby Gårds IF 4 - 0 Storvretens BP 1
2016-09-16 20:00 150006114 Pappas Pojkar FF - Kransen United FF 1 - 6 Brantbrinks IP 1
2016-09-17 14:00 150006112 Stuvsta IF - Tullinge TP FK 0 - 3 Visättra IP 1
2016-09-17 14:00 150006113 Gröndals IK - Preben BoIS 1 - 1 Aspuddens IP 1
2016-09-19 20:00 150006111 FK Gunners United - Tungelsta IF 1 - 5 Kärrtorps IP 2
2016-09-20 20:00 150006110 Rönninge/Salem Fotboll - S Wanderers IKF 1 - 2 Berga IP 1
2016-09-23 20:00 150006117 S Wanderers IKF - FK Gunners United 8 - 1 Brunna IP 2
2016-09-23 20:00 150006119 Kransen United FF - IFK Tumba FK 1 - 1 Aspuddens IP 1
2016-09-24 14:30 150006116 Tungelsta IF - Stuvsta IF 4 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-09-24 15:00 150006115 Tullinge TP FK - Gröndals IK 1 - 0 Brantbrinks IP 2
2016-09-25 17:00 150006118 Vårby Gårds IF - Rönninge/Salem Fotboll 3 - 1 Vårbyparkens BP 1
2016-09-25 18:00 150006120 Preben BoIS - Pappas Pojkar FF 2 - 1 Hägerstensåsens BP 1
2016-09-30 20:00 150006121 IFK Tumba FK - Pappas Pojkar FF 2 - 1 Storvretens BP 1
Oktober
2016-10-01 14:00 150006124 Stuvsta IF - S Wanderers IKF 1 - 0 Visättra IP 1
2016-10-01 15:00 150006126 Tullinge TP FK - Preben BoIS 4 - 0 Brantbrinks IP 2
2016-10-02 18:00 150006125 Gröndals IK - Tungelsta IF 1 - 4 Aspuddens IP 1
2016-10-03 20:00 150006123 FK Gunners United - Vårby Gårds IF 4 - 0 Kärrtorps IP 2
2016-10-04 20:00 150006122 Rönninge/Salem Fotboll - Kransen United FF 3 - 11 Berga IP 1
2016-10-08 14:00 150006127 Tungelsta IF - Tullinge TP FK 1 - 1 Tungelsta Skola 1
2016-10-08 14:00 150006128 S Wanderers IKF - Gröndals IK 4 - 2 Brunna IP 2
2016-10-08 14:00 150006129 Vårby Gårds IF - Stuvsta IF 2 - 1 Vårbyparkens BP 1
2016-10-08 14:00 150006130 Kransen United FF - FK Gunners United 0 - 1 Aspuddens IP 1
2016-10-08 14:00 150006131 Pappas Pojkar FF - Rönninge/Salem Fotboll 1 - 6 Brantbrinks IP 1
2016-10-08 14:00 150006132 Preben BoIS - IFK Tumba FK 0 - 0 Hägerstensåsens BP 1