Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Stenungsunds IF

Föreningsnummer
03793
Adress
Box 1
444 21 STENUNGSUND
Telefon
0303-770 794 
E-post
kansli@stenungsundsif.se 
Hemsida
www.stenungsundsif.se
Ordförande
Jan Erik Lindberg 
Sekreterare
Anna Rudolfsson 
Kassör
Mathias Niklasson 
Ungdomsansvarig
Lennart Brodén 
Matchledare
Jimmy Hellström 
Förbund
Bohusläns Fotbollförbund
Färger
Röd, Röda, Röda (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Svart, Svarta, Svarta (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 2 Norra Götaland, herrar (Stenungsunds IF ) Annelie Olsson 0708986275 0708986275
Reserv Elit Annelie Olsson 0708986275 0708986275
Pojkar 2007(12 år) Grupp D Vår (Stenungsunds IF ) Mikael Prytz 0765535998
Pojkar 2007(12 år) Grupp D Höst (Stenungsunds IF ) Mikael Prytz 0765535998
Pojkar 2008(11 år) Grupp C Vår Jonas Åkerström 0739021745
Pojkar 2008(11 år) Grupp E Höst Jonas Åkerström 0739021745
Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår (Stenungsunds IF Svart) Henrik Frendin 0762508366 0762508366
Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår (Stenungsunds IF Röd) Aaron David Vera Alvarez 0762130255
Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Höst (Stenungsunds IF Svart) Henrik Frendin 0762508366 0762508366
Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Höst (Stenungsunds IF Röd) Aaron David Vera Alvarez 0762130255
Pojkar, Div 3 Västergötland (Stenungsunds IF ) Vigan Berbatovci 0763188925 0763188925
Pojkar, Div 6 Västra Lars Svenungsson 0735583194
Pojkar, Div 8 Västra Markus Berg 0706783015
DM 1/4 - delsfinaler Match nr.6 Annelie Olsson 0708986275 0708986275
DM Final 2019 Match nr.11 Annelie Olsson 0708986275 0708986275
Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 (Stenungsunds IF ) Lars Nilsson 0703467267
Div.6 Södra Bohuslän Herrar 2019 (Stenungsunds IF Lag 2) Mathias Niklasson 0708353113
Div.7 Södra Bohuslän Herrar 2019 (Stenungsunds IF Lag 3) Safar Safar 0721231450 0721231450
Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vigan Berbatovci 0763188925 0763188925
Div.4 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Magnus Bondesson 0721478122
Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Jonnie Ludwigs 0706642949 0706642949
Div 7 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Mikael Prytz 0765535998
Div 8 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Jonas Åkerström 0739021745
Div 9 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Petter Olsson 0703337009
Div.10 Pojkar 5 mot 5 sammandrag (Stenungsunds IF svart) Aaron David Vera Alvarez 0762130255
Div.10 Pojkar 5 mot 5 sammandrag (Stenungsunds IF röd) Aaron David Vera Alvarez 0762130255
Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år (Stenungsunds IF röd) Markus Berg 0706783015
Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Veronica Edvardsson 0766342572
Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Hanna Elisabeth Reilly 0721410488
Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Mattias Rudbäck 0707896563
Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Jonas Denzler 0767929394
Div.10 Flickor 5 mot 5 sammandrag (Stenungsunds IF röd) Rickard Solver 0702956834