Spelprogram - Utv B Gislaved

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 17:00 141716002 Bredaryd Lanna IK - Kulltorps GoIF 1 - 4 Jarlavallen
2019-04-28 17:00 141716003 Bors SK - Hillerstorps GoIF (9-m) 0 - 0 Rastavallen
2019-04-28 17:00 141716005 Skeppshults BK - Bosna IF 1 - 5 Idrottsparken
2019-04-28 17:00 141716006 Reftele GoIF - Smålandstenar GoIF 2 - 1 Rönneljung
2019-04-28 17:00 141716007 Burseryds IF - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 1 - 3 Granbacken
Maj
2019-05-05 17:00 141716009 Kulltorps GoIF - Gislaveds IS C 3 - 2 Liavallen
2019-05-05 17:00 141716011 Smålandstenar GoIF - Burseryds IF 4 - 1 Domarvallen
2019-05-05 17:00 141716013 Bosna IF - Bors SK 4 - 1 Gisle IP
2019-05-05 17:00 141716014 Hillerstorps GoIF (9-m) - Kärda IF (9-m) 2 - 2 Storåvallen
2019-05-08 19:00 141716010 Västboås GoIF (9-m) - Reftele GoIF 1 - 1 Ryavallen
2019-05-12 17:00 141716016 Gislaveds IS C - Bredaryd Lanna IK 2 - 5 Ryttarvallen
2019-05-12 17:00 141716017 Reftele GoIF - Kulltorps GoIF 1 - 1 Rönneljung
2019-05-12 17:00 141716018 Burseryds IF - Västboås GoIF (9-m) 2 - 2 Granbacken
2019-05-12 17:00 141716019 Skeppshults BK - Smålandstenar GoIF 2 - 8 Idrottsparken
2019-05-12 17:00 141716020 Bors SK - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 7 - 2 Rastavallen
2019-05-12 17:00 141716021 Kärda IF (9-m) - Bosna IF 1 - 3 Sträntevallen
2019-05-16 19:00 141716012 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Skeppshults BK 2 - 5 Isamon
2019-05-19 14:00 141716022 Västboås GoIF (9-m) - Skeppshults BK 1 - 1 Ryavallen
2019-05-19 17:00 141716023 Smålandstenar GoIF - Bors SK 2 - 5 Domarvallen
2019-05-19 17:00 141716024 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Kärda IF (9-m) 4 - 1 Isamon
2019-05-19 17:00 141716026 Bosna IF - Hillerstorps GoIF (9-m) 8 - 3 Gisle IP
2019-05-19 17:00 141716027 Bredaryd Lanna IK - Reftele GoIF 0 - 0 Jarlavallen
2019-05-20 19:00 141716025 Kulltorps GoIF - Burseryds IF 5 - 0 Liavallen
2019-05-26 17:00 141716029 Hillerstorps GoIF (9-m) - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 4 - 5 Storåvallen
2019-05-26 17:00 141716031 Reftele GoIF - Gislaveds IS C 4 - 3 Rönneljung
2019-05-26 17:00 141716032 Burseryds IF - Bredaryd Lanna IK 4 - 1 Granbacken
2019-05-26 17:00 141716033 Kärda IF (9-m) - Smålandstenar GoIF 5 - 2 Sträntevallen
2019-05-26 17:00 141716034 Skeppshults BK - Kulltorps GoIF 0 - 4 Idrottsparken
2019-05-26 17:00 141716035 Bors SK - Västboås GoIF (9-m) 2 - 1 Rastavallen
Juni
2019-06-02 17:00 141716036 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Bosna IF 2 - 10 Isamon
2019-06-02 17:00 141716038 Smålandstenar GoIF - Hillerstorps GoIF (9-m) 5 - 2 Domarvallen
2019-06-02 17:00 141716039 Västboås GoIF (9-m) - Kärda IF (9-m) 2 - 0 Ryavallen
2019-06-02 17:00 141716040 Kulltorps GoIF - Bors SK 3 - 1 Liavallen
2019-06-02 17:00 141716041 Bredaryd Lanna IK - Skeppshults BK 6 - 1 Jarlavallen
2019-06-02 17:00 141716042 Gislaveds IS C - Burseryds IF 2 - 0 Ryttarvallen
2019-06-09 17:00 141716043 Hillerstorps GoIF (9-m) - Västboås GoIF (9-m) 3 - 2 Storåvallen
2019-06-09 17:00 141716044 Bosna IF - Smålandstenar GoIF 1 - 5 Gisle IP
2019-06-09 17:00 141716047 Skeppshults BK - Gislaveds IS C 0 - 3 Idrottsparken
2019-06-09 17:00 141716049 Kärda IF (9-m) - Kulltorps GoIF 3 - 3 Sträntevallen
2019-06-10 19:00 141716046 Burseryds IF - Reftele GoIF 1 - 1 Granbacken
2019-06-12 19:00 141716048 Bors SK - Bredaryd Lanna IK 2 - 2 Rastavallen
2019-06-16 17:00 141716050 Bredaryd Lanna IK - Kärda IF (9-m) 1 - 2 Jarlavallen
2019-06-16 17:00 141716052 Reftele GoIF - Skeppshults BK 6 - 0 Rönneljung
2019-06-16 17:00 141716054 Smålandstenar GoIF - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 7 - 0 Domarvallen
2019-06-16 17:00 141716056 Kulltorps GoIF - Hillerstorps GoIF (9-m) 4 - 1 Liavallen
2019-06-23 17:00 141716055 Västboås GoIF (9-m) - Bosna IF 3 - 4 Ryavallen
2019-06-29 12:00 141716051 Gislaveds IS C - Bors SK 2 - 3 Ryttarvallen
Augusti
2019-08-11 17:00 141716057 Kärda IF (9-m) - Gislaveds IS C 1 - 3 Sträntevallen
2019-08-11 17:00 141716058 Bors SK - Reftele GoIF 3 - 0 Rastavallen
2019-08-11 17:00 141716059 Skeppshults BK - Burseryds IF 1 - 3 Idrottsparken
2019-08-11 17:00 141716061 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Västboås GoIF (9-m) 2 - 9 Spångamon
2019-08-11 17:00 141716062 Bosna IF - Kulltorps GoIF 5 - 4 Gisle IP
2019-08-11 17:00 141716063 Hillerstorps GoIF (9-m) - Bredaryd Lanna IK 6 - 2 Storåvallen
2019-08-18 17:00 141716065 Burseryds IF - Bors SK 5 - 5 Granbacken
2019-08-18 17:00 141716067 Västboås GoIF (9-m) - Smålandstenar GoIF 2 - 1 Ryavallen
2019-08-18 17:00 141716068 Kulltorps GoIF - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 6 - 3 Liavallen
2019-08-18 17:00 141716069 Bredaryd Lanna IK - Bosna IF 1 - 3 Jarlavallen
2019-08-18 17:00 141716070 Gislaveds IS C - Hillerstorps GoIF (9-m) 1 - 5 Ryttarvallen
2019-08-20 18:15 141716064 Reftele GoIF - Kärda IF (9-m) 3 - 1 Rönneljung
2019-08-25 17:00 141716071 Kärda IF (9-m) - Burseryds IF 1 - 3 Sträntevallen
2019-08-25 17:00 141716072 Bors SK - Skeppshults BK 2 - 1 Rastavallen
2019-08-25 17:00 141716074 Smålandstenar GoIF - Kulltorps GoIF 2 - 2 Domarvallen
2019-08-25 17:00 141716075 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Bredaryd Lanna IK 4 - 2 Spångamon
2019-08-25 17:00 WO-anmäld! 141716076 Bosna IF - Gislaveds IS C WO (3 - 0) Gisle IP
September
2019-09-01 17:00 141716078 Skeppshults BK - Kärda IF (9-m) 3 - 1 Idrottsparken
2019-09-01 17:00 141716080 Kulltorps GoIF - Västboås GoIF (9-m) 3 - 1 Liavallen
2019-09-01 17:00 141716081 Bredaryd Lanna IK - Smålandstenar GoIF 2 - 2 Jarlavallen
2019-09-01 17:00 141716082 Gislaveds IS C - Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) 10 - 3 Ryttarvallen
2019-09-01 17:00 141716083 Reftele GoIF - Bosna IF 0 - 5 Rönneljung
2019-09-01 17:00 141716084 Burseryds IF - Hillerstorps GoIF (9-m) 7 - 1 Granbacken
2019-09-08 17:00 141716088 Smålandstenar GoIF - Gislaveds IS C 2 - 1 Domarvallen
2019-09-08 17:00 141716089 Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) - Reftele GoIF 3 - 2 Spångamon
2019-09-10 17:30 141716087 Västboås GoIF (9-m) - Bredaryd Lanna IK 1 - 2 Ryavallen
2019-09-10 19:00 141716091 Hillerstorps GoIF (9-m) - Skeppshults BK 3 - 7 Töllshov
2019-09-11 18:00 141716085 Kärda IF (9-m) - Bors SK 0 - 5 Sträntevallen
2019-09-11 18:00 141716090 Bosna IF - Burseryds IF 4 - 5 Gisle IP
2019-09-20 19:00 141716004 Gislaveds IS C - Västboås GoIF (9-m) 1 - 1 Gisle IP, konstgräs
2019-09-26 19:00 141716077 Hillerstorps GoIF (9-m) - Reftele GoIF 7 - 2 Töllshov