Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Höst Medel Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Zeid Al-Hasan 0707441468 Svart, Svart, Svarta
BK Häcken Gul Frank Andersson 0727117501 Gulsvart/Svart/Svart
Fässbergs IF Lila Kristian Zakariasson 0707367151 Lila, Vit, Lila
Götaholms BK Marika Sanborn 0735107343 BlåVit/Blå/Blå
IF Väster Mikael Edman 0739802915 Orange/Svart/Orange
IK Kongahälla Gabriel Persson Röd/Vit/Röd
Jonsereds IF Gul Thomas Lindmark 0730935669 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Lindome GIF svart Mikael Brisslert Svart vit randig/Svart/Vit
Utbynäs SK Blå Dennis Ek 0707837409 Gul/Blå/Gula
Älvsborg FF Vit Ola Knutsson 0768314100 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvängens IK Peter Sandin 0708679770 vit-blå-blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 15:00 060384004 Utbynäs SK Blå - Lindome GIF svart 3 - 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-08-18 11:00 060384003 Älvängens IK - Angered MBIK 6 - 0 Älvevi 21 Konstgräs
2019-08-18 14:00 060384005 BK Häcken Gul - Götaholms BK 6 - 1 Slättadamm 21 konstgräs
2019-08-24 12:00 060384007 Angered MBIK - Älvsborg FF Vit 3 - 3 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-08-24 15:00 060384009 Götaholms BK - Älvängens IK 0 - 0 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-08-24 15:15 060384008 Lindome GIF svart - IF Väster 2 - 1 Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-25 13:00 060384006 IK Kongahälla - Fässbergs IF Lila 5 - 0 Skarpe Nord 11
2019-08-25 13:30 060384010 BK Häcken Gul - Utbynäs SK Blå 3 - 2 Slättadamm 21 konstgräs
2019-08-25 18:00 060384001 Älvsborg FF Vit - IK Kongahälla 3 - 2 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-28 18:30 060384002 IF Väster - Jonsereds IF Gul 1 - 4 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-31 13:30 060384011 Fässbergs IF Lila - Jonsereds IF Gul 2 - 5 Rävekärrsplan
2019-08-31 15:00 060384012 IK Kongahälla - Angered MBIK 12 - 0 Skarpe Nord 11
2019-08-31 15:15 060384015 Älvängens IK - Utbynäs SK Blå 1 - 4 Älvevi 21 Konstgräs
September
2019-09-01 13:30 060384013 Älvsborg FF Vit - Götaholms BK 3 - 4 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060384016 Angered MBIK - Fässbergs IF Lila 2 - 5 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-07 13:00 060384019 Utbynäs SK Blå - Älvsborg FF Vit 6 - 1 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-07 15:00 060384020 Älvängens IK - IF Väster 3 - 1 Älvevi 21 Konstgräs
2019-09-08 13:00 060384017 Lindome GIF svart - Jonsereds IF Gul 4 - 10 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-08 13:00 060384043 BK Häcken Gul - Älvsborg FF Vit 2 - 1 Slättadamm 21 konstgräs
2019-09-08 14:15 060384018 Götaholms BK - IK Kongahälla 5 - 5 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-12 18:00 060384037 Älvängens IK - BK Häcken Gul 1 - 5 Älvevi 21 Konstgräs
2019-09-14 12:00 060384024 IK Kongahälla - Utbynäs SK Blå 3 - 1 Skarpe Nord 11
2019-09-14 15:00 060384021 Fässbergs IF Lila - Lindome GIF svart 2 - 11 Rävekärrsplan
2019-09-15 13:00 060384025 Älvsborg FF Vit - IF Väster 3 - 1 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-15 13:15 060384022 Angered MBIK - Götaholms BK 1 - 11 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-15 15:00 060384023 Jonsereds IF Gul - BK Häcken Gul 1 - 6 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-19 18:00 060384029 Älvängens IK - Jonsereds IF Gul 1 - 2 Älvevi 21 Konstgräs
2019-09-21 10:00 060384030 IF Väster - IK Kongahälla 1 - 2 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-21 13:30 060384028 Utbynäs SK Blå - Angered MBIK 10 - 1 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-22 12:00 060384027 BK Häcken Gul - Lindome GIF svart 2 - 4 Slättadamm 21 konstgräs
2019-09-22 16:30 060384026 Götaholms BK - Fässbergs IF Lila 8 - 3 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-24 18:00 060384045 Angered MBIK - Jonsereds IF Gul 3 - 2 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-27 19:00 060384035 Jonsereds IF Gul - Älvsborg FF Vit 6 - 5 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-28 12:00 060384032 Götaholms BK - Utbynäs SK Blå 4 - 3 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-28 15:00 060384034 Angered MBIK - IF Väster 0 - 2 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-28 15:15 060384031 Fässbergs IF Lila - BK Häcken Gul 8 - 0 Rävekärrsplan
2019-09-29 13:00 060384033 Lindome GIF svart - Älvängens IK 6 - 0 Lindevi 31 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 18:45 060384040 IK Kongahälla - Jonsereds IF Gul 3 - 2 Skarpe Nord 11
2019-10-04 19:15 060384036 Utbynäs SK Blå - Fässbergs IF Lila 1 - 3 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-10-05 13:30 060384039 Älvsborg FF Vit - Lindome GIF svart 0 - 6 Påvelund 11 Konstgräs
2019-10-05 15:15 060384038 IF Väster - Götaholms BK 3 - 4 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-12 14:00 060384041 Fässbergs IF Lila - Älvängens IK 2 - 3 Rävekärrsplan
2019-10-13 14:30 060384042 Utbynäs SK Blå - IF Väster 5 - 4 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-10-15 18:00 060384049 Jonsereds IF Gul - Götaholms BK 5 - 12 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-10-17 19:00 060384044 Lindome GIF svart - IK Kongahälla Lindevi 31 Konstgräs
2019-10-19 13:30 060384047 Älvsborg FF Vit - Älvängens IK Påvelund 11 Konstgräs
2019-10-20 12:00 060384048 IK Kongahälla - BK Häcken Gul Kongevi 1 Konstgräs
2019-10-20 12:00 060384050 Angered MBIK - Lindome GIF svart Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-10-20 15:00 060384046 IF Väster - Fässbergs IF Lila Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-23 18:30 060384053 Utbynäs SK Blå - Jonsereds IF Gul Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-10-25 19:00 060384052 Älvängens IK - IK Kongahälla Älvevi 21 Konstgräs
2019-10-26 12:00 060384051 Fässbergs IF Lila - Älvsborg FF Vit Rävekärrsplan
2019-10-26 16:00 060384055 Götaholms BK - Lindome GIF svart Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-10-27 13:00 060384054 BK Häcken Gul - Angered MBIK Slättadamm 21 konstgräs
2019-10-27 14:00 060384014 IF Väster - BK Häcken Gul Önneredsplan 11 Konstgräs