Spelprogram - Herrar, Div 4 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 18:30 200002003 Skepplanda BTK - Trollhättans FK 2 - 1 Forsvallen
2019-04-18 18:30 200002006 Limmareds IF - Rydboholms SK 0 - 1 Glasvallen A-plan
2019-04-18 19:00 200002002 Sandareds IF - Ulricehamns IFK 1 - 3 Sandevi B konstgräs
2019-04-18 19:15 200002004 Kronängs IF - Gällstads FK 3 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-04-19 14:00 200002001 Sätila SK - Kinna IF 0 - 2 Lygnevi A
2019-04-19 14:00 200002005 Göta BK - IFK Trollhättan 1 - 0 Ryrsjövallen
2019-04-25 19:00 200002008 IFK Trollhättan - Kronängs IF 1 - 4 Kamratgårdens IP A-plan
2019-04-25 19:30 200002007 Rydboholms SK - Göta BK 0 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-04-25 19:30 200002009 Gällstads FK - Skepplanda BTK 1 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-25 19:30 200002010 Trollhättans FK - Sandareds IF 0 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-26 19:00 200002011 Ulricehamns IFK - Sätila SK 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-26 19:00 200002012 Kinna IF - Limmareds IF 0 - 0 Viskavallen A
Maj
2019-05-02 19:00 200002014 Sandareds IF - Gällstads FK 4 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-05-02 19:00 200002015 Skepplanda BTK - IFK Trollhättan 1 - 1 Forsvallen
2019-05-02 19:00 200002018 Ulricehamns IFK - Kinna IF 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-02 19:15 200002016 Kronängs IF - Rydboholms SK 1 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-03 19:15 200002013 Sätila SK - Trollhättans FK 3 - 3 Lygnevi A
2019-05-04 15:00 200002017 Göta BK - Limmareds IF 1 - 2 Ryrsjövallen
2019-05-08 19:00 200002019 Limmareds IF - Kronängs IF 0 - 4 Glasvallen A-plan
2019-05-08 19:00 200002021 IFK Trollhättan - Sandareds IF 1 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-08 19:00 200002022 Gällstads FK - Sätila SK 3 - 0 Rånnevi A
2019-05-08 19:15 200002023 Trollhättans FK - Ulricehamns IFK 1 - 4 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-08 19:30 200002020 Rydboholms SK - Skepplanda BTK 2 - 4 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-08 19:30 200002024 Kinna IF - Göta BK 5 - 1 Viskavallen A
2019-05-11 14:00 200002025 Sätila SK - IFK Trollhättan 3 - 0 Lygnevi A
2019-05-11 15:00 200002030 Ulricehamns IFK - Gällstads FK 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-11 15:30 200002027 Skepplanda BTK - Limmareds IF 3 - 1 Forsvallen
2019-05-12 15:00 200002029 Trollhättans FK - Kinna IF 0 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-13 19:00 200002026 Sandareds IF - Rydboholms SK 2 - 0 Sandevi A-plan
2019-05-13 19:30 200002028 Kronängs IF - Göta BK 3 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-16 19:00 200002032 Limmareds IF - Sandareds IF 1 - 4 Glasvallen A-plan
2019-05-16 19:00 200002033 Rydboholms SK - Sätila SK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-16 19:30 200002035 Gällstads FK - Trollhättans FK 2 - 0 Rånnevi A
2019-05-17 19:00 200002031 Göta BK - Skepplanda BTK 0 - 2 Ryrsjövallen
2019-05-17 19:00 200002036 Kinna IF - Kronängs IF 1 - 2 Viskavallen A
2019-05-18 14:00 200002034 IFK Trollhättan - Ulricehamns IFK 2 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-23 19:00 200002037 Sätila SK - Limmareds IF 1 - 1 Lygnevi A
2019-05-23 19:00 200002040 Gällstads FK - Kinna IF 0 - 2 Rånnevi A
2019-05-23 19:00 200002042 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-23 19:15 200002039 Skepplanda BTK - Kronängs IF 1 - 2 Forsvallen
2019-05-24 19:00 200002041 Trollhättans FK - IFK Trollhättan 2 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-25 15:00 200002038 Sandareds IF - Göta BK 0 - 0 Sandevi A-plan
2019-05-29 19:15 200002043 Kronängs IF - Sandareds IF 1 - 4 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-29 19:15 200002046 Rydboholms SK - Trollhättans FK 1 - 2 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-30 15:00 200002045 Limmareds IF - Ulricehamns IFK 2 - 0 Glasvallen A-plan
2019-05-30 15:00 200002047 IFK Trollhättan - Gällstads FK 6 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-05-30 15:00 200002048 Kinna IF - Skepplanda BTK 1 - 1 Viskavallen A
Juni
2019-06-02 16:00 200002044 Göta BK - Sätila SK 3 - 1 Ryrsjövallen
2019-06-05 19:00 200002049 Sätila SK - Kronängs IF 2 - 1 Lygnevi A
2019-06-05 19:00 200002052 Gällstads FK - Rydboholms SK 1 - 3 Rånnevi A
2019-06-05 19:00 200002053 Trollhättans FK - Limmareds IF 2 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-05 19:30 200002050 Sandareds IF - Skepplanda BTK 5 - 0 Sandevi A-plan
2019-06-06 14:00 200002051 IFK Trollhättan - Kinna IF 0 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-08 15:00 200002054 Ulricehamns IFK - Göta BK 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-12 19:30 200002060 Rydboholms SK - IFK Trollhättan 6 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-06-13 19:15 200002057 Kronängs IF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-06-14 19:00 200002056 Skepplanda BTK - Sätila SK 3 - 1 Forsvallen
2019-06-14 19:00 200002058 Göta BK - Trollhättans FK 7 - 0 Ryrsjövallen
2019-06-15 15:00 200002059 Limmareds IF - Gällstads FK 0 - 3 Glasvallen A-plan
2019-06-16 17:00 200002055 Sandareds IF - Kinna IF 0 - 0 Sandevi A-plan
2019-06-19 19:15 200002064 Trollhättans FK - Kronängs IF 4 - 2 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-19 19:30 200002062 IFK Trollhättan - Limmareds IF 3 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-19 19:30 200002063 Gällstads FK - Göta BK 6 - 2 Rånnevi A
2019-06-19 19:30 200002065 Ulricehamns IFK - Skepplanda BTK 0 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-20 19:00 200002061 Sätila SK - Sandareds IF 3 - 5 Lygnevi A
2019-06-20 19:00 200002066 Kinna IF - Rydboholms SK 3 - 0 Viskavallen A
2019-06-24 19:00 200002068 IFK Trollhättan - Göta BK 2 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-27 19:00 200002069 Gällstads FK - Kronängs IF 1 - 2 Åvalla A
2019-06-27 19:00 200002071 Ulricehamns IFK - Sandareds IF 3 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-28 19:00 200002067 Rydboholms SK - Limmareds IF 2 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-06-28 19:00 200002070 Trollhättans FK - Skepplanda BTK 0 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-06-29 15:00 200002072 Kinna IF - Sätila SK 1 - 1 Viskavallen A
Juli
2019-07-02 19:15 200002074 Sandareds IF - Trollhättans FK 1 - 1 Sandevi A-plan
2019-07-02 19:30 200002076 Kronängs IF - IFK Trollhättan 3 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-07-03 19:00 200002073 Sätila SK - Ulricehamns IFK 0 - 1 Lygnevi A
2019-07-03 19:30 200002077 Göta BK - Rydboholms SK 1 - 0 Ryrsjövallen
2019-07-04 19:00 200002078 Limmareds IF - Kinna IF 0 - 4 Glasvallen A-plan
2019-07-04 19:30 200002075 Skepplanda BTK - Gällstads FK 1 - 0 Forsvallen
Augusti
2019-08-08 19:00 200002080 Rydboholms SK - Kronängs IF 1 - 5 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-08 19:00 200002081 IFK Trollhättan - Skepplanda BTK 1 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-08-08 19:00 200002082 Gällstads FK - Sandareds IF 1 - 1 Åvalla A
2019-08-09 19:00 200002084 Kinna IF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Viskavallen A
2019-08-09 19:15 200002083 Trollhättans FK - Sätila SK 1 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2019-08-10 15:00 200002079 Limmareds IF - Göta BK 0 - 2 Glasvallen A-plan
2019-08-13 19:00 200002085 Sätila SK - Gällstads FK 3 - 3 Lygnevi A
2019-08-13 19:15 200002086 Sandareds IF - IFK Trollhättan 7 - 1 Sandevi A-plan
2019-08-13 19:15 200002087 Skepplanda BTK - Rydboholms SK 3 - 0 Forsvallen
2019-08-13 19:30 200002090 Ulricehamns IFK - Trollhättans FK 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-14 19:00 200002089 Göta BK - Kinna IF 1 - 1 Ryrsjövallen
2019-08-14 19:15 200002088 Kronängs IF - Limmareds IF 4 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-16 19:00 200002094 IFK Trollhättan - Sätila SK 1 - 1 Kamratgårdens IP A-plan
2019-08-17 15:00 200002096 Kinna IF - Trollhättans FK 5 - 0 Viskavallen A
2019-08-17 16:00 200002095 Gällstads FK - Ulricehamns IFK 0 - 4 Åvalla A
2019-08-18 15:00 200002091 Göta BK - Kronängs IF 3 - 0 Ryrsjövallen
2019-08-18 15:00 200002092 Limmareds IF - Skepplanda BTK 1 - 0 Glasvallen A-plan
2019-08-19 19:15 200002093 Rydboholms SK - Sandareds IF 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-22 18:30 200002099 Skepplanda BTK - Göta BK 6 - 1 Forsvallen
2019-08-22 19:15 200002100 Kronängs IF - Kinna IF 1 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-22 19:30 200002101 Trollhättans FK - Gällstads FK 1 - 5 Edsborgs IP Konstgräs
2019-08-23 18:30 200002097 Sätila SK - Rydboholms SK 3 - 1 Lygnevi A
2019-08-23 18:30 200002098 Sandareds IF - Limmareds IF 1 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-08-24 14:00 200002102 Ulricehamns IFK - IFK Trollhättan 7 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-29 19:15 200002103 Kronängs IF - Skepplanda BTK 1 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-30 19:00 200002106 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-08-30 19:00 200002108 Kinna IF - Gällstads FK 2 - 1 Viskavallen A
2019-08-31 14:00 200002104 Göta BK - Sandareds IF 2 - 2 Ryrsjövallen
2019-08-31 14:00 200002107 IFK Trollhättan - Trollhättans FK 1 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
September
2019-09-01 15:00 200002105 Limmareds IF - Sätila SK 0 - 2 Glasvallen A-plan
2019-09-04 19:00 200002110 Sandareds IF - Kronängs IF 3 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-09-06 19:30 200002113 Trollhättans FK - Rydboholms SK 4 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-09-07 13:00 200002111 Skepplanda BTK - Kinna IF 1 - 1 Forsvallen
2019-09-07 14:00 200002109 Sätila SK - Göta BK 5 - 2 Lygnevi A
2019-09-07 15:00 200002114 Ulricehamns IFK - Limmareds IF 5 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-08 14:00 200002112 Gällstads FK - IFK Trollhättan 3 - 1 Åvalla A
2019-09-12 19:15 200002116 Kronängs IF - Sätila SK 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-09-13 19:00 200002119 Rydboholms SK - Gällstads FK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-09-13 19:30 200002120 Kinna IF - IFK Trollhättan 2 - 1 Viskavallen A
2019-09-15 14:00 200002118 Limmareds IF - Trollhättans FK 2 - 3 Glasvallen A-plan
2019-09-15 15:00 200002115 Skepplanda BTK - Sandareds IF 0 - 1 Forsvallen
2019-09-15 15:00 200002117 Göta BK - Ulricehamns IFK 1 - 2 Ryrsjövallen
2019-09-20 19:00 200002124 Trollhättans FK - Göta BK 1 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-09-21 14:00 200002121 Sätila SK - Skepplanda BTK 2 - 2 Lygnevi A
2019-09-21 14:00 200002122 IFK Trollhättan - Rydboholms SK 2 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-21 15:00 200002123 Gällstads FK - Limmareds IF 1 - 1 Åvalla A
2019-09-21 16:00 200002125 Ulricehamns IFK - Kronängs IF 5 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-21 16:00 200002126 Kinna IF - Sandareds IF 2 - 0 Viskavallen A
2019-09-29 15:00 200002127 Sandareds IF - Sätila SK 3 - 2 Sandevi B konstgräs
2019-09-29 15:00 200002128 Skepplanda BTK - Ulricehamns IFK 0 - 2 Forsvallen
2019-09-29 15:00 200002129 Kronängs IF - Trollhättans FK 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-09-29 15:00 200002130 Göta BK - Gällstads FK 1 - 6 Ryrsjövallen
2019-09-29 15:00 200002131 Limmareds IF - IFK Trollhättan 2 - 0 Glasvallen A-plan
2019-09-29 15:00 200002132 Rydboholms SK - Kinna IF 1 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs