Matchändringar - Göteborgs Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4A Herrar
2019-08-31 14:00 Lerums IS - Stenkullen GoIK 2019-08-12 15:23
2019-09-13 17:45 Lerums IS - Kortedala IF 2019-08-12 15:23
2019-09-28 14:15 Lerums IS - Kode IF 2019-08-12 15:24
Division 5B Herrar
2019-08-21 18:45 IF Väster - Hovås Billdal IF 2019-08-16 11:28
Division 6A Herrar
2019-09-04 20:15 Inter Linné IF - Öjersjö IF 2019-08-16 11:23
2019-09-08 19:00 Bergums IF - Öjersjö IF 2019-08-16 11:21
Division 7A Herrar
2019-12-31 Gothenburg Celtic FC - Gunnared KIF 2019-08-13 10:26
Reservklass 1
2019-08-20 18:45 Lerums IS - Sandarna BK 2019-08-12 15:25
2019-09-09 17:45 Lerums IS - Stenkullens GoIK 2019-08-12 15:26
Reservklass 2 Höst
2019-08-26 18:15 Romelanda UF - SKIF Semberija Göteborg 2019-08-16 13:06
2019-09-09 19:45 Romelanda UF - Guldhedens IK 2019-08-16 13:05
2019-09-15 16:00 IF Väster - Björndammens BK 2019-08-14 10:53
2019-09-29 16:15 IF Väster - Romelanda UF 2019-08-14 11:07
2019-10-13 16:15 IF Väster - Fässbergs IF 2019-08-14 11:01
Reservklass 3A Höst
2019-08-23 18:30 Azalea BK - FC Bosona-Bosna IF 2019-08-16 14:52
2019-09-08 15:45 Azalea BK - Masthugget/Argo/Pushers 2019-08-16 14:54
Reservklass 3B Höst
2019-08-25 15:15 Mölnlycke IS/Sjövalla FK - Donsö IS 2019-08-16 11:49
2019-09-15 15:15 Mölnlycke IS/Sjövalla FK - Balltorps FF 2019-08-16 11:49
2019-09-22 15:15 Mölnlycke IS/Sjövalla FK - Önnereds IK 2019-08-16 11:49
2019-10-09 18:45 Sandarna BK - Önnereds IK 2019-08-14 11:27
Motionsfotboll 7M7 Herr Höst GrpA
2019-08-25 19:15 IK Kongahälla - Eriksbergs IF 2019-08-13 11:09
2019-09-03 20:00 Eriksbergs IF - Gunnared KIF 2019-08-15 11:30
2019-09-15 19:15 IK Kongahälla - Gunnared KIF 2019-08-13 11:10
2019-10-06 17:00 IK Kongahälla - Bjurslätts IF 2019-08-13 11:10
Motionsfotboll 7M7 Herr Höst GrpB
2019-08-28 20:05 Masthuggets BK - Qviding FIF 2019-08-12 14:18
Motionsfotboll 7M7 Herr Höst GrpC
2019-09-08 18:30 Sävedalens IF - Mölnlycke IF 2019-08-12 14:52
2019-09-29 19:00 Sävedalens IF - Serbiska KIF Semberija Göteborg 2019-08-12 14:53
Motionsfotboll 7m7 Dam Höst
2019-09-22 Ale United - Nol IK 2019-08-16 15:16
2019-09-29 Ale United - Ösets BK 2019-08-16 15:17
2019-10-13 Ale United - Backatorp IF 2019-08-16 15:17
2019-12-31 Nol IK - Ale United 2019-08-16 15:16
Div. 2 Västra Götaland damer
2019-09-04 19:30 Tvååkers IF - Göteborgs FF 2019-08-13 15:36
2019-09-26 19:30 Tvååkers IF - Hovås Billdal IF 2019-08-13 15:34
Division 3B Damer
2019-08-26 20:00 Lerums IS - Ytterby IS (B) 2019-08-14 15:37
2019-09-17 20:00 Lerums IS - IK Kongahälla 2019-08-14 14:16
7 mot 7 Grupp A Damer
2019-12-31 19:00 KF Velebit - Hjuviks AIK/Hönö IS 2019-08-12 13:50
Juniorer Pojkar Div 2A
2019-08-29 20:00 Solängens BK - Jonsereds IF 2019-08-14 16:11
2019-08-31 12:00 Fässbergs IF - Jonsereds IF 2019-08-16 13:32
Junior Flickor Div 2
2019-09-15 17:00 Öckerö IF - Onsala BK 2019-08-12 14:15
2019-09-17 20:00 Onsala BK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 2019-08-16 14:31
Junior Flickor Div 3A
2019-08-22 19:00 Kungälvs FF - Torslanda IK 2019-08-14 15:16
2019-09-11 19:15 Ljungskile SK/Ödsmåls IK/Groheds IF - Torslanda IK 2019-08-15 11:52
2019-09-29 15:00 Örgryte IS FF - Ljungskile SK/Ödsmåls IK/Groheds IF 2019-08-12 08:49
2019-10-10 20:15 Sävedalens IF - Örgryte IS FF 2019-08-12 13:11
2019-10-18 19:00 Bergums IF/Hjuviks AIK - Ytterby IS 2019-08-16 15:06
Pojkar 2003(16 år) Klass 2
2019-09-29 11:30 Fässbergs IF - Bergums IF 2019-08-14 10:59
Pojkar 2003(16 år) Klass 3B
2019-08-20 20:15 IK Zenith Vit - Stenkullen GoIK 2019-08-15 10:40
2019-12-31 IK Zenith Vit - Kållered SK Blå 2019-08-14 10:58
2019-12-31 IK Zenith Vit - Näsets SK 2019-08-14 11:01
Pojkar 2004(15 år) Klass 2
2019-09-10 20:00 Solängens BK Vit - Jonsereds IF Gul 2019-08-13 14:14
2019-10-06 11:30 Utbynäs SK Blå - Solängens BK Vit 2019-08-15 14:40
2019-10-27 12:00 Utbynäs SK Blå - Västra Frölunda IF Grön 2019-08-14 13:35
2019-12-31 Vallens IF - Torslanda IK Svart 2019-08-14 10:17
Pojkar 2004(15 år) Klass 3A
2019-08-23 19:00 IF Warta Vit - Ytterby IS 2019-08-12 08:49
Pojkar 2004(15 år) Klass 3B
2019-10-12 12:30 Azalea BK Svart - Onsala BK 2019-08-14 09:44
Pojkar 2004(15 år) Klass 4A
2019-08-26 20:15 Qviding FIF Vit - Lekstorps IF 2019-08-12 11:17
2019-10-01 19:00 Lekstorps IF - Qviding FIF Vit 2019-08-12 11:18
Pojkar 2004(15 år) Klass 4B
2019-08-27 19:30 Mölnlycke IF 2 - Björndammens BK 2019-08-16 09:59
2019-09-14 12:15 Torslanda IK Röd - Tölö IF 2019-08-12 14:25
Pojkar 2005(14 år) Svår
2019-08-27 19:00 BK Häcken Svart - Götaholms BK 2019-08-12 11:40
2019-09-06 18:45 IF Väster Orange - Västra Frölunda IF Grön 2019-08-13 08:54
Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp A
2019-09-04 19:45 Backatorp IF Röd - Torslanda IK Svart 2019-08-13 10:07
2019-09-22 15:30 Solängens BK - Örgryte IS FF Blå 2019-08-16 10:07
2019-10-27 15:00 Solängens BK - Lundby IF Grön 2019-08-16 10:54
Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp B
2019-08-24 14:30 Landvetter IS Vit - BK Häcken Gul 2019-08-12 14:27
Pojkar 2005(14 år) Lätt Grupp A
2019-08-29 18:30 Fässbergs IF/BK Bifrost Röd - Kärra KIF Gul 2019-08-14 10:14
2019-10-06 12:45 Sävedalens IF Blå - Dalen/Krokslätts FF 2019-08-16 15:08
2019-10-27 15:30 Kärra KIF Gul - Fässbergs IF/BK Bifrost Röd 2019-08-14 10:15
Pojkar 2005(14 år) Lätt Grupp B
2019-08-29 19:30 Ytterby IS - Lindome GIF Vit 2019-08-14 08:47
2019-09-03 19:00 Floda BoIF Vit - Lindome GIF Vit 2019-08-14 10:57
2019-09-15 17:00 Ytterby IS - Floda BoIF Vit 2019-08-15 09:08
2019-10-17 19:30 Hönö IS Röd - Ytterby IS 2019-08-14 08:50
Pojkar 2005(14 år) Lätt Grupp C
2019-08-28 19:30 Backatorp IF Svart - IF Väster Svart 2019-08-12 08:46
2019-09-22 13:00 IF Väster Svart - Ale United Svart 2019-08-12 14:12
2019-10-26 12:00 IF Väster Svart - Backatorp IF Svart 2019-08-12 14:13
Pojkar 2005(14 år) Nybörjare
2019-08-18 18:00 Näsets SK Vit - Lekstorps IF 2019-08-14 13:06
2019-08-31 10:30 Guldhedens IK - Hönö IS Svart 2019-08-16 08:43
Pojkar 2006(13 år) Höst Svår Grupp A
2019-08-25 14:15 Örgryte IS FF Röd - Floda BoIF 1 2019-08-13 09:01
Pojkar 2006(13 år) Höst Svår Grupp B
2019-10-05 13:30 Bergums IF 3 - Qviding FIF Vit 2019-08-13 13:47
Pojkar 2006(13 år) Höst Medel Grupp A
2019-08-29 18:00 Lekstorps IF - Eriksbergs IF 2019-08-12 14:17
2019-09-14 11:00 Lekstorps IF - Gunnilse IS 2019-08-13 10:32
2019-10-07 18:30 Sävedalens IF Blå - Dalen/Krokslätts FF Gul 2019-08-16 13:09
Pojkar 2006(13 år) Höst Medel Grupp B
2019-09-13 18:45 Örgryte IS FF Blå - Hovås Billdal IF 1 2019-08-14 08:49
Pojkar 2006(13 år) Höst Medel Grupp C
2019-09-08 13:00 Lindome GIF svart - Jonsereds IF Gul 2019-08-14 09:17
Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp A
2019-10-18 19:15 Sävedalens IF Röd - Bergsjö IF 2019-08-14 10:52
Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp C
2019-09-22 17:00 IK Zenith Vit - Hermansby IF 2019-08-12 11:14
Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp E
2019-09-01 12:00 Hisingsbacka FC Vit - Södra Skärgårdens IK 2019-08-16 14:45
Pojkar 2007(12 år) Grupp B Höst
2019-08-24 11:00 Floda BoIF - Älvängens IK 2019-08-12 13:43
Pojkar 2007(12 år) Grupp C Höst
2019-08-25 12:30 IF Väster Svart - Västra Frölunda IF Rosa 2019-08-12 13:37
2019-08-25 16:00 Lindome GIF Svart-Vit - Älvsborg FF Guld 2019-08-16 14:37
2019-10-20 15:00 Älvsborg FF Guld - IK Zenith Vit 2019-08-16 08:13
2019-10-20 15:00 Älvsborg FF Blå - IK Zenith Svart 2019-08-16 08:13
Pojkar 2007(12 år) Grupp D Höst
2019-08-23 18:30 Ytterby IS Röd - Stenungsunds IF 2019-08-12 13:44
2019-08-23 18:30 Ytterby IS Vit - BK Häcken Gul 2019-08-12 13:45
2019-09-01 09:30 Nödinge SK Fotboll Vit - Kärra KIF 2019-08-12 13:35
2019-09-08 11:00 Hisingsbacka FC Svart - Kode IF 2019-08-14 11:18
Pojkar 2007(12 år) Grupp G Höst
2019-09-07 13:00 Angered MBIK - IK Kongahälla 2019-08-13 13:12
Pojkar 2008(11 år) Grupp A Höst
2019-09-02 17:30 Lerums IS Lila Lag 1 - Utbynäs SK Röd 2019-08-13 14:18
2019-09-02 18:45 Lerums IS Lila Lag 2 - Utbynäs SK Blå 2019-08-13 14:19
Pojkar 2008(11 år) Grupp C Höst
2019-09-01 12:45 Landvetter IS Gul - Solängens BK Vit 2019-08-14 14:15
2019-09-01 13:00 Landvetter IS Grön - Solängens BK Grön 2019-08-13 13:17
2019-09-01 17:00 Landvetter IS Röd - Dalen/Krokslätts FF 2 2019-08-14 14:19
2019-09-11 18:00 Solängens BK Vit - Kållered SK Vit 2019-08-13 13:29
2019-09-11 19:15 Solängens BK Grön - Kållered SK blå 2019-08-13 13:31
2019-10-12 13:00 Mölnlycke IF Grön - Lindome GIF 4 2019-08-16 08:10
2019-10-12 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF 3 2019-08-16 08:10
Pojkar 2008(11 år) Grupp D Höst
2019-10-12 14:00 Torslanda IK Vit - Lundby IF Vit 2019-08-16 08:12
2019-10-12 15:15 Torslanda IK Svart - Lundby IF Grön 2019-08-16 08:12
Pojkar 2008(11 år) Grupp E Höst
2019-08-25 14:30 Vallens IF - Hermansby IF 2019-08-13 15:19
2019-09-08 12:30 Hisingsbacka FC - Torslanda IK Röd 2019-08-16 08:14
2019-09-11 18:45 Ytterby IS Vit - IK Kongahälla 2019-08-14 14:27
2019-09-28 14:30 Kareby IS - FC Komarken 2019-08-13 13:15
Pojkar 2008(11 år) Grupp G Höst
2019-09-01 10:00 GAIS - Västra Frölunda IF Rosa 2019-08-14 11:15
2019-09-01 11:15 Örgryte IS FF Röd - Sävedalens IF Röd 2019-08-14 11:16
2019-09-08 14:15 Partille IF FK Röd - Västra Frölunda IF Rosa 2019-08-13 13:20
Pojkar 2008(11 år) Grupp H Höst
2019-08-24 11:00 Gunnilse IS Blå - Hovås Billdal IF Svart 2019-08-14 11:07
2019-08-25 13:00 Gunnilse IS Röd - Floda BoIF 2019-08-14 11:06
Pojkar 2009(10 år) Grupp B Höst
2019-08-24 10:30 Hisingsbacka FC Svart - IK Zenith 3 2019-08-12 13:42
Pojkar 2009(10 år) Grupp D Höst
2019-08-30 17:00 Askims IK Svart - Älvsborg FF Blå 2019-08-12 13:33
2019-08-30 17:00 Askims IK Röd - Älvsborg FF Guld 2019-08-12 13:33
Pojkar 2009(10 år) Grupp F Höst
2019-08-24 14:30 Landvetter IS Röd - Kortedala IF 2019-08-13 13:14
2019-09-08 14:00 Floda BoIF Blå - Qviding FIF Röd 2019-08-15 08:09
2019-09-08 15:15 Floda BoIF Vit - Qviding FIF Svart 2019-08-15 08:09
2019-09-14 12:00 Lindome GIF 2 - Floda BoIF Blå 2019-08-12 13:43
Pojkar 2009(10 år) Grupp G Höst
2019-09-01 10:15 Landvetter IS Svart - Qviding FIF Vinröd 2019-08-14 14:24
2019-09-01 10:15 Landvetter IS Vit - Qviding FIF Vit 2019-08-14 14:24
2019-09-28 10:30 IF Mölndal Fotboll vit - Kållered SK grön 2019-08-12 13:34
2019-09-28 11:45 IF Mölndal Fotboll svart - Kållered SK vit 2019-08-12 13:34
Pojkar 2009(10 år) Grupp H Höst
2019-08-24 14:00 BK Häcken Gul - Fässbergs IF PSV 2019-08-12 13:37
2019-09-08 14:00 BK Häcken Gul - Ytterby IS Vit 2019-08-12 13:38
Pojkar 2009(10 år) Grupp I Höst
2019-08-23 17:00 Stenkullen GoIK - Sävedalens IF Röd 2019-08-13 13:29
Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp A Höst
2019-09-05 18:00 Floda BoIF Blå - Bergums IF 1 2019-08-13 13:16
2019-09-05 18:00 Floda BoIF Vit - Bergums IF 2 2019-08-13 13:16
Flickor 2004(15 år) Klass 1
2019-09-15 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Onsala BK 2019-08-16 13:24
2019-10-27 14:00 Skepplanda BTK/LNIK - Landvetter IF 2003 Röd 2019-08-12 13:17
Flickor 2004(15 år) Klass 2
2019-09-08 18:00 Jitex Mölndal BK Svart - Öckerö IF 2019-08-14 14:20
2019-12-31 Ytterby IS - Stenkullen GoIK 2019-08-14 11:33
Flickor 2005(14 år) Grupp A
2019-09-05 18:00 Kungälvs FF Vit - Kärra KIF 2019-08-16 14:30
Flickor 2005(14 år) Grupp B
2019-08-25 17:00 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Bergums IF 2019-08-13 09:01
2019-09-28 15:30 Bergums IF - Ytterby IS 2019-08-15 13:25
Flickor 2005(14 år) Lätt Grupp A
2019-09-07 11:00 Kållered SK blå - Askims IK Röd 2019-08-13 08:59
2019-09-15 17:30 Ale United Röd - Torslanda IK 2019-08-15 10:41
Flickor 2005(14 år) Lätt Grupp B
2019-10-05 11:30 Hovås Billdal IF 1 - Kållered SK vit 2019-08-14 13:19
Flickor 2005(14 år) Nybörjare
2019-09-14 13:15 Hovås Billdal IF 2 - Sandarna BK 2019-08-15 09:05
2019-12-31 BK Häcken - Ale United Svart 2019-08-15 10:43
2019-12-31 BK Häcken - Kungälvs FF Grön 2019-08-12 11:36
Flickor 2006(13 år) Höst Medel Grupp A
2019-09-01 18:00 Lerums IS 1 - IK Zenith 2019-08-12 10:59
2019-09-29 10:30 Öjersjö IF - Mölnlycke IF 2019-08-15 09:07
2019-10-02 18:30 IK Zenith - Jitex Mölndal BK Vit 2019-08-15 11:35
2019-10-14 18:30 Floda BoIF 1 - Älvsborg FF Blå 2019-08-12 08:56
Flickor 2006(13 år) Höst Medel Grupp B
2019-08-24 10:30 Lerums IS 2 - Bergums IF Blå 2019-08-14 11:03
2019-09-29 09:00 Qviding FIF Vit - Bergums IF Blå 2019-08-15 14:51
Flickor 2006(13 år) Höst Lätt Grupp A
2019-08-22 19:30 Backatorp IF - IF Mölndal Fotboll Vit 2019-08-12 08:45
2019-09-08 14:30 Ytterby IS Röd - IFK Hindås 2019-08-15 09:09
Flickor 2006(13 år) Höst Lätt Grupp B
2019-09-08 17:15 Hönö IS/Björkö - Sävedalens IF Blå 2019-08-12 12:58
2019-10-13 15:30 Bergums IF Vit - Jitex Mölndal BK Lila 2019-08-15 13:23
Flickor 2007(12 år) Grupp A Höst
2019-08-25 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Nol IK 2019-08-12 13:25
2019-09-08 11:00 Torslanda IK - Jonsereds IF 2019-08-15 08:10
2019-09-08 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Azalea BK 2019-08-12 13:27
2019-09-22 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - IF Mölndal Fotboll 2019-08-12 13:28
2019-10-06 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Hermansby IF 2019-08-12 13:28
Flickor 2007(12 år) Grupp B Höst
2019-08-19 18:40 Lerums IS - Qviding FIF Vit 2019-08-12 14:59
2019-08-24 13:00 Kärra KIF Blå - Askims IK Svart 2019-08-15 15:01
2019-10-05 10:00 Stenkullen GoIK - Askims IK Svart 2019-08-14 11:12
Flickor 2007(12 år) Grupp C Höst
2019-09-01 18:45 Mölnlycke IF Gul-Svart - IK Zenith Grön 2019-08-14 11:37
2019-09-03 18:30 IFK Björkö - Älvsborg FF Svart 2019-08-15 15:01
Flickor 2007(12 år) Grupp D Höst
2019-08-28 19:00 Lindome GIF - Ahlafors IF 2019-08-16 14:38
2019-09-18 19:15 Lindome GIF - Mölnlycke IF Gul-Vit 2019-08-16 14:36
Flickor 2008(11 år) Grupp A Höst
2019-08-26 17:45 Mölnlycke IF Gul - Nödinge SK Fotboll Blå 2019-08-15 09:09
2019-08-26 17:45 Mölnlycke IF Svart - Nödinge SK Fotboll Blåvit 2019-08-15 09:12
2019-09-02 17:45 Mölnlycke IF Svart - Azalea BK vit 2019-08-14 11:14
2019-09-02 17:45 Mölnlycke IF Gul - Azalea BK Orange 2019-08-14 11:15
2019-09-15 10:00 Näsets SK Vit - Azalea BK vit 2019-08-15 08:10
2019-09-15 10:00 Näsets SK Vinröd - Azalea BK Orange 2019-08-15 08:12
Flickor 2008(11 år) Grupp C Höst
2019-09-09 17:45 Mölnlycke IF Vit - Öjersjö IF 2019-08-14 11:13
2019-09-17 18:30 Floda BoIF - Hermansby IF 2019-08-15 08:08
Flickor 2008(11 år) Grupp D Höst
2019-09-01 09:00 Landvetter IF 2003 Vit - IK Zenith Vit 2019-08-13 13:16
2019-09-08 13:30 Lerums IS Lag 1 - Landvetter IF 2003 Röd 2019-08-12 14:59
2019-09-10 18:30 Ytterby IS Vit - Hjuviks AIK 2019-08-15 08:08
2019-09-12 18:45 Ytterby IS Röd - Jonsereds IF 2019-08-12 13:40
2019-09-17 18:30 Ösets BK - Ytterby IS Vit 2019-08-12 13:42
2019-09-22 12:00 Kungälvs FF Grön - Ösets BK 2019-08-12 13:32
2019-09-25 18:15 Hjuviks AIK - Lerums IS Lag 1 2019-08-15 15:02
2019-09-28 11:00 Jonsereds IF - Sävedalens IF 2019-08-14 11:19
2019-10-13 11:30 Jonsereds IF - Lerums IS Lag 2 2019-08-13 13:19
Flickor 2009(10 år) Grupp A Höst
2019-08-29 18:00 Kareby IS - Torslanda IK 2 2019-08-15 08:09
Flickor 2009(10 år) Grupp D Höst
2019-09-10 18:30 IF Väster Svart - Älvsborg FF Blå 2019-08-14 11:19
2019-10-01 18:10 Kode IF Gul - Jitex Mölndal BK Vit 2019-08-14 11:18
DM Junior Pojkar
2019-08-25 15:00 Nol IK - Landvetter IS 2019-08-15 13:56
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
2019-08-21 20:15 Qviding FIF (D1D) - Jitex Mölndal BK (D1D) 2019-08-12 08:48
Träningsmatcher Seniorer Göteborg Höst
2019-08-15 19:15 Götaholms BK (D6H) - Göteborgs City FF (D7H) 2019-08-13 10:06