Spelprogram - Div. 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 070102001 Kvibille BK - Väröbacka GIF 1 - 3 Björkevi IP
2019-04-12 19:00 070102003 Hyltebruks IF - Lilla Träslövs FF 3 - 2 Örnvallen konstgräs
2019-04-13 14:00 070102004 Derome/Åskloster - IF Norvalla 4 - 0 Klostervallen A
2019-04-13 16:00 070102006 Tölö IF - BK Astrio 0 - 5 Tingbergsvallen B
2019-04-14 14:00 070102005 Kungsbacka IF - Genevad/Veinge IF 2 - 1 Tingbergsvallen A
2019-04-14 18:00 070102002 Bua IF - IF Leikin 3 - 1 Västkustvallen
2019-04-18 18:45 070102012 Väröbacka GIF - Tölö IF 2 - 3 Värö IP A
2019-04-19 12:00 070102009 IF Norvalla - Hyltebruks IF 1 - 1 Norvalla IP
2019-04-19 13:00 070102010 Lilla Träslövs FF - Bua IF 2 - 0 Östervi A
2019-04-19 14:00 070102011 IF Leikin - Kvibille BK 3 - 0 Halmstad Arena P1
2019-04-22 14:00 070102007 BK Astrio - Kungsbacka IF 5 - 2 Söndrums IP A
2019-04-22 17:00 070102008 Genevad/Veinge IF - Derome/Åskloster 1 - 3 Veinge IP A
2019-04-25 19:00 070102017 Lilla Träslövs FF - Väröbacka GIF 3 - 1 Östervi A
2019-04-26 19:00 070102013 Kvibille BK - Genevad/Veinge IF 2 - 1 Björkevi IP
2019-04-26 19:00 070102016 Derome/Åskloster - Kungsbacka IF 0 - 0 Klostervallen A
2019-04-26 19:00 070102018 IF Leikin - IF Norvalla 1 - 0 Halmstad Arena P1
2019-04-27 14:00 070102014 Bua IF - BK Astrio 0 - 5 Västkustvallen
2019-04-27 14:00 070102015 Hyltebruks IF - Tölö IF 2 - 3 Örnvallen A
Maj
2019-05-01 16:00 070102024 Väröbacka GIF - Derome/Åskloster 1 - 2 Värö IP A
2019-05-02 19:00 070102020 Tölö IF - Bua IF 2 - 3 Hamravallen A
2019-05-03 19:00 070102023 IF Norvalla - Lilla Träslövs FF 0 - 3 Norvalla IP
2019-05-04 14:00 070102021 BK Astrio - Kvibille BK 5 - 1 Söndrums IP A
2019-05-04 15:00 070102019 Kungsbacka IF - Hyltebruks IF 0 - 3 Tingbergsvallen A
2019-05-05 14:00 070102022 Genevad/Veinge IF - IF Leikin 1 - 2 Veinge IP A
2019-05-10 19:00 070102025 Kvibille BK - Tölö IF 2 - 1 Björkevi IP
2019-05-10 19:00 070102029 Lilla Träslövs FF - Genevad/Veinge IF 3 - 0 Östervi A
2019-05-11 14:00 070102030 IF Leikin - BK Astrio 2 - 3 Halmstad Arena P1
2019-05-12 12:00 070102027 Hyltebruks IF - Derome/Åskloster 1 - 5 Örnvallen A
2019-05-12 14:00 070102028 IF Norvalla - Väröbacka GIF 2 - 1 Norvalla IP
2019-05-12 18:00 070102026 Bua IF - Kungsbacka IF 3 - 3 Västkustvallen
2019-05-17 19:00 070102036 Väröbacka GIF - Hyltebruks IF 2 - 1 Värö IP A
2019-05-18 12:00 070102031 Derome/Åskloster - Bua IF 1 - 0 Dersbovallen A
2019-05-18 14:00 070102034 BK Astrio - Lilla Träslövs FF 4 - 0 Söndrums IP A
2019-05-18 14:00 070102035 Genevad/Veinge IF - IF Norvalla 2 - 3 Veinge IP A
2019-05-19 15:00 070102032 Kungsbacka IF - Kvibille BK 4 - 1 Tingbergsvallen A
2019-05-19 15:00 070102033 Tölö IF - IF Leikin 4 - 0 Hamravallen A
2019-05-23 19:00 070102038 Bua IF - Hyltebruks IF 3 - 4 Västkustvallen
2019-05-24 19:00 070102037 Kvibille BK - Derome/Åskloster 1 - 0 Björkevi IP
2019-05-24 19:00 070102040 IF Norvalla - BK Astrio 1 - 4 Norvalla IP
2019-05-24 19:00 070102041 Lilla Träslövs FF - Tölö IF 3 - 5 Östervi A
2019-05-25 14:00 070102039 Genevad/Veinge IF - Väröbacka GIF 0 - 2 Veinge IP A
2019-05-26 14:00 070102042 IF Leikin - Kungsbacka IF 2 - 1 Halmstad Arena P1
2019-05-30 14:00 070102047 BK Astrio - Genevad/Veinge IF 5 - 1 Söndrums IP A
2019-05-30 14:00 070102048 Väröbacka GIF - Bua IF 3 - 2 Värö IP A
2019-05-30 17:00 070102046 Tölö IF - IF Norvalla 3 - 1 Hamravallen A
2019-05-30 19:00 070102043 Hyltebruks IF - Kvibille BK 3 - 4 Örnvallen A
2019-05-31 19:00 070102044 Derome/Åskloster - IF Leikin 1 - 1 Dersbovallen A
Juni
2019-06-01 15:00 070102045 Kungsbacka IF - Lilla Träslövs FF 3 - 1 Tingbergsvallen A
2019-06-04 19:00 070102050 BK Astrio - Väröbacka GIF 0 - 0 Söndrums IP A
2019-06-06 17:00 070102051 Genevad/Veinge IF - Tölö IF 1 - 4 Veinge IP A
2019-06-06 19:00 070102049 Kvibille BK - Bua IF 2 - 0 Björkevi IP
2019-06-07 19:00 070102052 IF Norvalla - Kungsbacka IF 1 - 3 Norvalla IP
2019-06-07 19:00 070102054 IF Leikin - Hyltebruks IF 3 - 1 Halmstad Arena P1
2019-06-08 13:00 070102053 Lilla Träslövs FF - Derome/Åskloster 1 - 2 Östervi A
2019-06-12 19:00 070102058 Derome/Åskloster - BK Astrio 0 - 0 Dersbovallen A
2019-06-13 19:00 070102055 Kvibille BK - Lilla Träslövs FF 0 - 1 Björkevi IP
2019-06-13 19:00 070102060 IF Leikin - Väröbacka GIF 2 - 1 Halmstad Arena P1
2019-06-14 19:00 070102056 Bua IF - IF Norvalla 0 - 3 Västkustvallen
2019-06-14 19:00 070102059 Kungsbacka IF - Tölö IF 3 - 3 Tingbergsvallen A
2019-06-17 19:00 070102062 BK Astrio - Hyltebruks IF 5 - 0 Söndrums IP A
2019-06-19 19:00 070102064 IF Norvalla - Kvibille BK 3 - 1 Norvalla IP
2019-06-20 19:00 070102063 Genevad/Veinge IF - Bua IF 2 - 1 Veinge IP A
2019-06-20 19:00 070102065 Lilla Träslövs FF - IF Leikin 2 - 4 Östervi A
2019-06-20 19:00 070102066 Väröbacka GIF - Kungsbacka IF 1 - 3 Värö IP A
2019-06-24 19:00 070102079 Genevad/Veinge IF - Kvibille BK 1 - 1 Veinge IP A
2019-06-25 19:00 070102061 Tölö IF - Derome/Åskloster 1 - 0 Hamravallen A
2019-06-27 19:00 070102067 Väröbacka GIF - Kvibille BK 6 - 2 Värö IP A
2019-06-27 19:00 070102069 Lilla Träslövs FF - Hyltebruks IF 5 - 0 Östervi A
2019-06-28 19:00 070102070 IF Norvalla - Derome/Åskloster 0 - 1 Norvalla IP
2019-06-29 14:00 070102072 BK Astrio - Tölö IF 2 - 0 Söndrums IP A
2019-06-30 13:00 070102068 IF Leikin - Bua IF 4 - 1 Halmstad Arena P1
2019-06-30 14:00 070102071 Genevad/Veinge IF - Kungsbacka IF 0 - 3 Veinge IP A
Juli
2019-07-02 19:00 070102078 Tölö IF - Väröbacka GIF 0 - 2 Hamravallen A
2019-07-03 19:00 070102073 Kungsbacka IF - BK Astrio 2 - 2 Tingbergsvallen A
2019-07-04 19:00 070102077 Kvibille BK - IF Leikin 3 - 2 Björkevi IP
2019-07-05 19:00 070102074 Derome/Åskloster - Genevad/Veinge IF 3 - 1 Klostervallen A
2019-07-05 19:00 070102076 Bua IF - Lilla Träslövs FF 3 - 2 Västkustvallen
2019-07-06 14:00 070102075 Hyltebruks IF - IF Norvalla 1 - 1 Örnvallen A
2019-07-27 13:00 070102057 Hyltebruks IF - Genevad/Veinge IF 5 - 4 Örnvallen A
Augusti
2019-08-03 14:00 070102080 BK Astrio - Bua IF 10 - 0 Söndrums IP A
2019-08-04 17:00 070102083 Väröbacka GIF - Lilla Träslövs FF 1 - 1 Värö IP A
2019-08-05 19:00 070102082 Kungsbacka IF - Derome/Åskloster 1 - 2 Tingbergsvallen A
2019-08-06 19:00 070102081 Tölö IF - Hyltebruks IF 2 - 3 Hamravallen A
2019-08-06 19:00 070102084 IF Norvalla - IF Leikin 4 - 1 Norvalla IP
2019-08-09 19:00 070102089 Lilla Träslövs FF - IF Norvalla 2 - 3 Östervi A
2019-08-09 19:00 070102090 Derome/Åskloster - Väröbacka GIF 0 - 1 Klostervallen A
2019-08-10 12:00 070102085 Hyltebruks IF - Kungsbacka IF 1 - 3 Örnvallen A
2019-08-10 14:00 070102088 IF Leikin - Genevad/Veinge IF 3 - 3 Halmstad Arena P1
2019-08-10 15:00 070102086 Bua IF - Tölö IF 1 - 3 Västkustvallen
2019-08-11 14:00 070102087 Kvibille BK - BK Astrio 0 - 4 Björkevi IP
2019-08-15 19:00 070102092 Kungsbacka IF - Bua IF 7 - 0 Tingbergsvallen A
2019-08-17 12:00 070102093 Derome/Åskloster - Hyltebruks IF 2 - 2 Dersbovallen A
2019-08-17 14:00 070102091 Tölö IF - Kvibille BK 6 - 2 Hamravallen A
2019-08-17 14:00 070102096 BK Astrio - IF Leikin 3 - 0 Söndrums IP A
2019-08-18 14:00 070102094 Väröbacka GIF - IF Norvalla 4 - 3 Värö IP A
2019-08-18 14:00 070102095 Genevad/Veinge IF - Lilla Träslövs FF 1 - 1 Veinge IP A
2019-08-23 18:30 070102102 Hyltebruks IF - Väröbacka GIF 3 - 4 Örnvallen A
2019-08-24 12:00 070102101 IF Norvalla - Genevad/Veinge IF 6 - 1 Norvalla IP
2019-08-24 14:00 070102097 Bua IF - Derome/Åskloster 2 - 2 Västkustvallen
2019-08-24 14:00 070102098 Kvibille BK - Kungsbacka IF 0 - 2 Björkevi IP
2019-08-25 14:00 070102099 IF Leikin - Tölö IF 2 - 1 Halmstad Arena P1
2019-08-25 14:00 070102100 Lilla Träslövs FF - BK Astrio 1 - 3 Östervi A
2019-08-31 12:00 070102104 Hyltebruks IF - Bua IF 1 - 3 Örnvallen A
2019-08-31 14:00 070102106 BK Astrio - IF Norvalla 3 - 1 Söndrums IP A
2019-08-31 14:00 070102107 Tölö IF - Lilla Träslövs FF 8 - 3 Hamravallen A
September
2019-09-01 14:00 070102103 Derome/Åskloster - Kvibille BK 1 - 2 Dersbovallen A
2019-09-01 14:00 070102105 Väröbacka GIF - Genevad/Veinge IF 4 - 0 Värö IP A
2019-09-01 15:00 070102108 Kungsbacka IF - IF Leikin 2 - 1 Tingbergsvallen A
2019-09-06 18:00 070102114 Bua IF - Väröbacka GIF 3 - 1 Västkustvallen
2019-09-07 13:00 070102111 Lilla Träslövs FF - Kungsbacka IF 1 - 0 Östervi A
2019-09-07 14:00 070102112 IF Norvalla - Tölö IF 0 - 5 Norvalla IP
2019-09-07 14:00 070102113 Genevad/Veinge IF - BK Astrio 0 - 6 Veinge IP A
2019-09-08 14:00 070102109 Kvibille BK - Hyltebruks IF 3 - 0 Björkevi IP
2019-09-08 15:00 070102110 IF Leikin - Derome/Åskloster 6 - 1 Halmstad Arena P1
2019-09-14 12:00 070102119 Derome/Åskloster - Lilla Träslövs FF 0 - 2 Dersbovallen A
2019-09-14 13:00 070102116 Väröbacka GIF - BK Astrio 0 - 1 Värö IP A
2019-09-14 14:00 070102118 Kungsbacka IF - IF Norvalla 4 - 2 Tingbergsvallen A
2019-09-15 14:00 070102115 Bua IF - Kvibille BK 2 - 0 Västkustvallen
2019-09-15 14:00 070102117 Tölö IF - Genevad/Veinge IF 7 - 0 Hamravallen A
2019-09-15 15:00 070102120 Hyltebruks IF - IF Leikin 2 - 0 Örnvallen konstgräs
2019-09-21 13:00 070102121 Lilla Träslövs FF - Kvibille BK 1 - 0 Östervi A
2019-09-21 14:00 070102123 Genevad/Veinge IF - Hyltebruks IF 0 - 4 Veinge IP A
2019-09-21 14:00 070102125 Tölö IF - Kungsbacka IF 0 - 2 Hamravallen A
2019-09-22 14:00 070102124 BK Astrio - Derome/Åskloster 3 - 1 Söndrums IP A
2019-09-22 14:00 070102126 Väröbacka GIF - IF Leikin 3 - 2 Värö IP A
2019-09-22 17:00 070102122 IF Norvalla - Bua IF 3 - 2 Norvalla IP
2019-09-28 14:00 070102127 Derome/Åskloster - Tölö IF 2 - 2 Klostervallen A
2019-09-28 14:00 070102128 Hyltebruks IF - BK Astrio 2 - 2 Örnvallen konstgräs
2019-09-28 14:00 070102129 Bua IF - Genevad/Veinge IF 7 - 0 Västkustvallen
2019-09-28 14:00 070102130 Kvibille BK - IF Norvalla 2 - 2 Björkevi IP
2019-09-28 14:00 070102131 IF Leikin - Lilla Träslövs FF 3 - 1 Halmstad Arena P1
2019-09-28 14:00 070102132 Kungsbacka IF - Väröbacka GIF 1 - 2 Tingbergsvallen A