Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs (plan 3)

Anläggning
Nya Träningsplanerna, Ängelholm
Adress
Kungsgårdsleden 73, 26254 Ängelholm
Zon
Ängelholmzonen
Kommun
Ängelholm
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Storlek
105x68 m
Omklädningsrum
8 st
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs

Kungsgårdsleden 73, 26254 Ängelholm
56.22609, 12.84591
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-22 18:30 F16 Skåne, höst Ängelholms FF - Fortuna FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Naturgräs
2019-08-23 18:30 P13 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-08-24 11:00 P11 Nordvästra A, höst Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 14:00 P15 Skåneserie C, höst Ängelholms FF - Husie IF 1 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-08-24 14:00 P17 Div.1 - Region 1 Ängelholms FF - BK Höllviken Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-08-25 10:00 P9 Nordvästra B3, höst Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 10:00 F9 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Skäldervikens IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 11:00 F13 Nordvästra B, höst Ängelholms FF - Vikens IK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-08-25 13:00 P14 Skåneserie A, höst Ängelholms FF gul - BK Olympic 1 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-08-31 11:00 P14 Nordvästra A, höst Ängelholms FF blå - IF Lödde Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-08-31 11:00 P10 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF blå - Teckomatorps SK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-08-31 14:00 P16 Nationell Grupp 2 Ängelholms FF - Lunds BK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
September
2019-09-01 10:00 P10 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF vit - Båstads GIF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 13:00 P12 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF blå - Ekets GoIF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 13:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF gul - Råå IF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 13:00 P13 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF gul - Högaborgs BK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-01 13:00 F12 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Åstorps FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-04 18:30 P10 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF blå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-04 19:00 F14 Skåne, höst Ängelholms FF - Södra Sandby IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-09-07 11:00 P11 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Brunnby FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 11:00 P15 Skåneserie C, höst Ängelholms FF - FC Rosengård 1917 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-09-07 11:00 P9 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 11:00 F9 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Vejby IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 14:00 P13 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF gul - Ekets GoIF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-07 14:00 P17 Div.1 - Region 1 Ängelholms FF - Vellinge IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-08 10:00 P10 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 F10 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Fortuna FF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 P9 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Allerums GIF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 13:00 P11 Nordvästra A, höst Ängelholms FF gul - Perstorp Bälinge IK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:00 F13 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-09-08 13:00 P14 Nordvästra A, höst Ängelholms FF blå - Vejby IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-08 13:00 P13 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF blå - Stattena IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-08 17:00 F16 Skåne, höst Ängelholms FF - FC Rosengård Nya Träningsplanerna, Ängelholm Naturgräs
2019-09-14 11:00 P10 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 P14 Skåneserie A, höst Ängelholms FF gul - Kristianstad FC Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-14 11:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 13:00 F13 Nordvästra B, höst Ängelholms FF - Skäldervikens IF (7m) Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-09-15 10:00 P10 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 P9 Nordvästra B3, höst Ängelholms FF vit - Fortuna FF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 13:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF gul - Teckomatorps SK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 13:00 F12 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Stattena IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 13:00 F14 Skåne, höst Ängelholms FF - Hyllie IK vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-21 11:00 P13 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF gul - Laholms FK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-21 11:00 F12 Nordvästra, höst Ängelholms FF - IK Wormo Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 11:00 F10 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Jonstorps IF FK vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 P9 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Hittarps IK svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 13:00 F13 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Perstorp Bälinge IK (7m) Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-21 13:00 P17 Div.1 - Region 1 Ängelholms FF - IFK Fjärås Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-21 14:00 F16 Skåne, höst Ängelholms FF - IFK Klagshamn Nya Träningsplanerna, Ängelholm Naturgräs
2019-09-21 14:00 P10 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 P13 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-22 10:00 F13 Nordvästra B, höst Ängelholms FF - Helsingborgs FF/Stattena IF (7m) Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-22 10:00 P11 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 P9 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 13:00 P12 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF blå - FC Kopparmöllan Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-25 19:30 P15 Skåneserie C, höst Ängelholms FF - Hörby FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-09-28 11:00 P10 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF vit - Höganäs BK gul Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 11:00 P9 Nordvästra B3, höst Ängelholms FF vit - Borstahusens BK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 F9 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Glumslövs FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-29 11:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 13:00 P10 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Ödåkra IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-29 13:00 P14 Skåneserie A, höst Ängelholms FF gul - IF Lödde Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-09-29 16:00 F14 Skåne, höst Ängelholms FF - Fortuna FF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Oktober
2019-10-02 18:30 P11 Nordvästra A, höst Ängelholms FF gul - Vejby IF orange Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:00 F13 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Hittarps IK röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-05 11:00 P9 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF orange Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 11:00 F9 Nordvästra A, höst Ängelholms FF - Västra Karups IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 14:00 P13 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF gul - Förslövs IF (Bjäre United) vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-05 14:00 F12 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 F10 Nordvästra, höst Ängelholms FF - Fortuna FF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 P9 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Fortuna FF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 13:00 P11 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Ödåkra IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 13:00 P10 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 13:00 P15 Skåneserie C, höst Ängelholms FF - FC Trelleborg Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-10-06 13:00 P12 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 15:00 P17 Div.1 - Region 1 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-06 15:00 P14 Nordvästra A, höst Ängelholms FF blå - Furulunds IK svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-06 17:00 F16 Skåne, höst Ängelholms FF - Vanneberga IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-10-12 11:00 P10 Nordvästra C1, höst Ängelholms FF vit - Jonstorps IF FK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 P9 Nordvästra B3, höst Ängelholms FF vit - Gantofta IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
2019-10-12 14:00 P13 Nordvästra B2, höst Ängelholms FF blå - Landskrona BoIS Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-13 10:00 P10 Nordvästra B1, höst Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:00 F13 Nordvästra B, höst Ängelholms FF - Glumslövs FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-13 13:00 P14 Skåneserie A, höst Ängelholms FF gul - BK Höllviken Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-13 13:00 F14 Skåne, höst Ängelholms FF - Eskilsminne IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-10-13 13:00 P11 Nordvästra A, höst Ängelholms FF gul - IF Lödde svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 13:00 F11 Nordvästra B, höst Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-10-20 17:00 F16 Skåne, höst Ängelholms FF - BK Höllviken Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan