Spelprogram - P16 Nationell Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 12:00 Halmstads BK - Örgryte IS FF 3 - 2 Skedalaheds IP 3
2019-04-06 16:15 GAIS - Helsingborgs IF 2 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-04-07 14:00 Ängelholms FF - Landskrona BoIS 4 - 2 75 Ängelholms IP A-plan
2019-04-07 14:00 Kinna IF - Lunds BK 2 - 4 69 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-04-07 15:00 Qviding FIF - Vinbergs IF 8 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-13 12:00 Lunds BK - Halmstads BK 2 - 8 Klostergårdens IP plan 8
2019-04-13 13:00 Helsingborgs IF - Ängelholms FF 4 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-04-13 14:00 Vinbergs IF - Kinna IF 5 - 4 Vinåvallen B
2019-04-13 15:15 Örgryte IS FF - GAIS 1 - 0 45 Hammarviken Arena
2019-04-14 14:00 Landskrona BoIS - Qviding FIF 4 - 3 50 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-18 19:45 GAIS - Halmstads BK 1 - 5 21 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-04-19 13:00 Helsingborgs IF - Vinbergs IF 5 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-04-21 14:00 Landskrona BoIS - Örgryte IS FF 3 - 2 50 Landskrona IP C-plan
2019-04-27 12:00 Lunds BK - Landskrona BoIS 3 - 4 60 Klostergårdens IP plan 8
2019-04-27 15:15 Örgryte IS FF - Helsingborgs IF 2 - 0 Hammarviken Arena
2019-04-28 16:30 Vinbergs IF - GAIS 1 - 1 60 Vinåvallen A
Maj
2019-05-01 11:30 Halmstads BK - Ängelholms FF 5 - 2 Halmstad Arena P4
2019-05-01 15:00 Qviding FIF - Lunds BK 4 - 4 Bravida Arena
2019-05-04 13:00 Örgryte IS FF - Vinbergs IF 4 - 0 Hammarviken Arena
2019-05-04 13:00 Helsingborgs IF - Lunds BK 5 - 0 Olympiafältet Plan 8
2019-05-04 14:00 Ängelholms FF - GAIS 5 - 3 46 Ängelholms IP A-plan
2019-05-05 13:00 Qviding FIF - Halmstads BK 2 - 3 35 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-05 14:00 Landskrona BoIS - Kinna IF 3 - 6 65 Landskrona IP C-plan
2019-05-11 11:30 GAIS - Qviding FIF 0 - 2 30 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-05-11 14:00 Kinna IF - Helsingborgs IF 4 - 2 87 Viskavallen A
2019-05-11 15:00 Lunds BK - Örgryte IS FF 3 - 1 Klostergårdens IP plan 8
2019-05-12 12:00 Halmstads BK - Landskrona BoIS 7 - 1 Halmstad Arena P3
2019-05-12 16:00 Vinbergs IF - Ängelholms FF 3 - 6 Vinåvallen A
2019-05-18 13:00 Örgryte IS FF - Kinna IF 1 - 4 Hammarviken Arena
2019-05-18 13:00 Helsingborgs IF - Halmstads BK 2 - 5 Olympiafältet Plan 8
2019-05-18 16:00 Lunds BK - Vinbergs IF 2 - 6 Klostergårdens IP plan 8
2019-05-19 14:00 Landskrona BoIS - GAIS 4 - 5 40 Landskrona IP C-plan
2019-05-19 17:00 Qviding FIF - Ängelholms FF 4 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-21 19:15 Halmstads BK - Kinna IF 3 - 3 60 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-05-25 15:00 Landskrona BoIS - Vinbergs IF 6 - 4 Landskrona IP C-plan
2019-05-25 16:15 GAIS - Lunds BK 1 - 4 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-05-26 14:00 Ängelholms FF - Örgryte IS FF 2 - 2 50 Ängelholms IP A-plan
2019-05-26 16:00 Qviding FIF - Helsingborgs IF 4 - 0 37 Valhalla 1 Konstgräs
Juni
2019-06-01 14:00 Kinna IF - GAIS 8 - 0 29 Viskavallen A
2019-06-02 12:00 Lunds BK - Ängelholms FF 1 - 3 50 Klostergårdens IP plan 8
2019-06-02 13:00 Örgryte IS FF - Qviding FIF 3 - 3 Hammarviken Arena
2019-06-02 15:00 Vinbergs IF - Halmstads BK 1 - 2 Vinåvallen A
2019-06-05 19:00 Kinna IF - Qviding FIF 1 - 2 55 Viskavallen A
2019-06-05 19:00 Örgryte IS FF - Halmstads BK 1 - 2 25 Hammarviken Arena
2019-06-06 13:00 Helsingborgs IF - GAIS 7 - 0 Olympiafältet Plan 8
2019-06-08 15:00 Lunds BK - Kinna IF 1 - 2 Klostergårdens IP plan 8
2019-06-09 13:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF 5 - 1 50 Landskrona IP C-plan
2019-06-09 14:00 Vinbergs IF - Qviding FIF 2 - 2 87 Vinåvallen A
2019-06-15 11:30 GAIS - Örgryte IS FF 0 - 7 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-06-15 14:00 Kinna IF - Vinbergs IF 7 - 3 70 Viskavallen A
2019-06-16 13:00 Halmstads BK - Lunds BK 10 - 0 Halmstad Arena P4
2019-06-16 16:00 Qviding FIF - Landskrona BoIS 7 - 2 50 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-19 19:00 Ängelholms FF - Kinna IF 3 - 3 42 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-06-19 19:00 Vinbergs IF - Helsingborgs IF 5 - 4 Vinåvallen A
2019-06-20 18:30 Örgryte IS FF - Landskrona BoIS 3 - 2 Hammarviken Arena
2019-06-23 14:00 Lunds BK - Qviding FIF 1 - 3 Klostergårdens IP plan 8
2019-06-23 14:00 Kinna IF - Ängelholms FF 2 - 0 38 Viskavallen A
2019-06-26 19:00 Kinna IF - Landskrona BoIS 4 - 1 92 Viskavallen A
Juli
2019-07-18 19:00 Avbruten p.g.a. väder. Föreningarna ska inkomma till SvFF. Ängelholms FF - Helsingborgs IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
2019-07-27 16:15 GAIS - Vinbergs IF Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-07-28 13:00 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP C-plan
2019-07-28 14:00 Ängelholms FF - Halmstads BK Ängelholms IP A-plan
2019-07-31 19:00 Helsingborgs IF - Örgryte IS FF Olympiafältet Plan 9
Augusti
2019-08-03 16:00 Vinbergs IF - Örgryte IS FF Vinåvallen A
2019-08-03 16:15 GAIS - Ängelholms FF Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-08-04 13:00 Halmstads BK - Qviding FIF Halmstad Arena P4
2019-08-04 15:00 Lunds BK - Helsingborgs IF Klostergårdens IP plan 8
2019-08-10 13:00 Helsingborgs IF - Kinna IF Olympiafältet Plan 9
2019-08-10 15:00 Örgryte IS FF - Lunds BK Hammarviken Arena
2019-08-11 13:00 Landskrona BoIS - Halmstads BK Landskrona IP C-plan
2019-08-11 14:00 Ängelholms FF - Vinbergs IF Ängelholms IP A-plan
2019-08-11 18:00 Qviding FIF - GAIS Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-08-14 18:30 Halmstads BK - GAIS Halmstad Arena P2
2019-08-16 19:00 Kinna IF - Örgryte IS FF Viskavallen A
2019-08-17 14:00 Ängelholms FF - Qviding FIF Ängelholms IP A-plan
2019-08-17 16:15 GAIS - Landskrona BoIS Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-08-18 13:00 Halmstads BK - Helsingborgs IF Halmstad Arena P3
2019-08-18 14:00 Vinbergs IF - Lunds BK Vinåvallen A
2019-08-21 19:00 Helsingborgs IF - Landskrona BoIS Olympiafältet Plan 8
2019-08-23 19:00 Kinna IF - Halmstads BK Viskavallen A
2019-08-24 13:00 Helsingborgs IF - Qviding FIF Olympiafältet Plan 9
2019-08-24 14:00 Örgryte IS FF - Ängelholms FF Hammarviken Arena
2019-08-25 14:00 Vinbergs IF - Landskrona BoIS Vinåvallen A
2019-08-25 15:00 Lunds BK - GAIS Klostergårdens IP plan 8
2019-08-28 20:15 Qviding FIF - Kinna IF Ruddalen Gräs
2019-08-31 14:00 Ängelholms FF - Lunds BK Ängelholms IP A-plan
2019-08-31 16:15 GAIS - Kinna IF Gaisgården 2 Konstgräs 1
September
2019-09-01 13:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF Landskrona IP C-plan
2019-09-01 14:00 Halmstads BK - Vinbergs IF Halmstad Arena P4
2019-09-01 16:00 Qviding FIF - Örgryte IS FF Härlanda Park 1 Konstgräs