Spelprogram - Svenska Cupen, Herrar

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2005-03-20 13:00 Tvååkers IF - Malmö Anadolu BI
2005-03-28 13:00 IK Sleipner - Syrianska FC
2005-03-28 15:00 Jämjö GoIF - Ystads IF FF
2005-03-30 19:00 Enhörna IF - Valsta Syrianska IK Södertälje IP A
2005-04-02 15:00 Lärje-Angereds IF - Skärhamns IK Bläsebovallen 1 Konstgräs
2005-04-03 14:00 Segeltorps IF - Topkapi IK Visättra IP 1
2005-04-03 14:00 BK Forward - Enskede IK Felaktig arena
2005-04-06 19:00 Tyresö FF - Vallentuna BK Tyresövallen 1
2005-04-06 19:00 Söderhamns FF - Sandvikens IF Helsingehus Arena
2005-04-09 12:00 Husqvarna FF - IF Heimer Rosenlunds IP 1
2005-04-09 13:00 Kulladals FF - Bunkeflo IF
2005-04-09 13:00 Långås IF - Limhamns IF
2005-04-09 13:30 Mölnlycke IF - Tidaholms GoIF
2005-04-09 14:00 Kalmar AIK FK - Ängelholms FF
2005-04-09 14:00 IFK Värnamo - Kristianstads FF Finnvedsvallen
2005-04-09 14:00 Östersunds FK - Kubikenborgs IF
2005-04-09 15:00 IF Väster - Melleruds IF Åkeredsvallen 1 Gräs
2005-04-09 15:00 Valtorps IF - Tenhults IF
2005-04-09 15:00 Värhulta/IFK Arboga - Forssa BK A
2005-04-09 15:15 Skellefteå FF - Sävast AIF
2005-04-09 16:00 IK Fyris - Vasalund/Essinge IF
2005-04-09 16:30 Växjö BK - Lunds BK Tipshallen, Växjö
2005-04-10 10:00 Bara GoIF - Kvibille BK
2005-04-10 14:00 Linköpings FF - Degerfors IF
2005-04-10 14:00 Värtans IK - Visby IF Gute FK
2005-04-10 14:30 Gamla Upsala SK - Spårvägens FF
2005-04-10 15:00 Lundby IF - Kinna IF
2005-04-10 15:00 Skövde AIK - Jönköpings Södra IF
2005-04-10 16:00 Gammalkils IF - Rynninge IK
2005-04-10 17:00 Svenljunga IK - Myresjö IF
2005-04-10 17:00 IK Oden - IFK Ölme
2005-04-14 19:00 Assi IF - Bureå IF
Omgång 2
2005-04-19 18:00 Bara GoIF - IK Sleipner
2005-04-19 19:00 FC Trollhättan - Väsby United Edsborgs IP
2005-04-19 19:00 Bureå IF - Trelleborgs FF Norrvalla
2005-04-20 17:00 Visby IF Gute FK - Friska Viljor FC Gutavallen
2005-04-20 17:00 Forssa BK A - Tenhults IF
2005-04-20 17:30 Skövde AIK - Östersunds FK
2005-04-20 18:00 IFK Ölme - IK Brage Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2005-04-20 18:00 Husqvarna FF - IF Elfsborg Vapenvallen
2005-04-20 18:15 Ystads IF FF - Halmstads BK
2005-04-20 18:30 Kinna IF - Åtvidabergs FF Viskavallen
2005-04-20 18:30 Kalmar AIK FK - IFK Göteborg Fredriksskans
2005-04-20 18:30 Melleruds IF - GAIS
2005-04-20 18:30 Topkapi IK - Landskrona BoIS Stora Mossens IP 1
2005-04-20 19:00 Skellefteå FF - IF Brommapojkarna Norrvalla
2005-04-20 19:00 Spårvägens FF - Assyriska Fören. Kristinebergs IP 1
2005-04-20 19:00 Vasalund/Essinge IF - Örebro SK Skytteholms IP 1
2005-04-20 19:00 Sandvikens IF - Östers IF Jernvallen A-plan
2005-04-20 19:00 Lunds BK - Västra Frölunda IF
2005-04-20 19:00 Anundsjö IF - IFK Norrköping Skyttis IP
2005-04-20 19:00 Vallentuna BK - Malmö FF Vallentuna IP 1
2005-04-20 19:00 Tidaholms GoIF - Bodens BK Ulvesborg
2005-04-21 17:45 IFK Värnamo - Hammarby Finnvedsvallen
2005-04-21 18:00 Rynninge IK - Djurgården Grenadjärvallen
2005-04-21 18:00 Valsta Syrianska IK - Falkenbergs FF Råbergsvallen 2
2005-04-21 18:00 Bunkeflo IF - Västerås SK FK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2005-04-21 18:00 Limhamns IF - BK Häcken Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2005-04-21 18:00 Lärje-Angereds IF - Kalmar FF
2005-04-21 18:00 Enskede IK - Helsingborgs IF Enskede IP 1
2005-04-21 18:30 Svenljunga IK - Gefle IF Högvalla IP Överplan
2005-04-21 19:00 Malmö Anadolu BI - GIF Sundsvall Rosengårds IP Huvudarenan
2005-04-21 19:00 Carlstad United BK - AIK Tingvalla IP
2005-04-21 19:00 Degerfors IF - Örgryte IS Stora Valla
Omgång 3
2005-05-04 18:30 Östersunds FK - Åtvidabergs FF Hofvallens IP
2005-05-04 18:30 Valsta Syrianska IK - Örgryte IS Råbergsvallen 2
2005-05-04 19:00 Assyriska Fören. - Gefle IF Bårsta IP A
2005-05-05 13:30 Halmstads BK - Bodens BK Örjans Vall
2005-05-05 14:00 Enskede IK - Visby IF Gute FK Enskede IP 1
2005-05-05 14:30 Trelleborgs FF - AIK Optimera Arena, A-plan
2005-05-05 15:00 Bunkeflo IF - GIF Sundsvall Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2005-05-05 15:00 Vasalund/Essinge IF - IF Elfsborg Skytteholms IP 1
2005-05-05 16:00 Lunds BK - IFK Norrköping Klostergårdens IP, centrumplan
2005-05-05 16:00 Tenhults IF - IFK Ölme Mjälarydsvallen
2005-05-05 16:00 Skellefteå FF - IFK Göteborg Norrvalla
2005-05-05 16:00 Östers IF - BK Häcken Värendsvallen
2005-05-05 17:00 Väsby United - Djurgården Vilundavallen 1
2005-05-05 17:00 IK Sleipner - GAIS Norrköpings Idrottspark
2005-05-05 19:00 Kalmar FF - Hammarby Fredriksskans
2005-05-19 19:00 Landskrona BoIS - Malmö FF Landskrona IP E-plan konstgräs
Omgång 4
2005-06-01 18:30 IFK Ölme - Kalmar FF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2005-06-07 19:00 Örgryte IS - Assyriska Fören. Gamla Ullevi
2005-06-09 19:00 IFK Göteborg - IF Elfsborg Gamla Ullevi
2005-06-10 19:00 Enskede IK - Djurgården Enskede IP 1
2005-06-30 19:00 Åtvidabergs FF - Trelleborgs FF Kopparvallen
2005-06-30 19:00 BK Häcken - Malmö FF Rambergsvallen
2005-07-07 19:00 IFK Norrköping - GIF Sundsvall Idrottsparken
2005-07-13 19:00 GAIS - Halmstads BK Gamla Ullevi
Omgång 5
2005-07-22 19:00 IFK Ölme - Djurgården Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2005-08-03 19:00 Assyriska Fören. - IFK Norrköping Tunavallen
2005-08-04 18:00 IF Elfsborg - BK Häcken Borås Arena
2005-08-04 19:00 Åtvidabergs FF - GAIS Kopparvallen
Omgång 6
2005-09-08 19:00 Åtvidabergs FF - IFK Norrköping Kopparvallen A
2005-09-22 19:00 Djurgården - IF Elfsborg Stockholms Stadion 1
Omgång 7
2005-10-29 15:30 Djurgården - Åtvidabergs FF Råsunda