Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsjön SK Ayanle Ali 0760157400 blå, blå, blå
Jonsereds IF Karl Strängberg Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kortedala IF Jan-Åke Andersson 0708943163 Gulsvart/Svart/Svart
Lekstorps IF Martin Palmqvist 0705608195 Grön eller Vit/Vit eller grön/Grön
Lerums IS Lila Lag 1 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lerums IS Lila Lag 2 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lerums IS Vit Henrik Hedberg 0703481874 lila/vit/vit
Lunden Överås BK Grön Johan Ingemar Stridsberg 0735335092 Vit/Vit/Vita
Lunden Överås BK Svart Johan Ingemar Stridsberg 0735335092 Vit, Vit, Vita
Nödinge SK Fotboll Robert Jaregård 0303237752 0708274351 Vit/Blå/Vit
Stenkullen GoIK Blå Erik Sand 0723110028 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Erik Sand 0723110028 Röd/Blå/Röd
Surte IS FK Jonas Svensson 0703981963 Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK Blå Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK Gul Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK Röd Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Öjersjö IF Blå Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Röd Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 09:00 Stenkullen GoIK Röd - Öjersjö IF Röd Stenkullens IP 21 KG
2019-08-24 10:15 Stenkullen GoIK Blå - Bergsjön SK Stenkullens IP 21 KG
2019-08-24 11:15 Nödinge SK Fotboll - Lekstorps IF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-24 11:45 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-24 13:00 Jonsereds IF - Kortedala IF Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-08-24 15:00 Lerums IS Lila Lag 1 - Lunden Överås BK Svart Hulan
2019-08-24 16:15 Lerums IS Lila Lag 2 - Lunden Överås BK Grön Hulan
2019-08-27 18:30 Utbynäs SK Röd - Surte IS FK Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-08-28 18:30 Utbynäs SK Blå - Lerums IS Vit Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 2
2019-08-31 11:00 Surte IS FK - Öjersjö IF Vit Surte 11 Gräs
2019-08-31 13:15 Öjersjö IF Röd - Jonsereds IF Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-31 17:30 Lerums IS Vit - Öjersjö IF Blå Hulan
2019-09-01 12:00 Lunden Överås BK Grön - Lekstorps IF Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-01 13:00 Lunden Överås BK Svart - Kortedala IF Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-09-02 17:30 Lerums IS Lila Lag 1 - Utbynäs SK Röd Hulan
2019-09-02 18:45 Lerums IS Lila Lag 2 - Utbynäs SK Blå Hulan
2019-09-04 18:30 Bergsjön SK - Nödinge SK Fotboll Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-04 18:30 Utbynäs SK Gul - Stenkullen GoIK Röd Kviberg 3:2 gräs 7M7
Omgång 3
2019-09-07 10:00 Nödinge SK Fotboll - Utbynäs SK Gul Vimmervi 22 Konstgräs
2019-09-07 10:00 Lekstorps IF - Öjersjö IF Röd LP Idrottsplats 12
2019-09-07 13:00 Kortedala IF - Bergsjön SK Kortedalavallen 12 Gräs
2019-09-07 16:15 Stenkullen GoIK Röd - Surte IS FK Stenkullens IP 21 KG
2019-09-08 10:00 Stenkullen GoIK Blå - Lerums IS Vit Stenkullens IP 21 KG
2019-09-10 18:30 Utbynäs SK Röd - Lunden Överås BK Grön Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-11 18:30 Utbynäs SK Blå - Lunden Överås BK Svart Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-12 18:30 Öjersjö IF Blå - Lerums IS Lila Lag 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-12 18:30 Öjersjö IF Vit - Lerums IS Lila Lag 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Surte IS FK - Nödinge SK Fotboll Surte 11 Gräs
2019-09-14 10:00 Lunden Överås BK Svart - Bergsjön SK Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-14 13:45 Lerums IS Lila Lag 1 - Stenkullen GoIK Blå Hulan
2019-09-14 15:00 Lerums IS Lila Lag 2 - Stenkullen GoIK Röd Hulan
2019-09-14 16:15 Lerums IS Vit - Jonsereds IF Hulan
2019-09-18 17:20 Lunden Överås BK Grön - Öjersjö IF Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-18 18:00 Utbynäs SK Röd - Öjersjö IF Blå Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-18 18:00 Utbynäs SK Blå - Öjersjö IF Vit Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-22 13:00 Utbynäs SK Gul - Kortedala IF Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 5
2019-09-15 17:15 Stenkullen GoIK Röd - Utbynäs SK Blå Stenkullens IP 21 KG
2019-09-15 18:30 Stenkullen GoIK Blå - Utbynäs SK Röd Stenkullens IP 21 KG
2019-09-21 10:00 Jonsereds IF - Lerums IS Lila Lag 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Lekstorps IF - Lerums IS Vit LP Idrottsplats 12
2019-09-21 11:00 Nödinge SK Fotboll - Lerums IS Lila Lag 2 Vimmervi 21 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Öjersjö IF Vit - Lunden Överås BK Svart Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-21 13:00 Kortedala IF - Surte IS FK Kortedalavallen 12 Gräs
2019-09-21 13:15 Öjersjö IF Blå - Lunden Överås BK Grön Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-25 17:50 Bergsjön SK - Utbynäs SK Gul Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 6
2019-09-26 18:30 Öjersjö IF Blå - Stenkullen GoIK Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-26 18:30 Öjersjö IF Vit - Stenkullen GoIK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Surte IS FK - Bergsjön SK Surte 11 Gräs
2019-09-28 12:00 Lunden Överås BK Svart - Utbynäs SK Gul Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-28 13:45 Lerums IS Lila Lag 1 - Lekstorps IF Hulan
2019-09-28 15:00 Lerums IS Lila Lag 2 - Kortedala IF Hulan
2019-09-28 16:15 Lerums IS Vit - Öjersjö IF Röd Hulan
2019-10-01 17:30 Utbynäs SK Röd - Jonsereds IF Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-10-02 17:30 Utbynäs SK Blå - Nödinge SK Fotboll Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 7
2019-10-02 17:30 Bergsjön SK - Lerums IS Lila Lag 2 Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-10-02 17:30 Utbynäs SK Gul - Surte IS FK Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-10-05 08:45 Nödinge SK Fotboll - Öjersjö IF Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 10:00 Jonsereds IF - Öjersjö IF Blå Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-10-05 10:00 Lekstorps IF - Utbynäs SK Röd LP Idrottsplats 12
2019-10-05 12:00 Öjersjö IF Röd - Lerums IS Lila Lag 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-10-05 13:00 Kortedala IF - Utbynäs SK Blå Kortedalavallen 12 Gräs
2019-10-06 12:30 Stenkullen GoIK Röd - Lunden Överås BK Svart Stenkullens IP 21 KG
2019-10-06 14:00 Stenkullen GoIK Blå - Lunden Överås BK Grön Stenkullens IP 21 KG
Omgång 8
2019-10-10 18:30 Öjersjö IF Röd - Utbynäs SK Röd Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-10-10 18:30 Öjersjö IF Vit - Lekstorps IF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-10-12 10:00 Stenkullen GoIK Blå - Jonsereds IF Stenkullens IP 21 KG
2019-10-12 10:00 Lunden Överås BK Grön - Lerums IS Vit Överåsvallen 12 Konstgräs