Spelprogram - Futsal Pojkar 2005-2004 Grupp D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK P04 Mikael Kowalski 0736827528 Orange/Svart/Orange
Backatorp IF Zoran Jankulovski 0739013272 Röd, Svart, Röd
Fässbergs IF 05-04 Robert Sabel Lila/Vit/Lila
Gunnilse IS P04 Blå Vincent Algera 0703871787 Röd/Blå/Röda
Hjuviks AIK Futsal 2 Jason Hill 0709208021 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Warta P05 John Lorentzon 0703579019 Svart/Vit/Vit
Landvetter IS Grön Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF P05 Patrik Bruze Vit-svart-randig/Svart/Vit
Sävedalens IF Linda Johnson Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-09 20:00 060883003 Azalea BK P04 - IF Warta P05 4 - 4 Masthuggshallen Sporthall
2018-11-10 09:00 060883001 Sävedalens IF - Gunnilse IS P04 Blå 4 - 4 Partille Arena A-hall
2018-11-10 12:00 060883004 Backatorp IF - Hjuviks AIK Futsal 2 2 - 5 Lundby Strand 2
2018-11-10 19:00 060883002 Fässbergs IF 05-04 - Lindome GIF P05 10 - 2 Katrineberg sporthallen
2018-11-24 13:00 060883007 Lindome GIF P05 - Azalea BK P04 9 - 2 Almåsskolan B-hall
2018-11-24 16:00 060883006 IF Warta P05 - Backatorp IF 0 - 11 Ryaskolan Sporthall
2018-11-25 10:30 060883005 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF 4 - 5 Pinntorpshallen
2018-11-28 18:30 060883008 Gunnilse IS P04 Blå - Fässbergs IF 05-04 3 - 6 Lövgärdet Sporthall
2018-11-30 19:00 060883010 Azalea BK P04 - Gunnilse IS P04 Blå 4 - 6 Masthuggshallen Sporthall
December
2018-12-01 12:00 060883011 Backatorp IF - Lindome GIF P05 4 - 4 Lundby Strand 2
2018-12-01 16:00 060883012 Hjuviks AIK Futsal 2 - IF Warta P05 5 - 5 Ryaskolan Sporthall
2018-12-01 19:00 060883009 Fässbergs IF 05-04 - Landvetter IS Grön 7 - 6 Katrineberg sporthallen
2018-12-07 20:00 060883014 Sävedalens IF - Fässbergs IF 05-04 12 - 1 Ugglums Idrottshall
2018-12-08 13:00 060883015 Lindome GIF P05 - Hjuviks AIK Futsal 2 6 - 3 Almåsskolan B-hall
2018-12-08 17:30 060883013 Landvetter IS Grön - Azalea BK P04 6 - 8 Landvetter idrottshall
2018-12-12 18:30 060883016 Gunnilse IS P04 Blå - Backatorp IF 4 - 2 Lövgärdet Sporthall
2018-12-16 14:00 060883017 Azalea BK P04 - Sävedalens IF 5 - 6 Masthuggshallen Sporthall
2018-12-16 14:45 060883020 IF Warta P05 - Lindome GIF P05 4 - 5 Ryaskolan Sporthall
2018-12-16 16:00 060883018 Backatorp IF - Landvetter IS Grön 3 - 11 Lundby Strand 3
2018-12-22 14:00 060883028 Lindome GIF P05 - Gunnilse IS P04 Blå 5 - 4 Almåsskolan B-hall
Januari
2019-01-12 08:00 060883022 Sävedalens IF - Backatorp IF 9 - 2 Partille Arena A-hall
2019-01-13 11:00 060883021 Landvetter IS Grön - Hjuviks AIK Futsal 2 7 - 2 Landvetter idrottshall
2019-01-13 14:00 060883023 Fässbergs IF 05-04 - Azalea BK P04 4 - 4 Skånhälla Sporthall
2019-01-14 19:00 060883024 Gunnilse IS P04 Blå - IF Warta P05 7 - 2 Lövgärdet Sporthall
2019-01-19 17:00 060883027 IF Warta P05 - Landvetter IS Grön 1 - 15 Ryaskolan Sporthall
2019-01-20 09:00 060883025 Backatorp IF - Fässbergs IF 05-04 4 - 5 Ryaskolan Sporthall
2019-01-24 19:00 060883026 Hjuviks AIK Futsal 2 - Sävedalens IF 2 - 3 Ryaskolan Sporthall
2019-01-25 20:00 060883030 Sävedalens IF - IF Warta P05 6 - 2 Ugglums Idrottshall
Februari
2019-02-03 16:00 060883033 Hjuviks AIK Futsal 2 - Azalea BK P04 2 - 4 Ryaskolan Sporthall
2019-02-03 17:00 060883034 IF Warta P05 - Fässbergs IF 05-04 3 - 6 Ryaskolan Sporthall
2019-02-06 18:30 060883036 Gunnilse IS P04 Blå - Landvetter IS Grön 7 - 3 Lövgärdet Sporthall
2019-02-08 19:00 060883032 Azalea BK P04 - Backatorp IF 9 - 3 Önneredsskolan
2019-02-09 14:00 060883035 Lindome GIF P05 - Sävedalens IF 1 - 5 Almåsskolan B-hall
2019-02-24 14:00 060883019 Hjuviks AIK Futsal 2 - Gunnilse IS P04 Blå 0 - 4 Lundby Strand 2
2019-02-24 15:00 060883031 Fässbergs IF 05-04 - Hjuviks AIK Futsal 2 8 - 2 Lundby Strand 2
Mars
2019-03-02 11:00 060883029 Landvetter IS Grön - Lindome GIF P05 5 - 3 Landvetter idrottshall