Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Vår Lätt Grupp D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Elisabeth Sundqvist Lundström 0736550090 Rödsvart/Svart/Röd
Azalea BK Vit David Björneloo 0763387360 Orange/Svart/Orange
Hermansby IF Niclas Dahlén 0705260913 Gul/Svart/Gul
Hisingsbacka FC Vit Alexander Olofsson 0729774344 0729774344 Svart/Svart/Svart
Härryda IF Mats Palmgren Grön/Vit/Grön
Kållered SK blå Anders Persson 0705827118 Blå/Blå/Blå
Näsets SK Vit Henrik Vallentin 0701054100 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vinröd Henrik Sernevall 0733863178 Vinröd/Vit/Vit
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Sävedalens IF Röd Mehran Jalali Röd/Blå/Röda
Torslanda IK Vit Andreas Ramström 0728889416 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:00 060372002 Azalea BK Vit - Torslanda IK Vit 1 - 8 Heden 21 Konstgräs
2019-04-13 10:00 060372001 Askims IK Röd - Solväders FC 3 - 3 Kobbegården Övre 21
2019-04-13 13:30 060372006 Hisingsbacka FC Vit - Härryda IF 16 - 1 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-04-15 18:30 060372005 Hermansby IF - Kållered SK blå 6 - 0 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060372010 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vit 6 - 1 Härlanda 21
2019-04-26 19:15 060372012 Solväders FC - Torslanda IK Vit 5 - 3 Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-04-27 12:45 060372009 Sävedalens IF Röd - Hermansby IF 3 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
Maj
2019-05-04 12:30 060372016 Hermansby IF - Qviding FIF Vinröd 5 - 1 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-05-05 12:15 060372017 Hisingsbacka FC Vit - Sävedalens IF Röd 7 - 3 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-05-05 16:00 060372018 Härryda IF - Kållered SK blå 1 - 6 Härryda 21
2019-05-05 19:30 060372015 Näsets SK Vit - Azalea BK Vit 2 - 5 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-11 11:00 060372051 Härryda IF - Askims IK Röd 3 - 2 Härryda 21
2019-05-11 12:15 060372024 Solväders FC - Näsets SK Vit 9 - 3 Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-05-11 15:45 060372023 Azalea BK Vit - Hermansby IF 3 - 2 Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-11 16:00 060372022 Qviding FIF Vinröd - Hisingsbacka FC Vit 3 - 7 Härlanda 21
2019-05-12 12:00 060372008 Kållered SK blå - Hisingsbacka FC Vit WO (3 - 0) Kållered Sportcenter 12
2019-05-12 12:45 060372021 Sävedalens IF Röd - Härryda IF 9 - 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-13 18:40 060372020 Askims IK Röd - Torslanda IK Vit 0 - 4 Kobbegården Övre 21
2019-05-16 18:30 060372029 Härryda IF - Qviding FIF Vinröd 2 - 1 Härryda 21
2019-05-17 18:00 060372027 Hermansby IF - Solväders FC 8 - 0 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-05-18 13:30 060372030 Kållered SK blå - Sävedalens IF Röd 1 - 5 Kållered Sportcenter 11
2019-05-18 14:00 060372028 Hisingsbacka FC Vit - Azalea BK Vit 8 - 1 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-05-18 15:00 060372038 Hermansby IF - Askims IK Röd 3 - 0 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-05-25 10:30 060372035 Azalea BK Vit - Härryda IF 2 - 0 Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-25 12:30 060372036 Solväders FC - Hisingsbacka FC Vit 3 - 10 Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-05-25 15:00 060372032 Askims IK Röd - Näsets SK Vit 6 - 3 Kobbegården Övre 21
2019-05-26 12:30 060372034 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK blå 3 - 3 Härlanda 21
2019-05-28 18:00 060372040 Härryda IF - Solväders FC 3 - 4 Härryda 21
Juni
2019-06-01 12:00 060372041 Kållered SK blå - Azalea BK Vit 2 - 4 Kållered Sportcenter 11
2019-06-02 13:15 060372042 Sävedalens IF Röd - Qviding FIF Vinröd 4 - 3 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-06-08 12:00 060372045 Torslanda IK Vit - Hermansby IF 1 - 5 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-06-08 13:30 060372044 Askims IK Röd - Hisingsbacka FC Vit 0 - 3 Kobbegården Övre 21
2019-06-08 15:15 060372048 Solväders FC - Kållered SK blå 0 - 8 Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-06-09 13:00 060372047 Azalea BK Vit - Sävedalens IF Röd 1 - 6 Majvallen 11 Konstgräs
2019-06-16 12:00 060372037 Näsets SK Vit - Torslanda IK Vit 2 - 8 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-06-16 12:00 060372050 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK Vit 4 - 2 Backavallen 21(Gratts Arena)
2019-06-17 17:30 060372054 Qviding FIF Vinröd - Azalea BK Vit 9 - 1 Skatås 1 Konstgräs
2019-06-18 18:00 060372057 Torslanda IK Vit - Härryda IF 8 - 2 Färjenäsplan
2019-06-19 18:00 060372004 Sävedalens IF Röd - Näsets SK Vit 2 - 7 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-06-23 12:00 060372056 Askims IK Röd - Kållered SK blå 1 - 0 Kobbegården Övre 21
2019-06-23 12:30 060372059 Näsets SK Vit - Hermansby IF 1 - 5 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-06-23 14:30 060372060 Solväders FC - Qviding FIF Vinröd Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
December
2019-12-31 060372053 Sävedalens IF Röd - Solväders FC Vallhamra 2 Konstgräs