Spelprogram - P17 Div.1 - Region 1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:30 Landskrona BoIS - Kristianstad FC 1 - 1 54 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-06 13:00 Ängelholms FF - Varbergs GIF FK 1 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2019-04-06 14:30 Vellinge IF - Falkenbergs FF 1 - 0 40 Vellinge IP Östranplan
2019-04-06 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Varbergs BoIS FC 6 - 0 150 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-04-07 15:00 BK Höllviken - Mjällby AIF 2 - 2 58 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-04-07 16:15 IFK Fjärås - FK Karlskrona 1 - 0 60 Ögärdets IP B
2019-04-13 13:00 Kristianstad FC - BK Höllviken 2 - 1 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-04-13 14:00 Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF 0 - 6 38 Påskbergsvallen C
2019-04-14 10:00 Falkenbergs FF - IFK Fjärås 0 - 1 50 Kristineslätt IP 5
2019-04-14 14:00 Varbergs GIF FK - Landskrona BoIS 1 - 4 Påskbergsvallen A
2019-04-14 14:00 Mjällby AIF - Vellinge IF 3 - 0 45 Strandvallen
2019-04-14 16:00 FK Karlskrona - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 1 Västra Mark IP
2019-04-17 19:00 IFK Fjärås - Mjällby AIF 1 - 5 50 Ögärdets IP B
2019-04-18 19:30 Landskrona BoIS - Ängelholms FF 3 - 2 100 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-19 19:00 Varbergs BoIS FC - FK Karlskrona 3 - 1 75 Påskbergsvallen konstgräs
2019-04-21 15:30 Vellinge IF - Kristianstad FC 3 - 0 Vellinge IP Östranplan
2019-04-22 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Falkenbergs FF 0 - 5 Kroksbäck IP konstgräs
2019-04-22 15:00 BK Höllviken - Varbergs GIF FK 2 - 4 50 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-04-26 18:30 Falkenbergs FF - Varbergs BoIS FC 0 - 0 60 Kristineslätt IP 5
2019-04-26 19:30 Landskrona BoIS - BK Höllviken 7 - 2 40 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-27 14:00 Kristianstad FC - IFK Fjärås 5 - 3 30 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-04-27 16:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona 4 - 1 50 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-04-28 14:00 Varbergs GIF FK - Vellinge IF 3 - 1 28 Påskbergsvallen A
2019-04-28 14:00 Mjällby AIF - IF Limhamn Bunkeflo 4 - 2 Strandvallen
Maj
2019-05-04 11:30 Vellinge IF - Landskrona BoIS 4 - 2 39 Vellinge IP Östranplan
2019-05-04 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstad FC 1 - 4 25 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-05-05 13:00 BK Höllviken - Ängelholms FF 2 - 0 Höllvikens IP A-plan
2019-05-05 14:00 Varbergs BoIS FC - Mjällby AIF 2 - 5 Håstens IP A
2019-05-05 14:00 FK Karlskrona - Falkenbergs FF 7 - 0 Västra Mark IP
2019-05-06 19:00 IFK Fjärås - Varbergs GIF FK 1 - 4 58 Ögärdets IP A
2019-05-10 19:30 Landskrona BoIS - IFK Fjärås 4 - 4 40 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-11 12:30 Mjällby AIF - FK Karlskrona 1 - 4 60 Strandvallen
2019-05-11 13:00 BK Höllviken - Vellinge IF 1 - 2 89 Höllvikens IP A-plan
2019-05-11 13:00 Ängelholms FF - Falkenbergs FF 6 - 2 25 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-05-11 14:00 Kristianstad FC - Varbergs BoIS FC 5 - 1 40 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-12 14:00 Varbergs GIF FK - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 50 Påskbergsvallen A
2019-05-16 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC 2 - 0 40 Västra Mark IP
2019-05-17 19:00 Varbergs BoIS FC - Varbergs GIF FK 1 - 1 100 Påskbergsvallen B
2019-05-18 12:00 IFK Fjärås - BK Höllviken 2 - 1 50 Ögärdets IP A
2019-05-19 13:00 Vellinge IF - Ängelholms FF 4 - 1 50 Vellinge IP A-plan
2019-05-19 13:00 Falkenbergs FF - Mjällby AIF 1 - 5 Kristineslätt IP 1
2019-05-19 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Landskrona BoIS 2 - 7 31 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-05-24 19:30 BK Höllviken - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 Höllvikens IP A-plan
2019-05-25 10:00 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS FC 5 - 0 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-25 13:00 Vellinge IF - IFK Fjärås 3 - 3 40 Vellinge IP A-plan
2019-05-25 14:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF 1 - 3 34 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-05-26 14:00 Varbergs GIF FK - FK Karlskrona 2 - 3 25 Påskbergsvallen A
2019-05-26 14:00 Kristianstad FC - Falkenbergs FF 5 - 3 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-05-29 19:30 Falkenbergs FF - Varbergs GIF FK 2 - 2 Kristineslätt IP 5
2019-05-30 13:00 IFK Fjärås - Ängelholms FF 2 - 8 50 Ögärdets IP A
2019-05-31 19:00 FK Karlskrona - Landskrona BoIS 4 - 0 Västra Mark IP
Juni
2019-06-01 12:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC 2 - 4 Strandvallen
2019-06-01 14:00 Varbergs BoIS FC - BK Höllviken 0 - 2 Påskbergsvallen B
2019-06-02 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Vellinge IF 1 - 2 61 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-06-07 19:30 Landskrona BoIS - Falkenbergs FF 3 - 1 30 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-06-08 13:00 Vellinge IF - Varbergs BoIS FC 4 - 0 Vellinge IP A-plan
2019-06-08 14:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC 6 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-06-09 14:00 Varbergs GIF FK - Mjällby AIF 1 - 3 50 Påskbergsvallen A
2019-06-09 14:00 BK Höllviken - FK Karlskrona 1 - 3 Höllvikens IP A-plan
2019-06-09 15:00 IFK Fjärås - IF Limhamn Bunkeflo 6 - 2 Ögärdets IP A
2019-06-16 13:00 FK Karlskrona - Vellinge IF 2 - 2 Lyckåvallen
2019-06-16 13:00 Falkenbergs FF - BK Höllviken 3 - 3 345 Kristineslätt IP 1
2019-06-16 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Fjärås 0 - 2 60 Påskbergsvallen B
2019-06-16 14:00 Kristianstad FC - Varbergs GIF FK 2 - 4 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-06-17 19:00 Mjällby AIF - Landskrona BoIS 2 - 2 Strandvallen A-plan
2019-06-19 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF 0 - 3 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-06-19 19:00 Falkenbergs FF - Vellinge IF 3 - 3 67 Kristineslätt IP 1
2019-06-20 19:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS 3 - 3 70 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-06-23 14:00 Varbergs GIF FK - Ängelholms FF 2 - 3 50 Påskbergsvallen A
2019-06-23 14:00 Varbergs BoIS FC - IF Limhamn Bunkeflo 3 - 0 Håstens IP A
2019-06-23 15:00 FK Karlskrona - IFK Fjärås 1 - 1 Västra Mark IP
2019-06-25 19:00 Mjällby AIF - BK Höllviken 3 - 0 50 Strandvallen
Juli
2019-07-29 18:30 IFK Fjärås - Falkenbergs FF 1 - 0 96 Ögärdets IP A
Augusti
2019-08-02 19:30 Landskrona BoIS - Varbergs GIF FK 8 - 0 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-08-03 14:00 Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC 9 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-04 14:00 BK Höllviken - Kristianstad FC 1 - 4 60 Höllvikens IP A-plan
2019-08-04 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - FK Karlskrona 1 - 3 38 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-08-06 19:00 Vellinge IF - Mjällby AIF 1 - 2 Vellinge IP Östranplan
2019-08-08 19:00 Ängelholms FF - Landskrona BoIS 2 - 1 88 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-10 13:30 Kristianstad FC - Vellinge IF 3 - 2 50 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-08-10 14:00 Mjällby AIF - IFK Fjärås 3 - 0 Strandvallen
2019-08-11 13:00 FK Karlskrona - Varbergs BoIS FC 7 - 0 Västra Mark IP
2019-08-11 14:00 Varbergs GIF FK - BK Höllviken 0 - 2 Påskbergsvallen A
2019-08-11 14:00 Falkenbergs FF - IF Limhamn Bunkeflo 3 - 2 Kristineslätt IP 1
2019-08-17 14:00 Vellinge IF - Varbergs GIF FK 2 - 0 Vellinge IP A-plan
2019-08-17 14:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF 5 - 2 59 Västra Mark IP
2019-08-17 15:00 IFK Fjärås - Kristianstad FC 5 - 1 45 Ögärdets IP A
2019-08-18 13:00 BK Höllviken - Landskrona BoIS 0 - 8 40 Höllvikens IP A-plan
2019-08-18 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Mjällby AIF 0 - 3 37 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-08-19 18:30 Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF 2 - 0 Håstens IP A
2019-08-23 19:30 Landskrona BoIS - Vellinge IF 4 - 0 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-08-24 14:00 Falkenbergs FF - FK Karlskrona 0 - 3 67 Kristineslätt IP 1
2019-08-24 14:00 Mjällby AIF - Varbergs BoIS FC 6 - 0 Strandvallen
2019-08-24 14:00 Ängelholms FF - BK Höllviken 2 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-25 12:00 Kristianstad FC - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 0 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-08-25 14:00 Varbergs GIF FK - IFK Fjärås 3 - 7 Påskbergsvallen A
September
2019-09-01 13:00 Vellinge IF - BK Höllviken 2 - 0 Vellinge IP A-plan
2019-09-01 13:00 Falkenbergs FF - Ängelholms FF 0 - 6 50 Kristineslätt IP 1
2019-09-01 14:00 Varbergs BoIS FC - Kristianstad FC 2 - 3 50 Håstens IP A
2019-09-01 15:00 IFK Fjärås - Landskrona BoIS 0 - 9 Ögärdets IP A
2019-09-01 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Varbergs GIF FK 2 - 0 40 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-09-02 19:00 FK Karlskrona - Mjällby AIF 1 - 4 120 Västra Mark IP
2019-09-06 19:30 Landskrona BoIS - IF Limhamn Bunkeflo 5 - 0 50 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-07 14:00 BK Höllviken - IFK Fjärås 4 - 0 Höllvikens IP A-plan
2019-09-07 14:00 Mjällby AIF - Falkenbergs FF 4 - 0 Strandvallen
2019-09-07 14:00 Ängelholms FF - Vellinge IF 2 - 3 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-07 14:30 Kristianstad FC - FK Karlskrona 2 - 3 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-09-08 14:00 Varbergs GIF FK - Varbergs BoIS FC 2 - 0 150 Påskbergsvallen A
2019-09-13 18:30 IF Limhamn Bunkeflo - BK Höllviken 4 - 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-09-14 12:30 Mjällby AIF - Ängelholms FF 6 - 1 50 Strandvallen
2019-09-14 14:00 Varbergs BoIS FC - Landskrona BoIS 2 - 2 Påskbergsvallen B
2019-09-14 14:00 FK Karlskrona - Varbergs GIF FK 4 - 0 Västra Mark IP
2019-09-15 13:00 Falkenbergs FF - Kristianstad FC 1 - 8 Kristineslätt IP 1
2019-09-15 15:00 IFK Fjärås - Vellinge IF 2 - 1 50 Ögärdets IP A
2019-09-20 19:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF 2 - 3 Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-20 19:30 Landskrona BoIS - FK Karlskrona 3 - 1 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-21 13:00 Vellinge IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 0 Vellinge IP A-plan
2019-09-21 13:00 Ängelholms FF - IFK Fjärås 3 - 3 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-22 14:00 BK Höllviken - Varbergs BoIS FC 0 - 0 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-09-25 19:30 Varbergs GIF FK - Falkenbergs FF 2 - 6 50 Påskbergsvallen A
2019-09-27 19:00 Kristianstad FC - Ängelholms FF 4 - 0 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-09-28 14:00 Varbergs BoIS FC - Vellinge IF 2 - 3 Påskbergsvallen C
2019-09-29 13:00 Falkenbergs FF - Landskrona BoIS 1 - 7 20 Kristineslätt IP 1
2019-09-29 14:00 FK Karlskrona - BK Höllviken 7 - 0 Västra Mark IP
2019-09-29 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Fjärås 1 - 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
Oktober
2019-10-04 19:30 Mjällby AIF - Varbergs GIF FK 1 - 1 Strandvallen A-plan
2019-10-06 14:00 Varbergs GIF FK - Kristianstad FC 2 - 0 36 Påskbergsvallen A
2019-10-06 15:00 Landskrona BoIS - Mjällby AIF 5 - 3 Ulkavallen IP konstgräs
2019-10-06 15:00 BK Höllviken - Falkenbergs FF 0 - 0 Höllvikens IP A-plan
2019-10-06 15:00 Vellinge IF - FK Karlskrona 1 - 4 40 Vellinge IP A-plan
2019-10-06 15:00 IFK Fjärås - Varbergs BoIS FC 3 - 2 Ögärdets IP A
2019-10-06 15:00 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo 7 - 2 34 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs