Spelprogram - Futsal Pojkar 2003-2002 Grupp D

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 10:00 060882002 Bergums IF Blå - IK Zenith U16 Vit 4 - 1 Utmarksskolan Sporthall
2018-11-17 17:00 060882001 Härryda IF - Gunnilse IS Röd 2 - 5 Landvetter idrottshall
2018-11-21 19:30 060882006 Gunnilse IS Röd - Stenkullen GoIK P03 6 - 1 Lövgärdet Sporthall
2018-11-22 17:30 060882008 Bergums IF Blå - Stenkullen GoIK P03 7 - 1 Utmarksskolan Sporthall
2018-11-22 18:00 060882009 IK Zenith U16 Vit - Gunnilse IS Röd 5 - 6 Ryaskolan Sporthall
December
2018-12-02 17:00 060882010 Stenkullen GoIK P03 - Härryda IF 5 - 4 Hjällsnäshallen
2018-12-05 18:30 060882012 Gunnilse IS Röd - Bergums IF Blå 1 - 4 Lövgärdet Sporthall
2018-12-08 13:00 060882015 IK Zenith U16 Vit - Stenkullen GoIK P03 4 - 1 Lundby Strand 2
2018-12-08 18:30 060882013 Härryda IF - Bergums IF Blå 1 - 3 Landvetter idrottshall
Januari
2019-01-13 17:00 060882017 Stenkullen GoIK P03 - IK Zenith U16 Vit 3 - 7 Hjällsnäshallen
2019-01-15 18:00 060882016 Bergums IF Blå - Härryda IF 1 - 1 Utmarksskolan Sporthall
2019-01-20 11:30 060882019 Härryda IF - Stenkullen GoIK P03 2 - 1 Landvetter idrottshall
2019-01-22 18:00 060882020 Bergums IF Blå - Gunnilse IS Röd 2 - 4 Utmarksskolan Sporthall
2019-01-25 20:30 060882022 Stenkullen GoIK P03 - Bergums IF Blå 2 - 4 Hjällsnäshallen
2019-01-28 19:00 060882024 Gunnilse IS Röd - IK Zenith U16 Vit 6 - 4 Lövgärdet Sporthall
Februari
2019-02-03 18:00 060882027 Stenkullen GoIK P03 - Gunnilse IS Röd 0 - 6 Hjällsnäshallen
2019-02-08 18:00 060882025 Härryda IF - IK Zenith U16 Vit 6 - 3 Landvetter idrottshall
2019-02-09 15:00 060882029 IK Zenith U16 Vit - Bergums IF Blå 3 - 3 Ryaskolan Sporthall
2019-02-13 18:30 060882030 Gunnilse IS Röd - Härryda IF 10 - 3 Lövgärdet Sporthall
2019-02-22 20:00 060882005 IK Zenith U16 Vit - Härryda IF 4 - 1 Ryaskolan Sporthall