Spelprogram - Pojkar 2004(15 år) Klass 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United Svart Anders Johansson 0734266962 Röd/Svart/Svart
IFK Hindås Jonas Lundberg Vit/Blå/Blå
IK Zenith Vit Ulrika Marcelind grön/vit/grön
Lundby IF Per Dahland 0739029088 Grön/vit/gröna
Lunden Överås BK Per Stenman 0735271199 Vit/Vit/Vita
Masthuggets BK Börje Olsson Röd/Blå/Röda/blå
Mossens BK Carl-Johan Söderström Svart/Svart/Svart
Serbiska KIF Semberija Göteborg Zoran Colic 0732022736 blå/blå/blå
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Älvängens IK Helena Kanebratt 0709651624 Vit/Blå/Blå
Ösets BK Hans Olof Olsson 0709694768 Gulsvart/Gul/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 20:00 060320001 Älvängens IK - Masthuggets BK 4 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-04-11 20:00 060320004 IFK Hindås - IK Zenith Vit 3 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-04-12 19:15 060320006 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Lundby IF 5 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:00 060320002 Mossens BK - Ale United Svart 1 - 6 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-15 18:00 060320009 IFK Hindås - Solväders FC 4 - 2 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-04-16 19:45 060320007 Lunden Överås BK - Lundby IF 12 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-17 19:45 060320008 Ösets BK - IK Zenith Vit 3 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-17 20:00 060320011 Ale United Svart - Älvängens IK 7 - 3 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060320015 Solväders FC - Ösets BK 4 - 4 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-04-25 20:00 060320018 Ale United Svart - Masthuggets BK 15 - 0 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-04-27 16:00 060320014 Mossens BK - IFK Hindås 5 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-28 19:00 060320016 IK Zenith Vit - Lundby IF 7 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-28 19:00 060320025 Älvängens IK - Ösets BK 5 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
Maj
2019-05-04 12:30 060320021 Ösets BK - Mossens BK 3 - 3 Gröna Vallen 1
2019-05-04 16:15 060320019 Serbiska KIF Semberija Göteborg - IK Zenith Vit 8 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-04 16:15 060320020 Lundby IF - Solväders FC 3 - 8 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-05 16:15 060320024 Lunden Överås BK - Masthuggets BK 6 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-06 19:30 060320022 IFK Hindås - Älvängens IK 12 - 0 Fagervallen 1 Gräs
2019-05-08 19:45 060320027 Solväders FC - Serbiska KIF Semberija Göteborg 3 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-05-10 19:00 060320030 Ale United Svart - IFK Hindås 7 - 1 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-05-12 16:00 060320026 Mossens BK - Lundby IF 6 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-16 19:00 060320032 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Mossens BK 6 - 1 Kviberg 19
2019-05-16 19:45 060320031 Lunden Överås BK - Solväders FC 2 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-17 18:30 060320034 Ösets BK - Ale United Svart 0 - 5 Gröna Vallen 1
2019-05-17 19:15 060320033 Lundby IF - Älvängens IK 2 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-23 19:45 060320038 Mossens BK - Lunden Överås BK 3 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-24 19:00 060320037 Älvängens IK - Serbiska KIF Semberija Göteborg 1 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2019-05-24 19:15 060320039 Solväders FC - IK Zenith Vit 6 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-05-25 16:30 060320040 IFK Hindås - Masthuggets BK 14 - 7 Fagervallen 1 Gräs
2019-05-26 17:00 060320049 Älvängens IK - IK Zenith Vit 6 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2019-05-31 18:30 060320047 Ösets BK - IFK Hindås 2 - 3 Gröna Vallen 1
2019-05-31 19:15 060320043 IK Zenith Vit - Mossens BK 1 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
Juni
2019-06-01 15:00 060320048 Masthuggets BK - Solväders FC 4 - 14 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-02 18:30 060320045 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Ale United Svart 4 - 0 Kviberg 19
2019-06-05 19:30 060320044 Lunden Överås BK - Älvängens IK 4 - 5 Kviberg 2 konstgräs
2019-06-06 19:30 060320036 Masthuggets BK - IK Zenith Vit 5 - 6 Gröna Vallen 1
2019-06-07 19:15 060320050 Mossens BK - Solväders FC 2 - 5 Heden 2 Konstgräs
2019-06-09 17:00 060320052 IFK Hindås - Lundby IF 6 - 4 Fagervallen 1 Gräs
2019-06-09 19:00 060320054 Ale United Svart - Lunden Överås BK 4 - 0 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-06-11 19:45 060320051 Ösets BK - Masthuggets BK 5 - 1 Gröna Vallen 1
2019-06-14 19:15 060320055 Solväders FC - Älvängens IK 5 - 4 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-15 16:30 060320059 Lundby IF - Ösets BK 1 - 6 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-16 14:30 060320060 Masthuggets BK - Mossens BK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-18 20:00 060320066 Ale United Svart - Solväders FC 1 - 2 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-06-19 20:00 060320061 Älvängens IK - Mossens BK 4 - 6 Älvevi 2 Konstgräs
Juli
2019-07-08 18:45 060320064 IFK Hindås - Lunden Överås BK 5 - 3 Fagervallen 1 Gräs
Augusti
2019-08-11 17:00 060320042 Ale United Svart - Lundby IF WO (3 - 0) Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-08-14 19:00 060320071 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Ösets BK 3 - 4 Kviberg 19
2019-08-14 19:45 060320067 Mossens BK - Älvängens IK 2 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-14 19:45 060320068 Solväders FC - Ale United Svart WO (3 - 0) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-08-14 19:45 060320070 Lunden Överås BK - IFK Hindås 6 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-17 12:30 060320028 IK Zenith Vit - Lunden Överås BK 2 - 7 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-18 14:30 060320072 Masthuggets BK - Lundby IF 4 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-23 18:30 060320075 Ösets BK - Lundby IF 3 - 3 Gröna Vallen 1
2019-08-23 19:00 060320073 Älvängens IK - Solväders FC 7 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-08-23 19:00 060320078 Ale United Svart - IK Zenith Vit 3 - 1 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060320074 Mossens BK - Masthuggets BK 2 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-25 12:00 060320076 IFK Hindås - Serbiska KIF Semberija Göteborg 7 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-08-27 19:45 060320084 Masthuggets BK - Ösets BK 1 - 7 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-29 19:45 060320081 Lunden Överås BK - Ale United Svart 4 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-30 19:00 060320017 Lunden Överås BK - Serbiska KIF Semberija Göteborg 3 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-30 19:00 060320080 Älvängens IK - IK Zenith Vit 1 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-08-30 19:15 060320079 Solväders FC - Mossens BK 3 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-08-30 19:15 060320083 Lundby IF - IFK Hindås 2 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
September
2019-09-01 16:00 060320005 Lunden Överås BK - Ösets BK 4 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-04 20:15 060320056 IK Zenith Vit - Ale United Svart 3 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-06 19:15 060320086 Mossens BK - IK Zenith Vit 1 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060320087 Solväders FC - Masthuggets BK WO (3 - 0) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-09-07 16:30 060320085 Älvängens IK - Lunden Överås BK 3 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2019-09-07 16:30 060320090 Ale United Svart - Serbiska KIF Semberija Göteborg 4 - 1 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-09-12 19:45 060320096 Masthuggets BK - IFK Hindås 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-12 20:15 060320094 Lundby IF - Ale United Svart 2 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-13 18:45 060320063 Ösets BK - Serbiska KIF Semberija Göteborg 2 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060320091 IK Zenith Vit - Solväders FC 2 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-17 19:45 060320092 Lunden Överås BK - Mossens BK 3 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-17 19:45 060320093 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Älvängens IK 4 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:00 060320098 Mossens BK - Serbiska KIF Semberija Göteborg 1 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-21 16:00 060320102 Ale United Svart - Ösets BK 6 - 2 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-09-22 14:30 060320100 IK Zenith Vit - Masthuggets BK 3 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-22 14:45 060320097 Älvängens IK - Lundby IF 4 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-09-23 19:00 060320058 Serbiska KIF Semberija Göteborg - IFK Hindås 2 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-26 19:45 060320104 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Solväders FC 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060320103 Lunden Överås BK - IK Zenith Vit 6 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060320105 Lundby IF - Mossens BK 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-28 16:30 060320106 Ösets BK - Älvängens IK 2 - 2 Gröna Vallen 1
2019-09-29 15:00 060320107 IFK Hindås - Ale United Svart 2 - 3 Fagervallen 1 Gräs
Oktober
2019-10-02 19:45 060320111 Solväders FC - Lundby IF 6 - 4 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060320110 Mossens BK - Ösets BK 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060320112 IK Zenith Vit - Serbiska KIF Semberija Göteborg 0 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-04 19:30 060320109 Älvängens IK - IFK Hindås 3 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-10-06 14:30 060320113 Masthuggets BK - Lunden Överås BK 4 - 8 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-09 19:45 060320012 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Masthuggets BK 5 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-11 18:30 060320117 Ösets BK - Solväders FC 1 - 6 Gröna Vallen 1
2019-10-12 16:00 060320115 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Lunden Överås BK 5 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-13 16:00 060320120 Masthuggets BK - Ale United Svart 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-13 17:00 060320118 IFK Hindås - Mossens BK 5 - 1 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-10-13 18:30 060320116 Lundby IF - IK Zenith Vit 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-17 19:45 060320126 Masthuggets BK - Serbiska KIF Semberija Göteborg OW (0 - 3) Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-17 20:15 060320125 Lundby IF - Lunden Överås BK 1 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-18 19:15 060320123 Solväders FC - IFK Hindås WO (3 - 0) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-10-18 19:15 060320124 IK Zenith Vit - Ösets BK 1 - 6 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-19 13:00 060320062 Lundby IF - Masthuggets BK 6 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-20 15:15 060320121 Älvängens IK - Ale United Svart 2 - 6 Älvevi 2 Konstgräs
2019-10-22 19:00 060320088 IFK Hindås - Ösets BK 2 - 2 Fagervallen 1 Gräs
2019-10-22 20:00 060320099 Solväders FC - Lunden Överås BK 4 - 8 Bravida Arena
2019-10-23 20:15 060320127 Lundby IF - Serbiska KIF Semberija Göteborg 2 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-25 18:30 060320132 Masthuggets BK - Älvängens IK 0 - 12 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 060320128 Ösets BK - Lunden Överås BK 1 - 6 Gröna Vallen 1
2019-10-26 16:30 060320129 IK Zenith Vit - IFK Hindås 1 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-26 16:30 060320131 Ale United Svart - Mossens BK 5 - 0 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs