Spelprogram - Toyota Cup Dam Cupspelet

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GIF Bo-Lennart Andersson 047210716 0706823086 Grön, Grön, Grön
Bankeryds SK Håkan Nilsson 0700599004 Gul, Svart, Gul
Bors SK Christer Svensson 0370650656 0708148722 Blå, Blå
Bäckebo GoIF Ulrika Fransén Friman 0706415267 Blå, Blå, Blå
Egnahems BK Annika Larlind 036134971 0705511341 Orange-Svart/Svart/Orange
Emmaboda IS Patrik Berg 0703960775 Gul/Svart, Svart, Gul
FC Vetlanda Dam Olle Axelsson 0735448508 Vit/vit/vit
Fredriksdal/Äng Konrad Josefsson 0703322783 Svart, Svart, Svart
Färjestadens GoIF Johan Rosén-Lidholm 0768431970 Röd, Röda, Röda
Gnosjö IF Peder Reich 0706690130 Gul, Svart, Svart
Hultsjö IF Atom Anders Lund 0706563638 Vit, Blå, blå
Husqvarna FF Per Jansson 0739831893 Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK Linda Svensson 0704824877 Blå/vit, Blå, Blå
IFK Kalmar Martin Sjöstrand 0768569445 Blå/Blå/Blå
IFK Värnamo Wilhelm Franz Gollwitzer 0703103239 Vit, Blå, Blå
Jönköpings Södra IF Svante Westerberg 0703748840 Grön, Vit, Vit
Kalmar Södra/Hossmo Johan Mårtensson 0766330562 Blå/röd/Blå/Blå
Lindsdals IF Johan Ewaldh 048063155 0708559753 svart,svart,svart
Mariebo IK Fredric Jonsson 0706751993 gul/svart/svart
Nässjö FF Per Elofsson 0703089281 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Rödsle BK Lasse Hellberg 0768275399 gul/svart/svart
Smedby BoIK/Trekantens IF Ray Johansson 0727147854 Grön/Svart/Grön
Tjust IF FF Joakim Krüger 0701435143 Röd, Svart, Röda
Tranås FF/Torpa AIS Anders Gustafsson 014060311 0703037040 svart/svart/svart
Waggeryds IK Bengt Carlsson 0708329469 Vit tröja Blå byxor vita strumpor
Växjö DFF Akademi Leif Davoust 047080792 0768099082
Älmhults IF Cristian Ozan 0736821267 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2019-04-16 18:45 143213006 Fredriksdal/Äng - Hultsjö IF Atom 1 - 5 Högåsavallen
2019-04-17 19:15 143213007 Nässjö FF - FC Vetlanda Dam 3 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-04-24 18:30 143213010 Bäckebo GoIF - Rödsle BK 0 - 4 Bäckebo IP
2019-05-01 14:00 143213004 Gnosjö IF - Waggeryds IK 6 - 3 Töllshov
2019-05-01 15:00 143213001 Bors SK - Egnahems BK 4 - 2 Rastavallen
2019-05-01 15:00 143213009 Smedby BoIK/Trekantens IF - Lindsdals IF 3 - 0 Tingbyskans
2019-05-01 16:00 143213005 Tjust IF FF - Tranås FF/Torpa AIS 3 - 4 Hammarvallen
2019-05-01 16:00 143213011 Alvesta GIF - Älmhults IF 0 - 6 Virdavallen
2019-05-01 17:00 143213008 Kalmar Södra/Hossmo - Emmaboda IS 4 - 8 Skyttis
2019-05-01 18:30 143213002 Jönköpings Södra IF - IF Hallby FK 4 - 1 Jordbrovallen
2019-05-01 19:00 143213003 Bankeryds SK - IFK Värnamo 0 - 7 Furuvik Gräs
Omgång 3
2019-05-21 19:00 143213012 IFK Värnamo - Gnosjö IF 7 - 0 Finnvedsvallen
2019-05-21 19:00 143213017 Smedby BoIK/Trekantens IF - IFK Kalmar 0 - 6 Tingbyskans
2019-05-23 19:00 143213016 Rödsle BK - Färjestadens GoIF 2 - 10 Fredriksbergs IP
2019-05-30 18:15 143213013 Jönköpings Södra IF - Mariebo IK 1 - 4 Jordbrovallen
2019-06-04 19:00 143213014 Hultsjö IF Atom - Husqvarna FF 0 - 3 Hultsjövallen
2019-06-05 19:00 143213018 Älmhults IF - Emmaboda IS 2 - 3 Älmevallen
2019-06-12 19:30 WO-anmäld! 143213015 Tranås FF/Torpa AIS - Nässjö FF WO (3 - 0) Bredstorps IP - Konstgräs
2019-07-03 19:00 143213019 Bors SK - Växjö DFF Akademi 0 - 5 Rastavallen
Omgång 4
2019-08-02 19:00 143213022 Emmaboda IS - Växjö DFF Akademi 2 - 1 Emmaboda IP
2019-08-07 19:00 143213020 Husqvarna FF - Tranås FF/Torpa AIS 4 - 3 Vapenvallen
2019-08-07 19:00 143213021 Mariebo IK - IFK Värnamo 4 - 1 Stadsparksvallen
2019-08-14 19:00 143213023 Färjestadens GoIF - IFK Kalmar 2 - 6 Tallhöjdens IP
Omgång 5
2019-09-04 143213024 Husqvarna FF - Emmaboda IS Vapenvallen
2019-09-04 143213025 IFK Kalmar - Mariebo IK Gröndals IP