Spelprogram - Pojkar 2004(15 år) Klass 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Svart Magnus Hagström 0765451772 gul-svart randig/svart/svarta
Hisingsbacka FC Lennart Magnusson 0704683662 Svart/Svart/Svart
IFK Göteborg Fredrik Landén Blåvit/Blå/Vit
Jonsereds IF Gul Fredrik Thunström 0706596839 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Mölnlycke IF 1 Mathias Sonninger Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Sebastian Abrahamsson 0709472520 0709472520 Vinröd/Vit/Vinröd
Qviding FIF Vinröd Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd/Vit/Vit
Solängens BK Vit Kristian Grennfelt +46705260659 Vit/Vit/Vita
Torslanda IK Svart Tommy Lagberg 0704562648 Röd/Röd/Röd
Utbynäs SK Blå Martin Nyman 0734431090 Gul/Blå/Gula
Vallens IF Jimmy Gaardén 0707983482 Blå, Blå, Blå
Västra Frölunda IF Grön Magnus Bruce 0709321045 grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Mattias Eriksson 0708787472 Blå/Svart/Svart/Svart
Örgryte IS FF Röd Andreas Karlsson 0733120776 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-09 19:45 060315004 Utbynäs SK Blå - Hisingsbacka FC 7 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-04-10 19:45 060315002 Näsets SK Vinröd - Vallens IF 5 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-10 20:30 060315001 Västra Frölunda IF Grön - IFK Göteborg 0 - 2 Välens Nya konstgräs
2019-04-11 20:00 060315008 Solängens BK Vit - Mölnlycke IF 1 5 - 1 Förbovallen 1
2019-04-12 19:15 060315005 Torslanda IK Svart - Örgryte IS FF Röd 8 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-23 19:30 060315012 Mölnlycke IF 1 - Torslanda IK Svart 2 - 9 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-04-25 20:00 060315010 Jonsereds IF Gul - Älvsborg FF Blå 3 - 0 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-04-25 20:15 060315011 Örgryte IS FF Röd - IFK Göteborg 3 - 6 Hammarviken Arena
2019-04-26 19:00 060315014 Hisingsbacka FC - Solängens BK Vit 2 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-26 19:00 060315015 Vallens IF - BK Häcken Svart 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060315016 Näsets SK Vinröd - Utbynäs SK Blå 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Maj
2019-05-02 19:45 060315022 Älvsborg FF Blå - Qviding FIF Vinröd 3 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-02 20:30 060315020 Västra Frölunda IF Grön - Örgryte IS FF Röd 3 - 6 e.f. Välens Nya konstgräs
2019-05-03 18:30 060315018 Solängens BK Vit - Näsets SK Vinröd 0 - 10 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-05-03 19:15 060315024 IFK Göteborg - Mölnlycke IF 1 0 - 3 Kviberg 2 konstgräs
2019-05-05 17:45 060315021 Torslanda IK Svart - Hisingsbacka FC 7 - 1 e.f. Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-09 20:00 060315025 Jonsereds IF Gul - Västra Frölunda IF Grön 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-05-09 20:15 060315029 Hisingsbacka FC - IFK Göteborg 0 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-10 19:00 060315026 Vallens IF - Älvsborg FF Blå 1 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-10 19:15 060315027 Näsets SK Vinröd - Torslanda IK Svart 1 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-11 14:45 060315032 Mölnlycke IF 1 - Örgryte IS FF Röd 2 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-12 16:30 060315031 BK Häcken Svart - Solängens BK Vit 1 - 5 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-15 19:45 060315035 Älvsborg FF Blå - Utbynäs SK Blå 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-15 19:45 060315036 IFK Göteborg - Näsets SK Vinröd 4 - 5 Kviberg 2 konstgräs
2019-05-15 20:15 060315034 Torslanda IK Svart - BK Häcken Svart 2 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-16 20:15 060315038 Örgryte IS FF Röd - Hisingsbacka FC 3 - 4 Hammarviken Arena
2019-05-16 20:30 060315040 Västra Frölunda IF Grön - Mölnlycke IF 1 5 - 1 Välens Nya konstgräs
2019-05-17 19:15 060315039 Jonsereds IF Gul - Qviding FIF Vinröd 2 - 0 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-05-19 14:00 060315017 BK Häcken Svart - Utbynäs SK Blå 5 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-19 16:00 060315049 Älvsborg FF Blå - Torslanda IK Svart 0 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-22 20:15 060315041 Qviding FIF Vinröd - Västra Frölunda IF Grön 3 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-05-25 11:00 060315044 Hisingsbacka FC - Mölnlycke IF 1 0 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-25 12:00 060315045 Vallens IF - Jonsereds IF Gul 2 - 8 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-26 18:00 060315046 Näsets SK Vinröd - Örgryte IS FF Röd 2 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-28 19:00 060315071 Västra Frölunda IF Grön - Näsets SK Vinröd 3 - 5 Välens Nya konstgräs
2019-05-31 19:15 060315052 Örgryte IS FF Röd - BK Häcken Svart 2 - 6 Hammarviken Arena
Juni
2019-06-01 15:30 060315054 Mölnlycke IF 1 - Näsets SK Vinröd 3 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-06-04 19:15 060315006 BK Häcken Svart - Qviding FIF Vinröd 3 - 3 Gothia Park konstgräs
2019-06-07 19:15 060315059 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Vinröd 3 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-06-07 19:15 060315064 Älvsborg FF Blå - IFK Göteborg 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-08 12:30 060315058 Näsets SK Vinröd - Hisingsbacka FC 7 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-09 16:30 060315060 BK Häcken Svart - Mölnlycke IF 1 2 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-06-10 20:00 060315042 Solängens BK Vit - Älvsborg FF Blå 2 - 1 Förbovallen 1
2019-06-13 20:00 060315066 Jonsereds IF Gul - Torslanda IK Svart 0 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060315065 Örgryte IS FF Röd - Älvsborg FF Blå 2 - 4 Hammarviken Arena
2019-06-13 20:15 060315068 Qviding FIF Vinröd - Solängens BK Vit 1 - 4 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-06-14 19:00 060315070 Vallens IF - Utbynäs SK Blå 1 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-14 19:15 060315069 Hisingsbacka FC - BK Häcken Svart 2 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-06-16 16:30 060315053 Jonsereds IF Gul - Utbynäs SK Blå 2 - 0 e.f. Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-06-19 19:45 060315078 Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF 1 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-19 19:45 060315079 IFK Göteborg - Jonsereds IF Gul 4 - 4 Kviberg 2 konstgräs
2019-06-20 20:15 060315077 Torslanda IK Svart - Qviding FIF Vinröd 5 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-23 15:30 060315075 Solängens BK Vit - Vallens IF WO (3 - 0) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-06-25 19:00 060315056 Västra Frölunda IF Grön - Hisingsbacka FC 2 - 3 Välens Nya konstgräs
2019-06-30 15:00 060315086 Jonsereds IF Gul - Örgryte IS FF Röd 3 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
Juli
2019-07-06 12:00 060315055 Qviding FIF Vinröd - Vallens IF 8 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-07-10 20:15 060315047 BK Häcken Svart - IFK Göteborg 4 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
Augusti
2019-08-14 20:15 060315088 Qviding FIF Vinröd - IFK Göteborg 1 - 4 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-08-14 20:30 060315085 Västra Frölunda IF Grön - BK Häcken Svart 0 - 3 Välens Nya konstgräs
2019-08-16 18:30 060315081 Hisingsbacka FC - Älvsborg FF Blå 4 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-22 19:45 060315092 Älvsborg FF Blå - Näsets SK Vinröd 1 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-22 20:00 060315096 Jonsereds IF Gul - Mölnlycke IF 1 4 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-08-22 20:15 060315091 Torslanda IK Svart - Utbynäs SK Blå 5 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-22 20:15 060315095 Örgryte IS FF Röd - Qviding FIF Vinröd 1 - 3 Hammarviken Arena
2019-08-23 18:30 060315089 Solängens BK Vit - Västra Frölunda IF Grön 4 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-08-23 19:15 060315093 IFK Göteborg - Vallens IF 5 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-08-28 19:45 060315103 Utbynäs SK Blå - IFK Göteborg 2 - 7 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-08-28 20:15 060315101 Hisingsbacka FC - Jonsereds IF Gul 1 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-29 20:15 060315100 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF 1 0 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-08-30 19:00 060315074 BK Häcken Svart - Näsets SK Vinröd 2 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2019-08-31 11:00 060315098 Solängens BK Vit - Torslanda IK Svart 2 - 8 Förbovallen 1
2019-08-31 13:00 060315102 Vallens IF - Örgryte IS FF Röd 1 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
September
2019-09-04 20:15 060315112 Qviding FIF Vinröd - Hisingsbacka FC 0 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-09-05 20:15 060315109 Örgryte IS FF Röd - Utbynäs SK Blå 1 - 4 Hammarviken Arena
2019-09-06 19:15 060315107 IFK Göteborg - Solängens BK Vit 6 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2019-09-08 14:30 060315097 BK Häcken Svart - Älvsborg FF Blå 6 - 5 Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-08 18:30 060315105 Torslanda IK Svart - Västra Frölunda IF Grön 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060315115 Näsets SK Vinröd - Qviding FIF Vinröd 2 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-19 20:30 060315113 Västra Frölunda IF Grön - Älvsborg FF Blå 6 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-20 20:00 060315116 Torslanda IK Svart - IFK Göteborg 3 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:30 060315117 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF 1 2 - 6 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:30 060315119 Solängens BK Vit - Örgryte IS FF Röd 2 - 3 Förbovallen 1
2019-09-22 14:00 060315114 Vallens IF - Hisingsbacka FC 1 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 16:30 060315118 BK Häcken Svart - Jonsereds IF Gul 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-25 19:45 060315121 IFK Göteborg - Västra Frölunda IF Grön 4 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2019-09-25 20:15 060315123 Örgryte IS FF Röd - Torslanda IK Svart 3 - 6 Hammarviken Arena
2019-09-25 20:15 060315127 Hisingsbacka FC - Utbynäs SK Blå 3 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-26 19:30 060315125 Mölnlycke IF 1 - Solängens BK Vit 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-09-26 20:15 060315126 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Svart 0 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-09-28 12:00 060315128 Vallens IF - Näsets SK Vinröd 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-29 12:00 060315082 Vallens IF - Torslanda IK Svart 0 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-03 18:30 060315131 Solängens BK Vit - Hisingsbacka FC 2 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-03 19:45 060315129 Utbynäs SK Blå - Näsets SK Vinröd 2 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060315134 Älvsborg FF Blå - Jonsereds IF Gul 0 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060315135 IFK Göteborg - Örgryte IS FF Röd 5 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-10-04 20:00 060315133 Torslanda IK Svart - Mölnlycke IF 1 6 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-06 11:30 060315084 Utbynäs SK Blå - Solängens BK Vit 1 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-09 19:45 060315142 Utbynäs SK Blå - BK Häcken Svart 2 - 5 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-09 20:15 060315137 Örgryte IS FF Röd - Västra Frölunda IF Grön 7 - 4 Hammarviken Arena
2019-10-09 20:15 060315138 Qviding FIF Vinröd - Älvsborg FF Blå 1 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-10-09 20:15 060315139 Hisingsbacka FC - Torslanda IK Svart 1 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-10-10 19:30 060315144 Mölnlycke IF 1 - IFK Göteborg 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-10-11 19:15 060315141 Näsets SK Vinröd - Solängens BK Vit 4 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 12:00 060315145 Solängens BK Vit - BK Häcken Svart 4 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-15 19:00 060315149 IFK Göteborg - Hisingsbacka FC 6 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-10-15 20:15 060315147 Torslanda IK Svart - Näsets SK Vinröd 1 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-16 20:15 060315151 Örgryte IS FF Röd - Mölnlycke IF 1 3 - 6 Hammarviken Arena
2019-10-17 20:30 060315152 Västra Frölunda IF Grön - Jonsereds IF Gul 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-20 14:30 060315130 BK Häcken Svart - Vallens IF Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-22 19:00 060315111 Mölnlycke IF 1 - Vallens IF Mölnlycke IP
2019-10-22 20:00 060315061 Solängens BK Vit - Jonsereds IF Gul Förbovallen 1
2019-10-25 19:00 060315110 Jonsereds IF Gul - Näsets SK Vinröd Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-10-27 10:15 060315148 Älvsborg FF Blå - Vallens IF Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-27 12:00 060315073 Utbynäs SK Blå - Västra Frölunda IF Grön Lemmingvallen 2 Konstgräs
December
2019-12-31 060315057 Vallens IF - Västra Frölunda IF Grön Stora Höga IP 2 Konstgräs