Spelprogram - Div 1 Norra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-06 14:00 Rynninge IK - Akropolis IF 2 - 3 145 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-04-06 15:00 Karlstad BK - Vasalunds IF 2 - 2 403 Våxnäs IP
2019-04-06 16:00 Karlslunds IF HFK - IF Sylvia 3 - 1 193 Karlslund Arena
2019-04-07 15:00 Carlstad United BK - BK Forward 2 - 0 393 Klasmossen IP Konstgräs
2019-04-07 15:00 FC Linköping City - Bodens BK FF 4 - 0 711 Linköping Arena
2019-04-07 15:00 Sandvikens IF - Sollentuna FF 3 - 1 671 Jernvallen
2019-04-07 16:00 Nyköpings BIS - Gefle IF FF 2 - 1 400 Rosvalla IP KG A
2019-04-07 16:00 Team TG FF - Umeå FC 0 - 1 1 043 Umeå Energi Arena SOL
Omgång 2
2019-04-13 16:00 IF Sylvia - Karlstad BK 0 - 2 124 Östgötaporten
2019-04-13 16:00 Akropolis IF - Carlstad United BK 2 - 2 380 Grimsta IP 1
2019-04-13 16:00 Sollentuna FF - Nyköpings BIS 1 - 1 190 Norrvikens IP 1
2019-04-14 14:00 BK Forward - Team TG FF 2 - 0 220 Trängens IP Konstgräs
2019-04-14 14:00 Bodens BK FF - Sandvikens IF 0 - 3 537 Boden Arena
2019-04-14 15:00 Umeå FC - FC Linköping City 5 - 3 526 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-14 15:00 Gefle IF FF - Rynninge IK 3 - 0 632 Gavlevallen
2019-04-14 17:00 Vasalunds IF - Karlslunds IF HFK 2 - 2 189 Skytteholms IP 1
Omgång 3
2019-04-19 14:00 Carlstad United BK - Sollentuna FF 3 - 1 359 Tingvalla IP
2019-04-19 15:00 FC Linköping City - BK Forward 4 - 1 613 Linköping Arena
2019-04-19 15:00 Sandvikens IF - Rynninge IK 5 - 1 826 Jernvallen
2019-04-20 16:00 Karlslunds IF HFK - Akropolis IF 1 - 1 182 Karlslund Arena
2019-04-21 15:00 Team TG FF - IF Sylvia 1 - 3 103 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-22 16:00 Nyköpings BIS - Bodens BK FF 2 - 0 278 Rosvalla IP KG A
2019-04-22 17:00 Vasalunds IF - Gefle IF FF 0 - 0 294 Skytteholms IP 1
2019-04-22 17:00 Karlstad BK - Umeå FC 1 - 0 458 Våxnäs IP
Omgång 4
2019-04-26 19:00 IF Sylvia - Nyköpings BIS 3 - 0 198 Östgötaporten
2019-04-27 14:00 BK Forward - Sandvikens IF 0 - 1 263 Trängens IP
2019-04-27 15:00 Gefle IF FF - Carlstad United BK 0 - 3 544 Gavlevallen
2019-04-27 16:00 Sollentuna FF - FC Linköping City 1 - 3 100 Norrvikens IP 1
2019-04-27 16:00 Akropolis IF - Karlstad BK 2 - 0 228 Spånga IP 1
2019-04-28 14:00 Rynninge IK - Team TG FF 2 - 1 165 Grenadjärvallen
2019-04-28 14:00 Bodens BK FF - Karlslunds IF HFK 0 - 2 434 Boden Arena
2019-05-15 16:30 Umeå FC - Vasalunds IF 2 - 1 378 Umeå Energi Arena SOL
Omgång 5
2019-05-01 13:00 Bodens BK FF - BK Forward 1 - 1 408 Boden Arena
2019-05-01 14:00 Sollentuna FF - Karlstad BK 0 - 0 208 Sollentunavallen 1
2019-05-01 15:00 Vasalunds IF - Carlstad United BK 1 - 1 202 Skytteholms IP 1
2019-05-01 15:00 Umeå FC - Akropolis IF 1 - 3 244 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-01 16:00 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS 0 - 0 192 Karlslund Arena
2019-05-01 16:00 IF Sylvia - Rynninge IK 3 - 3 288 Östgötaporten
2019-05-01 17:00 FC Linköping City - Gefle IF FF 3 - 0 911 Linköping Arena
2019-05-01 17:00 Sandvikens IF - Team TG FF 1 - 2 724 Jernvallen
Omgång 6
2019-05-04 15:00 Karlstad BK - Karlslunds IF HFK 1 - 1 448 Tingvalla IP
2019-05-05 15:00 Rynninge IK - FC Linköping City 1 - 2 147 Grenadjärvallen
2019-05-05 15:00 Gefle IF FF - Bodens BK FF 3 - 0 604 Gavlevallen
2019-05-05 15:00 BK Forward - Umeå FC 1 - 2 201 Trängens IP
2019-05-05 15:00 Akropolis IF - Sollentuna FF 1 - 1 345 Spånga IP 1
2019-05-05 16:00 Nyköpings BIS - Sandvikens IF 3 - 3 215 Rosvalla IP KG A
2019-05-05 16:00 Carlstad United BK - IF Sylvia 3 - 2 273 Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-05 16:30 Team TG FF - Vasalunds IF 3 - 1 88 Umeå Energi Arena SOL
Omgång 7
2019-05-11 16:00 IF Sylvia - BK Forward 4 - 2 157 Östgötaporten
2019-05-11 16:00 Karlslunds IF HFK - Gefle IF FF 1 - 1 211 Karlslund Arena
2019-05-11 16:00 Sollentuna FF - Rynninge IK 0 - 1 122 Sollentunavallen 1
2019-05-11 16:00 Bodens BK FF - Team TG FF 0 - 1 318 Boden Arena
2019-05-12 15:00 Umeå FC - Carlstad United BK 1 - 0 278 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-12 17:00 FC Linköping City - Karlstad BK 0 - 1 373 Linköping Arena
2019-05-12 17:00 Vasalunds IF - Nyköpings BIS 3 - 0 118 Skytteholms IP 1
2019-05-12 17:00 Sandvikens IF - Akropolis IF 2 - 2 587 Jernvallen
Omgång 8
2019-05-18 14:00 Akropolis IF - Bodens BK FF 8 - 0 236 Spånga IP 1
2019-05-18 16:00 Karlslunds IF HFK - Sandvikens IF 0 - 0 224 Karlslund Arena
2019-05-18 16:00 BK Forward - Vasalunds IF 1 - 2 181 Trängens IP
2019-05-19 15:00 Rynninge IK - Umeå FC 1 - 2 176 Grenadjärvallen
2019-05-19 15:00 Team TG FF - Sollentuna FF 0 - 1 168 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-19 16:00 Gefle IF FF - IF Sylvia 0 - 2 591 Gavlevallen
2019-05-19 16:00 Nyköpings BIS - FC Linköping City 2 - 2 244 Rosvalla IP KG A
2019-05-19 17:00 Carlstad United BK - Karlstad BK 2 - 2 3 360 Tingvalla IP
Omgång 9
2019-05-25 14:00 Team TG FF - Karlslunds IF HFK 4 - 2 51 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-25 16:00 Karlstad BK - Gefle IF FF 1 - 2 Tingvalla IP
2019-05-25 16:00 IF Sylvia - Akropolis IF 1 - 3 220 Östgötaporten
2019-05-25 16:00 Sollentuna FF - BK Forward 1 - 1 125 Sollentunavallen 1
2019-05-25 16:00 Bodens BK FF - Carlstad United BK 0 - 1 243 Boden Arena
2019-05-26 16:00 Umeå FC - Nyköpings BIS 3 - 0 403 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-26 17:00 Vasalunds IF - Rynninge IK 3 - 2 128 Skytteholms IP 1
2019-05-26 17:00 Sandvikens IF - FC Linköping City 1 - 0 381 Jernvallen
Omgång 10
2019-05-29 19:00 Rynninge IK - Carlstad United BK 2 - 1 157 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-05-29 19:30 BK Forward - Akropolis IF 0 - 3 142 Trängens IP
2019-05-30 15:00 Gefle IF FF - Team TG FF 2 - 1 581 Gavlevallen
2019-05-30 15:00 FC Linköping City - Vasalunds IF 2 - 2 486 Linköping Arena
2019-05-30 15:30 Bodens BK FF - Sollentuna FF 1 - 1 334 Boden Arena
2019-05-30 16:00 Nyköpings BIS - Karlstad BK 0 - 4 182 Rosvalla IP A
2019-05-30 16:00 IF Sylvia - Sandvikens IF 4 - 1 150 Östgötaporten
2019-05-30 17:00 Karlslunds IF HFK - Umeå FC 2 - 1 223 Karlslund Arena
Omgång 11
2019-06-02 15:00 Rynninge IK - Karlslunds IF HFK 1 - 1 350 Grenadjärvallen
2019-06-02 15:00 Karlstad BK - Bodens BK FF 0 - 1 469 Våxnäs IP
2019-06-02 15:00 Akropolis IF - Team TG FF 4 - 0 201 Spånga IP 1
2019-06-02 16:00 Carlstad United BK - FC Linköping City 0 - 0 329 Tingvalla IP
2019-06-02 16:00 Sollentuna FF - IF Sylvia 6 - 0 109 Sollentunavallen 1
2019-06-02 17:00 Vasalunds IF - Sandvikens IF 1 - 1 180 Skytteholms IP 1
2019-06-02 17:30 Umeå FC - Gefle IF FF 1 - 0 475 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-03 19:00 Nyköpings BIS - BK Forward 1 - 3 284 Rosvalla IP A
Omgång 12
2019-06-08 16:00 Karlslunds IF HFK - FC Linköping City 0 - 0 157 Karlslund Arena
2019-06-08 16:00 Gefle IF FF - Sollentuna FF 0 - 0 570 Gavlevallen
2019-06-08 16:00 BK Forward - Rynninge IK 3 - 2 598 Trängens IP
2019-06-08 16:00 Akropolis IF - Nyköpings BIS 2 - 0 285 Spånga IP 1
2019-06-09 14:00 Bodens BK FF - Vasalunds IF 1 - 1 381 Boden Arena
2019-06-09 15:00 IF Sylvia - Umeå FC 1 - 3 182 Östgötaporten
2019-06-09 16:45 Team TG FF - Karlstad BK 1 - 1 71 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-09 17:00 Sandvikens IF - Carlstad United BK 1 - 2 622 Jernvallen
Omgång 13
2019-06-14 19:00 Karlstad BK - BK Forward 3 - 1 312 Tingvalla IP
2019-06-14 19:00 FC Linköping City - IF Sylvia 3 - 2 Linköping Arena
2019-06-14 19:30 Umeå FC - Bodens BK FF 2 - 0 847 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-15 14:00 Rynninge IK - Nyköpings BIS 6 - 4 138 Grenadjärvallen
2019-06-15 16:00 Karlslunds IF HFK - Sollentuna FF 2 - 1 182 Karlslund Arena
2019-06-15 16:00 Carlstad United BK - Team TG FF 1 - 1 402 Tingvalla IP
2019-06-15 17:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF 0 - 1 5 022 Gavlevallen
2019-06-16 17:00 Vasalunds IF - Akropolis IF 1 - 2 346 Skytteholms IP 1
Omgång 14
2019-06-20 18:00 Sollentuna FF - Umeå FC 3 - 2 200 Sollentunavallen 1
2019-06-20 19:00 BK Forward - Karlslunds IF HFK 2 - 0 758 Trängens IP
2019-06-23 12:00 Bodens BK FF - Rynninge IK 5 - 2 382 Boden Arena
2019-06-23 15:00 Akropolis IF - Gefle IF FF 3 - 0 379 Spånga IP 1
2019-06-23 15:00 Team TG FF - FC Linköping City 2 - 2 102 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-23 16:00 Nyköpings BIS - Carlstad United BK 2 - 1 255 Rosvalla IP KG A
2019-06-23 17:00 Vasalunds IF - IF Sylvia 5 - 1 232 Skytteholms IP 1
2019-06-23 17:00 Sandvikens IF - Karlstad BK 1 - 2 610 Jernvallen
Omgång 15
2019-06-28 19:00 Carlstad United BK - Karlslunds IF HFK 1 - 2 280 Tingvalla IP
2019-06-29 16:00 Gefle IF FF - BK Forward 1 - 0 446 Gavlevallen
2019-06-29 16:00 Karlstad BK - Rynninge IK 3 - 2 292 Våxnäs IP
2019-06-29 16:00 FC Linköping City - Akropolis IF 2 - 3 542 Linköping Arena
2019-06-29 16:00 Sollentuna FF - Vasalunds IF 1 - 0 155 Sollentunavallen 1
2019-06-29 16:00 Sandvikens IF - Umeå FC 0 - 0 424 Jernvallen
2019-06-30 15:00 IF Sylvia - Bodens BK FF 4 - 2 140 Fastighetsteknik Arena
2019-06-30 16:30 Team TG FF - Nyköpings BIS 2 - 0 114 Umeå Energi Arena SOL
Omgång 16
2019-07-04 19:00 Umeå FC - Sollentuna FF 2 - 1 545 Umeå Energi Arena SOL
2019-07-04 19:00 Nyköpings BIS - Vasalunds IF 2 - 3 158 Rosvalla IP KG A
2019-07-06 15:00 Karlslunds IF HFK - Team TG FF 1 - 1 175 Karlslund Arena
2019-07-06 16:00 Gefle IF FF - Karlstad BK 0 - 5 425 Gavlevallen
2019-07-06 16:00 Rynninge IK - IF Sylvia 1 - 1 101 Grenadjärvallen
2019-07-06 16:00 BK Forward - Carlstad United BK 2 - 2 153 Trängens IP
2019-07-06 16:00 Akropolis IF - Sandvikens IF 1 - 3 301 Spånga IP 1
2019-07-07 16:00 Bodens BK FF - FC Linköping City 0 - 4 380 Boden Arena
Omgång 17
2019-08-02 19:00 FC Linköping City - Rynninge IK 2 - 0 287 Linköping Arena
2019-08-03 16:00 Karlstad BK - Nyköpings BIS 2 - 1 200 Tingvalla IP
2019-08-03 16:00 IF Sylvia - Karlslunds IF HFK 1 - 0 200 Östgötaporten
2019-08-04 15:00 Team TG FF - Bodens BK FF 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-04 16:00 Carlstad United BK - Gefle IF FF 2 - 1 372 Tingvalla IP
2019-08-04 16:00 Sollentuna FF - Akropolis IF 0 - 2 207 Sollentunavallen 1
2019-08-04 17:00 Vasalunds IF - Umeå FC 1 - 2 156 Skytteholms IP 1
2019-08-04 17:00 Sandvikens IF - BK Forward 1 - 0 641 Jernvallen
Omgång 18
2019-08-10 14:00 Rynninge IK - BK Forward 2 - 1 318 Grenadjärvallen
2019-08-10 15:00 Gefle IF FF - Vasalunds IF 3 - 3 430 Gavlevallen
2019-08-10 15:00 Carlstad United BK - Nyköpings BIS 2 - 1 235 Tingvalla IP
2019-08-10 16:00 Akropolis IF - Karlslunds IF HFK 4 - 3 279 Spånga IP 1
2019-08-11 14:00 Karlstad BK - Team TG FF 3 - 0 306 Tingvalla IP
2019-08-11 14:00 Sollentuna FF - Bodens BK FF 2 - 3 149 Sollentunavallen 1
2019-08-11 15:00 Umeå FC - IF Sylvia 1 - 1 583 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-11 17:00 FC Linköping City - Sandvikens IF 1 - 3 208 Linköping Arena
Omgång 19
2019-08-16 19:00 Karlslunds IF HFK - Rynninge IK 4 - 0 437 Karlslund Arena
2019-08-16 19:00 Bodens BK FF - Umeå FC 1 - 1 857 Boden Arena
2019-08-17 14:00 BK Forward - FC Linköping City 0 - 0 171 Trängens IP
2019-08-17 16:00 Nyköpings BIS - Akropolis IF Rosvalla IP KG A
2019-08-17 16:00 Vasalunds IF - Karlstad BK Skytteholms IP 1
2019-08-17 16:00 IF Sylvia - Sollentuna FF Östgötaporten
2019-08-17 17:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-08-18 15:30 Team TG FF - Carlstad United BK Umeå Energi Arena SOL
Omgång 20
2019-08-24 14:00 BK Forward - Nyköpings BIS Trängens IP
2019-08-24 15:00 Gefle IF FF - Umeå FC Gavlevallen
2019-08-24 16:00 Carlstad United BK - Bodens BK FF Tingvalla IP
2019-08-24 16:00 Sollentuna FF - Karlslunds IF HFK Sollentunavallen 1
2019-08-25 14:00 Rynninge IK - Vasalunds IF Grenadjärvallen
2019-08-25 15:00 Akropolis IF - IF Sylvia Spånga IP 1
2019-08-25 16:00 Karlstad BK - FC Linköping City Tingvalla IP
2019-08-25 16:00 Team TG FF - Sandvikens IF Umeå Energi Arena SOL
Omgång 21
2019-08-30 19:00 Karlslunds IF HFK - BK Forward Karlslund Arena
2019-08-31 14:00 Rynninge IK - Karlstad BK Grenadjärvallen
2019-08-31 15:00 Umeå FC - Sandvikens IF Umeå Energi Arena SOL
2019-08-31 16:00 IF Sylvia - Gefle IF FF Östgötaporten
2019-09-01 14:00 Bodens BK FF - Akropolis IF Boden Arena
2019-09-01 15:00 Vasalunds IF - Team TG FF Skytteholms IP 1
2019-09-01 16:00 Nyköpings BIS - Sollentuna FF Rosvalla IP KG A
2019-09-01 16:00 FC Linköping City - Carlstad United BK Linköping Arena
Omgång 22
2019-09-07 14:00 Vasalunds IF - Bodens BK FF Skytteholms IP 1
2019-09-07 14:00 BK Forward - Sollentuna FF Trängens IP
2019-09-07 15:00 Carlstad United BK - Rynninge IK Tingvalla IP
2019-09-08 15:00 FC Linköping City - Umeå FC Linköping Arena
2019-09-08 16:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF HFK Rosvalla IP KG A
2019-09-08 16:00 Karlstad BK - Akropolis IF Tingvalla IP
2019-09-08 16:30 Team TG FF - Gefle IF FF Umeå Energi Arena SOL
2019-09-08 17:00 Sandvikens IF - IF Sylvia Jernvallen
Omgång 23
2019-09-14 14:00 Rynninge IK - Sandvikens IF Grenadjärvallen
2019-09-14 16:00 Karlslunds IF HFK - Vasalunds IF Karlslund Arena
2019-09-14 16:00 Sollentuna FF - Carlstad United BK Sollentunavallen 1
2019-09-15 13:00 Umeå FC - Karlstad BK Umeå Energi Arena SOL
2019-09-15 15:00 Gefle IF FF - Nyköpings BIS Gavlevallen
2019-09-15 15:00 BK Forward - Bodens BK FF Trängens IP
2019-09-15 15:00 IF Sylvia - Team TG FF Östgötaporten
2019-09-15 15:00 Akropolis IF - FC Linköping City Spånga IP 1
Omgång 24
2019-09-21 15:00 Nyköpings BIS - Rynninge IK Rosvalla IP KG A
2019-09-21 15:00 Karlstad BK - IF Sylvia Tingvalla IP
2019-09-22 13:00 Umeå FC - BK Forward Umeå Energi Arena SOL
2019-09-22 15:00 FC Linköping City - Team TG FF Linköping Arena
2019-09-22 15:00 Bodens BK FF - Gefle IF FF Boden Arena
2019-09-22 16:00 Carlstad United BK - Akropolis IF Tingvalla IP
2019-09-22 17:00 Vasalunds IF - Sollentuna FF Skytteholms IP 1
2019-09-22 17:00 Sandvikens IF - Karlslunds IF HFK Jernvallen
Omgång 25
2019-09-28 14:00 BK Forward - IF Sylvia Trängens IP
2019-09-28 15:00 Gefle IF FF - FC Linköping City Gavlevallen
2019-09-28 16:00 Karlslunds IF HFK - Karlstad BK Karlslund Arena
2019-09-28 16:00 Sollentuna FF - Sandvikens IF Sollentunavallen 1
2019-09-29 13:00 Team TG FF - Rynninge IK Umeå Energi Arena SOL
2019-09-29 15:00 Akropolis IF - Umeå FC Spånga IP 1
2019-09-29 16:00 Carlstad United BK - Vasalunds IF Tingvalla IP
2019-09-29 16:30 Bodens BK FF - Nyköpings BIS Boden Arena
Omgång 26
2019-10-05 13:30 Sandvikens IF - Bodens BK FF Jernvallen
2019-10-05 14:00 Rynninge IK - Gefle IF FF Grenadjärvallen
2019-10-05 16:00 IF Sylvia - Vasalunds IF Östgötaporten
2019-10-06 14:00 Nyköpings BIS - Team TG FF Rosvalla IP KG A
2019-10-06 14:00 Umeå FC - Karlslunds IF HFK Umeå Energi Arena SOL
2019-10-06 15:00 Akropolis IF - BK Forward Spånga IP 1
2019-10-06 16:00 Karlstad BK - Carlstad United BK Tingvalla IP
2019-10-06 16:00 FC Linköping City - Sollentuna FF Linköping Arena
Omgång 27
2019-10-12 14:00 Rynninge IK - Sollentuna FF Grenadjärvallen
2019-10-12 14:00 Nyköpings BIS - IF Sylvia Rosvalla IP KG A
2019-10-12 15:00 Karlstad BK - Sandvikens IF Tingvalla IP
2019-10-13 13:00 Team TG FF - BK Forward Umeå Energi Arena SOL
2019-10-13 15:00 Karlslunds IF HFK - Bodens BK FF Karlslund Arena
2019-10-13 15:00 Gefle IF FF - Akropolis IF Gavlevallen
2019-10-13 15:00 Carlstad United BK - Umeå FC Tingvalla IP
2019-10-13 17:00 Vasalunds IF - FC Linköping City Skytteholms IP 1
Omgång 28
2019-10-19 14:00 BK Forward - Gefle IF FF Trängens IP
2019-10-19 15:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS Jernvallen
2019-10-19 16:00 IF Sylvia - Carlstad United BK Östgötaporten
2019-10-19 16:00 FC Linköping City - Karlslunds IF HFK Linköping Arena
2019-10-20 15:00 Akropolis IF - Vasalunds IF Spånga IP 1
2019-10-20 15:00 Sollentuna FF - Team TG FF Sollentunavallen 1
2019-10-20 15:00 Bodens BK FF - Karlstad BK Boden Arena
2019-10-20 16:00 Umeå FC - Rynninge IK Umeå Energi Arena SOL
Omgång 29
2019-10-26 15:00 Karlstad BK - Sollentuna FF Tingvalla IP
2019-10-27 14:00 Nyköpings BIS - Umeå FC Rosvalla IP KG A
2019-10-27 15:00 Rynninge IK - Bodens BK FF Grenadjärvallen
2019-10-27 15:00 Gefle IF FF - Karlslunds IF HFK Gavlevallen
2019-10-27 15:00 Team TG FF - Akropolis IF Umeå Energi Arena SOL
2019-10-27 16:00 Carlstad United BK - Sandvikens IF Tingvalla IP
2019-10-27 17:00 Vasalunds IF - BK Forward Skytteholms IP 1
2019-10-28 19:00 IF Sylvia - FC Linköping City Östgötaporten
Omgång 30
2019-11-02 14:00 Karlslunds IF HFK - Carlstad United BK Karlslund Arena
2019-11-02 14:00 BK Forward - Karlstad BK Trängens IP
2019-11-02 14:00 Umeå FC - Team TG FF Umeå Energi Arena SOL
2019-11-02 14:00 Akropolis IF - Rynninge IK Spånga IP 1
2019-11-02 14:00 FC Linköping City - Nyköpings BIS Linköping Arena
2019-11-02 14:00 Sollentuna FF - Gefle IF FF Sollentunavallen 1
2019-11-02 14:00 Sandvikens IF - Vasalunds IF Jernvallen
2019-11-02 14:00 Bodens BK FF - IF Sylvia Boden Arena