Spelprogram - Div 1 Norra Götaland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 19:30 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 1 - 3 192 Nysätra IP
2019-04-13 13:45 Orust FC - Göteborgs DFF 2 - 3 93 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-04-13 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Alingsås FC United 0 - 2 117 Kilsta IP C-plan
2019-04-13 15:00 Hertzöga BK - IK Rössö Uddevalla 1 - 2 253 Ilanda IP A-plan
2019-04-13 15:00 IK Friscopojkarna - Skövde KIK 1 - 0 148 Katebovallen A
2019-04-13 17:30 Qviding FIF - Lödöse Nygård IK 2 - 3 181 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-19 14:00 Alingsås FC United - Orust FC 8 - 2 170 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-19 15:00 Skövde KIK - Rävåsens IK Karlskoga 1 - 1 43 Södermalms IP
2019-04-19 15:00 Göteborgs DFF - Hertzöga BK 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-19 15:00 IK Rössö Uddevalla - Qviding FIF 1 - 0 133 Rimnersvallen
2019-04-19 17:00 Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF 2 - 2 248 Alevi A
2019-04-22 15:00 IK Gauthiod - IK Friscopojkarna 3 - 1 210 Lunnevi IP A-plan
2019-04-27 15:00 Hertzöga BK - Alingsås FC United 2 - 4 178 Ilanda IP A-plan
2019-04-27 15:00 Orust FC - Skövde KIK 1 - 1 37 Lövängens IP
2019-04-27 15:00 IK Friscopojkarna - Lödöse Nygård IK 0 - 3 75 Katebovallen A
2019-04-27 15:00 Skoftebyns IF - Qviding FIF 2 - 0 71 Nysätra IP
2019-04-27 15:00 Göteborgs DFF - IK Rössö Uddevalla 3 - 1 80 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-28 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Gauthiod 2 - 1 112 Kilsta IP C-plan
Maj
2019-05-04 15:00 Qviding FIF - IK Friscopojkarna 6 - 1 73 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-04 15:00 Lödöse Nygård IK - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 0 146 Alevi A
2019-05-04 15:00 Skövde KIK - Hertzöga BK 1 - 0 48 Södermalms IP
2019-05-04 15:00 Alingsås FC United - Göteborgs DFF 2 - 0 249 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-04 16:00 IK Rössö Uddevalla - Skoftebyns IF 0 - 0 435 Rimnersvallen
2019-05-05 14:00 IK Gauthiod - Orust FC 0 - 0 149 Lunnevi IP A-plan
2019-05-10 19:30 Orust FC - Lödöse Nygård IK 1 - 5 80 Ängevi (Myckleby IK)
2019-05-11 15:00 Hertzöga BK - IK Gauthiod 4 - 4 203 Ilanda IP A-plan
2019-05-11 15:00 IK Friscopojkarna - Skoftebyns IF 3 - 2 120 Katebovallen A
2019-05-11 15:00 Alingsås FC United - IK Rössö Uddevalla 3 - 1 170 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-12 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Qviding FIF 2 - 3 108 Kilsta IP B-plan
2019-05-12 14:00 Göteborgs DFF - Skövde KIK 4 - 0 30 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-17 19:30 IK Rössö Uddevalla - IK Friscopojkarna 2 - 1 129 Rimnersvallen
2019-05-18 15:00 Qviding FIF - Orust FC 4 - 1 113 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-18 15:00 Lödöse Nygård IK - Hertzöga BK 0 - 0 133 Alevi A
2019-05-18 15:00 Skövde KIK - Alingsås FC United 1 - 5 75 Södermalms IP
2019-05-18 16:00 Skoftebyns IF - Rävåsens IK Karlskoga 1 - 3 50 Nysätra IP
2019-05-19 14:00 IK Gauthiod - Göteborgs DFF 1 - 1 151 Lunnevi IP A-plan
2019-05-25 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Friscopojkarna 3 - 1 108 Kilsta IP A-plan
2019-05-25 14:00 Alingsås FC United - IK Gauthiod 0 - 1 142 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-25 15:00 Hertzöga BK - Qviding FIF 1 - 3 158 Ilanda IP A-plan
2019-05-25 15:00 Orust FC - Skoftebyns IF 0 - 2 47 Ängevi (Myckleby IK)
2019-05-25 15:00 Skövde KIK - IK Rössö Uddevalla 1 - 3 75 Södermalms IP
2019-05-25 15:00 Göteborgs DFF - Lödöse Nygård IK 0 - 0 100 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-30 15:00 IK Friscopojkarna - Orust FC 3 - 1 110 Katebovallen A
2019-05-30 15:00 IK Gauthiod - Skövde KIK 0 - 3 83 Lunnevi IP A-plan
Juni
2019-06-01 15:00 Skoftebyns IF - Hertzöga BK 2 - 2 117 Nysätra IP
2019-06-01 15:00 Qviding FIF - Göteborgs DFF 2 - 4 123 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-01 15:00 Lödöse Nygård IK - Alingsås FC United 2 - 4 300 Alevi A
2019-06-02 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rävåsens IK Karlskoga 2 - 2 171 Rimnersvallen
2019-06-06 15:00 Orust FC - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 6 86 Lövängens IP
2019-06-08 15:00 Hertzöga BK - IK Friscopojkarna 1 - 1 140 Ilanda IP A-plan
2019-06-08 15:00 Skövde KIK - Lödöse Nygård IK 3 - 3 95 Södermalms IP
2019-06-08 15:00 Alingsås FC United - Qviding FIF 3 - 2 135 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-09 15:00 Göteborgs DFF - Skoftebyns IF 4 - 1 50 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-10 19:30 IK Gauthiod - IK Rössö Uddevalla 2 - 5 133 Lunnevi IP A-plan
2019-06-12 19:30 Skoftebyns IF - Alingsås FC United 1 - 2 55 Nysätra IP
2019-06-14 19:00 Orust FC - IK Rössö Uddevalla 0 - 0 105 Ängevi (Myckleby IK)
2019-06-14 19:30 Qviding FIF - Skövde KIK 3 - 2 114 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-15 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Hertzöga BK 5 - 0 133 Kilsta IP A-plan
2019-06-15 15:00 IK Friscopojkarna - Göteborgs DFF 3 - 2 150 Katebovallen A
2019-06-16 17:00 Lödöse Nygård IK - IK Gauthiod 1 - 4 195 Alevi A
2019-06-19 19:00 IK Rössö Uddevalla - Lödöse Nygård IK 5 - 0 116 Rimnersvallen
2019-06-19 19:30 Skövde KIK - Skoftebyns IF 1 - 3 30 Södermalms IP
2019-06-19 19:30 Alingsås FC United - IK Friscopojkarna 3 - 1 380 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-20 19:30 IK Gauthiod - Qviding FIF 0 - 1 70 Lunnevi IP A-plan
2019-06-23 15:00 Hertzöga BK - Orust FC 1 - 0 169 Ilanda IP A-plan
2019-06-23 15:30 Göteborgs DFF - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 2 60 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-28 19:00 IK Friscopojkarna - IK Gauthiod 4 - 2 130 Katebovallen A
2019-06-28 19:30 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård IK 0 - 1 Nysätra IP
2019-06-29 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skövde KIK 4 - 0 127 Kilsta IP A-plan
2019-06-29 15:00 Hertzöga BK - Göteborgs DFF 2 - 4 143 Ilanda IP A-plan
2019-06-29 15:00 Orust FC - Alingsås FC United 0 - 5 53 Lövängens IP
2019-06-29 15:00 Qviding FIF - IK Rössö Uddevalla 1 - 3 102 Valhalla 1 Konstgräs
Juli
2019-07-04 19:00 Skövde KIK - IK Friscopojkarna 2 - 5 58 Södermalms IP
2019-07-05 19:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 2 - 4 157 Lunnevi IP A-plan
2019-07-05 19:30 Lödöse Nygård IK - Qviding FIF 0 - 0 212 Tingevi A
2019-07-06 14:00 Alingsås FC United - Rävåsens IK Karlskoga 3 - 1 120 Mjörnvallen, A-plan
2019-07-06 15:00 Göteborgs DFF - Orust FC 9 - 0 60 Bravida Arena
2019-07-06 15:00 IK Rössö Uddevalla - Hertzöga BK 2 - 1 68 Rimnersvallen
Augusti
2019-08-02 19:30 Qviding FIF - Skoftebyns IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-02 19:30 Lödöse Nygård IK - IK Friscopojkarna Alevi A
2019-08-03 15:00 IK Gauthiod - Rävåsens IK Karlskoga Lunnevi IP A-plan
2019-08-03 15:00 Skövde KIK - Orust FC Södermalms IP
2019-08-03 15:00 Alingsås FC United - Hertzöga BK Mjörnvallen, A-plan
2019-08-06 20:00 IK Rössö Uddevalla - Göteborgs DFF Rimnersvallen
2019-08-09 19:30 Skoftebyns IF - IK Rössö Uddevalla Nysätra IP
2019-08-10 15:00 Hertzöga BK - Skövde KIK Ilanda IP A-plan
2019-08-10 15:00 Orust FC - IK Gauthiod Ivars Färg Arena
2019-08-11 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Lödöse Nygård IK Kilsta IP A-plan
2019-08-11 15:00 Göteborgs DFF - Alingsås FC United Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-11 17:00 IK Friscopojkarna - Qviding FIF Katebovallen A
2019-08-17 15:00 Lödöse Nygård IK - Orust FC Alevi A
2019-08-17 15:00 IK Gauthiod - Hertzöga BK Lunnevi IP A-plan
2019-08-17 15:00 Skövde KIK - Göteborgs DFF Södermalms IP
2019-08-17 16:00 Skoftebyns IF - IK Friscopojkarna Nysätra IP
2019-08-17 16:30 Qviding FIF - Rävåsens IK Karlskoga Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-18 15:00 IK Rössö Uddevalla - Alingsås FC United Rimnersvallen
2019-08-23 19:30 Orust FC - Qviding FIF Glimmaråsen
2019-08-24 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skoftebyns IF Kilsta IP A-plan
2019-08-24 15:00 Hertzöga BK - Lödöse Nygård IK Ilanda IP A-plan
2019-08-24 15:00 Alingsås FC United - Skövde KIK Mjörnvallen, A-plan
2019-08-24 15:00 Göteborgs DFF - IK Gauthiod Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-25 17:00 IK Friscopojkarna - IK Rössö Uddevalla Katebovallen A
2019-08-31 14:00 IK Friscopojkarna - Rävåsens IK Karlskoga Katebovallen A
2019-08-31 15:00 Skoftebyns IF - Orust FC Nysätra IP
2019-08-31 15:00 Lödöse Nygård IK - Göteborgs DFF Alevi A
2019-08-31 15:00 IK Gauthiod - Alingsås FC United Lunnevi IP A-plan
2019-08-31 15:00 IK Rössö Uddevalla - Skövde KIK Rimnersvallen
2019-08-31 16:30 Qviding FIF - Hertzöga BK Valhalla 1 Konstgräs
September
2019-09-06 19:00 Skövde KIK - IK Gauthiod Södermalms IP
2019-09-07 15:00 Hertzöga BK - Skoftebyns IF Ilanda IP A-plan
2019-09-07 15:00 Orust FC - IK Friscopojkarna Ivars Färg Arena
2019-09-07 15:00 Alingsås FC United - Lödöse Nygård IK Mjörnvallen, A-plan
2019-09-07 15:00 Göteborgs DFF - Qviding FIF Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-08 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Rössö Uddevalla Kilsta IP A-plan
2019-09-14 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Orust FC Kilsta IP A-plan
2019-09-14 15:00 IK Friscopojkarna - Hertzöga BK Katebovallen A
2019-09-14 15:00 Skoftebyns IF - Göteborgs DFF Nysätra IP
2019-09-14 15:00 Qviding FIF - Alingsås FC United Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-14 15:00 Lödöse Nygård IK - Skövde KIK Tingevi A
2019-09-14 15:00 IK Rössö Uddevalla - IK Gauthiod Rimnersvallen
2019-09-21 15:00 Hertzöga BK - Rävåsens IK Karlskoga Ilanda IP A-plan
2019-09-21 15:00 IK Rössö Uddevalla - Orust FC Rimnersvallen
2019-09-21 15:00 IK Gauthiod - Lödöse Nygård IK Lunnevi IP A-plan
2019-09-21 15:00 Skövde KIK - Qviding FIF Södermalms IP
2019-09-21 15:00 Alingsås FC United - Skoftebyns IF Mjörnvallen, A-plan
2019-09-21 15:00 Göteborgs DFF - IK Friscopojkarna Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-28 13:45 Orust FC - Hertzöga BK Tavlebordsvallen
2019-09-28 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Göteborgs DFF Kilsta IP A-plan
2019-09-28 14:00 IK Friscopojkarna - Alingsås FC United Katebovallen A
2019-09-28 14:00 Skoftebyns IF - Skövde KIK Nysätra IP
2019-09-28 14:00 Qviding FIF - IK Gauthiod Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-28 14:00 Lödöse Nygård IK - IK Rössö Uddevalla Alevi A