Spelprogram - F07 Sö

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Färjestadens GOIF Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Hossmo BK Daniel Nilsson 0722003185 Vit, Röd, Röd
IFK Kalmar Axel Jungward 0709473341 Blå, Blå, Blå
Lindsdals IF Robert Lundin 0704611567 svart/svart/svart
Madesjö IF röd Pierre Ahlqvist Röd, röd, Röd
Mörbylånga GOIF Jerker Nilsson 048548382 0732448056 blå, blå, blå
Persnäs AIF Elisabet Mörhammar 0706076082 vit, blå, vit
Team Södermöre Daniel Wreibo 0733777970 Gul, Röd, Röd
Trekantens IF Trekantens IF(Föreningen) Blå, blå, blå
Tvärskog/Påryd Claes Jonsson 0706940480 gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 13:00 Mörbylånga GOIF - IFK Kalmar Skansen
2019-04-28 14:00 Trekantens IF - Lindsdals IF Åvallen
2019-04-28 15:00 Team Södermöre - Persnäs AIF Biskopsskogen 7-manna
2019-04-28 18:00 Madesjö IF röd - Färjestadens GOIF Madesjövallen
2019-04-28 18:00 Tvärskog/Påryd - Hossmo BK Tvärskogs IP
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Färjestadens GOIF - Trekantens IF Grövle
2019-05-04 12:00 IFK Kalmar - Team Södermöre Gröndals IP
2019-05-04 14:00 Persnäs AIF - Tvärskog/Påryd Solvallen
2019-05-05 10:00 Hossmo BK - Madesjö IF röd Rinkabyvallen
2019-05-05 12:00 Lindsdals IF - Mörbylånga GOIF Lindsdals IP
Omgång 3
2019-05-12 12:00 Lindsdals IF - IFK Kalmar Lindsdals IP
2019-05-12 13:00 Mörbylånga GOIF - Färjestadens GOIF Skansen
2019-05-12 14:00 Trekantens IF - Hossmo BK Åvallen
2019-05-12 14:00 Madesjö IF röd - Persnäs AIF Madesjövallen
2019-05-12 18:00 Tvärskog/Påryd - Team Södermöre Tvärskogs IP
Omgång 4
2019-05-14 19:00 Hossmo BK - Mörbylånga GOIF Rinkabyvallen
2019-05-18 10:00 Färjestadens GOIF - Lindsdals IF Grövle
2019-05-18 13:00 IFK Kalmar - Tvärskog/Påryd Gröndals IP
2019-05-19 13:00 Team Södermöre - Madesjö IF röd Biskopsskogen 7-manna
2019-05-19 13:00 Persnäs AIF - Trekantens IF Solvallen
Omgång 5
2019-05-21 19:00 Mörbylånga GOIF - Persnäs AIF Skansen
2019-05-25 10:00 Färjestadens GOIF - IFK Kalmar Grövle
2019-05-26 12:00 Lindsdals IF - Hossmo BK Lindsdals IP
2019-05-26 14:00 Trekantens IF - Team Södermöre Åvallen
2019-05-29 18:30 Madesjö IF röd - Tvärskog/Påryd Madesjövallen
Omgång 6
2019-06-01 11:00 Hossmo BK - Färjestadens GOIF Rinkabyvallen
2019-06-01 12:00 IFK Kalmar - Madesjö IF röd Gröndals IP
2019-06-02 15:00 Team Södermöre - Mörbylånga GOIF Biskopsskogen 7-manna
2019-06-03 18:00 Tvärskog/Påryd - Trekantens IF Tvärskogs IP
2019-06-04 19:00 Persnäs AIF - Lindsdals IF Solvallen
Omgång 7
2019-06-08 10:00 Färjestadens GOIF - Persnäs AIF Grövle
2019-06-09 12:00 Lindsdals IF - Team Södermöre Lindsdals IP
2019-06-09 12:30 Hossmo BK - IFK Kalmar Rinkabyvallen
2019-06-09 13:00 Mörbylånga GOIF - Tvärskog/Påryd Skansen
2019-06-09 14:00 Trekantens IF - Madesjö IF röd Åvallen
Omgång 8
2019-06-12 18:30 Persnäs AIF - Hossmo BK Solvallen
2019-06-16 15:00 Team Södermöre - Färjestadens GOIF Biskopsskogen 7-manna
2019-06-16 17:30 Madesjö IF röd - Mörbylånga GOIF Madesjövallen
2019-06-16 18:00 Tvärskog/Påryd - Lindsdals IF Tvärskogs IP
2019-06-17 18:00 Trekantens IF - IFK Kalmar Åvallen
Omgång 9
2019-06-15 10:00 IFK Kalmar - Persnäs AIF Gröndals IP
2019-06-18 18:30 Färjestadens GOIF - Tvärskog/Påryd Grövle
2019-06-18 19:00 Hossmo BK - Team Södermöre Rinkabyvallen
2019-06-18 19:00 Lindsdals IF - Madesjö IF röd Lindsdals IP
2019-06-19 18:00 Mörbylånga GOIF - Trekantens IF Skansen
Omgång 10
2019-06-25 18:30 Persnäs AIF - Team Södermöre Solvallen
2019-06-25 19:00 Lindsdals IF - Trekantens IF Lindsdals IP
2019-06-27 18:30 Färjestadens GOIF - Madesjö IF röd Grövle
2019-06-27 19:00 IFK Kalmar - Mörbylånga GOIF Gröndals IP
2019-06-27 19:00 Hossmo BK - Tvärskog/Påryd Rinkabyvallen
Omgång 11
2019-08-11 13:00 Team Södermöre - IFK Kalmar Biskopsskogen 7-manna
2019-08-11 13:00 Mörbylånga GOIF - Lindsdals IF Skansen
2019-08-11 14:00 Trekantens IF - Färjestadens GOIF Åvallen
2019-08-11 18:00 Tvärskog/Påryd - Persnäs AIF Tvärskogs IP
2019-08-12 18:30 Madesjö IF röd - Hossmo BK Madesjövallen
Omgång 12
2019-08-17 11:00 Persnäs AIF - Madesjö IF röd Solvallen
2019-08-18 10:00 Färjestadens GOIF - Mörbylånga GOIF Grövle
2019-08-18 10:00 IFK Kalmar - Lindsdals IF Gröndals IP
2019-08-18 17:00 Hossmo BK - Trekantens IF Rinkabyvallen
2019-08-22 18:00 Team Södermöre - Tvärskog/Påryd Biskopsskogen 7-manna
Omgång 13
2019-08-25 12:00 Lindsdals IF - Färjestadens GOIF Lindsdals IP
2019-08-25 14:00 Trekantens IF - Persnäs AIF Åvallen
2019-08-25 17:00 Madesjö IF röd - Team Södermöre Madesjövallen
2019-08-25 18:00 Tvärskog/Påryd - IFK Kalmar Tvärskogs IP
2019-08-27 18:00 Mörbylånga GOIF - Hossmo BK Skansen
Omgång 14
2019-09-01 11:00 Team Södermöre - Trekantens IF Biskopsskogen 7-manna
2019-09-01 14:00 IFK Kalmar - Färjestadens GOIF Gröndals IP
2019-09-01 18:00 Tvärskog/Påryd - Madesjö IF röd Tvärskogs IP
2019-09-04 18:45 Persnäs AIF - Mörbylånga GOIF Solvallen
2019-09-30 Hossmo BK - Lindsdals IF Rinkabyvallen
Omgång 15
2019-09-07 10:00 Färjestadens GOIF - Hossmo BK Grövle
2019-09-08 10:00 Lindsdals IF - Persnäs AIF Lindsdals IP
2019-09-08 13:00 Mörbylånga GOIF - Team Södermöre Skansen
2019-09-08 14:00 Trekantens IF - Tvärskog/Påryd Åvallen
2019-09-08 17:00 Madesjö IF röd - IFK Kalmar Madesjövallen
Omgång 16
2019-09-14 12:00 IFK Kalmar - Hossmo BK Gröndals IP
2019-09-15 10:00 Persnäs AIF - Färjestadens GOIF Solvallen
2019-09-15 15:00 Madesjö IF röd - Trekantens IF Madesjövallen
2019-09-15 15:00 Team Södermöre - Lindsdals IF Biskopsskogen 7-manna
2019-09-15 16:00 Tvärskog/Påryd - Mörbylånga GOIF Tvärskogs IP
Omgång 17
2019-09-21 10:00 Färjestadens GOIF - Team Södermöre Grövle
2019-09-21 13:00 Hossmo BK - Persnäs AIF Rinkabyvallen
2019-09-22 12:00 Lindsdals IF - Tvärskog/Påryd Lindsdals IP
2019-09-22 13:00 Mörbylånga GOIF - Madesjö IF röd Skansen
2019-09-28 12:00 IFK Kalmar - Trekantens IF Gröndals IP
Omgång 18
2019-09-29 14:00 Persnäs AIF - IFK Kalmar Solvallen
2019-09-29 15:00 Team Södermöre - Hossmo BK Biskopsskogen 7-manna
2019-09-29 16:00 Madesjö IF röd - Lindsdals IF Madesjövallen
2019-09-30 18:00 Trekantens IF - Mörbylånga GOIF Åvallen
2019-10-05 12:00 Tvärskog/Påryd - Färjestadens GOIF Tvärskogs IP