Spelprogram - P05 Ö1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 144204002 Lindsdals IF 1 - Kalmar FF 3 - 2 Lindsdals IP
2019-04-28 11:00 144204001 Hossmo BK - IFK Berga 1 2 - 4 Rinkabyvallen
2019-04-28 11:00 144204004 Persnäs AIF 7-m - Färjestadens GoIF 1 6 - 4 Solvallen
2019-04-28 16:00 144204003 Smedby BoIK - Oskarshamns AIK 1 2 - 6 Tingbyskans
2019-04-28 16:00 144204005 Kalmar Södra IF - Mönsterås GOIF 9 - 2 S:a utmarken
Maj
2019-05-03 18:00 144204008 Färjestadens GoIF 1 - Smedby BoIK 3 - 4 Tallhöjdens IP
2019-05-03 18:30 144204009 Oskarshamns AIK 1 - Lindsdals IF 1 10 - 1 Ernemar IP
2019-05-04 10:30 144204006 IFK Berga 1 - Kalmar Södra IF 2 - 2 Bergavik IP
2019-05-04 11:00 144204007 Mönsterås GOIF - Persnäs AIF 7-m 1 - 8 Nynäs
2019-05-05 18:30 144204010 Kalmar FF - Hossmo BK 6 - 1 Gasten IP
2019-05-11 11:00 144204014 Persnäs AIF 7-m - Kalmar Södra IF 9 - 2 Solvallen
2019-05-11 14:00 144204012 Lindsdals IF 1 - Färjestadens GoIF 1 1 - 8 Lindsdals IP
2019-05-12 11:00 144204011 Hossmo BK - Oskarshamns AIK 1 2 - 6 Rinkabyvallen
2019-05-12 14:00 144204015 Kalmar FF - IFK Berga 1 5 - 2 Gasten IP
2019-05-12 16:00 144204013 Smedby BoIK - Mönsterås GOIF 12 - 6 Tingbyskans
2019-05-17 18:00 144204019 Mönsterås GOIF - Lindsdals IF 1 1 - 6 Nynäs
2019-05-17 18:00 144204020 Färjestadens GoIF 1 - Hossmo BK 5 - 1 Tallhöjdens IP
2019-05-17 18:30 144204016 Oskarshamns AIK 1 - Kalmar FF 12 - 3 Ernemar IP
2019-05-18 10:30 144204017 IFK Berga 1 - Persnäs AIF 7-m 5 - 1 Bergavik IP
2019-05-18 10:30 144204018 Kalmar Södra IF - Smedby BoIK 4 - 8 S:a utmarken
2019-05-24 18:30 144204024 Oskarshamns AIK 1 - IFK Berga 1 7 - 2 Ernemar IP
2019-05-25 12:00 144204022 Lindsdals IF 1 - Kalmar Södra IF 8 - 3 Lindsdals IP
2019-05-25 14:00 144204025 Kalmar FF - Färjestadens GoIF 1 5 - 1 Gasten IP
2019-05-26 15:00 144204021 Hossmo BK - Mönsterås GOIF 4 - 2 Rinkabyvallen
2019-05-26 17:00 144204023 Smedby BoIK - Persnäs AIF 7-m 2 - 5 Tingbyskans
2019-05-30 11:00 144204029 Persnäs AIF 7-m - Lindsdals IF 1 1 - 5 Solvallen
2019-05-30 18:00 144204026 Mönsterås GOIF - Kalmar FF 2 - 6 Nynäs
2019-05-31 18:30 144204027 Färjestadens GoIF 1 - Oskarshamns AIK 1 1 - 8 Tallhöjdens IP
Juni
2019-06-01 13:30 144204028 IFK Berga 1 - Smedby BoIK 4 - 3 Bergavik IP
2019-06-02 18:00 144204030 Kalmar Södra IF - Hossmo BK 5 - 4 S:a utmarken
2019-06-06 10:00 144204033 Färjestadens GoIF 1 - IFK Berga 1 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-06-07 18:30 144204034 Oskarshamns AIK 1 - Mönsterås GOIF 12 - 0 Ernemar IP
2019-06-08 10:00 144204032 Lindsdals IF 1 - Smedby BoIK 3 - 2 Lindsdals IP
2019-06-09 11:00 144204031 Hossmo BK - Persnäs AIF 7-m 2 - 1 Rinkabyvallen
2019-06-09 14:00 144204035 Kalmar FF - Kalmar Södra IF 7 - 2 Gasten IP
2019-06-10 18:00 144204038 Mönsterås GOIF - Färjestadens GoIF 1 3 - 7 Idrottsparken
2019-06-11 19:00 144204039 Lindsdals IF 1 - IFK Berga 1 6 - 6 Lindsdals IP
2019-06-15 11:00 144204036 Persnäs AIF 7-m - Kalmar FF 2 - 4 Solvallen
2019-06-15 11:00 144204040 Smedby BoIK - Hossmo BK 5 - 2 Tingbyskans
2019-06-16 18:00 144204037 Kalmar Södra IF - Oskarshamns AIK 1 2 - 12 S:a utmarken
2019-06-17 19:00 144204045 Kalmar FF - Smedby BoIK 4 - 1 Gasten IP
2019-06-18 17:30 144204041 Hossmo BK - Lindsdals IF 1 2 - 2 Rinkabyvallen
2019-06-18 18:00 144204043 Färjestadens GoIF 1 - Kalmar Södra IF 1 - 0 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-06-18 19:00 144204044 Oskarshamns AIK 1 - Persnäs AIF 7-m 8 - 1 Ernemar IP
2019-06-25 18:00 144204049 Färjestadens GoIF 1 - Persnäs AIF 7-m 2 - 1 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-06-25 18:30 144204048 Oskarshamns AIK 1 - Smedby BoIK 13 - 1 Ernemar IP
2019-06-25 19:00 144204046 IFK Berga 1 - Hossmo BK 0 - 2 Bergavik IP
Augusti
2019-08-11 10:00 144204055 Hossmo BK - Kalmar FF 4 - 3 Rinkabyvallen
2019-08-11 15:00 144204053 Smedby BoIK - Färjestadens GoIF 1 3 - 8 Tingbyskans
2019-08-11 15:00 144204054 Lindsdals IF 1 - Oskarshamns AIK 1 4 - 4 Lindsdals IP
2019-08-13 19:00 144204060 IFK Berga 1 - Kalmar FF 2 - 5 Bergavik IP
2019-08-16 18:00 144204058 Mönsterås GOIF - Smedby BoIK 2 - 6 Nynäs
2019-08-16 18:30 144204056 Oskarshamns AIK 1 - Hossmo BK 10 - 1 Ernemar IP
2019-08-16 19:00 144204057 Färjestadens GoIF 1 - Lindsdals IF 1 3 - 2 Tallhöjdens IP
2019-08-22 18:00 144204050 Mönsterås GOIF - Kalmar Södra IF 0 - 4 Idrottsparken
2019-08-22 18:30 144204062 Persnäs AIF 7-m - IFK Berga 1 2 - 3 Solvallen
2019-08-24 10:00 144204061 Kalmar FF - Oskarshamns AIK 1 0 - 6 Gasten IP
2019-08-24 15:00 144204064 Lindsdals IF 1 - Mönsterås GOIF 4 - 0 Lindsdals IP
2019-08-25 16:00 144204063 Smedby BoIK - Kalmar Södra IF 4 - 4 Tingbyskans
2019-08-26 19:30 144204065 Hossmo BK - Färjestadens GoIF 1 2 - 6 Rinkabyvallen
2019-08-27 18:30 144204059 Kalmar Södra IF - Persnäs AIF 7-m 1 - 2 S:a utmarken
2019-08-29 18:00 144204067 Kalmar Södra IF - Lindsdals IF 1 5 - 6 S:a utmarken
2019-08-29 18:30 144204068 Persnäs AIF 7-m - Smedby BoIK 5 - 2 Solvallen
2019-08-30 18:00 144204070 Färjestadens GoIF 1 - Kalmar FF 2 - 1 Tallhöjdens IP
2019-08-31 10:30 144204069 IFK Berga 1 - Oskarshamns AIK 1 3 - 11 Bergavik IP
September
2019-09-04 18:00 144204051 Kalmar Södra IF - IFK Berga 1 5 - 5 S:a utmarken
2019-09-05 18:45 144204072 Oskarshamns AIK 1 - Färjestadens GoIF 1 7 - 4 Ernemar IP
2019-09-07 11:00 144204075 Hossmo BK - Kalmar Södra IF 1 - 9 Rinkabyvallen
2019-09-07 14:00 144204071 Kalmar FF - Mönsterås GOIF 14 - 0 Gasten IP
2019-09-08 16:00 144204073 Smedby BoIK - IFK Berga 1 3 - 5 Tingbyskans
2019-09-12 18:30 144204052 Persnäs AIF 7-m - Mönsterås GOIF 0 - 0 Solvallen
2019-09-15 16:00 144204077 Smedby BoIK - Lindsdals IF 1 2 - 4 Tingbyskans
2019-09-15 17:00 144204078 IFK Berga 1 - Färjestadens GoIF 1 0 - 0 Bergavik IP
2019-09-15 17:00 144204079 Mönsterås GOIF - Oskarshamns AIK 1 0 - 13 Nynäs
2019-09-15 17:00 144204080 Kalmar Södra IF - Kalmar FF 2 - 4 S:a utmarken
2019-09-17 18:30 144204076 Persnäs AIF 7-m - Hossmo BK 3 - 2 Solvallen
2019-09-20 18:00 144204083 Färjestadens GoIF 1 - Mönsterås GOIF 12 - 0 Tallhöjdens IP
2019-09-20 18:30 144204082 Oskarshamns AIK 1 - Kalmar Södra IF WO (3 - 0) Ernemar IP
2019-09-21 10:00 144204085 Hossmo BK - Smedby BoIK 2 - 3 Rinkabyvallen
2019-09-21 10:30 144204084 IFK Berga 1 - Lindsdals IF 1 3 - 0 Bergavik IP
2019-09-22 14:00 144204081 Kalmar FF - Persnäs AIF 7-m 3 - 3 Gasten IP
2019-09-24 19:00 144204066 Mönsterås GOIF - Hossmo BK 3 - 15 Idrottsparken
2019-09-27 18:00 144204086 Lindsdals IF 1 - Hossmo BK 3 - 2 Lindsdals IP
2019-09-28 11:00 144204090 Smedby BoIK - Kalmar FF 5 - 2 Tingbyskans
2019-09-29 11:00 144204088 Kalmar Södra IF - Färjestadens GoIF 1 2 - 8 S:a utmarken
2019-09-29 16:30 144204089 Persnäs AIF 7-m - Oskarshamns AIK 1 3 - 5 Solvallen
2019-09-29 17:00 144204087 Mönsterås GOIF - IFK Berga 1 0 - 5 Nynäs
Oktober
2019-10-02 19:00 144204047 Kalmar FF - Lindsdals IF 1 1 - 5 Gasten IP
2019-10-04 18:30 144204074 Lindsdals IF 1 - Persnäs AIF 7-m 1 - 3 Lindsdals IP
2019-10-06 11:00 144204042 IFK Berga 1 - Mönsterås GOIF 6 - 2 Bergavik IP