Spelprogram - Div 1 Norra Svealand, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 Bele Barkarby FF - Enköpings SK UK 4 - 1 86 Strömvallen 1
2019-04-13 13:00 Sandvikens IF - Västerås BK 30 4 - 3 244 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-13 13:00 Sollentuna FK - Gustafs GoIF 6 - 0 105 Norrvikens IP 1
2019-04-13 14:00 Gamla Upsala SK - Gefle IF FF 4 - 0 87 Lötens IP Konstgräs
2019-04-13 14:00 Bollstanäs SK - Ljusdals IF 2 - 2 75 Bollstanäs IP 1
2019-04-13 15:00 Hille IF - Rimbo IF 1 - 4 40 Träffen Konstgräs
2019-04-19 14:00 Gustafs GoIF - Sandvikens IF 0 - 7 135 Morbyvallen
2019-04-22 14:00 Enköpings SK UK - Hille IF 4 - 2 150 Korsängen A Konstgräs
2019-04-22 14:00 Ljusdals IF - Gamla Upsala SK 1 - 0 249 BL Arena
2019-04-22 14:00 Gefle IF FF - Sollentuna FK 3 - 1 120 Gavlevallen
2019-04-22 15:00 Västerås BK 30 - Bele Barkarby FF 5 - 2 153 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-04-22 16:00 Rimbo IF - Bollstanäs SK 0 - 3 146 Mullevallen Konstgräs
2019-04-26 19:30 Hille IF - Västerås BK 30 Gavlevallen
2019-04-27 13:00 Sandvikens IF - Sollentuna FK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-27 14:00 Bollstanäs SK - Enköpings SK UK Bollstanäs IP 1
2019-04-27 14:00 Bele Barkarby FF - Gustafs GoIF Strömvallen 1
2019-04-28 14:00 Gamla Upsala SK - Rimbo IF Lötens IP Konstgräs
2019-04-28 14:00 Ljusdals IF - Gefle IF FF BL Arena
Maj
2019-05-04 13:00 Västerås BK 30 - Bollstanäs SK Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-04 14:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF Gavlevallen
2019-05-04 15:00 Sollentuna FK - Bele Barkarby FF Norrvikens IP 1
2019-05-04 15:00 Rimbo IF - Ljusdals IF IP Arkadien 1
2019-05-04 16:00 Gustafs GoIF - Hille IF Morbyvallen
2019-05-05 14:00 Enköpings SK UK - Gamla Upsala SK Enavallen A-plan
2019-05-11 13:00 Bele Barkarby FF - Sandvikens IF Veddestavallen 1
2019-05-11 14:00 Gamla Upsala SK - Västerås BK 30 Gamlis IP
2019-05-11 14:00 Bollstanäs SK - Gustafs GoIF Bollstanäs IP 1
2019-05-11 14:00 Hille IF - Sollentuna FK Hille IP
2019-05-11 14:00 Ljusdals IF - Enköpings SK UK BL Arena
2019-05-11 16:00 Rimbo IF - Gefle IF FF IP Arkadien 1
2019-05-18 13:00 Sandvikens IF - Hille IF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-18 14:00 Gustafs GoIF - Gamla Upsala SK Morbyvallen
2019-05-18 15:00 Sollentuna FK - Bollstanäs SK Norrvikens IP 1
2019-05-18 15:00 Västerås BK 30 - Ljusdals IF Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-18 15:00 Gefle IF FF - Bele Barkarby FF Gavlevallen
2019-05-19 14:00 Enköpings SK UK - Rimbo IF Enavallen A-plan
2019-05-25 14:00 Gamla Upsala SK - Sollentuna FK Gamlis IP
2019-05-25 14:00 Bollstanäs SK - Sandvikens IF Bollstanäs IP 1
2019-05-25 14:00 Hille IF - Bele Barkarby FF Hille IP
2019-05-26 11:30 Enköpings SK UK - Gefle IF FF Enavallen A-plan
2019-05-26 13:00 Rimbo IF - Västerås BK 30 IP Arkadien 1
2019-05-26 14:00 Ljusdals IF - Gustafs GoIF Erik Hamréns plan
2019-05-30 13:00 Sandvikens IF - Gamla Upsala SK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-30 14:00 Gustafs GoIF - Rimbo IF Morbyvallen
2019-05-30 19:00 Västerås BK 30 - Enköpings SK UK Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-31 19:00 Gefle IF FF - Hille IF Gavlevallen
Juni
2019-06-01 13:00 Bele Barkarby FF - Bollstanäs SK Veddestavallen 1
2019-06-01 15:00 Sollentuna FK - Ljusdals IF Norrvikens IP 1
2019-06-04 19:30 Enköpings SK UK - Bele Barkarby FF Enavallen A-plan
2019-06-08 13:00 Gamla Upsala SK - Bele Barkarby FF Gamlis IP
2019-06-08 14:00 Bollstanäs SK - Hille IF Bollstanäs IP 1
2019-06-08 14:00 Enköpings SK UK - Gustafs GoIF Enavallen A-plan
2019-06-08 14:00 Ljusdals IF - Sandvikens IF Erik Hamréns plan
2019-06-09 15:00 Västerås BK 30 - Gefle IF FF Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-10 20:00 Rimbo IF - Sollentuna FK IP Arkadien 1
2019-06-15 13:00 Sandvikens IF - Rimbo IF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-06-15 13:00 Gustafs GoIF - Västerås BK 30 Morbyvallen
2019-06-15 14:00 Hille IF - Gamla Upsala SK Hille IP
2019-06-15 14:00 Bele Barkarby FF - Ljusdals IF Veddestavallen 1
2019-06-15 14:30 Bollstanäs SK - Gefle IF FF Bollstanäs IP 1
2019-06-15 15:00 Sollentuna FK - Enköpings SK UK Norrvikens IP 1
2019-06-19 19:30 Rimbo IF - Bele Barkarby FF IP Arkadien 1
2019-06-20 19:00 Gamla Upsala SK - Bollstanäs SK Gamlis IP
2019-06-20 19:30 Ljusdals IF - Hille IF Erik Hamréns plan
2019-06-20 20:00 Västerås BK 30 - Sollentuna FK Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-23 14:00 Enköpings SK UK - Sandvikens IF Enavallen A-plan
2019-06-23 17:00 Gefle IF FF - Gustafs GoIF Gavlevallen
2019-06-29 12:30 Sandvikens IF - Gustafs GoIF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-06-29 13:00 Bele Barkarby FF - Västerås BK 30 Veddestavallen 1
2019-06-29 14:00 Bollstanäs SK - Rimbo IF Bollstanäs IP 1
2019-06-29 14:00 Hille IF - Enköpings SK UK Hille IP
2019-06-29 15:00 Sollentuna FK - Gefle IF FF Norrvikens IP 1
2019-06-30 14:00 Gamla Upsala SK - Ljusdals IF Gamlis IP
Juli
2019-07-04 19:00 Gustafs GoIF - Sollentuna FK Morbyvallen
2019-07-05 20:00 Gefle IF FF - Gamla Upsala SK Gavlevallen
2019-07-06 14:00 Rimbo IF - Hille IF IP Arkadien 1
2019-07-06 14:00 Ljusdals IF - Bollstanäs SK Erik Hamréns plan
2019-07-06 15:00 Västerås BK 30 - Sandvikens IF Ringvallen 2 (konstgräs)
Augusti
2019-08-03 14:00 Gustafs GoIF - Bele Barkarby FF Morbyvallen
2019-08-03 14:00 Rimbo IF - Gamla Upsala SK IP Arkadien 1
2019-08-03 14:00 Gefle IF FF - Ljusdals IF Gavlevallen
2019-08-03 15:00 Sollentuna FK - Sandvikens IF Norrvikens IP 1
2019-08-03 15:00 Västerås BK 30 - Hille IF Ringvallen 1
2019-08-10 12:00 Gamla Upsala SK - Enköpings SK UK Gamlis IP
2019-08-10 13:00 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK Veddestavallen 1
2019-08-10 13:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-10 14:00 Ljusdals IF - Rimbo IF Erik Hamréns plan
2019-08-10 15:00 Bollstanäs SK - Västerås BK 30 Bollstanäs IP 1
2019-08-11 14:00 Hille IF - Gustafs GoIF Hille IP
2019-08-14 19:30 Enköpings SK UK - Bollstanäs SK Enavallen A-plan
2019-08-17 13:00 Sandvikens IF - Bele Barkarby FF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-17 15:00 Sollentuna FK - Hille IF Norrvikens IP 1
2019-08-17 15:00 Västerås BK 30 - Gamla Upsala SK Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-17 15:00 Gefle IF FF - Rimbo IF Gavlevallen
2019-08-18 14:00 Gustafs GoIF - Bollstanäs SK Morbyvallen
2019-08-18 14:00 Enköpings SK UK - Ljusdals IF Enavallen A-plan
2019-08-24 13:00 Bele Barkarby FF - Gefle IF FF Veddestavallen 1
2019-08-24 14:00 Bollstanäs SK - Sollentuna FK Bollstanäs IP 1
2019-08-24 14:00 Hille IF - Sandvikens IF Hille IP
2019-08-24 14:00 Ljusdals IF - Västerås BK 30 Erik Hamréns plan
2019-08-25 13:00 Rimbo IF - Enköpings SK UK IP Arkadien 1
2019-08-25 14:00 Gamla Upsala SK - Gustafs GoIF Gamlis IP
2019-08-31 13:00 Bele Barkarby FF - Hille IF Veddestavallen 1
2019-08-31 13:00 Sandvikens IF - Bollstanäs SK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-31 14:00 Gustafs GoIF - Ljusdals IF Morbyvallen
2019-08-31 15:00 Sollentuna FK - Gamla Upsala SK Norrvikens IP 1
2019-08-31 15:00 Västerås BK 30 - Rimbo IF Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-31 15:00 Gefle IF FF - Enköpings SK UK Gavlevallen
September
2019-09-07 12:00 Gamla Upsala SK - Sandvikens IF Gamlis IP
2019-09-07 14:00 Bollstanäs SK - Bele Barkarby FF Bollstanäs IP 1
2019-09-07 14:00 Ljusdals IF - Sollentuna FK Erik Hamréns plan
2019-09-07 16:00 Hille IF - Gefle IF FF Hille IP
2019-09-08 15:00 Rimbo IF - Gustafs GoIF IP Arkadien 1
2019-09-09 19:00 Enköpings SK UK - Västerås BK 30 Enavallen A-plan
2019-09-14 13:00 Bele Barkarby FF - Gamla Upsala SK Veddestavallen 1
2019-09-14 13:00 Sandvikens IF - Ljusdals IF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-14 13:00 Gefle IF FF - Västerås BK 30 Gavlevallen
2019-09-14 14:00 Hille IF - Bollstanäs SK Hille IP
2019-09-14 14:00 Gustafs GoIF - Enköpings SK UK Morbyvallen
2019-09-14 15:00 Sollentuna FK - Rimbo IF Norrvikens IP 1
2019-09-21 14:00 Gefle IF FF - Bollstanäs SK Gavlevallen
2019-09-21 14:00 Ljusdals IF - Bele Barkarby FF Erik Hamréns plan
2019-09-21 15:00 Västerås BK 30 - Gustafs GoIF Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-21 16:00 Rimbo IF - Sandvikens IF IP Arkadien 1
2019-09-22 14:00 Gamla Upsala SK - Hille IF Gamlis IP
2019-09-22 14:00 Enköpings SK UK - Sollentuna FK Enavallen A-plan
2019-09-29 14:00 Bollstanäs SK - Gamla Upsala SK Bollstanäs IP 1
2019-09-29 14:00 Hille IF - Ljusdals IF Hille IP
2019-09-29 14:00 Bele Barkarby FF - Rimbo IF Veddestavallen 1
2019-09-29 14:00 Sandvikens IF - Enköpings SK UK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-29 14:00 Sollentuna FK - Västerås BK 30 Norrvikens IP 1
2019-09-29 14:00 Gustafs GoIF - Gefle IF FF Morbyvallen