Spelprogram - Futsal Pojkar 2005-2004 Grupp F

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK P0405 Patric Nordström Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Svart Peter Brännström 0706553747 Röd/Svart/Röd
Gunnilse IS P04 Röd Vincent Algera 0703871787 Röd/Blå/Röda
IF Warta P04 Vit Bulut Etal 0707736498 Svart/Vit/Vit
Kareby IS /Kode IF P04 Fredrik Larsson 0725471710 Röd. (svart Kareby/Kode)/Blå. (svart Kareby/Kode)/Röda.(svart Kareby/Kode)
Landvetter IS Gul Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Näsets SK P-05 Vinröd Henrik Leinerud 0700039393 vinröda/Vita/Vinröda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 13:30 060885004 Näsets SK P-05 Vinröd - Landvetter IS Gul 2 - 6 Önneredsskolan
2018-11-10 16:00 060885002 IF Warta P04 Vit - Azalea BK P0405 2 - 1 Ryaskolan Sporthall
2018-11-14 18:30 060885001 Gunnilse IS P04 Röd - Kareby IS /Kode IF P04 6 - 4 Lövgärdet Sporthall
2018-11-14 20:00 060885007 Azalea BK P0405 - Gunnilse IS P04 Röd 3 - 13 Bergsjöskolan
2018-11-17 14:30 060885005 Landvetter IS Gul - Guldhedens IK Svart 15 - 1 Landvetter idrottshall
2018-11-24 17:00 060885010 IF Warta P04 Vit - Landvetter IS Gul 4 - 5 Ryaskolan Sporthall
2018-11-25 12:00 060885011 Guldhedens IK Svart - Näsets SK P-05 Vinröd 0 - 2 Masthuggshallen Sporthall
2018-11-25 13:00 060885012 Azalea BK P0405 - Kareby IS /Kode IF P04 9 - 0 Masthuggshallen Sporthall
2018-11-30 19:00 060885013 Näsets SK P-05 Vinröd - IF Warta P04 Vit 2 - 3 Önneredsskolan
December
2018-12-01 15:45 060885014 Landvetter IS Gul - Gunnilse IS P04 Röd 4 - 4 Landvetter idrottshall
2018-12-02 20:00 060885016 Kareby IS /Kode IF P04 - Guldhedens IK Svart 7 - 3 Mimershallen A-hallen
2018-12-08 14:00 060885018 IF Warta P04 Vit - Guldhedens IK Svart 12 - 1 Lundby Strand 2
2018-12-09 14:00 060885020 Azalea BK P0405 - Landvetter IS Gul 5 - 2 Valhalla Sporthall A-Hall
2018-12-12 19:30 060885017 Gunnilse IS P04 Röd - Näsets SK P-05 Vinröd 5 - 3 Lövgärdet Sporthall
2018-12-15 16:00 060885022 Näsets SK P-05 Vinröd - Azalea BK P0405 2 - 3 Önneredsskolan
2018-12-16 12:00 060885021 Guldhedens IK Svart - Gunnilse IS P04 Röd 4 - 6 Masthuggshallen Sporthall
Januari
2019-01-12 17:30 060885024 Kareby IS /Kode IF P04 - IF Warta P04 Vit 4 - 7 Mimershallen B-hallen
2019-01-13 12:00 060885026 Landvetter IS Gul - Kareby IS /Kode IF P04 5 - 1 Landvetter idrottshall
2019-01-13 14:00 060885028 Azalea BK P0405 - Guldhedens IK Svart 8 - 7 Bergsjöskolan
2019-01-16 18:30 060885025 Gunnilse IS P04 Röd - IF Warta P04 Vit 4 - 4 Lövgärdet Sporthall
2019-01-20 12:00 060885030 Guldhedens IK Svart - Azalea BK P0405 3 - 6 Bergsjöskolan
2019-01-20 16:00 060885029 IF Warta P04 Vit - Gunnilse IS P04 Röd 4 - 1 Ryaskolan Sporthall
2019-01-20 19:00 060885032 Kareby IS /Kode IF P04 - Landvetter IS Gul 5 - 3 Sparrås Idrottshall
Februari
2019-02-03 15:00 060885036 Azalea BK P0405 - Näsets SK P-05 Vinröd 3 - 1 Bergsjöskolan
2019-02-03 18:00 060885034 IF Warta P04 Vit - Kareby IS /Kode IF P04 4 - 2 Ryaskolan Sporthall
2019-02-04 19:00 060885033 Gunnilse IS P04 Röd - Guldhedens IK Svart 8 - 2 Lövgärdet Sporthall
2019-02-10 11:00 060885038 Näsets SK P-05 Vinröd - Gunnilse IS P04 Röd 4 - 12 Önneredsskolan
2019-02-10 11:00 060885039 Landvetter IS Gul - Azalea BK P0405 11 - 3 Landvetter idrottshall
2019-02-10 16:00 060885037 Guldhedens IK Svart - IF Warta P04 Vit 2 - 5 Bergsjöskolan
2019-02-23 15:00 060885042 IF Warta P04 Vit - Näsets SK P-05 Vinröd 7 - 1 Ryaskolan Sporthall
2019-02-24 16:00 060885043 Guldhedens IK Svart - Kareby IS /Kode IF P04 4 - 7 Bergsjöskolan
2019-02-24 19:00 060885008 Kareby IS /Kode IF P04 - Näsets SK P-05 Vinröd 4 - 3 Munkegärdehallen
2019-02-27 18:30 060885041 Gunnilse IS P04 Röd - Landvetter IS Gul 10 - 7 Lövgärdet Sporthall