Spelprogram - P16 Norra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 11:00 131100001 Kristianstad FC svart - Perstorp Bälinge IK (9m) WO (3 - 0) Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-04-07 11:00 131100002 Hässleholms IF - Vedby/Rönne IF 2 8 - 0 Österås IP konstgräs 2
2019-04-13 11:00 131100007 Fjälkinge IF (9m) - Kristianstad FC svart 3 - 6 Maxilandia IP A-plan
2019-04-13 11:00 131100010 Röstånga IS - IFK Hässleholm 2 - 10 Odenvallen A-plan
2019-04-14 11:00 131100012 Perstorp Bälinge IK (9m) - Hässleholms IF 3 - 6 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-04-21 17:00 131100017 Tyringe IF (9m) - Röstånga IS 6 - 2 Tyrs Hage IP B-plan 9-manna
2019-04-22 11:30 131100014 Hässleholms IF - Fjälkinge IF (9m) 2 - 3 Österås IP G-plan 9-manna
2019-04-26 18:00 131100023 Perstorp Bälinge IK (9m) - IFK Hässleholm 2 - 5 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-04-27 11:00 131100021 Röstånga IS - Ekets GoIF 0 - 1 Odenvallen A-plan
2019-04-28 11:00 131100020 Kristianstad FC svart - Hässleholms IF 5 - 0 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-04-28 16:00 131100022 Vedby/Rönne IF 2 - Tyringe IF (9m) 4 - 6 Vedby IP A-plan
Maj
2019-05-01 18:30 131100027 IFK Hässleholm - Fjälkinge IF (9m) 5 - 1 Österås IP konstgräs 1
2019-05-03 18:00 131100029 Ekets GoIF - Vedby/Rönne IF 2 1 - 5 Ryavallen B-plan
2019-05-05 16:00 131100028 Tyringe IF (9m) - Perstorp Bälinge IK (9m) 2 - 3 Tyrs Hage IP B-plan 9-manna
2019-05-07 18:30 131100005 Tyringe IF (9m) - Ekets GoIF 2 - 1 Tyrs Hage IP B-plan 9-manna
2019-05-10 18:00 131100035 Perstorp Bälinge IK (9m) - Ekets GoIF 5 - 1 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-05-11 11:00 131100031 Fjälkinge IF (9m) - Tyringe IF (9m) 11 - 1 Maxilandia IP A-plan
2019-05-11 11:00 131100032 Kristianstad FC svart - IFK Hässleholm 1 - 5 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-15 18:30 131100038 IFK Hässleholm - Hässleholms IF 1 - 0 Österås IP konstgräs 1
2019-05-17 18:30 131100040 Ekets GoIF - Fjälkinge IF (9m) 2 - 5 Ryavallen B-plan 9-manna
2019-05-18 11:00 131100042 Röstånga IS - Vedby/Rönne IF 2 1 - 3 Odenvallen A-plan
2019-05-19 17:00 131100039 Tyringe IF (9m) - Kristianstad FC svart 2 - 2 Tyrs Hage IP B-plan 9-manna
2019-05-22 18:30 131100045 Hässleholms IF - Tyringe IF (9m) 3 - 2 Österås IP C-plan
2019-05-25 11:00 131100044 Kristianstad FC svart - Ekets GoIF 4 - 0 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-25 14:00 131100016 IFK Hässleholm - Vedby/Rönne IF 2 8 - 0 Österås IP konstgräs 1
2019-05-26 11:00 131100047 Perstorp Bälinge IK (9m) - Röstånga IS 3 - 1 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
Juni
2019-06-06 11:00 131100054 Vedby/Rönne IF 2 - Perstorp Bälinge IK (9m) 4 - 2 Vedby IP A-plan
2019-06-07 18:30 131100051 Ekets GoIF - Hässleholms IF 0 - 3 Ryavallen B-plan
2019-06-08 11:00 131100053 Röstånga IS - Fjälkinge IF (9m) 2 - 6 Odenvallen A-plan
2019-06-11 19:00 131100059 IFK Hässleholm - Tyringe IF (9m) 8 - 3 Österås IP konstgräs 2
2019-06-16 16:00 131100056 Kristianstad FC svart - Röstånga IS 13 - 2 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-06-17 18:30 131100062 Ekets GoIF - IFK Hässleholm 0 - 7 Ryavallen B-plan
2019-06-18 19:00 131100055 Fjälkinge IF (9m) - Vedby/Rönne IF 2 6 - 0 Maxilandia IP A-plan
2019-06-23 11:00 131100064 Röstånga IS - Hässleholms IF 0 - 10 Odenvallen A-plan
2019-06-23 16:00 131100065 Vedby/Rönne IF 2 - Kristianstad FC svart 2 - 3 Vedby IP A-plan
2019-06-23 16:00 131100066 Perstorp Bälinge IK (9m) - Fjälkinge IF (9m) 0 - 3 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan