Spelprogram - Herrar, Div 4 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gällstads FK Ove Axengren 032171466 0705471466 Orange, Svart, Svart
Göta BK Raimo Käkelä 0520662570 0720048420 Svart/Svart/Svart
IFK Trollhättan Sevdaim Hajra 0704734483 Blåvitt / blå / blå
Kinna IF Miroslav Mijatovic 0704615328 Röd, Blå, Vit
Kronängs IF Lasse Broman Svart, Svart, Svart
Limmareds IF Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd, Svart, Röd
Rydboholms SK Magnus Dahlström 033294252 0705294252 Blå/blå/blå
Sandareds IF Anders Salo 0731444901 Vit/grön/vit
Skepplanda BTK Jan-Erik Eriksson 0303338075 0706222244 Gul/svart/gul
Sätila SK Robert Tjärnlund 033289104 0733331200 röd/blå/röd
Trollhättans FK Bo Gunnar Råstedt 0702387030 Vit/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 18:30 200002003 Skepplanda BTK - Trollhättans FK 2 - 1 Forsvallen
2019-04-18 18:30 200002006 Limmareds IF - Rydboholms SK 0 - 1 Glasvallen A-plan
2019-04-18 19:00 200002002 Sandareds IF - Ulricehamns IFK 1 - 3 Sandevi B konstgräs
2019-04-18 19:15 200002004 Kronängs IF - Gällstads FK 3 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-04-19 14:00 200002001 Sätila SK - Kinna IF 0 - 2 Lygnevi A
2019-04-19 14:00 200002005 Göta BK - IFK Trollhättan 1 - 0 Ryrsjövallen
2019-04-25 19:00 200002008 IFK Trollhättan - Kronängs IF 1 - 4 Kamratgårdens IP A-plan
2019-04-25 19:30 200002007 Rydboholms SK - Göta BK 0 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-04-25 19:30 200002009 Gällstads FK - Skepplanda BTK 1 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-25 19:30 200002010 Trollhättans FK - Sandareds IF 0 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-26 19:00 200002011 Ulricehamns IFK - Sätila SK 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-26 19:00 200002012 Kinna IF - Limmareds IF 0 - 0 Viskavallen A
Maj
2019-05-02 19:00 200002014 Sandareds IF - Gällstads FK 4 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-05-02 19:00 200002015 Skepplanda BTK - IFK Trollhättan 1 - 1 Forsvallen
2019-05-02 19:00 200002018 Ulricehamns IFK - Kinna IF 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-02 19:15 200002016 Kronängs IF - Rydboholms SK 1 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-03 19:15 200002013 Sätila SK - Trollhättans FK 3 - 3 Lygnevi A
2019-05-04 15:00 200002017 Göta BK - Limmareds IF 1 - 2 Ryrsjövallen
2019-05-08 19:00 200002019 Limmareds IF - Kronängs IF 0 - 4 Glasvallen A-plan
2019-05-08 19:00 200002021 IFK Trollhättan - Sandareds IF 1 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-08 19:00 200002022 Gällstads FK - Sätila SK 3 - 0 Rånnevi A
2019-05-08 19:15 200002023 Trollhättans FK - Ulricehamns IFK 1 - 4 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-08 19:30 200002020 Rydboholms SK - Skepplanda BTK 2 - 4 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-08 19:30 200002024 Kinna IF - Göta BK 5 - 1 Viskavallen A
2019-05-11 14:00 200002025 Sätila SK - IFK Trollhättan 3 - 0 Lygnevi A
2019-05-11 15:00 200002030 Ulricehamns IFK - Gällstads FK 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-11 15:30 200002027 Skepplanda BTK - Limmareds IF 3 - 1 Forsvallen
2019-05-12 15:00 200002029 Trollhättans FK - Kinna IF 0 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-13 19:00 200002026 Sandareds IF - Rydboholms SK 2 - 0 Sandevi A-plan
2019-05-13 19:30 200002028 Kronängs IF - Göta BK 3 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-16 19:00 200002032 Limmareds IF - Sandareds IF 1 - 4 Glasvallen A-plan
2019-05-16 19:00 200002033 Rydboholms SK - Sätila SK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-16 19:30 200002035 Gällstads FK - Trollhättans FK 2 - 0 Rånnevi A
2019-05-17 19:00 200002031 Göta BK - Skepplanda BTK 0 - 2 Ryrsjövallen
2019-05-17 19:00 200002036 Kinna IF - Kronängs IF 1 - 2 Viskavallen A
2019-05-18 14:00 200002034 IFK Trollhättan - Ulricehamns IFK 2 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-23 19:00 200002037 Sätila SK - Limmareds IF 1 - 1 Lygnevi A
2019-05-23 19:00 200002040 Gällstads FK - Kinna IF 0 - 2 Rånnevi A
2019-05-23 19:00 200002042 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-23 19:15 200002039 Skepplanda BTK - Kronängs IF 1 - 2 Forsvallen
2019-05-24 19:00 200002041 Trollhättans FK - IFK Trollhättan 2 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-25 15:00 200002038 Sandareds IF - Göta BK 0 - 0 Sandevi A-plan
2019-05-29 19:15 200002043 Kronängs IF - Sandareds IF 1 - 4 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-29 19:15 200002046 Rydboholms SK - Trollhättans FK 1 - 2 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-30 15:00 200002045 Limmareds IF - Ulricehamns IFK 2 - 0 Glasvallen A-plan
2019-05-30 15:00 200002047 IFK Trollhättan - Gällstads FK 6 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-30 15:00 200002048 Kinna IF - Skepplanda BTK 1 - 1 Viskavallen A
Juni
2019-06-02 16:00 200002044 Göta BK - Sätila SK 3 - 1 Ryrsjövallen
2019-06-05 19:00 200002049 Sätila SK - Kronängs IF 2 - 1 Lygnevi A
2019-06-05 19:00 200002052 Gällstads FK - Rydboholms SK 1 - 3 Rånnevi A
2019-06-05 19:00 200002053 Trollhättans FK - Limmareds IF 2 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-05 19:30 200002050 Sandareds IF - Skepplanda BTK 5 - 0 Sandevi A-plan
2019-06-06 14:00 200002051 IFK Trollhättan - Kinna IF 0 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-08 15:00 200002054 Ulricehamns IFK - Göta BK 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-12 19:30 200002060 Rydboholms SK - IFK Trollhättan 6 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-06-13 19:15 200002057 Kronängs IF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-06-14 19:00 200002056 Skepplanda BTK - Sätila SK 3 - 1 Forsvallen
2019-06-14 19:00 200002058 Göta BK - Trollhättans FK 7 - 0 Ryrsjövallen
2019-06-15 15:00 200002059 Limmareds IF - Gällstads FK 0 - 3 Glasvallen A-plan
2019-06-16 17:00 200002055 Sandareds IF - Kinna IF 0 - 0 Sandevi A-plan
2019-06-19 19:15 200002064 Trollhättans FK - Kronängs IF 4 - 2 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-19 19:30 200002062 IFK Trollhättan - Limmareds IF 3 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-19 19:30 200002063 Gällstads FK - Göta BK 6 - 2 Rånnevi A
2019-06-19 19:30 200002065 Ulricehamns IFK - Skepplanda BTK 0 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-20 19:00 200002061 Sätila SK - Sandareds IF 3 - 5 Lygnevi A
2019-06-20 19:00 200002066 Kinna IF - Rydboholms SK 3 - 0 Viskavallen A
2019-06-24 19:00 200002068 IFK Trollhättan - Göta BK 2 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-27 19:00 200002069 Gällstads FK - Kronängs IF 1 - 2 Åvalla A
2019-06-27 19:00 200002071 Ulricehamns IFK - Sandareds IF 3 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-28 19:00 200002067 Rydboholms SK - Limmareds IF 2 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-06-28 19:00 200002070 Trollhättans FK - Skepplanda BTK 0 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-29 15:00 200002072 Kinna IF - Sätila SK 1 - 1 Viskavallen A
Juli
2019-07-02 19:15 200002074 Sandareds IF - Trollhättans FK 1 - 1 Sandevi A-plan
2019-07-02 19:30 200002076 Kronängs IF - IFK Trollhättan 3 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-07-03 19:00 200002073 Sätila SK - Ulricehamns IFK 0 - 1 Lygnevi A
2019-07-03 19:30 200002077 Göta BK - Rydboholms SK 1 - 0 Ryrsjövallen
2019-07-04 19:00 200002078 Limmareds IF - Kinna IF 0 - 4 Glasvallen A-plan
2019-07-04 19:30 200002075 Skepplanda BTK - Gällstads FK 1 - 0 Forsvallen
Augusti
2019-08-08 19:00 200002080 Rydboholms SK - Kronängs IF 1 - 5 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-08 19:00 200002081 IFK Trollhättan - Skepplanda BTK 1 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-08-08 19:00 200002082 Gällstads FK - Sandareds IF 1 - 1 Åvalla A
2019-08-09 19:00 200002084 Kinna IF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Viskavallen A
2019-08-09 19:15 200002083 Trollhättans FK - Sätila SK 1 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-08-10 15:00 200002079 Limmareds IF - Göta BK 0 - 2 Glasvallen A-plan
2019-08-13 19:00 200002085 Sätila SK - Gällstads FK 3 - 3 Lygnevi A
2019-08-13 19:15 200002086 Sandareds IF - IFK Trollhättan 7 - 1 Sandevi A-plan
2019-08-13 19:15 200002087 Skepplanda BTK - Rydboholms SK 3 - 0 Forsvallen
2019-08-13 19:30 200002090 Ulricehamns IFK - Trollhättans FK 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-14 19:00 200002089 Göta BK - Kinna IF 1 - 1 Ryrsjövallen
2019-08-14 19:15 200002088 Kronängs IF - Limmareds IF 4 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-16 19:00 200002094 IFK Trollhättan - Sätila SK 1 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-08-17 15:00 200002096 Kinna IF - Trollhättans FK 5 - 0 Viskavallen A
2019-08-17 16:00 200002095 Gällstads FK - Ulricehamns IFK 0 - 4 Åvalla A
2019-08-18 15:00 200002091 Göta BK - Kronängs IF 3 - 0 Ryrsjövallen
2019-08-18 15:00 200002092 Limmareds IF - Skepplanda BTK 1 - 0 Glasvallen A-plan
2019-08-19 19:15 200002093 Rydboholms SK - Sandareds IF 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-22 18:30 200002099 Skepplanda BTK - Göta BK 6 - 1 Forsvallen
2019-08-22 19:15 200002100 Kronängs IF - Kinna IF 1 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-22 19:30 200002101 Trollhättans FK - Gällstads FK 1 - 5 Edsborgs IP Konstgräs
2019-08-23 18:30 200002097 Sätila SK - Rydboholms SK 3 - 1 Lygnevi A
2019-08-23 18:30 200002098 Sandareds IF - Limmareds IF 1 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-08-24 14:00 200002102 Ulricehamns IFK - IFK Trollhättan 7 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-29 19:15 200002103 Kronängs IF - Skepplanda BTK 1 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-30 19:00 200002106 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-30 19:00 200002108 Kinna IF - Gällstads FK 2 - 1 Viskavallen A
2019-08-31 14:00 200002104 Göta BK - Sandareds IF 2 - 2 Ryrsjövallen
2019-08-31 14:00 200002107 IFK Trollhättan - Trollhättans FK 1 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
September
2019-09-01 15:00 200002105 Limmareds IF - Sätila SK 0 - 2 Glasvallen A-plan
2019-09-04 19:00 200002110 Sandareds IF - Kronängs IF 3 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-09-06 19:30 200002113 Trollhättans FK - Rydboholms SK 4 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-09-07 13:00 200002111 Skepplanda BTK - Kinna IF 1 - 1 Forsvallen
2019-09-07 14:00 200002109 Sätila SK - Göta BK 5 - 2 Lygnevi A
2019-09-07 15:00 200002114 Ulricehamns IFK - Limmareds IF 5 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-08 14:00 200002112 Gällstads FK - IFK Trollhättan 3 - 1 Åvalla A
2019-09-12 19:15 200002116 Kronängs IF - Sätila SK 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-09-13 19:00 200002119 Rydboholms SK - Gällstads FK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-09-13 19:30 200002120 Kinna IF - IFK Trollhättan 2 - 1 Viskavallen A
2019-09-15 14:00 200002118 Limmareds IF - Trollhättans FK Glasvallen A-plan
2019-09-15 15:00 200002115 Skepplanda BTK - Sandareds IF Forsvallen
2019-09-15 15:00 200002117 Göta BK - Ulricehamns IFK Ryrsjövallen
2019-09-20 19:00 200002124 Trollhättans FK - Göta BK Edsborgs IP Konstgräs
2019-09-21 14:00 200002121 Sätila SK - Skepplanda BTK Lygnevi A
2019-09-21 14:00 200002122 IFK Trollhättan - Rydboholms SK Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-21 15:00 200002123 Gällstads FK - Limmareds IF Åvalla A
2019-09-21 16:00 200002125 Ulricehamns IFK - Kronängs IF Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-21 16:00 200002126 Kinna IF - Sandareds IF Viskavallen A
2019-09-29 15:00 200002127 Sandareds IF - Sätila SK Sandevi B konstgräs
2019-09-29 15:00 200002128 Skepplanda BTK - Ulricehamns IFK Forsvallen
2019-09-29 15:00 200002129 Kronängs IF - Trollhättans FK Kronäng Arena konstgräs 1
2019-09-29 15:00 200002130 Göta BK - Gällstads FK Ryrsjövallen
2019-09-29 15:00 200002131 Limmareds IF - IFK Trollhättan Glasvallen A-plan
2019-09-29 15:00 200002132 Rydboholms SK - Kinna IF Sven Erikssonsvallen A konstgräs