Spelprogram - Div 1 Södra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 Torns IF - IK Oddevold 0 - 1 406 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-04-06 15:00 Eskilsminne IF - Åtvidabergs FF 1 - 1 432 Harlyckans IP 1
2019-04-06 15:00 Utsiktens BK - Tvååkers IF 3 - 2 153 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-07 16:00 Assyriska Turabdin IK - Skövde AIK 0 - 1 478 Rosenlunds IP 1
2019-04-07 16:00 IFK Värnamo - Oskarshamns AIK 0 - 0 795 Finnvedsvallen
2019-04-07 16:00 Ljungskile SK - Lindome GIF 1 - 1 550 Skarsjövallen
2019-04-07 16:00 Landskrona BoIS - FC Trollhättan 1 - 0 2 146 Landskrona IP A-plan
2019-04-07 17:00 Kristianstad FC - Lunds BK 0 - 2 805 Kristianstads Fotbollsarena
2019-04-13 13:00 Lindome GIF - Utsiktens BK 3 - 0 360 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-13 14:00 Lunds BK - Eskilsminne IF 3 - 0 214 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-13 14:00 Tvååkers IF - Ljungskile SK 1 - 4 344 Övrevi A
2019-04-13 15:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC 6 - 2 368 Arena Oskarshamn
2019-04-13 16:00 Åtvidabergs FF - Assyriska Turabdin IK 2 - 0 1 889 Kopparvallen
2019-04-13 16:00 FC Trollhättan - Torns IF 1 - 2 396 Edsborgs IP A-plan
2019-04-14 16:00 IK Oddevold - Landskrona BoIS 0 - 1 481 Rimnersvallen
2019-04-14 17:00 Skövde AIK - IFK Värnamo 1 - 3 366 Södermalms IP
2019-04-19 15:00 Utsiktens BK - Lunds BK 3 - 2 78 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-19 15:00 Assyriska Turabdin IK - FC Trollhättan 1 - 1 186 Zinkensdamm - Naturgräs
2019-04-21 16:00 Ljungskile SK - Eskilsminne IF 1 - 1 543 Skarsjövallen
2019-04-22 15:00 Torns IF - Åtvidabergs FF 1 - 2 366 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-04-22 16:00 IFK Värnamo - Tvååkers IF 2 - 2 764 Finnvedsvallen
2019-04-22 16:00 Landskrona BoIS - Oskarshamns AIK 1 - 1 2 056 Landskrona IP A-plan
2019-04-22 17:00 Kristianstad FC - Skövde AIK 0 - 1 509 Kristianstads Fotbollsarena
2019-04-22 17:00 IK Oddevold - Lindome GIF 0 - 1 523 Rimnersvallen
2019-04-26 19:00 FC Trollhättan - Utsiktens BK 0 - 1 590 Edsborgs IP A-plan
2019-04-27 14:00 Eskilsminne IF - Torns IF 0 - 1 239 Harlyckans IP 1
2019-04-27 14:00 Lunds BK - IFK Värnamo 0 - 2 217 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-27 14:00 Lindome GIF - Kristianstad FC 5 - 1 209 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-27 14:00 Tvååkers IF - Assyriska Turabdin IK 2 - 2 243 Övrevi A
2019-04-27 15:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK 1 - 0 420 Arena Oskarshamn
2019-04-27 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold 2 - 0 281 Södermalms IP
2019-04-27 16:00 Åtvidabergs FF - Landskrona BoIS 0 - 5 1 275 Kopparvallen
Maj
2019-05-01 15:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK 4 - 2 115 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-01 15:00 Assyriska Turabdin IK - Lunds BK 0 - 0 307 Rosenlunds IP 1
2019-05-01 15:00 Ljungskile SK - Åtvidabergs FF 4 - 0 512 Skarsjövallen
2019-05-01 16:00 Torns IF - Skövde AIK 2 - 2 289 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-01 16:00 Kristianstad FC - FC Trollhättan 0 - 2 481 Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-01 16:00 IFK Värnamo - Lindome GIF 1 - 3 733 Finnvedsvallen
2019-05-01 16:00 Landskrona BoIS - Tvååkers IF 0 - 0 1 946 Landskrona IP A-plan
2019-05-01 17:00 IK Oddevold - Eskilsminne IF 4 - 1 325 Rimnersvallen
2019-05-04 16:00 Lunds BK - Torns IF 2 - 2 500 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-05 14:00 Lindome GIF - Landskrona BoIS 0 - 0 609 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-05 14:00 Tvååkers IF - IK Oddevold 0 - 0 387 Övrevi A
2019-05-05 15:00 Eskilsminne IF - Kristianstad FC 3 - 1 302 Harlyckans IP 1
2019-05-05 15:00 Åtvidabergs FF - Utsiktens BK 1 - 2 759 Kopparvallen
2019-05-05 16:00 Oskarshamns AIK - Assyriska Turabdin IK 1 - 3 407 Arena Oskarshamn
2019-05-05 17:00 Skövde AIK - Ljungskile SK 2 - 1 355 Södermalms IP
2019-05-05 17:00 FC Trollhättan - IFK Värnamo 3 - 0 924 Edsborgs IP A-plan
2019-05-11 15:00 Landskrona BoIS - Lunds BK 2 - 0 1 689 Landskrona IP A-plan
2019-05-11 16:00 Utsiktens BK - Skövde AIK 0 - 0 143 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-11 16:00 Assyriska Turabdin IK - Eskilsminne IF 1 - 0 312 Rosenlunds IP 1
2019-05-11 16:00 Torns IF - Lindome GIF 1 - 0 281 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-11 16:00 Ljungskile SK - FC Trollhättan 1 - 2 661 Skarsjövallen
2019-05-12 15:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK 3 - 3 263 Rimnersvallen
2019-05-12 17:00 Kristianstad FC - Tvååkers IF 1 - 1 252 Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-12 17:00 IFK Värnamo - Åtvidabergs FF 1 - 1 585 Finnvedsvallen
2019-05-18 13:00 Lindome GIF - Assyriska Turabdin IK 1 - 2 209 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-18 16:00 Eskilsminne IF - Utsiktens BK 4 - 1 196 Harlyckans IP 1
2019-05-18 16:00 Lunds BK - IK Oddevold 0 - 2 150 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-18 16:00 Tvååkers IF - Torns IF 0 - 1 177 Övrevi A
2019-05-18 16:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK 1 - 2 329 Arena Oskarshamn
2019-05-18 16:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC 2 - 1 402 Skarsjövallen
2019-05-19 17:00 IFK Värnamo - Landskrona BoIS 2 - 2 686 Finnvedsvallen
2019-05-19 17:00 FC Trollhättan - Åtvidabergs FF 2 - 1 683 Edsborgs IP A-plan
2019-05-23 19:30 Skövde AIK - FC Trollhättan 2 - 2 398 Södermalms IP
2019-05-25 13:00 Lindome GIF - Eskilsminne IF 0 - 0 259 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-25 15:00 Oskarshamns AIK - Lunds BK 5 - 1 256 Arena Oskarshamn
2019-05-25 16:00 Utsiktens BK - IK Oddevold 1 - 0 173 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-25 16:00 Assyriska Turabdin IK - Ljungskile SK 1 - 3 341 Rosenlunds IP 1
2019-05-25 16:00 Kristianstad FC - IFK Värnamo 3 - 2 267 Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-25 16:00 Åtvidabergs FF - Tvååkers IF 1 - 2 977 Kopparvallen
2019-05-26 16:00 Torns IF - Landskrona BoIS 1 - 1 1 065 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-29 19:00 IFK Värnamo - Torns IF 0 - 0 434 Finnvedsvallen
2019-05-29 19:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK 2 - 2 456 Skarsjövallen
2019-05-29 19:30 FC Trollhättan - Lindome GIF 2 - 0 543 Edsborgs IP A-plan
2019-05-30 14:00 Tvååkers IF - Skövde AIK 2 - 2 206 Övrevi A
2019-05-30 15:00 Eskilsminne IF - Oskarshamns AIK 2 - 2 202 Harlyckans IP 1
2019-05-30 16:00 Lunds BK - Åtvidabergs FF 0 - 2 308 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-30 16:00 Landskrona BoIS - Assyriska Turabdin IK 0 - 2 2 604 Landskrona IP A-plan
2019-05-30 17:00 IK Oddevold - Kristianstad FC 2 - 3 248 Rimnersvallen
Juni
2019-06-02 14:00 Lunds BK - Tvååkers IF 0 - 1 200 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-06-02 14:00 Lindome GIF - Åtvidabergs FF 1 - 3 238 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-02 15:00 Utsiktens BK - Torns IF 4 - 1 122 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-02 16:00 Assyriska Turabdin IK - IK Oddevold 3 - 1 178 Rosenlunds IP 1
2019-06-02 16:00 Oskarshamns AIK - FC Trollhättan 0 - 1 369 Arena Oskarshamn
2019-06-02 16:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC 0 - 1 1 467 Landskrona IP A-plan
2019-06-02 17:00 Skövde AIK - Eskilsminne IF 1 - 0 570 Södermalms IP
2019-06-02 17:00 IFK Värnamo - Ljungskile SK 0 - 2 464 Finnvedsvallen
2019-06-06 14:00 Lindome GIF - Tvååkers IF 1 - 3 275 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-07 19:00 Åtvidabergs FF - Oskarshamns AIK 2 - 0 1 302 Kopparvallen
2019-06-08 16:00 Eskilsminne IF - IFK Värnamo 1 - 2 269 Harlyckans IP 1
2019-06-08 16:00 Torns IF - Assyriska Turabdin IK 3 - 1 307 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-08 16:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK 2 - 1 312 Kristianstads Fotbollsarena
2019-06-08 16:00 Ljungskile SK - Landskrona BoIS 3 - 0 385 Skarsjövallen
2019-06-09 17:00 IK Oddevold - FC Trollhättan 0 - 2 798 Rimnersvallen
2019-06-09 17:00 Skövde AIK - Lunds BK 1 - 0 520 Södermalms IP
2019-06-15 14:00 Lunds BK - Lindome GIF 1 - 1 146 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-06-15 15:00 Landskrona BoIS - Skövde AIK 0 - 0 1 099 Landskrona IP A-plan
2019-06-15 16:00 Assyriska Turabdin IK - Kristianstad FC 0 - 0 290 Rosenlunds IP 1
2019-06-15 16:00 Torns IF - Ljungskile SK 1 - 3 145 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-15 16:00 Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 1 - 1 263 Övrevi A
2019-06-15 16:00 Åtvidabergs FF - IK Oddevold 3 - 1 1 567 Kopparvallen
2019-06-15 16:00 FC Trollhättan - Eskilsminne IF 3 - 2 625 Edsborgs IP A-plan
2019-06-16 17:00 IFK Värnamo - Utsiktens BK 2 - 2 469 Finnvedsvallen
2019-06-19 19:00 Kristianstad FC - Torns IF 0 - 2 387 Kristianstads Fotbollsarena
2019-06-20 18:00 Oskarshamns AIK - Lindome GIF 4 - 0 260 Arena Oskarshamn
2019-06-20 19:00 Utsiktens BK - Assyriska Turabdin IK 2 - 1 123 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-20 19:00 Tvååkers IF - FC Trollhättan 1 - 2 285 Övrevi A
2019-06-20 19:00 Skövde AIK - Åtvidabergs FF 4 - 0 775 Södermalms IP
2019-06-20 19:00 Ljungskile SK - Lunds BK 3 - 2 1 813 Skarsjövallen
2019-06-24 19:00 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS 2 - 1 1 286 Harlyckans IP 1
2019-06-24 19:00 IK Oddevold - IFK Värnamo 3 - 1 346 Rimnersvallen
2019-06-27 19:00 Lindome GIF - Skövde AIK 1 - 0 174 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-28 18:30 Assyriska Turabdin IK - IFK Värnamo 1 - 1 430 Rosenlunds IP 1
2019-06-29 16:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF 0 - 3 201 Harlyckans IP 1
2019-06-29 16:00 Torns IF - Oskarshamns AIK 2 - 2 251 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-29 16:00 Åtvidabergs FF - Kristianstad FC 1 - 2 1 190 Kopparvallen
2019-06-29 16:00 FC Trollhättan - Lunds BK 2 - 2 589 Edsborgs IP A-plan
2019-06-29 16:00 Landskrona BoIS - Utsiktens BK 1 - 0 1 187 Landskrona IP A-plan
Juli
2019-07-01 19:00 IK Oddevold - Ljungskile SK 0 - 1 1 807 Rimnersvallen
2019-07-02 19:30 Assyriska Turabdin IK - Lindome GIF 1 - 2 300 Rosenlunds IP 1
2019-07-03 19:00 Skövde AIK - Torns IF 2 - 1 530 Södermalms IP
2019-07-04 19:00 Lunds BK - FC Trollhättan 1 - 1 160 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-07-06 16:00 Utsiktens BK - Åtvidabergs FF 3 - 0 116 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-07-06 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK 2 - 3 384 Kristianstads Fotbollsarena
2019-07-06 16:00 Tvååkers IF - Landskrona BoIS 1 - 2 264 Övrevi A
2019-07-07 16:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold 0 - 0 296 Arena Oskarshamn
2019-07-07 17:00 IFK Värnamo - Eskilsminne IF 2 - 2 406 Finnvedsvallen
Augusti
2019-08-03 16:00 Utsiktens BK - Landskrona BoIS 1 - 1 198 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-03 16:00 Oskarshamns AIK - Tvååkers IF 0 - 2 351 Arena Oskarshamn
2019-08-03 16:00 Åtvidabergs FF - IFK Värnamo 0 - 2 993 Kopparvallen
2019-08-04 16:00 Torns IF - Kristianstad FC 2 - 0 299 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-08-04 16:00 FC Trollhättan - Assyriska Turabdin IK 2 - 4 598 Edsborgs IP A-plan
2019-08-04 17:00 Ljungskile SK - Skövde AIK 3 - 0 972 Skarsjövallen
2019-08-05 19:00 Lindome GIF - IK Oddevold 0 - 4 354 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-07 19:00 Eskilsminne IF - Lunds BK 0 - 1 366 Harlyckans IP 1
2019-08-10 16:00 Assyriska Turabdin IK - Torns IF 1 - 0 80 Rosenlunds IP 1
2019-08-10 16:00 Tvååkers IF - Lindome GIF 1 - 0 334 Övrevi A
2019-08-11 14:00 Lunds BK - Utsiktens BK 2 - 1 180 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-08-11 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK 3 - 0 391 Södermalms IP
2019-08-11 16:00 Landskrona BoIS - Ljungskile SK 1 - 1 1 456 Landskrona IP A-plan
2019-08-11 17:00 IK Oddevold - Åtvidabergs FF 3 - 1 348 Rimnersvallen
2019-08-11 17:00 IFK Värnamo - FC Trollhättan 5 - 1 856 Finnvedsvallen
2019-08-12 19:00 Kristianstad FC - Eskilsminne IF 1 - 3 422 Kristianstads Fotbollsarena
2019-08-17 13:00 Lindome GIF - Lunds BK 1 - 3 100 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-17 14:00 Eskilsminne IF - IK Oddevold 4 - 1 171 Harlyckans IP 1
2019-08-17 14:00 Torns IF - IFK Värnamo 1 - 2 337 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-08-17 15:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC 0 - 0 92 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-17 15:00 Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS 1 - 3 303 Arena Oskarshamn
2019-08-17 16:00 Åtvidabergs FF - Skövde AIK 0 - 1 707 Kopparvallen
2019-08-18 17:00 FC Trollhättan - Tvååkers IF 1 - 0 Edsborgs IP A-plan
2019-08-18 17:00 Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK 2 - 1 798 Skarsjövallen
2019-08-24 14:00 Lunds BK - Skövde AIK 2 - 1 200 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-08-24 14:00 Tvååkers IF - Utsiktens BK 2 - 2 325 Övrevi A
2019-08-24 16:00 Kristianstad FC - Lindome GIF 1 - 0 310 Kristianstads Fotbollsarena
2019-08-24 16:00 Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF 1 - 1 669 Kopparvallen
2019-08-25 15:00 Assyriska Turabdin IK - Oskarshamns AIK 0 - 0 493 Rosenlunds IP 1
2019-08-25 16:00 IK Oddevold - Torns IF 0 - 0 312 Rimnersvallen
2019-08-25 16:00 Landskrona BoIS - IFK Värnamo 4 - 0 1 486 Landskrona IP A-plan
2019-08-26 19:00 FC Trollhättan - Ljungskile SK 0 - 2 2 631 Edsborgs IP A-plan
2019-08-31 15:00 Utsiktens BK - Eskilsminne IF 2 - 0 92 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-31 16:00 Assyriska Turabdin IK - Tvååkers IF 0 - 1 93 Rosenlunds IP 1
2019-08-31 17:00 IFK Värnamo - IK Oddevold 1 - 0 465 Finnvedsvallen
September
2019-09-01 13:00 Lindome GIF - FC Trollhättan 0 - 0 207 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-01 16:00 Torns IF - Lunds BK 2 - 3 775 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-01 16:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK 9 - 0 845 Skarsjövallen
2019-09-01 16:00 Landskrona BoIS - Åtvidabergs FF 1 - 0 1 634 Landskrona IP A-plan
2019-09-01 17:00 Skövde AIK - Kristianstad FC 4 - 0 512 Södermalms IP
2019-09-06 19:00 Oskarshamns AIK - Åtvidabergs FF 4 - 3 334 Arena Oskarshamn
2019-09-07 13:00 Lindome GIF - Torns IF 3 - 0 181 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-07 14:00 Eskilsminne IF - Ljungskile SK 0 - 1 324 Harlyckans IP 1
2019-09-07 14:00 Lunds BK - Landskrona BoIS 0 - 2 883 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-07 14:00 Tvååkers IF - IFK Värnamo 0 - 2 543 Övrevi A
2019-09-08 16:00 Kristianstad FC - Assyriska Turabdin IK 2 - 1 364 Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-09 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK 1 - 1 351 Rimnersvallen
2019-09-09 19:00 FC Trollhättan - Skövde AIK 2 - 1 739 Edsborgs IP A-plan
2019-09-14 14:00 Eskilsminne IF - Assyriska Turabdin IK 2 - 0 172 Harlyckans IP 1
2019-09-14 14:00 Lunds BK - Kristianstad FC 3 - 1 210 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-14 14:00 Skövde AIK - Lindome GIF 0 - 2 601 Södermalms IP
2019-09-14 15:00 Utsiktens BK - FC Trollhättan 4 - 0 125 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-14 16:00 Åtvidabergs FF - Torns IF 1 - 2 826 Kopparvallen
2019-09-15 16:00 Ljungskile SK - Tvååkers IF 1 - 0 645 Skarsjövallen
2019-09-15 16:00 Landskrona BoIS - IK Oddevold 1 - 0 1 492 Landskrona IP A-plan
2019-09-15 17:00 Oskarshamns AIK - IFK Värnamo 0 - 1 315 Arena Oskarshamn
2019-09-21 13:00 Lindome GIF - Ljungskile SK 2 - 0 440 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-21 15:00 Tvååkers IF - Åtvidabergs FF 1 - 1 117 Övrevi A
2019-09-21 16:00 Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK 2 - 1 358 Rosenlunds IP 1
2019-09-21 16:00 Torns IF - Eskilsminne IF 1 - 1 290 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-22 17:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK 1 - 2 312 Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-22 17:00 IK Oddevold - Lunds BK 0 - 3 301 Rimnersvallen
2019-09-22 17:00 IFK Värnamo - Skövde AIK 2 - 2 835 Finnvedsvallen
2019-09-22 17:00 FC Trollhättan - Landskrona BoIS 0 - 1 564 Edsborgs IP A-plan
2019-09-28 14:00 Lunds BK - Assyriska Turabdin IK 3 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-28 14:00 Oskarshamns AIK - Eskilsminne IF 2 - 4 237 Arena Oskarshamn
2019-09-28 15:00 Utsiktens BK - Lindome GIF 3 - 0 178 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-28 16:00 Kristianstad FC - IK Oddevold 1 - 0 248 Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-28 16:00 Åtvidabergs FF - FC Trollhättan 0 - 2 618 Kopparvallen
2019-09-29 16:00 Ljungskile SK - IFK Värnamo 3 - 0 730 Skarsjövallen
2019-09-29 16:00 Landskrona BoIS - Torns IF 3 - 0 2 044 Landskrona IP A-plan
2019-09-29 17:00 Skövde AIK - Tvååkers IF 2 - 3 345 Södermalms IP
Oktober
2019-10-05 14:00 Eskilsminne IF - Lindome GIF 1 - 0 189 Harlyckans IP 1
2019-10-05 14:00 Torns IF - Utsiktens BK 2 - 0 225 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-05 14:00 Tvååkers IF - Kristianstad FC 2 - 1 249 Övrevi C
2019-10-05 16:00 Åtvidabergs FF - Ljungskile SK 1 - 1 676 Kopparvallen
2019-10-05 16:00 FC Trollhättan - Oskarshamns AIK 0 - 2 315 Edsborgs IP A-plan
2019-10-06 16:00 IFK Värnamo - Lunds BK 3 - 1 513 Finnvedsvallen
2019-10-06 17:00 IK Oddevold - Assyriska Turabdin IK 0 - 1 261 Rimnersvallen
2019-10-06 17:00 Skövde AIK - Landskrona BoIS 1 - 1 455 Södermalms IP
2019-10-12 13:00 Lindome GIF - IFK Värnamo 5 - 1 243 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-12 14:00 Torns IF - FC Trollhättan 0 - 0 282 Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-12 15:00 Eskilsminne IF - Skövde AIK 2 - 0 164 Harlyckans IP 1
2019-10-12 15:00 Assyriska Turabdin IK - Landskrona BoIS 2 - 2 354 Rosenlunds IP 1
2019-10-12 16:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK 0 - 0 315 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-12 16:00 Lunds BK - Oskarshamns AIK 3 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-10-13 17:00 Kristianstad FC - Åtvidabergs FF 1 - 2 878 Kristianstads Fotbollsarena
2019-10-14 19:00 IK Oddevold - Tvååkers IF Rimnersvallen
2019-10-19 14:00 Tvååkers IF - Lunds BK Övrevi C
2019-10-19 15:00 Oskarshamns AIK - Torns IF Arena Oskarshamn
2019-10-19 15:00 Ljungskile SK - IK Oddevold Skarsjövallen
2019-10-19 16:00 Skövde AIK - Utsiktens BK Södermalms IP
2019-10-19 16:00 Åtvidabergs FF - Lindome GIF Kopparvallen
2019-10-20 16:00 IFK Värnamo - Assyriska Turabdin IK Finnvedsvallen
2019-10-20 16:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF Landskrona IP A-plan
2019-10-20 17:00 FC Trollhättan - Kristianstad FC Edsborgs IP A-plan
2019-10-26 14:00 Eskilsminne IF - FC Trollhättan Harlyckans IP 1
2019-10-26 14:00 Assyriska Turabdin IK - Åtvidabergs FF Rosenlunds IP 1
2019-10-26 14:00 Torns IF - Tvååkers IF Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-26 14:00 Lunds BK - Ljungskile SK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-10-26 14:00 Lindome GIF - Oskarshamns AIK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-26 15:00 Utsiktens BK - IFK Värnamo Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-27 17:00 IK Oddevold - Skövde AIK Rimnersvallen
2019-10-28 19:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS Kristianstads Fotbollsarena
November
2019-11-02 14:00 Tvååkers IF - Eskilsminne IF Övrevi C
2019-11-02 14:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK Arena Oskarshamn
2019-11-02 14:00 Skövde AIK - Assyriska Turabdin IK Södermalms IP
2019-11-02 14:00 Åtvidabergs FF - Lunds BK Kopparvallen
2019-11-02 14:00 IFK Värnamo - Kristianstad FC Finnvedsvallen
2019-11-02 14:00 FC Trollhättan - IK Oddevold Edsborgs IP A-plan
2019-11-02 14:00 Ljungskile SK - Torns IF Skarsjövallen
2019-11-02 14:00 Landskrona BoIS - Lindome GIF Landskrona IP A-plan