Spelprogram - Damer, Div 4 Mellersta

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås KIK U Malin Rosén 0709734062 0709734062 Blå/Blå/Vit
Bergdalens IK U Erika Persson 0735305627 Röd/Röd/röd
Fristad/Borgstena/Sparsör U Ulf Zettergren 0737648008 rosa/svart/svart
Hemsjö IF Lisa Andersson 0768384084 Gul/svart/gul
IK Friscopojkarna U Johan Andersson 0721880223 Blå/Blå/Blå
Kabel Åttio/Byttorp (9:9) Johan Rydén 0709778763 0709778763 Brun/Brun/Brun
Södra Härene IF (9:9) Sara Styrud 0703431268 Grön, Svart, Grön
Södra Ving/Timmele U Jan Högberg 032151068 0730202815 Röd/Svart/Svart
Ulricehamns IFK U 1 Frank Jacobsson 032115855 0706652684 Blå-svart/Svart/Svart
Äspereds IF (9:9) Claes Persson 033276058 0703037282 Svart, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 200074003 Fristad/Borgstena/Sparsör U - IK Friscopojkarna U 0 - 5 Hedens IP Konstgräs
2019-04-24 19:00 200074002 Alingsås KIK U - Bergdalens IK U 2 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-24 19:30 200074004 Ulricehamns IFK U 1 - Äspereds IF (9:9) 8 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-25 18:30 200074001 Hemsjö IF - Södra Ving/Timmele U 1 - 0 Alströmervallen konstgräs
2019-04-29 18:45 200074005 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Södra Härene IF (9:9) 0 - 1 Ryda Sportfält A
Maj
2019-05-02 19:00 200074008 IK Friscopojkarna U - Alingsås KIK U 1 - 1 Katebovallen A
2019-05-02 19:00 200074009 Hemsjö IF - Bergdalens IK U 1 - 1 Byvallen A-plan
2019-05-03 19:00 200074006 Södra Härene IF (9:9) - Ulricehamns IFK U 1 3 - 3 Granhagen
2019-05-04 15:00 200074007 Äspereds IF (9:9) - Fristad/Borgstena/Sparsör U 0 - 1 Lundavallen A
2019-05-05 17:00 200074010 Södra Ving/Timmele U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 0 - 1 Slottsvallen 9-manna
2019-05-09 19:00 200074011 Hemsjö IF - IK Friscopojkarna U 2 - 1 Byvallen A-plan
2019-05-09 19:00 200074013 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Södra Härene IF (9:9) 3 - 3 Hedens IP B-plan
2019-05-09 19:00 200074015 Södra Ving/Timmele U - Bergdalens IK U 5 - 1 Idrottsparken A, Timmele
2019-05-10 19:00 200074012 Alingsås KIK U - Äspereds IF (9:9) 7 - 0 Noltorpsvallen A
2019-05-12 17:00 200074014 Ulricehamns IFK U 1 - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 1 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-14 19:00 200074019 IK Friscopojkarna U - Bergdalens IK U 5 - 1 Katebovallen A
2019-05-16 19:00 200074016 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Fristad/Borgstena/Sparsör U 2 - 2 Ryda Sportfält A
2019-05-16 19:00 200074020 Södra Ving/Timmele U - Ulricehamns IFK U 1 1 - 8 Slottsvallen
2019-05-19 12:00 200074017 Södra Härene IF (9:9) - Alingsås KIK U 0 - 6 Granhagen
2019-05-19 18:00 200074018 Äspereds IF (9:9) - Hemsjö IF 0 - 6 Lundavallen A
2019-05-22 19:00 200074022 Alingsås KIK U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 1 - 1 Noltorpsvallen A
2019-05-22 19:00 200074024 IK Friscopojkarna U - Södra Ving/Timmele U 5 - 1 Katebovallen A
2019-05-23 19:00 200074021 Hemsjö IF - Södra Härene IF (9:9) 3 - 0 Byvallen A-plan
2019-05-26 19:15 200074025 Bergdalens IK U - Äspereds IF (9:9) 3 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-05-28 19:30 200074023 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Ulricehamns IFK U 1 2 - 6 Nosseborg A
2019-05-30 14:00 200074030 Södra Ving/Timmele U - Fristad/Borgstena/Sparsör U 0 - 2 Slottsvallen
2019-05-31 19:00 200074029 Äspereds IF (9:9) - IK Friscopojkarna U 2 - 3 Lundavallen A
Juni
2019-06-02 17:00 200074027 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Hemsjö IF 1 - 2 Byttorps IP A Konstgräs
2019-06-02 17:00 200074028 Södra Härene IF (9:9) - Bergdalens IK U 1 - 2 Granhagen
2019-06-03 19:00 200074026 Alingsås KIK U - Ulricehamns IFK U 1 3 - 6 Noltorpsvallen A
2019-06-06 13:00 200074032 Alingsås KIK U - Fristad/Borgstena/Sparsör U 3 - 1 Noltorpsvallen A
2019-06-06 19:00 200074034 IK Friscopojkarna U - Södra Härene IF (9:9) 4 - 2 Katebovallen A
2019-06-09 14:00 200074031 Hemsjö IF - Ulricehamns IFK U 1 3 - 0 Byvallen A-plan
2019-06-09 19:15 200074035 Bergdalens IK U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 1 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-06-10 19:00 200074033 Södra Ving/Timmele U - Äspereds IF (9:9) 1 - 4 Slottsvallen
2019-06-12 19:00 200074039 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - IK Friscopojkarna U 0 - 1 Ryda Sportfält A
2019-06-13 19:00 200074036 Södra Ving/Timmele U - Alingsås KIK U 0 - 2 Slottsvallen
2019-06-16 17:00 200074040 Södra Härene IF (9:9) - Äspereds IF (9:9) 4 - 1 Granhagen
2019-06-16 17:30 200074038 Ulricehamns IFK U 1 - Bergdalens IK U 4 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-18 19:00 200074046 Södra Härene IF (9:9) - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 1 - 0 Granhagen
2019-06-19 19:00 200074053 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Äspereds IF (9:9) 3 - 0 Hedens IP B-plan
2019-06-25 19:00 200074041 Hemsjö IF - Alingsås KIK U 2 - 2 Byvallen A-plan
2019-06-25 19:00 200074042 Äspereds IF (9:9) - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) 1 - 1 Lundavallen A
2019-06-25 19:00 200074043 IK Friscopojkarna U - Ulricehamns IFK U 1 3 - 2 Katebovallen A
2019-06-26 19:00 200074045 Södra Ving/Timmele U - Södra Härene IF (9:9) 1 - 3 Idrottsparken A, Timmele
2019-06-27 19:00 200074044 Bergdalens IK U - Fristad/Borgstena/Sparsör U 4 - 0 Borås Arena
2019-06-28 19:00 200074050 Södra Ving/Timmele U - Hemsjö IF 3 - 4 Idrottsparken A, Timmele
2019-06-29 15:00 200074047 Äspereds IF (9:9) - Ulricehamns IFK U 1 0 - 3 Lundavallen A
2019-06-30 17:00 200074048 IK Friscopojkarna U - Fristad/Borgstena/Sparsör U 5 - 2 Katebovallen A
Juli
2019-07-01 19:00 200074055 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Södra Ving/Timmele U 3 - 2 Ryda Sportfält A
Augusti
2019-08-08 19:00 200074051 Bergdalens IK U - Hemsjö IF Borås Arena
2019-08-10 12:00 200074052 Alingsås KIK U - IK Friscopojkarna U Noltorpsvallen A
2019-08-11 15:00 200074054 Ulricehamns IFK U 1 - Södra Härene IF (9:9) Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-13 19:00 200074049 Bergdalens IK U - Alingsås KIK U Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-08-14 19:00 200074059 IK Friscopojkarna U - Hemsjö IF Katebovallen A
2019-08-16 19:30 200074060 Bergdalens IK U - Södra Ving/Timmele U Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-08-17 15:00 200074058 Äspereds IF (9:9) - Alingsås KIK U Lundavallen A
2019-08-18 17:00 200074057 Södra Härene IF (9:9) - Fristad/Borgstena/Sparsör U Granhagen
2019-08-19 18:45 200074056 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Ulricehamns IFK U 1 Ryda Sportfält A
2019-08-20 18:45 200074037 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Hemsjö IF Trollevi C konstgräs
2019-08-22 19:00 200074065 Bergdalens IK U - IK Friscopojkarna U Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-08-24 12:00 200074062 Alingsås KIK U - Södra Härene IF (9:9) Noltorpsvallen A
2019-08-24 15:00 200074061 Hemsjö IF - Äspereds IF (9:9) Byvallen A-plan
2019-08-25 14:30 200074064 Ulricehamns IFK U 1 - Södra Ving/Timmele U Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-25 17:00 200074063 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) Trollevi A
2019-08-27 18:15 200074079 Södra Härene IF (9:9) - IK Friscopojkarna U Granhagen
2019-08-28 19:00 200074067 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Alingsås KIK U Byttorps IP A Konstgräs
2019-08-30 18:15 200074068 Södra Härene IF (9:9) - Hemsjö IF Granhagen
2019-08-30 18:30 200074066 Ulricehamns IFK U 1 - Fristad/Borgstena/Sparsör U Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-30 19:00 200074069 Äspereds IF (9:9) - Bergdalens IK U Lundavallen A
September
2019-09-01 15:00 200074070 Södra Ving/Timmele U - IK Friscopojkarna U Idrottsparken A, Timmele
2019-09-01 19:15 200074075 Bergdalens IK U - Södra Härene IF (9:9) Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-09-05 18:00 200074073 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Södra Ving/Timmele U Nosseborg A
2019-09-07 12:00 200074072 Ulricehamns IFK U 1 - Alingsås KIK U Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-07 14:00 200074071 Hemsjö IF - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) Byvallen A-plan
2019-09-08 13:30 200074074 IK Friscopojkarna U - Äspereds IF (9:9) Katebovallen A
2019-09-11 19:00 200074078 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Bergdalens IK U Byttorps IP A Konstgräs
2019-09-14 12:00 200074076 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Alingsås KIK U Trollevi A
2019-09-14 14:00 200074077 Ulricehamns IFK U 1 - Hemsjö IF Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-14 15:00 200074080 Äspereds IF (9:9) - Södra Ving/Timmele U Lundavallen A
2019-09-19 19:00 200074085 Alingsås KIK U - Södra Ving/Timmele U Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-09-22 12:00 200074083 IK Friscopojkarna U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9) Katebovallen A
2019-09-22 13:15 200074084 Bergdalens IK U - Ulricehamns IFK U 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-09-22 15:00 200074082 Äspereds IF (9:9) - Södra Härene IF (9:9) Lundavallen A
2019-09-22 17:00 200074081 Hemsjö IF - Fristad/Borgstena/Sparsör U Byvallen A-plan
2019-09-28 12:00 200074086 Alingsås KIK U - Hemsjö IF Noltorpsvallen A
2019-09-28 12:00 200074087 Fristad/Borgstena/Sparsör U - Bergdalens IK U Trollevi A
2019-09-28 12:00 200074088 Ulricehamns IFK U 1 - IK Friscopojkarna U Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-28 12:00 200074089 Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Äspereds IF (9:9) Byttorps IP A Konstgräs
2019-09-28 12:00 200074090 Södra Härene IF (9:9) - Södra Ving/Timmele U Granhagen